De Duitsche actie in Servië. De Engelsche troepen in N.-Afrika verder teruggedrongen. Het Duitsche legerbericht. Artilleriebedrijvigheid aan 't Grieksche front. Nieuwe Britsche luchtaanval op Tripolis. Perscommentaren over joegoslavië. Italiaansch legerbericht. De staatsgreep in Irak. LAAI SI E EEK&CHTEh OPENBAAR DANSEN tot nader order verboden. De gevechten in den Balkan. AMSTERDAMSCHE BEURS 486e STAATSLOTERIJ TWEEDE BLAD. 3 mmmmt Berlijn, 6 April (D.N.B.) Het op perbevel der weermacht deelt mede „Met het oog op het opdringen van Britsche landingstroepen uit Grie kenland naar het Noorden en nadat de vereeniging dier troepen met de gemobiliseerde Zuidslavische weer macht bekend was geworden, zijr. afdeelingen van het Duitsche leger vanochtend vroeg tot den tegenaan val overgegaan. Op verscheidene plaatsen rukten zij over de Griek- sche en Servische grens. De Duitsche luchtmacht heeft in de ochtenduren Servische vliegvelden en met sterke afdalingen de vesting Belgrado aan* gevallen en kazernes en militaire en strategische installaties vernietigd Tegelijkertijd hebben afdeelingen Italiaansche gevechtsvliegtuigen met succes voor den oorlog belangrijke doelen in het Zuiden van Zuid-Sla vië aangevallen. In Noord-Afrika hebben de Duitsch-Italiaansche gemotoriseerde afdeelingen en pantsertroepen den vijand achtervolgd, die zich op en kele plaatsen tevergeefs trachtten staande te houden, opnieuw zijn ge vangenen gemaakt en is oorlogstuig buitgemaakt. Gevechtsvliegtuigen hebben ten Zuiden van de Far-Oer een koop vaarder van 3000 ton tot zinken ge bracht. Bij den toegang tot den Firth of Forth zfjn twee schepen verniela en vier koopvaarders beschadigt? Een fabriek in Noord-Schotland werd door bommen van zwaar kali ber getroffen. Met goed gevolg zijn verder havenwerken en militaire steunpunten in het Zuidwesten van Engeland aangevallen. Op een vlieg veld geraakten hangars, schuil plaatsen en op den grond staande .'liegtuigen in brand. De vijand verrichtte in den afge loopen nacht geen gevechtshandelin gen boven Duitsch gebied. Slechts enkele vijandelijke vliegtuigen ver schenen boven het bezette gebied in Frankrijk". Britsche aanval op Brest afgeslagen. Berlijn, 6 April (D.N.B.) Vier Britsche bommenwerpers hebben vanmorgen getracht bij Brest de Fransche kust over te vliegen. Het plan om de haveninstallaties aldaar aan te vallen, mislukte door den waakzamen afweer van de zich daar bevindende luchtdoelartillerie. Een Britsche bommenwerper werd naai' geschoten. De drie overigen werden gedwongen snel rechtsomkeert te maken. De Duitsche luchtaanvallen op Engeland. -■ Berlijn, 6 April (D.N.B.) Naar het D N.B. Verneemt, zijn gisteren ver schillende havens aan de Engelsche Zuidkust en vliegvelden in Zuid-En geland door de Duitsche luchtmach. aangevallen. Vooral het vliegvelu Exeter aan de Zuidkust werd zwaar getroffen. Bij goed zicht werden ireffers geplaatst op hangars, schuil plaatsen en startbaan. Er braken twee groote branden uit. Een voor de hangars staand vliegtuig were vernield. Duitsche gevechtsvliegtuigen heo- ben gisteren, naar het D.N.B. verdei verneemt, in den Firth of Forth met groot succes een Britsch eonvooi aan gevalen. Twee schepen met een ge- zamenlijken inhoud van 4000 ton werden door voltreffers tot zinken gebracht, vier schepen njet een tota len inhoud van 22.000 ton ernstig be .ichadigd, zoodat verdere verliezen verwacht moeten worden. De Engelsche strijdkrachten in Griekenland. Stcokholm, 7 April (D.N.B.) Rei zigers uit Griekenland hebben be vestigd, naar Aftonbladet in een eigen bericht uit Istanboel meldt, dat zich in Griekenland een groot Britsch leger, in hoofdzaak bestaan de uit dominiale en koloniale troe pen, bevindt. In een in Londen in den nacht ,van 6 op 7 April uitgegeven officieel bericht wordt bevestigd, dat de Engelsche regeering in volkomen overeenstemming met de regeerin gen van de geïnteresseerde landen reeds voor geruimen tijd een leger •naar Griekenland heeft gezonden, dat troepen omvat uit Groot-Bri- tannië, Australië en Nieuw Zee land. Ooi? het Britsche luchtwapen in Griekenland is aanzienlijk ver sterkt. Het Britsche Empire zal Joegoslavië ondersteunen. Berlijn, 6 April (D.N.B.) De Brit sche berichtendienst meldde heden avond, dat in Londen bevestigd wordt, dat het Britsche Empire Joegoslavië „zijn vollen steun" zal verleenen. De Amerikaansche hulp aan Joegoslavië. Washington, 6 April (D.N.B.) Minister van buitenlandsche zaken Huil, heeft vandaag, na ruggespraak te hebben'gevoerd met president Roosevelt, verklaard, dat de Ameri kaansche regeering zoo snel moge lijk zorg zal dragen voor het leve ren van oorlogsmateriaal en anoer materiaal uit de Vereenigde Staten aan Joegoslavië. Het verhaal van een oog getuige. Graz, 7 April (D.N.B.) De op- marsch der Duitsche troepen op Zondagmorgen in het Zuidslavische Mur-gebied en de eerste gevechten worden beschreven in het volgende door het D.N.B. ontvangen oogge- tuigeverslag: Op den weg, die leidt naar het kleine grensstadje aan de Mur rollen de gevechtstreinen der Duitsche in fanterie, artillerie, jagen de motor rijders af en aan. Een nieuwe op- marsch is sedert de vroege uren van dezen Zondag ingezet. Een reeks jachttoestellen onmiddellijk gevolgd door nog meer vliegtuigen, raast over ons heen. Politie, veldgendar- merie en motorrijders regelen op de kruisingen der wegen het ver keer, zoodat de gemotoriseerde en met paarden bespannen voertuigco lonnes zonder moeite naar hun doe len trekken kunnen. Posten bewa ken te bruggen over de zijrivieren van de Mur. Machinegeweren voor luchtafweer beveiligen belangrijke knooppunten tegen luchtaanvallen. Voor de derde maal in dezen oorlog speelt zich thans hetzelfde af. Zoo gebeurde het op 1 September 1939, toen de Duitsche troepen in Polen oprukten, zoo was het op den lOden Mei toen de veldtocht tegen Frank rijk begon en zoo is het ook van daag weer, nu de opmarsch naar Zuid-Sla vië aanvangt. Sedert 5.20 zijn de Duitsche troe pen op marsch. Met een stoutmoe dige actie zijn de gestelde doelen be reikt. De grens is met prikkel draadversperringen gesloten. Voor treffelijk gecamoufleerde bunkers, die de hoogten ter weerszijden van den weg beheerschen, beveiligen otzen grensoverweg. Vanaf eenige hoogten heeft de tegenstander e^n voortreffelijk overzicht over het Duitsche gebied. De opdracht luidt derhalve: Bunkers onschadelijk maken en de beslissende hoogte bezetten. Duitsche stoottroepen, die optreden, worden van alle kanten onder vuur genomen. Nauwelijks zijn de eerste salvo's machinegeweervuur ver klonken, of ook de Duitsche kanon nen geven reeds antwoord. De schoten zijn precies gericht op de bunkers. Zij vernielen de beton- ueeringen en maken de bemannin gen der bunkers onbekwaam tot den strijd. Korten tijd na het begin van het vuurgevecht geeft de bun- herbemanning nog slechts paarzaam antwoord op de beschieting. Dan bestormen stoottroepen der pioniers ae bunkers. De eerste belangrijke plaats in onzen sectior is M. Een be langrijke brug op den weL, leidt over de grensrivier Mur. Al kost 't passee ren van de brug den Duitschers ook eenige offers, zij valt toch onverlet in Duitsche handen. Wanneer wij verder naar het oosten rijden, komen wij langs het kwartier van de divisie. In een boomgaard wor den gevangenen bijeen gebracht. Ruim tweehonderd gevangenen zijn gemaakt door een Duitsche afdee- ling wielrijders, die tot taak had den rechterflank van de in dezen sector optredende infanterie te dekken. Het is een bonte menigte die hier bijeengekomen is. Behalve volks- Duitschers, die geprest waren om militairen dienst te verrichten, be vinden zich onder hen vele Duitsch sprekende Slovenen, wien men het aanziet, dat zij blij zijn dat de oorlog op den eersten dag voor hen ten einae is. Somber en verbeten kijken alleen de Servén. De Duitsche pers. Berlijn, 7 April (D.N.B.) De tegen actie der Duitsche weermacht tegen de Engelsche bastions op den Bal kan wordt door het geheele Duitsche volk met'vurig hart gadegeslagen. De geheele Duitsche pers publiceert de oproepen van den Führer aan het Duitsche volk en de soldaten van het Z.O. front, evenals de verklarin gen en nota's der rijksregeering aan Griekenland en Zuidslavië. Het le vert met onverbiddelijke logica het bewijs, dat voor den Duitschen te genaanval in Zuidslavië en Grieken land het Duitsche volk niet alleen een moreel en juridisch recht kan opeischen, maar dat dit strafgericht tegen het verraad in den levensstrijd tegen Engeland dringende noodza kelijkheid is. De Japansche pers. De Japansche pers geeft uitdruk king aan de meening, dat de Duit sche tegenactie op den Balkan een logische consequentie is van de uit dagende houding van Zuidslavië er. Griekenland. De situatie van Zuidslavië is zoo ongunstig mogelijk, zegt de Tokio Asahi Sjimboen. Het is volkomen duidelijk, dat Belgrado en Athene, door Engeland en Amerika opge hitst, den toestand volkomen ver keerd hebben beoordeeld. Ook de „Hotsji Sjimboen" is van meening, dat Zuidslavië in de eerste plaats Ergens in Italië, 6 April (Stefani). Het 303de communiqué van het Ita liaansche hoofdkwartier luidt: „Aan het Grieksche front bedrij vigheid van de artillerie. Onze lucht- machtafdeelingen hebben in duik vlucht en met machinegeweervuur vijandelijke verdedigingswerken en troepen aangevallen. In Noord-Afrika blijven de Ita liaansche en Duitsche colonnes in Cyrenaïca naar het Oosten opruk ken. Engelsche vliegtuigen hebben in den nacht van 4 op 5 April op nieuw Tripolis aangevallen; eenige personen werden gewond, er is eeni ge schade aangericht. In het Oosten der Middellandsche Zee heeft een onzer duikbooten een vijandelijk eonvooi aangevallen; een groot stoomschip werd tot zinken gebracht, een tweede stoomschip door torpedo's getroffen. Ten Westen van Kreta hebben onze vliegtuigen een tweede eonvooi gebombardeerd. Een onzer verkenningsvliegtuigen dat door vijandelijke jagers werd aangevallen, schoot een toestel van bet type Hurricane neer In Italiaansch Oost-Afrika concer. reeren onze troepen zich in de van tevoren gereedgemaakte zones". De strijd in Noord-Afrika Stockholm, 7 April. (D.N.B.) Ook de Engelsche Zondagbladen weer spiegelen nog de teleurstelling der Engelsche openbare meening over het opgeven van Benghazi. Algemeen vraagt men zich af, hoe het toch mogelijk is, dat sterke Duitsche strijdkrachten naar Tripolis en van daar verder naar Benghazi zijn ge komen. De Engelsche. pers tracht klaarblijkelijk een zondenbok te vin den voor den voor Engeland nood- lottigen tegenslag in Noord-Afrika. De Sunday Express, die generaal Wavell tracht te verontschuldigen, stelt de politici Baldwin, Chamber lain en lord Caldeccte verantwoor delijk. Benghazi, zoo méént het blad, heeft men moeten opgegeven, om dat zes jaar van Engelsche dom heden niet weer goedgemaakt kon den v/orden in zes maanden. Enge land heeft niet eens de tanks, ka nonnen en vliegtuigen en de uitge ruste legers, die men noodig had voor Oost-Afrika en voor het behoud van Libye. De militaire medewer kers van de Engelsche pers bereiden het Britsche publiek, naar de Lon- densche correspondent van Svenska üagbladet meldt, reeds voor op de mogelijkheid van een verdere eva cuatie van Libye. De Engelsche bri gadegeneraal Charteris schrijft bij voorbeeld in dit verband in de Man chester Guardian: „Wanneer tegen gïoote Duitsche strijdkrachten in Noord-Afrika moet worden gestre den, pleiten alle strategische begin selen er voor, dat het voordeelig is het slagveld zoo ver mogelijk van de Duitsche steunpunten en zoo laat mogelijk in het jaargetijde te kie zen". New-York, 5 April (D.N.B.) Met betrekking tot den staatsgreep in Irak -meldt de correspondent van de New York Times uit Nek York, dat er nog geen bijzonderheden bekend zijn. Blijkbaar is de staatsgreep uit gevoerd "terwijl het parlement op reces, en d-e regent, Emir Abdoella op reis was. asjid Ali heeft met de hulp van oudere officieren den minister-president, generaal Tahal Hasjimi en andere vooraanstaande personen uit hun functie ontheven en schijnt den toestand in Bagdad te beheerschen. De Engelschen zijn blijkbaar, naar de correspondent verder meldt, niet gealarmeerd, daar zij meenden den toestand zelf meester te zijn. Opstandige beweging in Irak. Britsche landings troepen te Basra. Beiroet, 5 April (D.N.B.) Rasjid Ali, el Kailani heeft met behulp van een deel van de Iraksche troepen de regeerings- en bestuursgebouwen der hoofdstad Bagdad bezet, zoo meldt radio Ankara. Naar van betrouwbare zijde ver luidt, zijn gisteren in Basra zeven Engelsche oorlogsschepen aange komen, die landingstroepen aan boord hebben. Of deze troepen reeds ontscheept zijn-is nog niet be kend, De landingstnanoeuvre zou gericht zijn tegen den als anti- Brit-sch beschouwden nieuwen machthebber Ka-ilani en zijn coup d'état. (Ongecorrigeerd.), De commissaris-generaal voor het veiligheidswezen de hoogere S.S. en politieleider S.S. Briga- deführer Rauter heeft op grond der verordening van den rijks commissaris nr. 20 van 1941 ver ordend, dat alle openbare dans- vermaak tot nader order ver boden is. Reeds uitgereikte ver gunningen vervallen hiermee Handelingen in strijd hiermede worden naar den maatstaf der genoemde verordening bestraft. Deze verordening wordt door haar publicatie per radio en in de pers van kracht. door Anglo-Amerikaansche manoeu vres, die zich thans tot het onheil van den Balkan doen gelden, in den oorlog is betrokken. Daarmede is de Balkanoorlog geen zuiver Europee- sche aangelegenheid meer. Ook Ja pan zullen de voorbereidingen* der Ver. Staten en Engeland in het zui den van den Stillen Oceaan mogelij kerwijze voor uiterste taken stellen, aangezien het Japansche volk en ds regeering vastbesloten zijn, hun ver plichtingen jegens de bondgenooten te vervullen. De'„Tokio Nitsji Nitsji" wijst er op, dat de Duitsche druk op Enge land tengevolge van de gebeurtenis sen op den Balkan geenszins vermin derd zal worden zooals men, naar het schijnt, in Londen heeft gehoopt. Dit bewijzen reeds de laatste berich ten over versterkte aanvallen op En Iprjr'j: totvoerwegen. BOMMEN OP ONS LAND. Het A.N.P. meldt: Er werden in den afgeloopen nacht enkele Engelsche bommen omlaag geworpen. Vele vielen in de buurt van een fabriek neer, die echter niet getroffen werd. Wel kregen enkele neven-installaties, n.l. de gas- en wa terleiding eenige schade. Helaas wer den bij dezen bomaanval 5 personen licht gewond. Op een andere plaat? vielen enkele bommen op een golf terrein. UNIFORMMANIAK Den Haag herbergt een uniform maniak, die reeds verschillende kee- ren door de politie is gearresteerd, wegens het onbevoegd dragen van een legeruniform. Gistermiddag zag men hem weer zitten in het uniform van sergeant van het voorpialige Ne- derlandsche leger in een café in de binnenstad. De man werd gearres teerd temeer omdat hij nog een jaar gevangenisstraf moet ondergaan we gens verduistering van rijwielen Ook elders heeft deze 27-jarige schil der B, J. P. van D. zich aan verduis tering schuldig gemaakt en werd deswege door» de politie van Haar lem, Delft en Rotterdam gezocht. Hij is in het Huis van Bewaring opgeslo ten. Bommen op Sofia en Kustendil. Sofia, 7 April (Stefani) Het op perbevel van de Bulgaarsche lucht strijdkrachten heeft gisteren het volgende communiqué gepubliceerd: „Zuidslavische bommenwerpers hebben vandaag aanvallen onder nomen op de open steden Sofia en Kustendil. De aanvallen werden uitgevoerd op groote hoogte en tegen niet-militaire doelen in het centrum der stad Kustendil en op de westelijke buitenwijken van Sofia. Verscheidene vrouwen en kinderen werden het slachtoffer. De schade is onbeteekenend en men is terstond begonnen met hét her stel." 'De luchtaanval op Bul gaarsche steden. Sofia, 7 April (Stefani). Het Bul gaarsche Telegraafagentschap pu bliceert het volgende bericht: Geen enkele Bulgaarsche militai re strijdmacht neemt deel aan de militaire operaties tusschen Duitsch land en Zuidslavië en Bulgarije had het recht te verwachten, dat dit feit voldoende zou worden gewaar deerd door de regeering te Belgra de. Desniettemin hebben Zuidslavi sche luchtstrijdkrachten acties on dernomen tegen Bulgaarsch gebied en wel, niet gericht op Duitsche doelen, maar op open steden en de vreedzame Bulgaarsche bevolking. Bulgaarsch protest in Belgrado. Sofia, 7 April (Stefani). In ver band met de bombardementen van Zuidslavische vliegtuigen op open steden in Bulgarije heeft de Bul gaarsche regeering de Buligaarsche egatie in Belgrado opdracht gege ven bij de Zuidslavische regeering te protesteeren tegen een dergelijke handelwijze tegen de Bulgaarsche burgerbevolking. Bommen o^ Dorsova, Arad en Timisoa a. Boekarest, 7 April. (Stefani) Hier is een officieel communiqué uit gegeven, waarin gezegd wordt,' dat hoewel Roemenië niet betrokken is in vijandelijkheden tegen Zuid slavië, op welks gebied Roemenië toch nationale onderdanen te ver dedigen had, het Zuirslavische luchtwapen op 6 April bommen ge worpen heeft op Roemeensch ge bied, te Dorsoca, trad en Timisoa- ■ra, waarbij drie personen werden gedood en drie andere werden ge wond, terwijl een zekere schade werd aangericht. De Roemeensche regeering heeft een protest gericht tot de Zuidslavische regeering. Generaal Antonescu geeft de be volking de verzekering, dat alle maatregelen ter verzekering van veiligheid en orde genomen zijn. Dergelijke ernstige er, deloyale acties zullen op geenerlei wijze ver warring kunnen brengen in het ge drag van de Roemeensche regee ring, zonder dat dit echter voor wie ook de vrijheid beteekent om de er en de réchten van Roemenië aan te tasten. richten uit Belgrado is eer spoedig een totale verbreking van de ver bindingen te verwachten. Tevens wordt gemeld, dat de regeering voorbereidingen treft om te ver trekken. Alle belangrijke archieven zijn reeds uit de Joegoslavische hoofdstad weggevoerd en naar ze kere plaatsen in Zuid-Servië ge bracht. De voorbereidingen voor het vertrek der ministeries naar het binnenland van oud-Servië zijn voltooid. DE OPMARSCH DER DUITSCHE TROEPEN. Berlijn, 7 April. (D.N.B.) Ondanks krachtigen tegenstand zijn de Duit sche troepen in het dal van de Shroema verder opgerukt en zijn zij oprukkend in den aanval. De Grie ken geven in hun legerbericht van Zondagavond den opmarsch der Duitsche troepen toe en motiveeren de ontruiming van eenige Grieksche districten met te verklaren, dat Griekenland nuttclooze offers wil vermijden. Generaal Wavell wordt opper bevelhebber van de Britsche troepen in Griekenland. Engeland zal nog meer ondersteuning geven. DE ALKMAARSCHE COURANT is het EENIGE DAGBLAD met een EIGEN STADSKARAKTER. Dat is de GROOTSTE WAARDE voor den adverteerder' Tel. 3320. JOEGOSLAVISCHE BOMMEN WERPER BOVEN HONGARIJE. Boedapest, 7 April (D.N.B.) Het Hongaarsche telegraafagentschap M. T. I., meldt: Zondagmiddag vloog een Joegoslavische bommenwerper komende uit het gebied van de drave Hongarije binnen en zette koers naar Boedapest. De lucht doelartillerie dwong den bommen werper terug te keeren. Het vlieg tuig bereikte de grens van de hoofdstad niet. Het luchtalarm heeft 35 minuten geduurd. De regeering treft voor bereiding tot ver- ekkz.t, 7 April (D.N.B.) Het persbureau „Exchange meldt uit Belgrado over de eerste acties van de Duitsche weermacht oa.: dat de telefoonver bindingen tusschen de Jegoslavische -Grieksche grens en Belgrado to taal verbroken zijn. Uit alle deelen van Joegoslavië worden nieuwe luchtaanvallen ge meld. Volgens Amerikaansche be- Geneve, Engelsche Telegraph' OPGAVE AMSTERDAMSCHE BANK N.V. Bijkantoor Alkmaar, van Maandag 7 April 1941. plm 2 u <J7 9t>% 87'/. 88'/, Vor.k 97% 96% 881/g 831/, 118 135 195'/, 135'/, 125% 77'/, 330 1301-2 23ö STAATSLEENINGEN. 4 Nederland 1941 4 Nederland 1940 11 3—3y, Neder 3 Ned.-lndië 1937. BANK-INSTELLINCEN Amsterd. Bank .118% Handel Mij. Cert. v. 250,.136 Koloniale Bank 1951/s Ned. Ind. Handelsbank 139% IND. OND. B1NNENL. Alg. Kunstzijde Unie 1251/, Calvé Delft Cert. 75% Nederl. Ford. .332 Lever Bros128% Phil. Gloeil. Gem Bezit 226% IND. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anacondat i Bethleh. Steel Cities Service -General Motors Kennecott Copper North American Rayon. Republic Steel Standard Brands Steel comm CULTUUR MAATSCH. H. V. A472 Java Cultuur. .280 Ned. Ind. Suiker Unie .280 Verg. Vorstenlanden .1281/. PETROLEUM. Kon. P-tr.263 Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber 285 Deli Bat. Rubber .232 Hessa Rubber .149% Oostkust172 Serbadjadi .136 Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn .119 JavaChina—Japan lijn 154 Kon Ned. Stoomboot lbfc% Scheepvaart Unie 184 TABAKKEN. Deli Batavia .2101/, Oude Deli 281 Senembab227'/, AMER. SPOORWEGEN. Atchison lopeka Illinois Central Southern Pacific Southern Railw. Union Pacific Can. Pac VALUTAKOERSEN DER NEDERLANDSCHE BANK, 7 APRIL. Schrift, en tel. transacties. Valuta's: New-York 1.88»/,1.88»/,»; Brus sel 30.11—30.17; Helsinki 3.81—3.82; Stockholm 44.8144.90; Zürich 43.63 tot 43.71. Bankpapier: New-York 1.86 1,90'/.; Brussel 30.08—30.20; Stockholm 44.76—44.94; Zürich 43.59—43.75. 480 280 280 128 267% 295 228 145 168 136 118 155 159 186 203 278 224 (Niet officieel) 2e klasse, le lijst Trekking «au Maandag 7 April 194] Hooge Prijzen t 1500— 9125 f 1000— 19984 20255 f 400— 6841 15569 f 200— 4744 17396 19606 f 100.— 5609 8192 12097 13084 15131:5889 21639 21884 Prijzen van 30— 1004 1117 1142 1178 1215 1217 1225 1234 1249 1317 1340 1354 1374 1462 1473 1500 1538 1564 1626 1648 1652 1666 1689 1779 1793 1829 1845 1852 1860 1870 1895 1897 1944 1956 1986 2025 2100 2101 2111 2171 2217 2251 2252 2295 2342 2364 1369 2381 2434 2435 2441 2490 2494 2500 2508 2554 2606 2607 2630 2668 2702 2711 2733 2737 2739 2753 2760 2771 2804 2823 2829 2838 2906 2909 2919 2952 2955 3005 3040 3133 3192 3193 3207 3230 3282 3296 3298 3314 3329 3357 3365 3366 3410 3459 3477 3509$ 3523 3539 3549 3557 3578 3582 3630 3695 3702 3705 3716 3739 3783 3791 3793 3375 3893 3912 3913 3938 3940 3945 3946 3967 4044 4061 4108 4114 4122 4132 4152 4207 4220 4231 4252 4306 4317 4340 4362 4364 4372 4373 4430 4449 4509 4555 4582 4599 4609 4638 4705 4709 4723 4765 4783 4877 4903 4904 4914 4937 4998 5008 5025 5067 5087 5114 6207 6209 5210 5215 5262 5334 5339 5357 5401 5410 5452 5455 5539 5610 5611 5621 5623 5639 6661 5666 6680 bi03 b.-A 5745 576b 5789 5807 5841 5939 5945 5967 5975 5992 6012 6024 6051 6096 6138 6148 6261 6268 6275 6340 6369 6370 6451 6476 6489 6543 6558 6578 6579 6581 6593 6617 6620 6623 6706 6715 6823 6831 68CS 6918 6926 6927 6954 7001 7041 7043 7080 7176 7251 7294 7317 7329 7348 7410 7419 7504 7518 7589 7644 7673 7699 7779 7863 7868 7893 7913 7927 7941 7972 7996 8056 8077 8123 8243 8264 8282 8288 8391 8394 8451 8463 8535 8538 8606 8659 8703 8808 8915 8923 8925 8927 8939 8985 9053 9067 9071 9156 9181 9220 9229 9293 9307 9324 9326 9336 9353 9414 9425 9428 9454 9481 9549 9563 9579 9681 9696 9765 9768 9774 9780 9865 9910 9952 9985 10005 10041 10067 10092 10113 10131 10134 10195 10210 10232 10240 10253 10311 10328 10344 10445 10462 10551 10587 10592 10606 10624 10655 10674 10700 10732 10744 10795 10805 10883 10888 10920 10937 10963 11012 11019 11069 11086 11105 11114 11146 11153 11180 11184 11239 11248 11292 11298 11330 11385 11401 11458 11464 11466 11481 11539 11556 11574 11582 11624 11689 11696 11721 11729 11757 11790 11869 11889 11936 11964 11970 11983 12022 12049 12112 12128 12133 12201 12210 12230 12262 12263 12264 12268 12293 12406 12462 12469 12512 12514 12543 12589 12605 12612 12642 12725 12778 12779 12782 12825 12844 12877 12893 12921 12930 12960 13047 13063 13073 13093 13142 13166 33189 13221 13281 13290 13311 13321 13324 13332 13364 13383 13422 13492 13508 13527 13580 13660 13671 13702 13720 13750 13759 13867 13884 13904 13923 13946 13955 13962 13966 13986 13997 14026 14134 14136 14156 14170 14239 14236 14252 14266 14270 1431S 14383 14572 14990 15467 15636 15979 16143 16303 16512 16713 16936 17188 17416 17539 17756 18035 18148 18456 18603 18841 19034 19196 19503 19872 20060 20305 20521 20716 20948 21132 21251 21359 21636 21785 14397 14683 15114 15474 15679 16000 16147 16327 16534 16722 16951 17221 17445 17572 17766 18051 18254 18459 18606 18843 19036 19197 19509 19911 20088 20321 20560 20784 20975 21140 21270 21367 21668 21797 14482 14486 14713 14725 15212 15214 15487 15496 15681 15746 16008 16016 16188 16200 16329 16343 16544 16546 16764 16771 16990 17020 17252 17302 17467 17471 17616 17626 17803 17844 18053 18060 18287 18381 18489 18494 18654 18715 18852 18863 19060 19073 19211 19224 19551 19562 19935 19993 20109 20135 20340 20355 20612 20616 20803 20814 20977 21082 21157 21172 21272 21275 21381 21440 21673 21726 21804 21846 14500 14546 14786 14870 15330 15411 15511 15526 15751 15894 16053 16064 16241' 16248 16345 16371 16562 16610 16773 16775 17088 17100 17322 17360 17473 17491 17631 ITlSa 17876 17914 18066 18077 18388 18415 18516 18526 18755 18768 18901 18914 19096 19131 19245 19429 19563 19635 20009 20016 20137 20144 20395 20433 20657 20661 20902 20916 21096 21121 21192 21227 21276 21285 21459 21499 21752 21766 21880 21883 14561 14570 14897 14939 15446 15450 15543 15546 15911 15914 16095 16101 16251 16285 16452 16491 16674 16688 16832 16844 17146 17184 17393 17403 17524 17538 17737 17742 17955 18033 18140 18142 18441 18448 18534 18576 18783 18839 18931 19029 19135 19163 19434 19487 19819 19867 20049 20050 20172 20239 20434 20443 20685 20703 20930 20944 21106 21127 21233 21234 21344 21357 21542 21618 21769 21773 21905 21994

Alkmaarsche Courant | 1941 | | pagina 7