PAM BIJ DE MAANAPÊN. Dl pRQQM SteidUetan Op mijn eerewoord: „Geen groente distributie". Duitsche successen op Kreta en in den Atlant. Oceaan. Militaire doelen in Z. en Z.-O. Engeland gebombardeerd. Het Duitsche legerbericht. Belangrijke verliezen voor de Britsche marine. In O.-Afrika heeft een Italiaansche colonne zich overgegeven. Italiaansch legerbericht. De rede van Darlan gunstig opgenomen. (Van onzen Haagsche Correspond.) In verband met de, ondanks of- ficieele tegenspraak, hardnekkig- aanhoudende geruchten over een ophanden zijnde groente-distributie, heb ik mij tot de hoogste instantie op distributiegebied, den heer S. de Hoo persoonlijk, den directeur van het Centraal Distributiekantoor, gewend, die mij op mijn desbetref fende vraag ten antwoord gaf: „Ik kan U op mijn eerewoord verzeke ren, dat mij van een groente-dis tributie nog niets bekend is. En als zooiets in het voornemen lag, dan zou i k er toch zeker wel iets van weten. Maar nogmaals: ik weet er niets van; op mijn woord van eer". NIEUWE SLUIS VAN N.O.- POLDER IN GEBRUIK. De sluis bij de Voorst, tusschen het randkanaal en den N.O.-polder is thans in gebruik genomen. De sluis is 30 m. lang, 7 meter breed en het verval bedraagt 5 meter. Het eerste schip, dat de sluis passeerde, was de „Hoop op welvaart" van schipper Wijsterman uit Amster dam. Inmiddels hebben nu ook de Vollenhoofsche botters, die daar nog opgesloten lagen, den N.O.-pol- der kunnen verlaten. BOMMEN OP ONS LAND. Het A. N. P. meldde Zaterdag: Nadat in de laatste dagen geen Engelsche luchtaanvallen op ons land plaats vonden, zijn in den af- geloopen nacht weer eenige Brit- sche toestellen hier binnengevlo gen. In totaal werden twee woon huizen vernield, ongeveer 15 woon huizen kregen glasschade. Helaas werden vijf burgerlijke personen gedood; een vrouw werd licht ge kwetst. Overigens vielen de mees te bommen op het vrije veld. CATHARINA VAN RENNES HERDACHT. Zaterdagmiddag is te Utrecht in den gevel van het huis aan de Brigit- tenstraat 1, waar de componiste en zangpaedagoge Catharina van Rennes langen tijd heeft gewoond en ge werkt, een bronzen gedenkplaat ont huld met een portretrelief van de ontslapene tot wie eenige kinder kopjes opzien en waarop tevens enkele regels uit het zoo bekende „Zonnelied" van Catharina van Ren nes staan vermeld. Dr. J. P. Pockema Andreae, voor zitter van het comité tot huldiging van de nagedachtenis van Catharina van Rennes, heeft bij de onthulling herinnerd aan de bijzondere wijze van werken van de groote compo niste. Er is voor deze gedenkplaat meer geld bijeen gebracht dan het comité redelijkerwijs mocht ver wachten. De overgebleven gelden zullen worden gestort in het Richard Hol-studiefonds, het bekende fonds voor onbemiddelde doch talentvolle jonge musici, opdat dezen zich ver der in de muziek kunnen bekwamen. Spr. heeft, nadat een der eerste leer lingen van Catharina van Rennes nog het woord gevoerd had, de gedenk plaat overgedragen aan het bestuur der Ver. „Vriendenkring Oudwijk", dat thans het vroegere bel canto-huis van Cath. v. Rennes in eigendom heeft. Het Duitsche legerbericht van 24 Mei meldt, dat Duitsche gevechts vliegers in het O. bekken der Mid- dellandsche zee 3 Britsche torpe dojagers tot zinken brachten, 3 an dere zwaar beschadigden en 5 Britsche motortorpedobooten in de baa van Sorda vernietigden. Door Britsche vliegtuigen is in Keu len en Dusséldorf schade aan ge bouwen veroorzaakt. Het legerbericht van 25 Mei luidt als volgt: Duitsche valschermjagers en uit de lucht gelande troepen zijn sedert den vroegen Dinsdagochtend op Kreta in gevecht met deelen van het Britsche leger. In een dapperen aanval vanuit de lucht veroverden zij, gesteund door formaties jacht-, torpedo- en gevechtsvliegtuigen en duikbommenwerpers de tactisch belangrijke punten van het eiland. Na verdere versterking door for maties van het leger zijn de Duit sche troepen op den grond tot den aanval overgegaan. Het westelijk deel van het eiland is reeds hecht in Duitsche handen. De gevechts handelingen verloopen in samen werking met de valschermjagers, de uit de lucht gelande troepen en formaties van het leger verder vol gens het vastgestelde plan. Het luchtwapen verijdelde de poging van de Britsche vloot om in de beslissing rondom Kreta in te grijpen, verdreef haar uit het zeegebied ten N. van Kreta, vernie tigde en beschadigde een groot aan tal vijandelijke oorlogsschepen en veroverde de heerschappij in de lucht 'boven het geheele gevechts- gebied. Italiaansche strijdkrachten heb ben in de totdusver behaalde suc cessen een groot aandeel. Het Duitsche luchtwapen heeft met groot succes ingegrepen in den strijd om Kreta. Nieuwe troepen valschermjagers werden onder be scherming van jachtvliegtuigen ter versterking neergelaten. De ge vechtsvliegtuigen bombardeerden met goede uitwerking vijandelijke geschutsstellingen, machinegeweer nesten, barakken, kampementen en troepenconcentraties. Zij vernielden verscheidene Britsche batterijen luchtdoelgeschut en radioinstalla ties, en vernietigden ten Z. van Kreta een koopvaardijschip van 10'O'O b.rt. Een Duitsche viootformatie on der commando van den vlootchef, admiraal Lütjens heeft in het- zee gebied rondom IJsland zware Brit sche zeestrijdkrachten ontmoet. Na een kort, zwaar gevecht bracht het slagschip „Bismarck" den Engel- schen slagkruiser ,,Hood" tot zinken, het grootste -slagschip van de Brit sche vloot. Een ander slagschip van de nieuwste Engelsche „King Georg"-klasse werd beschadigd en gedwongen om te keeren. De Duit sche zeestrijdkrachten zetten zon der verliezen hun operaties voort. In den strijd tegen het Britsche moederland bombardeerden Duit sche gevechtsvliegtuigen fabrieken der vliegtuigbewapeningsindustrie en haveninstallaties aan de Engel sche Z. en Z.-O. kust. Zij brachten twee koopvaardijschepen met een gezamenlijken inhoud van 3500 b.r.t. ton tot zinken en beschadig den twee groote vrachschepen zwaar. In Noord-Afrika vernietigden verkenningstrroepen van het Duit sche Afrikacorps bij Tobroek o.a. twee Britsche pantserwagens. De vijand heeft niet boven Duitschland gevlogen. Bij aanvals- pogingen op het Nederlandsche en Noorsche kustgebied werden twee vijandelijke gevechtsvliegtuigen door Duitsche jachtvliegtuigen neergeschoten. 297. Het blijkt dat het raket een uitstekend zeewaardig vaartuig is, want de tocht verloopt uitstekend en na een voorspoedige reis arriveren ze behouden in de naastbij gelegen havenplaats. 298. Het is nog heel vroeg in de morgen en er is nog geen mens te bespeuren, als het raket aan de wal meert. Handig gooit Pam een tros uit en de reis naar de maan en terug is volbracht. Het Italiaansche legerbericht van 24 Mei maakt melding van de actie van een torpedoboot, welke behal ve den reeds vermelden kruiser een tweeden kruiser van de Dido- klasse (5450 ton) in de Middel - landsche Zee tot zinken heeft ge bracht. Een andere torpedoboot ontmoette op klaarlichten dag een uit 3 kruisers bestaande Engelsche formatie. De torpedoboot torpe deerde een kruiser van de Leander klasse (7270 brt.), een vijandelijke kruiser werd midscheeps getroffen, brak door het geweld van de ont ploffing uit elkaar en verdween in de diepte. De Engelschen hebben dus van 2023 Mei 4 kruisers ver loren, waarvan twee tot zinken werden gebracht door torpedoboo ten en twee door het luchtwapen. Twee kruisers werden voorts door motortorpedobooten zwaar beschadigd en één door een torpe doboot getorpedeerd. Een Italiaansche duikboot heeft in den Atlantischen Oceaan een schip van 12000 ton tot zinken ge bracht. Het legerbericht van 25 Mei luidt als volgt: Onze zee- en luchtstrijdkrachten strijden in nauwe samenwerking met Duitsche strijdkrachten sedert den nacht van den 20en Mei in een slag in het O. deel der Middelland- sche Zee om de bezetting van Kre ta. Onze torpedobooten, die zege vierend de gevechten geleverd hebben, hebben de vijandelijke vloot zware verliezen toegebracht. Bommenwerpers, torpedovliegtui gen, jagers en gevechtsvliegtuigen hebben zich onophoudelijk gerept. Doelen op den grond op het eiland Kreta zijn herhaaldelijk met succes gebombardeerd. Talrijke aanval len zijn uitgevoerd op Britsche vlooteenheden, die ter bescherming van het eiland zich in den strijd hadden gemengd en de reeds ver melde verliezen hebben geleden. Na de zware verliezen, veroorzaakt door de strijdkrachten van den as, is de Britsche vloot verplicht zich op haar bases in N.-Afrika terug te trekken. In gevechten ten N. van Galla Sidawa werd de vijand met verlie zen teruggeslagen. Te Woggidi in Amara heeft een onzer colonnes in haar isolement, na langdurigen, moedigen tegenstand en zonder levensmiddelen en munitie zich met de wapenen moeten overgeven. Een Italiaansche duikboot, onder bevel van den luitenant ter zee eerste klasse Carlo Fecia di Cossato heeft in den Atlantischen Oceaan drie koopvaardijschepen, waaron der een groot tankschip, van 21.000 brt. in totaal, tot zinken gebracht, en met een torpedo een vijandelijk oorlogsschip, waarschijnlijk een kruiser, getroffen. In het O. deel van de Middel- landsche Zee hebben onze torpedo booten een tegenaanval gedaan op een vijandelijke duikboot, die een convooi trachtte aan te vallen, en dit vaartuig tot zinken gebracht. Tijdens onze actie in het O. deel van de Middellandsche Zee hebben wij een torpedojager en een torpe doboot verloren. De bemanning is bijna geheel gered. EEN MISLUKTE AANSLAG OP DEN ALBANEESCHEN MINISTER-PRESIDENT. Rome, 24 Mei. (D.N.B.) Stefani pubiceerlt het volgende bericht uit Tirana; Op 17 Mei, toen de koninklijke stoet naar het vliegveld van Tirana onderweg was, hëeft een Grieksche burger eenige pistoolschoten op den Albaneeschen minister-president Verlaci gelost, die naast den koning- keizer gezeten was. De schoten mistten hun doel en de man, een zekere Mihailoff Vasillaci, werd ter stond gearresteerd en aan de lynch- justitie van het volk onttrokken. Over den misdadigen aanslag werd eerst niets bekend gemaakt, om het terstond begonnen onderzoek niet te belemmeren, en om mogelijke handlangers te vinden. In de verhooren, die tot Vrijdag duurden, heeft Mihailoff verklaard, dat hij tegen de leden der regeering redenen van persoonlijke vijand schap heeft, omdat hij niet ontvan gen en aangesteld geworden is. Zijn bedoeling was den jubel van het Al- baneesche volk te verstoren. Het proces tegen Mihailoff Vasil laci zal binnenkort voor het mili taire gerechtshof in Albanië plaats vinden. BRITSCHE BOMMENWERPERS NEERGESCHOTEN. Berlijn, 24 Mei. (D. N. B.) Heden middag is een Britsch bombarde mentsvliegtuig toen het de Noorsche kust naderde, door Duitsche jagers neergeschoten voor het tot den aan val kon overgaan. Ten noordwesten van Texel is vanmiddag door een Duitschen jager een Britschen bommenwer per van het type Vickers Welling ton neergeschoten. Het toestel dat klaarblijkelijk uit was op gewa pende verkenning, stortte na kor ten strijd brandend in zee. Vichy, 24 Mei (D.N.B.) Uit alle deelen van Frankrijk, zoo verklaart men in regeeringskringen, heeft men bewijzen ontvangen, hoezeer de verklaringen van den admiraal in het geheele land weerklank ge vonden hebben. Het vertrouwen in maarschalk Pétain en admiraal Dar lan, den uitvoerder van zijn wil, zoo zegt men in deze kringen, is sterker dan ooit. De duidelijke woorden, die het Fransche volk vernomen heeft uit den mond van den admiraal, hebben allen de oogen geopend en men is van meening, dat de toe spraak een harden slag beteekent voor de Engelsche propaganda. Londen over de rede. New-York, 24 Mei (D.N.B.) De Londensche correspondent van de New-York Times schrijft over de reactie der rede in Londen. Volgens kritisch oordeel zou deze rede een nieuw voorbeeld zijn van de snel heid, waarmede de Engelsch-Fran- sche betrekkingen aan het kwijnen zijn. Het is daarom duidelijk, dat Londen een nieuwe richting tegen over Frankrijk zal inslaan. Niette min zal Londen de tactiek voortzet ten om over het hoofd der regeering van Vichy heen, een beroep te doen op het Fransche volk. Perscoir tataren in Amerika. New-York, 24 Mei (D.N.B.) De New-Yorksche pers wordt geheel door de rede van Darlan beheersch De New-York Times wijst erop, dat de 3 voornaamste punten welke be trekking hebben op de vloot, de ko loniën en de Fransche houding te genover Engeland weliswaar duide lijk genoeg zijn, maar desondanks moet men tusschen de regels door lezen. De New-York Herald Tribune schrijft, dat de rede ondanks alle verzekeringen van Darlan nog meer problemen opwerpt dan beant woordt. De Syrische kwestie blijft voorloopig geheel onopgehelderd. Vooral echter heeft Washington uit ROOSEVELT IN DE PERSCONFERENTIE. Washington, 24 Mei. (D. N. B.) President Roosevelt was gisteren in de persconferentie buitengewoon terughoudend. Op de vraag, of hij met Knox en Stimson van meening is, dat de neutraliteitswet veranderd moet worden, verklaarde Rosevelt, dat hij daarover uitsluitend iets in de kranten gelezen had. Hij weigerde een eigen standpunt bekend te maken. In politieke kringen alhier ver moedt men, dat de president niet voornemens is, het congres om wij ziging van de neutraliteitswet te verzoeken, daar dit weer maanden lange debatten zou veroorzaken en de oneenigheid onder het volk verder zou versterken. Vele Amerikaansche kringen ver moeden daarom, dat de redevoe ringen van Knox en Stimson slechts camouflage-manoeuvres geweest zijn, die Roosevelt dan te zijner tijd gele genheid dienen te geven om te_ ver klaren, dat hij het met de volksmee- ning eens is en geen Amerikaansche schepen naar Engeland zal sturen. Roosevelt ontweek de vraag, of hij den toestand met betrekking tot Vichy verbeterd acht als gevolg van de radiorede van admiraal Darlan. Op 10 Juni zal Roosevelt in het congres krachtens de wet tot hulp verleening aan Engeland het eerste verslag uitbrengen over de op grond van de wet uitgegeven bedragen, zonder vermelding van bijzonder heden. de rede niet de gewenschte ophelde ring gekregen. Naar het schijnt heeft de regeering der Ver. Staten z'cl. dc hoop, dat Vichy n pass' .- ven tegenstand tegen T tschland zou voortzetten. Wanneer dit onjuist is zal de regeering niets uiders overblijven dan te breken met Vi chy en de regeering van de Gaulle te erkennen. Ook kunnen Engeland en de Ver. Staten dan niet er van beschuldigd worden zich de Fran sche koloniën voor imperialistische doeleinden toe te eigenen. DE BRITSCHE MARINE EN DE FRANSCHE SCHEPEN. Vichy, 24 Mei. (D.N.B.) In ver band met het protest, dat de Fran sche regeering door bemiddeling van de Ver. Staten in Londen tegen het kapen en beslag leggen op het Fran sche tankschip Sheherazade heeft ingediend, wijst een officieele uit eenzetting nog op een reeks van andere gevallen van den laatsten tijd, waarbij de Engelsche marine onder schending van elk internatio naal recht Fransche schepen heeft buitgemaakt. DE KATHOLIEKE EN DE PROTESTANTSCHE KERK IN DUITSCHLAND. Berlijn, 24 Mei. (D.N.B.) In som mige kerkelijke kringen is den laat sten tijd steeds weer de mogelijk heid besproken eener aaneensluiting van de katholieke en de protestant- sche kerken in Duitschland. Toon aangevende katholieke personen verklaren, dat de katholieke bis schoppen zich in hun vergaderingen reeds meer dan eens met dit onder werp hebben bezig gehouden, daar men in de steeds verdere uitbrei ding van dit denkbeeld een gevaar voor de Duitsche katholieke kerk ziet. Op de dit jaar te houden ver gadering van het Duitsche episco paat zal daarom, naar vernomen wordt, een der deelnemers dit on derwerp in den aangeduiden zin be handelen. Pauselijke radiorede. (D.N.B.) - Paus Pius XII zal a.s. Zondag om 1 uur een radioboodschap voorlezen ter gelegenheid van den 50sten ver jaardag van de encycliek rerum novarum van paus Leo XIII. De Turksche defensie. (D.N.B.) - Het ministerie voor landverdedi- ging heeft in het parlement een nieuw aanvullend crediet aange vraagd ten bedrage van 85 millioen Turksche ponden, ten behoeve van defensiedoeleinden. 16) door Eleanor Ettiot CarroB. „Dan geloof ik, dat u niet beter kunt doen, dan naar bed te gaan, jonge dame", zei hij ernstig. „U moet me beloven, er dadelijk in te kruipen en het drankje in te ne men, dat ik aan Rachel zal geven. Belooft u me dat?" „Ja, dat zal ik heusch doen". Als hij nu maar ging! Ze verlang de ernaar, alleen te zijn: om het gevoel te hebben, dat Robin Lee, tenminste voor 'een poosje niet in haar nabijheid was. Ze had wel tien jaar van haar leven willen ge ven, als ze het jacht in Hav,ana had kunnen verlaten en naar San Fran cisco terugkeeren. Maar dat ging onmogelijk. Ze was voor den ge- heelen tocht aangenomen en dus aan haar eer verplicht, dien tot het einde toe mee te maken. Ze telde reeds de dagen en de uren, die nog verloopen moesten, voordat „De Droom" de haven van New-York zou binnenvallen. Als ze daar een maal was, zouden geen tien paar den haar meer naar het jacht terug' kunnen trekken. Ze zag, hoe het gezelschap aan boord ging van een sloep, die het naar den wal zou brengen; door haar partijspoort keek ze hen na, tot ze uit het gezicht waren ver dwenen. Daar zat Inez in een druk bewerkte japon van gele zijde met haar arm door dien van Robert heen. Mevrouw Maitland zat naast den dokter en neef Ambrose ach ter hen. Maar Gwynne zag nie mand anders dan Robin. Hoe attent gedroeg hij zich voor de mooie vrouw naast hemten minste, zoo scheen het toe aan het meisje dat hem met haar oogen volgde. Waarom was ze niet dapper, niet trotsch genoeg, om hem uit haar gedachten te verbannen? Was ze dan op slot van zaken een van die armzalige, slappe schepsels, die zich konden laten vertrappen en mishandelen en toch nog liefheb ben? Een vrouw, voor wie slechts één man bestond? Ja, dat was ze. Ze had haar hart en ziel zóó weg geschonken aan een man, die haar zóó lichtzinnig behandelde, dat hij haar den eenen avond kon omhel zen en kussen en zich binnen vier en twintig uur met een ander ver loven. En toch gaf ze nog om hem! „Ik zou het niet uitgehouden hebben, als ik den heelen dag in zijn gezelschap had moeten zijn", kreunde Gwynne, toen de anderen weg waren en zij in haar hut zat „Ik ben zoo'n dwaas, dat ik me ongelukkig gevoeld zou hebben en het niet had kunnen verbergen. Hoe moet ik de rest van die ver schrikkelijke reis nog doorkomen! Och, als ik mijn gevoelens toch maar verborgen kan houden!" Na een poosje kwam er een soort verdoovende kalmte over haar. De atmosfeer in haar hut be nauwde haar en ze ging naar boven en zette zich op een dekstöel neer. Havana lag voor haar tusschen twee heuvels. Ze zag de grauwe muren en den hoogen toren van Morro Castle. Er woei een vlag van de tinnen. En daarachter lag de stad als een massa veelkleurige huizen. Een droomstad. Een stad, die iedereen wel moest trekken, behalve het meisje met haar ge wonde hart. Gwynne zag niet veel anders dan het groene water, dat bijna roerloos om het schip heen lag. Ze voelde niets dan de gewel dige enerveerende hitte, waardoor de pijn in haar binnenste verdoofd scheen te worden. Een terugkeerende sloep kwam langszij „De Droom", maar zij be merkte het niet. Een slanke jonge man in witte broek en met een zeilpet op het hoofd klom aan dek, keek bezorgd rond, zag de stille gedaante in den dekstoel liggen en haastte zich naar haar toe. Een heesche stem riep haar bij haar naam: „Gwynne, ik ben teruggeko men. Ik moest je spreken. Ik kon geen minuut langer wachten". Ze keek schielijk op en hét bloed trok uit haar lippen weg. Robin stond voor haar met het late zon licht op zijn vertrokken, verdrietig gelaat. Zijn blauwe oogen gloeiden als kolen vuur. Gwynne slikte het brok weg, dat in haar keel kwam en beantwoord de zijn blik. Ze moest nu geen ont roering toonen, dacht ze angstig en beslist. Een gedwongen, effen glimlach plooide zich om haar mond. „Zijn jullie allemaal al weer te rug, mijnheer Lee?" vroeg ze op onverschilligen toon, zonder zich te verroeren. „Viel Havana zoo erg tegen?" Robin trok een anderen stoel naast den hare en liet zich er zwaar in neervallen. Hij boog zich voor over met de handen tusschen de knieën en klemde ze ineen, tot de knokkels volkomen wit waren. „Ze zijn nog niet terugde an deren nietik alleen. Ik moest even met je spreken, Gwynne. Ik heb hen in de kathedraal achterge laten en ben er vandoor gegaan om met jou te praten". Er sprak spanning uit zijn stem en houding. Zijn wangspieren tril den. Gwynne zag het en begreep het niet. Ze deed haar uiterste best, zichzelf een volkomen onverschil lige houding te geven. „Hoe komt u zoo tragisch, mijn heer Lee?" vroeg ze vroolijk van toon. „Is het gesprek, dat u schijnt te willen houden, dan van zóó ern- stigen aard?" „Ja, Gwynne. Mijn leven hangt ervan af. Ik moet je iets uitleggen, waarvan jij niets begrijpt. Dingen, die jou en mij aangaan. De bespot telijkheid van een verloving tus schen Inez en mij. Ik moet je er een verklaring van geven, hoe dat al les in zijn werk is gegaanhoe ik in die ellendige verwikkeling be trokken ben en hoe „Maar wat heb ik in vredesnaam te maken met uw zaken en die van Inez?" viel Gwynne hem scherp in de rede. „Ik stel er niet het minste belang in, dat wil ik wel verzeke ren!" Een ijzige kilte had haar be vangen. Ze trilde zoo, dat ze vrees de, dat hij het zien kon. „Jij hebt er alles en alles mee te maken, Gw^ynne! Je begrijpt het niet! Zelfs i k begreep het niet voordat het een feit geworden was Ik kwam tot de ontdekking, dat ik gebonden was, stevig en hard dat mijn eer erin betrokken was zei Robin en maakte de zaak doof zijn woorden nog ingewikkelder, dan ze al was. „Ik zou zoo graag hebben, dat je naar me wilde luis teren eindigde hij, naar haar hand grijpend. Ze trok die veront waardigd van hem weg en voelde, hoe een brandende blos haar ge laat overdekte. Ze ging rechtop zit ten en haar oogen fonkelden. „Ik wil niet luisteren!" riep ze toornig uit. „Ik heb niets te ma ken met de particuliere zaken van u of mijn nicht en ik begrijp niet, waarom u mij als vertrouwensper soon hebt uitgekozen. We zijn im mers vreemden voor elkaar". „Vreemden?" Robin stond op en boog zich over den stoel van Gwyn ne heen, met zijn handen op de leuningen, zoodat hij haar ge vangen hield, toen ze wilde op staan. „Jij en ik vreemden? Na wat er tusschen ons is voorgevallen op dien avond in Panama? Onze liefde", vervolgde hij wanhopig, „de jouwe voor mijen de mijne voor jouis het heiligste, zuiver ste, wat er ooit tusschen een man en een vrouw bestaan heeft en ik zal niet dulden, dat iemand die ooit vernietigt! Dta heb ik vandaag aan Inez zelf ook gezegd. (Wordt vervolgd.)

Alkmaarsche Courant | 1941 | | pagina 6