DE KORENBEURS-WEDSTRIJDEN. tweede blad SPORT EN WEDSTRIJDEN Eerste nederlaag van Heracles. Be Quick kloptV.S.V. K.F.C. begint goed. C.V.V. wint met flinke cijfers. Go Ahead stelt teleur, evenals Vitesse. Limburgia toont zich sterker dan Standaard. Wïm Veldstra en mevr. L. v. Keulen-FranIcen behalen den kampioenstitel. De heeren G. de Rie Jr. en P. Niessen gehuldigd ais lid van verdienste van het K.N.G.V. VRAAG EN AANBOD 36 cent per vijl regels mBLKATfBS BURGERLIJKE STAND 2 Voetbal In de kampioenscompetitie leed Heracles na spannenden strijd in den Haag tegen A.D.O. een 3-2- nederlaag. V.S.V. moest ook van Be Quick verliezen en wel met dezelfde cijfers. De groote kracht schijnt uit de Velzerploeg weg te zijn. Voor de promotie-degradatie in afd. I bleek K.F.C. te sterk voor Z.F.C. en won met 2—0. Ook C.V.V. deed uitste kend werk door Overmaas met 40 te slaan. In 't Oosten was de 51- nederlaag van Vitesse tegen P.E.C. een verrassing, na het goede begin van Vitesse. De kansen van Go Ahead zijn sterk gedaald door de 2—3-nederlaag tegen Rigtersbleek. Limburgia bleek toch niet zoo zwak te zijn. Zij sloeg gisteren één der promotiecandidaten met 51. In de 2e klasse B won H.B.C. met 73 van Volendam en verloor Spar taan in Utrecht van Velox met 31. De laatste wedstrijd in 3 A (Alw. ForwardHollandia) eindigde ge lijk 44. In 4 A heeft D.T.S. uit Oudkarspel door een 0O-gelijk spel tegen B.K.C. gisteren het kampioenschap der afd. behaald. Aan de D.T.S.'ers onze gelukwenschen. ALKMAARSCHE SPORTDAG. In het kader van de te houden sportdag zal ook voetbal een belang rijke plaats innemen, en om het Alkmaarsch elftaldat gekozen moest worden, zoo sterk mogelijk te maken heeft de commissie tot sa menstelling van dit elftal besloten om uit de spelers van de deelnemen de vereenigingen, t.w. Alcmaria Alkm. Boys—Alkmaar en Jong-Hol- land, 2 proefelftallen te kiezen waaruit dan het sterkste elftal zal worden gekozen na een te spelen wedstrijd. Deze wedstrijd zal worden ge speeld a.s. Woensdagavond op het Alkmaar-terrein aan den Wester- weg, onder leiding van scheidsrech ter J. C. Mol. Deze wedstrijd zal voor vele voetballiefhebbers een at tractie zijn daar men de verschillen de favorieten thans in een andere samenstelling ziet spelen. De proefelftallen zijn als volgt samengesteld: A: v. d. Horst Swart Slikker Brouwer Baars Kool Pater B. de Grand Goudsblom Wieringen Hamstra B. Brouwer Venema Maassen Schaaper Appel Rootring de Groot Tesselaar v. Meene Hartog Christiani K.F.C.Z.F.C. 2—0. Daar Z.F.C. met een invaller voor Mol moest uitkomen was de voor hoede danig verzwakt en veel goeds heeft deze linie dan ook niet laten zien. K.F.C. verdiende de overwin ning volkomen, ook al omdat haar spel technisch beter was dan dat der bezoekers. Het begin van den strijd kenmerkte zich door en wederzijds terreinverkennen, waarna K.F.C. kwam opzetten en de Z.F.C.-defen- sie veel werk gaf. De weinige ma len, dat de Z.F.C.-voorhoede wist door te breken, ontbrak de schutter, zoodat de K.F.C.-keeper een kalmen middag beleefde. K.F.C. bleef het spl beheerschen en er werden ver schillende hoekschoppen op het Z.F.C,-doel genomen, doch het ver diende doelpunt kwam eerst vlak voor de rust, toen de K.F.C.-rechts- buiten den bal goed aan de Boer gaf, die zich niet bedacht en zijn club de leiding bezorgde (10). In de tweede helft leek het alsof Z.F.C. den achterstand zou inhalen, doch weldra nam de thuisclub het offen sief weer over. Ofschoon de Z.F.C.- verdediging den drang wist te weer staan, zag K.F.C. toch na 20 min. kans door Kok den voorsprong tot 2 0 op te voeren, waarmode het pleit beslist was. Mocht Z.F.C. geen kans zien haar aanvalsspel op te voeren, dan vreezen wij er voor, dat zij in de promotiewedstrijden weinig succes zal bereiken. C.S.V.—WESTZAAN 1—4. Ondanks een spoedig genomen voorsprong heeft C.S.V. van West zaan met 41 verloren Wel bracht de C.S.V.-voorhoede het doel van Westzaan meerdere malen nog in gevaar, maar de doelverdediger van de bezoekers was in uitstekende vorm. De C.S.V.-doelman moest we gens een klein ongeval het veld ver laten. Dat was een handicap. West zaan doelpuntte voor de rust drie maal. Als na de rust C.S.V. de be zoekers een tijd insluit, wordt een uitval van Westzaan haar noodlot tig. Deze leverde n.l. het vierde doelpunt voor Westzaan op. De overwinnaars hadden heel wat aan hun doelman te danken. De leiding was zeer goed. VERKADE—VITESSE 7—3. Vitesse heeft tegen de a.s. kam pioenen met eere verloren, want nog geen-enkele maal waren er drie doelpunten tegen gemaakt. De beide Castricumsche clubs staan in deze competitie' onderaan. M.F.C.—BERGEN 4—0. Bergen heeft den laatsten compe titiewedstrijd in Medemblik niet kunnen winnen. De wedstrijd was reeds bij voorbaat verloren, want met een zeer gehavend elftal moes ten de blauw-zwarten den strijd aanbinden. Absent waren de drie Egmonders en Arie Urbanus. Vóór de rust waren de partijen goed aan elkaar gewaagd, ofschoon de voorhoede van M.F.C. meer in den aanval was. In de eerste helft wisten de Medemblikkers Veis één maal te passeeren (10). Na de rust verhoogde M.F.C, al spoedig haar voorsprong (20). De middenlinie en achterhoede van Bergen moesten al haar krach ten aan de verdediging besteden; wel deed de voorhoede af en toe aardige dingen, maat zonder resul taat. Telkens en telkens weer vie len de gastheeren fanatiek aan en hadden nog tweemaal succes. Ber gen kon geen tegenpunt maken. Wi elrennen VAN VLIET WINT TE LUIK. Op de wielerbaan van het stadion te Luik werden gistermiddag inter nationale wielerwedstrijden gehou den, waaraan onze landgenoot Arie van Vliet deelnam. Hij klopte in den sprint zoowel Scherens als Cools. In de koppelrace over 40 km reed hij met den Belg Dupont en eindigde met een ronde achterstand op de zevende plaats. R.V. ALCMARIA. Gisteren reed Alcmaria een ron- denwedstrijd. Het weer werkte niet erg mede, wat dan ook z'n invloed op de opkomst der renners deed gel den. In de A- en B-klasse kwam Jaap Pool ondanks den harden wind met grooten voorsprong als eerste binnen. Ekkers en Visser achter volgden Pool in het begin met groo te hardnekkigheid, maar tenslotte moest Visser door pech opgeven en Ekkers viel in de groep terug. In de C-klasse was het T. Pronk, die als eerste binnenkwam. De uitslagen luiden als volgt: A- en B-klasse: 1. Jaap Pool, 2. L. Ekkers, 3. T. Kaal, 4. K. Koeten, 5. W. Spaan. C-klasse: 1. T. Pronk, 2. C. Kaal. 3. Joop Henning. Biljarten KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND DRIEBANDEN. Sengers kampioen. Ondanks het feit, dat Zaterdag avond de beslissing voor het kam pioenschap reeds gevallen was be stond er voor de laatste partijen een zeer groote belangstelling. Deze vier partijen hadden de volgende resul taten: de LeeuwPetersen 50-48, v. Alphen—v. 't Hooft 50-30, Verbeek Sengers 50-45, SchmidtSwee- ring 50-49. Verbeek is dus de eenige geweest, die den kampioen Sengers een kleine nederlaag heeft weten toe te brengen. De einduitslag was: 1. Sengers 7 6 345 507 7 0.680 2. Verbeek 7 5 340 480 7 0.709 3. van Alphen 7 5 312 578 5 0.539 4. de Leeuw 7 4 314 538 8 0.583 5. Sweering 7 3 335 591 8 0.566 6. Petersen 7 2 295 567 7 0.520 7. Schmidt 7 2 295 580 5 0.501 8. v. 't Hoofd 7 1 261 551 6 0.473 Gister hebben weer de jaarlijk- sche turnwedstrijden plaats gehad, die georganiseerd worden door den Turnkring Alkmaar en omstreken. Ruim 500 turners en turnsters, jong en oud hebben getracht in het bezit te komen van het speldje, dat nog steeds een groot bezit voor de tur ners beteekent. Het was kil, toen om 10 uur de wedstrijden een aanvang namen en een paar honderd jongens en meisjes gereed stonden niet alleen persoon lijk, maar ook voor hun vereeniging in het strijdperk te treden. Het geheel beschouwend, moet men allereerst groote waardeering hebben voor het werk van het kringbe- stuur, dat, alle moeilijkheden ten spijt, deze wedstrijden toch wist te doen doorgaan; want er waren vele en groote moeilijkheden te overwin nen. De organisatie van zulk een dag vraagt niet alleen veel werk, maar ook medewerking. Dank zij het bestuur der Groentenveiling gingen dus de wedstrijden door. Hier van alle prestaties melding te maken, is ten eenemale onmogelijk. Een kort overzicht moge daarom volgen. Bij alle oefeningen constateerde men dezelfde volle overgave. Of men nu eerste graad dan wel de ad- spiranten aan het werk zag. Natuur lijk werden hier en daar wel eens een paar foutjes gemaakt, maar hier aan is het werken onder „hoogen druk zeker niet vreemd. Er heerschte wat men zou kunnen noemen „hoog spanning veel grooter. Dat mej. T. zellige sfeer, waarin de woorden van het bondslied „er is geen sprake van rang en stand" zoo duidelijk tot uiting kwam. Het was weer een schitterend ge slaagde dag. Technische commissie, juryleden en allen die tot het goede verloop hiervan hebben medegewerkt kunnen tevreden zijn. De wedstrijden. De grootste belangstelling ging uit naar de prestaties in de eere-afdee- ling en zooals de verwachting was, heeft Wim Veldstra zijn positie als kampioen weten te handhaven. Het dient te worden gezegd, dat zijn eer ste prijs royaal werd behaald, wat Veldstra zelf niet had verwacht. Dat zijn voorsprong op zijn eerstvolgen- den concurrent bijna zes punten zou bedragen was een verrassing voor de ingewijden. In de eere-afdeeling dames was de sanning veel grooter. Dat mej. rr. Wuurman zich omringd zag door vele ernstige tegencandidaten was bekend, doch op zoo'n spannenden strijd had men niet gerekend. Tot aan het laatste toestel was niet te zeggen wie dit jaar met den kam pioenstitel zou gaan strijken. Erkend moet worden dat mevr. van KeulenFranken haar over winning niet cadeau heeft ge kregen. Dit blijkt wel uit den uit slag. Met het minieme verschil van een halve punt is zij als eerste uit da strijd naar voren gekomen. Dit korte overzicht van de eere-afdee- lingen beteekent geenszins, dat de overige tunsters en turners min der belangstelling verdienden. Al len zonder uitzondering hebben zich gegeven voor wat zij waard waren. En het publiek, dat in groo ter getale dan ooit tevoren aanwe zig was, heeft kunnen genieten van turnwedstrijden, waarbij het beste werd gegeven. Alvorens met de middag-wedstrij den werd begonnen sprak de voor zitter van den Turnkring, de heer van Zoonen een openignswoord, waarbij hij speciaal welkom heette burgemeester van Kinschot en den secretaris van het K. N. G. V., den heer van Eekeren. Spr. bracht ook dank aan het bestuur van het vei lingsgebouw voor de beschikbaar stelling van deze ruimte, waarin ruim 550 deelnemers konden werken Spr. hoopte dat alle ver. in de toe komst de moeilijkheden zouden we ten te overwinnen, waarna het woord werd verleend aan den heer van Ekeren, die bij verhindering Na afloop reikte de voorzitter van den Nederlandschen biljartbond, de heer jhr. dr. J. C. Mollerus met een toepasselijk woord de fraaie prijzen aan de winnaars uit, na eerst een woord van dank te hebben gebracht aan de organiseerende vereeniging Noordbrabant. van den bondsvoorzitter aanwezig was namens het K. N. G. V. De heer van Ekeren kenschtste den Turnkring Alkmaar en omstre ken als een der actiefste kringen. De laatste jaren brachten vele moeilijkheden met zich, doch ge zien de resultaten der afgeloopen maanden ziet de toekomst er hoop vol uit. Het is spr. een groot voor recht om namens het bestuur van 't K. N. G. V. op dezen dag de hee ren de Rie en P. Miessen als leden van verdienste van het K. N. G. V. te mogen huldigen Hij hoopt dat zij nog vele jaren op dezelfde wijze hun werkkracht in dienst van de turnsport zullen mogen stellen. Het geheel was een geslaagde dag, waarbij het aan belangstelling ze ker niet heeft ontbroken. De kam pioenen hebben hun titel meer dan verdiend. Iedere tunner van groot tot klein heeft in Alkmaar de pro paganda voor de turnsport gediend. De uitslagen waren: Vrije oefeningen meisjes: de Hal ter (Alkmaar) le prijs; Be Quick (Bergen) le prijs; Turnlust (Oter- leek) 2e prijs; Turnlust (Alkmaar) 3e prijs. Vrije oefeningen jongens: de Hal ter (Alkmaar) le prijs; Be Quick (Bergen) le prijs; G.V.U. (Uitgeest) le prijs; Turnlust (Alkmaar) 2e prijs; Voorwaarts (Stompetoren) 2e prijs; Turnlust (Oterleek) 3e prijs. Eere-afdeeling dames: 1. Mevr.. L. van Keulen—Franken 82 1/4 pnt.; 2. J. Dijs (Be Quick) 81 3/4 pnt.; 3. A. Kramer (de Halter) 79 1/4 pnt.; 4. T. Stek (de Halter) 78 1/4 pnt.; 5. G. v. Weelderen (DOVES) 78 pnt.; 6. T. Wuurman (de Halter) 77% pnt.; 7. N. Madderom (Turnlust) 75 3/4 pnt.; 8. M. LinsenPlantinga (Turnlust) 75 3/4 pnt.; 9. M. ten Pas (Halter) 713/4 pnt.; 10.— A. Poeze (Halter) 71 pnt. Eere-afdeeling heeren: 1. W. Veld stra (Halter) 86 pnt.; 2. L. van Bode graven (Turnlust) 80% pnt.; 3. M. Volkers (Halter) 78% pnt.; 4. C. Spaans (Halter) 78 pnt'.; 5. Jac. Len- sen (Turnlust) 761/4 pnt.; 6. A. Wassink (Halter) 75 pnt.; 7. Jac. Schotsman (Turnlust) 72 3/4 pnt.; 8. P. Staasen (Turnlust) 71% pnt. Vrije oefening dames: de Halter le prijs; Turnlust (Alkmaar) le pr.; G.V.U. (Uitgeest) le prijs; DOVES (Heiloo) le prijs; Be Quick (Bergen) le prijs; Voorwaarts (Stompetoren) 3e prijs. Vrije oefeningen heeren: Halter le prijs; Turnlust (Alkmaar) le pr.; Turnlust (Oterleek) le prijs; Be Quick (Bergen) 2e prijs. Paarden COURSES TE DUINDIGT. De uitslagen van de gister te Duindigt gehouden draverijen wa ren als volgt: Goudsterprijs. Ren op de vlakke baan over 2000 m gewonnen door Petite Artiste in een tijd van 2.21.2 met 4' lengten. Totalisator: winnend 2.90. Voor de plaats f 1.40. De plaats van de 2e aankomende 1.20. Eleonoraprijs. Draverij 4e klaêse. Gewonnen door Captain Norton. Km-tijd 1.34.1. 2e aankomende Eve lyn Hanover. 3e aankomende Dro- meleague. Totalisator winnend 5.40. Plaats 1.40. Plaats voor de 2e aankomende 1.30, plaats voor de 2e aankomende 1.30, plaats voor 3e aankomende 1.80. Het zilveren schild. Ren op de vlakke baan 2600 m. Gewonnen door Icare, tijd 3.05 met een halve lengte. Totalisator winnend 2.30. Elizabethprijs. Prij zendraverij 3e klasse. Gewonnen door Dutch Ha nover. Km-tijd 1.35.4. 2e aankomen de Benna Dosa, 3. Ceasar S. Totali sator: winnend 2. Plaats 1.20, plaats 2e aankomende 1.60, plaats 3e aankomende 1.30. Bussumprijs. Ren op de vlakke baan 1400 m. Gewonnen door Sara- t'a, 2e aankomende Echillais. Tijd 1.32 gewonnen met 2 lengten. Tota lisator: winnend 1.40, plaats eerst aankomende 1.40, tweede aanko mende 2.40. Excellentieprijs. Heat prijzendra- verij le klasse over 1700 m in vier heats. Gewonnen cloor Baronesse K. Km-tijd 1.34.5. Totalisator betaalde uit in deze laatste heat voor de stal 1.20. Schaken. V.V.V. I—HILVERSUMSCH S.G. 44 (voorloopig). Zondag j.l. werd te Amsterdam de 2de ronde gespeeld van de pro motiewedstrijden voor de le klasse van den Ned. Schaakbond. Ditmaal bond de Alkmaarsche schaakvereeni- ging den strijd aan met het Hilver- sumsch Schaakgenootschap. V.V.V. I begon den strijd met 1%punt voorsprong, daar het 4e en 5e bord reeds Zaterdag gespeeld waren. De wedtrijd kwam niet tot een beslissing. De voorloopige uitslag luidt: V.V.V. I H.S.G. I 1. D. Appel Jr.G. Smit 01 2. E. de Waal—J. Ketting afgebr. 3. C. KieftJ. v. Helden 4. P. HoekstraP. de Ruiter 10 5. P. SeewaldP. Kuperus 6. P. DeugdP. in 't Hout 01 7. J. Voort—H. Hemers 1—0 8. D. WeisenbornS. Pastijn 10 9. P. Hartog—J. Groosjohan afgebr. 10. B. Veltmandr. P. Feen- stra Kuiper 0-1 Voorloopige uitslag 44 De wedstrijd had een eenigszins rumoerig verloop. Het achtste bord van V.V.V. I won de partij wegens tijdsoverschrijding door den tegen stander. Hiertegen heeft Hilversum echter protest aangeteekend. Het 9e bord staat voor V.V.V. gewonnen, terwijl het 2e bord een remiseachtig karakter heeft. Afgezien van het in gediende proest zal V.V.V. I ver moedelijk ook deze ontmoeting win nen. Tennis. SWIFT H—ADVENDO I 3—5. Advendo heeft gisteren den uit wedstrijd tegen Swift II met 53 weten te winnen. De uitslagen wa ren: Heeren enkelspel: T. Klein ver liest v. J. Kokkes 46, 4—6; A. A. Bontekoe wint v. mr. H. Schuurman 8—6, 2—6, 8—6. Dames enkelspel: mej. P. Mater wint v. mevr. M. Schuurman 75, 36, 6—3; mej. G. Schol wint v. mevr. A. de Bruyn 5—7, 108, 63. Heeren dubbelspel: G. Onstenk en H. Klein verliezen van mr. H. Schuurman en J. Kokkes 16, 46. Dames dubbelspel: mej. L. Brandt en mej. P. Mater verliezen v. mevr. M. Schuurman en mevr. A. de Bruyn 4—6, 4—6. Gemengd dubbelspel: mej. L. Brandt en G. Onstenk verliezen v. mevr. M. Schuurman en mr. H. Schuurman 06, 26; mej. G. Schol en A. A. Bontekoe verliezen v. mevr. A. de Bruyn en J. Kokkes 79, 46. Doordat Koog Zaandijk tegen Be verwijk gelijk speelde, is Advendo thans reeds kampioen. De stand is nu: Advendo 4 4 0 0 8 293 Koog Zaand. 4 112 3 1319 Beverwijk II 4 1 1 2 3 1220 Swift II 4 1 0 3 2 1022 Dammen KAMPIOENSCOMPETITIE HOOFDKLASSE NED. DAMBOND. In de hoofdklassecompetitie van den Nederlandsche Dambond om het kampioenschap van Nederland speelde gistermiddag de Zuider Damclub uit Rotterdam gelijk tegen de Amsterdamsche damvereeniging v. Embden. De uitslagen waren: Zuider Damclub v. Embden P. v. d. StaaijJ. Druijf 20 C. J. de Zeeuw-Ph. de Schaap 11 J. L. G. v. DijkM. Aandagt 02 C. KustersM. Markis 02 J. de KorteH. Koperberg 11 H. J. v. ZuilekomJ. Verdoner 20 A. BerkhofP. N. Faure 0—2 Th. A. RoméijnPh. v. d. Hart 11 A. J. v. HertenS. de Hond 11 W. H. DelicaatJ. de Jong 20 De totaalstand was dus 110. De stand in deze competitie is thans: Zuider Damclub Rotterdam 3 1 2 0 4 36—24 Residentie Damgenootschap 3 2 0 1 4 34—26 Damclub IJmuiden 4 1 2 1 4 40—40 A'damsche Damver. v. Embden 4 1 2 1 4 37—43 Excelsior (den Bosch) 4 1 0 3 2 33—47 (Dinsdags en Vrijdags inzenden.) WOENSDAGS EN ZATERDAGS Alléén 2de handsch goederen. uitsluitend a contant. TOELATING VAN LEERLINGEN TOT DE OPENBARE U. L. SCHOOL. BURGEMEESTER en WETHOU DERS van ALKMAAR brengen ter kennis van belanghebbenden, dat zij, die na afloop der a.s. Zomervacantie hun kinderen de openbare U. L. School (toegankelijk zoowel voor jongens als voor meisjes) aan de Krelagestraat nr. 31 (hoofd de heer J. Hoekstra) willen doen bezoeken, daarvan aangifte kunnen doen op Donderdagen 29 Mei en 5 Juni e.k., telkens des namiddags van 2.30 4 uur bij het hoofd in het school gebouw. "Bij de aangifte moeten worden overgelegd het geboortebewijs van het kind (of het trouwboekje der ouders) en, voor zoover het kind de koepokinenting heeft ondergaan, het inentingsbewijs, benevens een ver klaring van het hoofd der door de(n) aan te geven leerling(e) tot dusver bezochte school, dat hij/zij het ge woon lager onderwijs in ten minste zes leerjaren met goeden uitslag heeft doorloopen, alsmede het rap portboekje. Tot de school worden slechts toe gelaten zij, wier ontwikkeling en aanleg naar het oordeel van het hoofd der U. L. School zoodanig zijn, dat met grond mag worden ver wacht, dat zij het onderwijs aan deze school zonder bezwaar zullen knnnen volgen. De ouders of verzorgers van leer lingen uit andere gemeenten zijn verplicht de aanvrage tot toelating te richten tot het gemeentebestuur van hun woonplaats. Alkmaar, 26 Mei 1941. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Eurgemeester. A. KOELMA, Secretaris. BURGEMEESTER en WETHOU DERS van ALKMAAR brengen ter algemeen© kennis, dat in het Ge meenteblad van Alkmaar nrs. 1726, 1727, 1728 en 1731 zijn opgenomen de besluiten van den Raad dier gemeente van 15 Mei 1941 waarbij zijn vastgesteld een besluit tot intrekking van de Verordening op de arbeids beurs der gemeente Alkmaar (gemeenteblad nr. 1311); een Verordening tot wijziging van de VerorJening op het gemeentelijk bureau voor Sociale Zaken; een Verordening tot wijziging der algemeene salarisverorde ning voor de ambtenaren; een Verordening tot wijziging der verordening bevattende het tarief voor de levering van electrischen stroom door het gemeentelijk electriciteitsbe- drijf. Dit besluit en deze verordeningen zijn heden afgekondigd en gedu rende drie maanden ter gemeente secretarie ter lezing gelegd. Zij zijn aldaar tevens in afdruk, tegen be taling der kosten, verkrijgbaar. Alkmaar, 26 Mei 1941. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. DRANKWET (Stbl. 1931, nr. 476) Ingekomen is een verzoek van den heer TH. HULSKAMP, alhier, om een VERLOF B. verlof voor een verkoop uitsluitend van alco holvrijen drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het per ceel HOUTTIL nr. 13. Binnen twee weken na dagteeke- ning dezer kan een ieder schrifte lijk bezwaren tegen het verkenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 24 Mei 1941. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. ALKMAAR. GEBOREN: Johannes, z. van Everardus Hofman en C. M. Com mandeur. Johanna M., d. van Theodorus J. Pepping en J. Twisk. OVERLEDEN: Theresia A. Bra- kenhoff 22 jaar. Margaretha Wiet- zes, gehuwd met D. Metselaar, 57 jaar. Johannes B. Busch 6 weken. Catharina Jansen, gehuwd met S. Hoff, 78 jaar. Jacobus Blanken- daal 10 jaar. Johan A. Steenhuis 16 jaar.

Alkmaarsche Courant | 1941 | | pagina 7