Nederlandse vrouwen huldigen Mrs. Roosevelt 1 Pi ZWARTE SCHADUW IJ R.A.I. weer autoshow VAN NELLE ,Vanover de Oceaan kwam de stem van hei vertrouwen" Hartelijke plechtigheid in de Ridderzaal Na tien jaar: ABONNEERT U OP DIT BLAD Twee voetballers door bliksem gedood In de Bidderzaal. het symbool en centrum van ons democratische en politieke leven hebben dé Nederlandse vrouwen gisteren warme hulde gebracht aan Mevrouw Roosevelt. Meerdere groten dezer wereld zijn Mevr. Roosevelt op haar zegetocht door de Ridderzaal voor gegaan, hartelijk toegejuicht door de vertegenwoordigers van een dankbaar volk, doch nimmer heeft een plech tigheid als deze een zo'n uitgesproken vrouwelijk karakter gedragen. Daarvan getuigden de talrijke bloemen en de hartelijke woorden, die hier door vrouwen werden uitgesproken, niet alleen als hulde voor de echtgenote van de grote president, niet slechts uit dankbaarheid jegens het Amerikaanse volk maar als blijk van warme genegenheid van de Nederlandse vrouw tegenover haar grote Amerikaanse zuster. De aanwezigheid van H.K.H. Prinses Juliana en talrijke autoriteiten hebben aan dit huldebetoog luister bijgezet. er ergens in de wereld een man wak ker was, die de vasthoudendheid, de wijsheid, de liefde en de kracht had om ons te helpen. Zijn herinnering leeft en zal leven in de harten van de vrouwen van Nederland. Zich richtende tot meVr. Roosevelt per soonlijk, zeide mej. mr. Teilegen o.a.: Voor ons vrouwen van Nederland bent U geen vreemdelinge. Wij kennen de grootheid van Uw hart, Uw uitge breide ervaring en de onbedwingbare energie, waarmee U strijdt voor diege nen, die in nood zijn, voor de onder drukten. Voor ons allen is Uw» bezoek een grote gebeurtenis. Wij allen zouden U gaarne aan onze tafel zien 'om met ons te spreken over de problemen, die ons zozeer ter harte gaan. Wat gaat er nu gebeuren in deze ge schokt» wereld? Zullen de mannen wederom gaan vechten?- Kunnen wij het niet tegen houden? Wat moeten we doen om de wereld veilig te maken voor onze kin deren? Duizenden vrouwen, die hiel' niet aanwezig kunnen zijn, zitten thans bij haar radio. Wij weten dat ge niet al onze vragen kunt beantwoorden, doch we weten ook, dat datgene wat gij zult zeggen, voor ons van grote waarde zal zijn, omdat het wordt gezegd door een edele vrouw met een warm hart en een grote liefde voor de mensheid. Mrs. ROOSEVELT'S BOODSCHAP. In haar boodschap tot de Nederlandse vrouwen gewaagde^mevrouw Roosevelt van het feit, dat haar echtgenoot diep getroffen was door hetgeen door het Nederlandse volk tijdens de oorlog werd gedaan. Mevr. Roosevelt zeide blij te zijn dat het plan Marshall is aangenomen. Ons land wil geen enkel land in de wereld controleren. Wij wil len helpen om de goodwill en de econo mie van andere landen te verstevigen. Wij willen vrede, zoals ook de volkeren van andere landen vroede willen. Zij vervolgde haar op innemende en Het was een ontroerend ogenblik toen mevr. Roósevelt, gekleed in een zwart zijden japon met een kleine bontcape, door de presidente van het Nederlandse Vrouwencomité, mej. mr. M. A. Teile gen, de zaal werd binnengeleid. Zij werd gevolgd door H. K. H. Prinses Juliana, gekleed in het parelgrijs, waarna de ambassadeur der Ver. Staten, alsmede vertegenwoordigers van het Nederlandse Hof volgden. Voorts waren aanwezig de minister-president en ^er- schillende leden van zijn kabinet, de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer, de fractievoorzitters en vele an deren. VAN OVER DE OCEAAN. In haar welkomstrede zeide de presi dente van het Nederlandse Vrouwen comité o'.a.: In de donkere jaren van onderdruk king en bezetting kwam er van over de oceaan een stem, die ons met hoop ver vulde en wanneer onze gedachten terug gaan neemt het Amerika van die dagen de trekken aan van de grote president, die- Uw echtgenoot was. Het was niet bewondering, alhoewel wij hem ten zeerste bewonderden, het was niet dankbaarheid, alhoewel wij oneindig dankbaar waren voor hetgeen hij voor de wereld deed. Het wu vertrouwen. Wij stelden ons vertróuwen in hem. Zoals kinderen in de donkere wereld voelden wij, dat I PROGRAMMA VOOR HEDENAVOND HILVERSUM 1, 301 m. Nieuwsber. om 6, 8 en 11 uur. AVRO: 6.15 Tom Erich, piano. 6.30 Nederlandse strijdkrachten LUISTEREN NAAR Op Vrijdag 30 April openen zich de deuren van het bekende, sinds de be vrijding geheel gerestaureerde RAI-ge- bouw te Amsterdam voor de eerste na oorlogse tentoonstelling van motorrij tuigen met toebehoren hier te lande, en krijgt het Nederlandse publiek voor het eerst na tien jaar de gelegenheid, per sonenauto's, vrachtwagens en autobus sen uit alle -auto-producerende landen en ln een grote variëteit van typen, af-, metingen en prijzen onder één dak bij een te zien. Deze internationale tentoonstelling, die tot 9 Mei zal zijn geopend, is ont staan uit het verlangen en de behoefte van het Nederlandsee autobedrijfsleven om ook in dit opzicht de terugkeer naar normale toestanden te bevorderen en 't geëxposeerde materieel te doen getui gen van de grote betekenis, welke het moderne motorvoertuig voor het trans portwezen en daarmee voor onze volks huishouding heeft. De belangrijke plaats, die de groep der bedrijfsauto's in het RAI-gebouw zal innemen, accen tueert het utilitair-economische karak ter der tentoonsteling, dat geheel en al past in het kader van deze tijd.'In deze categorie zal een weliswaar niet om vangrijke maar technisch onbetwist hoogstaande, nationale industrie zich presenteren. Lewis schuldig verklaard John Lewis, leider van de verenig de mijnwerkers in de V.S., die voor de rechter moest verschijnen in ver band met de staking van 400.000 mijn werkers is schuldig bevonden aan „be lediging van het Hof". Heden zal von nis worden gewezen. hartelijke wijze uitgesproken boodschap met de opmerking, dat de Ver. Staten een begunstigde natie zijn. Zij ié opge bouwd door een volk, dat van alle" zij den der wereld gekomen is. Zij hoopte, dat men er de kracht zal behouden, om de waarde te begrijpen van hen, die uit andere landen naar de Ver. Staten zijn gekomen. In het vervolg van haar rede, sprak mevr. Roosevelt van de hulp, die aan de kinderen over de gehele wereld ge geven wordt en nog gegevep zal moetan worden. Hierbij kunnen wij allen ver eend zijn, wat ook onze politieke in zichten zijn, aldus mevr. Roosevelt. „Wie wil er nu niet de kinderen hel pen, die lijden?" Zij .Kterinnerde hierna aan het grote belang dat haar echtge noot aan de organisatie der Ver. Naties hechtte en vroeg aandacht voor hetgeen door de U.N.O. is gedaan. Mevr. R'oosevelt dankte tenslotte voor het welkom, „dat haar gebracht werd en voor de gedachten, welke naar haar overleden echtgenoot zijn uitgegaan. „Het is ontroerend, dat een man zovele vrienden heeft". „Als een zeer nederige vertegenwoordigster van mijn land, dank ik U uit de grond van mijn hart". Nadat Jo Vincent nog gezongen had „Abide with me" verlieten de ere gasten de Ridderzaal. OP PALEIS SOESTDIJK. Mevrouw Roosevelt is gistermiddag om tien voor half zes op paleis Soest- dfjk aangekomen. De prinsesjes Bea trix, Irene en Margriet begroetten de Amerikaanse gaste op het bordes van het paleis. 7,00 Pantomine (gr.pl.) 7.05 Viruly ever de opleiding van de piloot 7.15 AVRO-S Radio-Filmkrant 7,45 Ni- win-klanken 7,50 Wederopbouw 8 15 Avro's Bonte Dir.sdagavondtrein 9.30 Contact 10,15 Buitenlands over zicht 10,30 Beroemde liederer.reek- sen 11,15 Londens Phi'harmonisch orkest HILVERSUM II, 415 m. Nieuws berichten om 7, 8 en 11 uur. K. R. O.: 6,20 Sportpraatje 6,30 Gewondheid en arbeid 7.1.5 Cyclus: ,„De Pianocon certen van Mozart". 7,45 Alle hens aan dek 8,05 De .gewone man 8,12 Radio Philh. Orkest 10,00 Sa hara, land van angst en dorst 10,10 Orgelmuziek van de 15e tot en met de 20e eeuw 10.30 Actualiteiten 10,45 j Avondgebed 11,15 Gramofoonplaten PROGfeAMMA VOOR WOENSDAG. HILVERSUM I, 301 m. Nieuwsber. om j 7. 8, 1, 6 en 11 uur. VARA: 7.30 Gr.pl.; 8.18 Opera-prSgr.; 8.50 Voor de huis vrouw; 9.Symph.-progr.j" 9.30 Schu mann (gr.pl.); VPRO 10.Morgenwij ding; VARA; 10.20 Onze keuken; 10 30 Als de stofzuiger zwijgt; 11.Gr.pl.; 12.Orkest Carlo Carcassola; 12 30 39. De keukenjongen is blij dat hij veer de benen kan nemen en zo^j'a hij weg is beginnen Pirn, Pam en Pom hard te lachen. „Grrr! Grrr!" gromt Pam. „Oh, wat ruikt dat lekker. k slik er mijn tong bij in Grrr!" Kom, hou nu maar even op met die comedie"," zegt Pom. „We zijn nu toch onder ons", yAh, dit is het volle leven", roept Weerpraatje; 12.33 Voor het platteland; pim theatraal „Hier heb ik altijd al 12.50 The Kilima'Hawaiïans; 1.20 The i rmar gesnakt". En hij neemt een grote Ramblers; 1.50 Gr.pl.; 2.— Gesproken hap van zijn biefstuk, portretten;. 8.15 Jeugdconcert; 3.De j scheepsjongen van Bontekoe; 3.20 Vro- lijke praatjes; 3.30 De roodborstjes; 3.45 De regenboog; 4.15 Vragen staat vrij; 4.45 Het stond in de krant; 5.15 Gr.pi.; 5.30 Maatsch.werk; 5.35 Orgel (Cor Steijn); 6.20 Gramofoonplaten; 6.30 Ned. strijdkrachten; 7.Geleide economie; 7.15 Hammond-klanken; VPRO: 7.30 Voor de jeugd; 7.40 .Teugdnieuws; 7.45 Lezen in de bijbel;- VARA: 8.15 Dolf v. d. Linden-orkest; 8.48 Schuldig of on schuldig; 8.55 Knock (hoorspel); 9.55 Liederen voor vrouwenkoor; 10.10 iïh- semble Jean Presto; 10.45 Van boek tot boek; 11.15 Nocturne in Tuschinski. HILVERSUM IX 415 m. Nieuwsber. om^, 8, 1, 7, 8 11 uur. NCRV; 7.15 Renville; 7.45 Een woord voor de dag; 8.15 Gr.pl. 8.30 Vrolijk morgenprogram- ma; 9.Ochtendbezoek bij jonge zie ken; 9.30 Waterstanden; 9.35 Werken van Beethoven; 10.30 Morgendienst; 11 Werken voor strijkorkest; 11.30. Amati Trio; 12.Musette-orkest; 12.30 Weer- ovèrzicht; 12.33 Orgel; 12.55 Het Prot. Intsrkerkel. thuisfront; 1.15 Cyclus Van Rameau *ot Ravel; 1.55 Mandolineta; 2 30 De arons kelk; 3.Rott. strijk kwartet; 3.30 De varianten; 3.55 Piano recital; 4.15 Voor onze jongens en meisjes; 5.30 Gr.pl.; .5.45 Na de W.- indische conferentie: 6.Onze Ned. koren en corpsen; 6.30 Tlte London Czech Trio; 7.15 Het nieuws uit Indië; 7.30 Het act. geluid; 7.45 Engelse les; 8.15 Herdenkingsfeest 100-jarig bestaan Heldring-stichtingen; 9.30 Radio Philh. orkest; 10.30 Gr.pl.; 10.45 Avondover denking; 11.15 Gr.pl. 40. Een tijdlang doen de drie broertjes niets anders dan eten maar ais alles op is. veegt Pim met 'n vol daan gezicht zijn mond af en zegt te- gén Pom en Pam: „Zeg, hoeveel maal zouden we dit per dag krijgen?" „Toe nou!" roept Pom. „Je hebt net je buik vol. Hoe kun je nu alweer over eten denken?" „Pardon, ik denk aan onze toekomst", antwoordt Pim. „En die zal afhangen var het eten dat we krijgen". „Praat me alsjeblieft niet over toe komst", zegt Pam. „Als ik aan de toe komst denk, krijg ik het benauwd. Hoe komen we hier ooit weer uit?" Tijdens een wedstrijd tussen twee Engelse leger-elftallen, Maandagmid dag te Aldershot gespeeld, brak plot seling een hevig onweer los. Een ge weldige bliksemstraal schoot op een gegeven moment over het spbelveld met het gevolg dat vele spelers en de scheidsrechter tegen de grond sloegen. Toen men van de 'eerste schrik beko men was, bleek dat negen spelers min of ernstig waren gewond. Zij werden naar een ziekenhuis vervnerd, waar inmiddels twee spelers zijn overleden. GOUVERNEURS VAN SURINAME EN CURASAO IN NEDERLAND. Per KLM-Hjntoestel uit West-Indië arriveerden gisterochtend op het vlieg veld Schiphol de gouverneurs van Su riname, en Curasao, de heren J. C. Brons en Dr. P. A. Kasteel. In een onderhoud met de Amsterdam se pers in de douaneloods vertelde gou verneur Brons, dat zijn komst naar Ne derland ten doel heeft besprekingen te voeren met het departement inzake het welvaartsfonds. Vam nabij en verre jocr jan Qir|( van Ejrter CODTrllhl R.D.P. De Lange heeft dadelijk rapport uitgebracht aan de Chef, dat er weer een transport op komst is. Ja, hij kan de Chef niet alleen de juiste datum', maar zelfs het juiste uur noemen! Verheugd oyër zo'n buitenkansje maken beide alles in gereedheid. „Weet jij ook nog wat voor soort wagen het is, Lange?" „Nee, dat kon ik helaas niet precies aan de \yeet komen, maar ik vermoed, dat het hetzelfde type wagen, is als de vorige". Maar dat heeft de Lange toch mis. Op de bewuste avond breekt een zware pantserauto, regelrecht gekocht op één van de leger-dumps, die er-in België te vinden zijn, dwars door een grenspost. De houten boom wordt aan diggels gereden, terwijl de wagen vuur spuwt naar alle kanten. De grenspost is volkomen verrast en kan niet meer doen, dan het berichtda delijk doorgeven aan alle omliggende posten om paraat te zijn. En niet alleen de pantserwagen kwam over de grens. Er vlak achter raasde een onschuldige personenauto! Nu onschuldig is die personenwa gen eigenlijk niet, want binnenin be vinden zich de Rat, Knijp-Oog en Fatty. Zal hun plan succes hebben? In Mei zal uit het IJselmeer on geveer -100.000 kg ondermaatse aal worden wegge vangen om te worden uitgezet in de polders, die in de winter van 19461947 hun palingstand hebben ver loren. Deze maatregel is niet naar de zin van de IJselmeervissers. xOp 5 Mei a.s. gaat Etten-Leur op groots» wijze de 73-jarige Jantje Wijnen huldi gen, die op die dag precies 60 jaar ai* inwonend knecht in dienst van de fa milie Luijkx is. xNaar het A.N.P. verneemt, overweegt het Leids Univer siteitsfonds aan de Leidse Universiteit (behoudens koninklijke machtiging) 'n bijzondere leerstoel te vestigen in da parlementaire geschiedenis. xHet Amerikaanse departement van land bouw maakt een noodtoewijzing van 3500 long tons aan olie-zaadkoek en meel aan Nederland bekend, ter voor ziening in dringende behoefte. De aan koop zal via de normale handelskana len geschieden. xDe commissie „Amsterdam helpt Makassar, Menado, Ambon en Koepang" organiseert bin nenkort een grote actie voor het inza melen van speelgoed, leermiddelen, schoolbehoeften en petroleumlampen, onder de leerlingen van alle 600 scho len in Amsterdam. x— Nederland krijgt ongeveer 48.000 ton toegewezen van de voormalige Duitse koopvaardij- 'vloot. xSinds korte tijd zijn in het wederzijdse verkeer met de Britse zone van Duitsland alle soorten van gedruk te stukken t.e.m. 2 kg ter verzending toegelaten. Omtrent hiervoor geldende beperkende bepalingen verstrekken de PTT-kantoren alle nadere inlichtingen. xIn Hongarije zullen Amerikaanse films door knippen en toevoegen van ondertitels, aangepast worden aan de Hongaarse opvattingen. xOp 17 plaatsen in de Sovjet-Unie bestaan zgn kinderspoorwegen, waar in totaal 5000 schoolkinderen werken als machinist, op goederenemplacementen, aan 't on derhoud der trajecten of als conduc teurs en klerken. Bij de Joodse nederzetting Kfar Ozion (Hebron) is een Jood- /erkenningsvliegtuig door 'n Britse patrouille neergeschoten. x Te Tromsqp (Noord-Noorwegen) zijn 8 gebouwen door brand verwoest en an dere beschadigd. Pe schade wordt op meer dan 1,5 millioen kronen geschat. x— Op 25 April zullen de Belgisch» spoorwegen een êxtra trein laten rijden voor bezoekers naar de Nederlandse bloembollenvelden. xHet 300 ton metende Noorse motorschip „Strong" is, op weg van Oslo naar Navik, ter hoog te van Egersund met zijn bemanning van 9 koppen vergaan. xTe Napels zijn bij een botsing tussen commu nisten en monarchisten twee communis ten en verschillende politiemannen ge wond. —x— Officiëel is bevestigd, dat bij het vliegtuigongeluk op het vlieg veld Lae op Nieuw Guinea 27 personen om het leven zijn gekomen. 34) HOOFDSTUK IX. Een oude vriend. Inspecteur Beekman zette zich behagelijk in een hoekplaatsje van de tteui naar Rotterdam. De man, die tegenover hem zat was in een breed gevouwen krant ver- P'. z°dat er niets van zijn gezicht te zien was en de inspecteur was aangenaam verrast, toen de krant plotseling zakte en het gezicht van zijn oude schoolmakker Leo van den Berg hem glimlachend aanstaarde. ,.Leo, beste kerel," zei hij, „dat is ook een onverwachte ontmoeting!" „Niet zo onverwacht als je wel schijnt te denken," zei de reporter van „Het Nieuwsblad". Tenminste niet wat mjj betreft, want ik heb al lang ééns rustig met je willen praten en de gelegenheid om je eens uit te horen a'l we samen in de trein naar Rotterdam zitten, was te mooi om er geen gebruik van te maken." "Hoe weet je, dat ik naar Rotterdam ga?" „Omdat ik bijna achter je stond, toen je een kaartje hebt genomen." „Moet je ook naar Rotterdam?" „Neen, eigenlijk niet. Ik was toevallig aan het station, omdat ik een oom aar de trein gebracht heb, maar ik kon de verleiding niet weerstaan bij je t« komen zitten." „Dan bof je, dat je in deze coupé terecht gekomen bent." „Inderdaad, maar ik zou je in een andere ook wel gevonden hebben." „Maar je wilt tech niet zeggen, dat je alleen naar Rotterdam gaat omdat ik er heen moet?" „Ja, dat wil ik wél zeggen. Ik had nog juist tijd om op het perron even naar de redactie te bellen en te vertellen, dat ze me vooreerst niet terug kunnen verwachteh, omdat ik op een goed spoor zit.' „In een goed spoor," verbeterde de inspecteur. „Je begrijpt me niet, bestejongen," zei de reporter glimlachend. „Ik weet, dat je zelden op reis gaat. Je hebt geen vacantie, dus je bent op een dienstreis en nu hoop ik twee vliegen in één klap te kunnen slaan." „Mag ik misschien ook weten wat dat voor vliegen zijn?" „Natuurlijk «mag je dat weten. De eerste ben jij, want ik heb nu gelegen heid je eens rustig uit te horen en de tweede ben jij eigenlijk ook, want ik wil zien waar je naar toe gaat, als je tenminste niet zo behulpzaam bent om me dat zelf te vertellen." Inspecteur Beekman glimlachte. „Vanwaar die belangstelling in mijn doen en laten?" „Omdat ik al dagen lang achter die moord aan zit en nog geen stap verder ben gekomen. Je ziet, dat ik openhartig met je spreek. Ik ben van plan een beroep te doen op onze oude vriendschap en je zover te krijgen, dat je je hart voor me uitstort om (Je doodeenvoudige reden, dat jij er op het ogenblik meer van weet dan ik en dat ik van harte hoop, dat je me een primeurtje zult bezorgen. Begin met een sigarqt van me op te steken en laten we die, brj gebrek aan beter, maar als een vredespijp beschouwen." „Leo, beste kerel," zei de inspecteur, „je wilt toch zeker geen ambts geheim van me lospeuteren?" „Dat weet ik nog niet," zei de reporter. „Ik bof in elk geval, dat ik je ontmoet heb en ook dat we met z'n tweetjes zitten, zodat we rustig kunnen praten." „Weet je wat je doet," zei de inspecteur. „Ga jij nou je krantje maar lezen en kijk zo nu en dan eens uit het raampje. Zie je, dat er" al lammetjes in de wel zijn? Dat is ook interessant om over te schrijven. Wat Aij be- treft, ik ga een dutje doen. Je weet niet half hoeveel slaap een politieman tekort komt. Zou je zo vriendelijk willen zijn om m« wakker te maken als we in Rotterdam zijn?" De reporter gromde verachtelijk. „Beste kerel," zei hij. „Je hebt me vijf jaar op de H.B.S. meegemaakt en jé weet wel, dat ik daar niet een van de domste geweest ben. Dacht je nu werkelijk, dat^ik reis- en verblijfkosten kan declareren als ik aan mijn chef niet kan vertellen, dat ik er iets voor terug gekregen heb? Laten we maar eens beginnen mét dokter Van Bremen. Geloven jullie werkelijk, dat die de moordenaar geweest is?" - Inspecteur Beekman keek belangstellend naar z(jn oude schoolvriend. .Hij kende hem te goed om niet te weten, dat hi) de vasthoudendheid van een buldog had en dat hij hem de hele dag niet meer kwijt zou raken. Hij wi»t, dat de affaire-De Vries nog lang niet in het stadium was waarin men de heren reporters ten burele nodigt om hen met een zekere voldoening te ver tellen, dat de politie er in geslaagd is de geheimzinnige zaak te ontwarren en de misdadiger achter slot en grendel te zetten. Daartegenover stond, dat het niet onverstandig zou zijn een gezagheb bende journalist in zekere zin in vertrouwen te nemen. Niet alleen om te voorkomen, dat er ontijdige of onjuiste publicaties werden gegeven, maar ook omdat iemand als Leo van den Berg, die iedereen kende en die links en rechts de beste relaties had, een man was van wie h(j de grootst moge lijke medewerking zou kunnen krijgen. Het kwam er alleen ma^r op aan, hem de belofte af te persen, dat hij niets zonder voorkennis van de politie zou publiceren. „Je zit er zwaar over te denken om me wat te vertellen," zei de reporter glimlachend. „Hoor eens, Leo, ik denk er inderdaad over, maar ik moet eerst de per tinente belofte hebben, dat ,«Dat ik er niet over zal spreken en nog minder over zal schrijven," s»l de journalist glimlachend. - „Ja, dat kennen we langzamerhand wel. Een re porter, die niet spreekt en niet schrijft is volkomen ongevaarlijk. Maar wat denk Je wei wat mijn chef zal zeggen over een zwijgende nieuwtjesjager, dis met schrijven wacht tot alle kranten behalve de zijne sensationele onthul lingen hebben gedaan? Henk, bes^e vent, je wilt me toch zeker niet brode loos maken! Ik ben vier weken geleden getrouwd en hoofd van een gezin geworden. Als je dan met mij geen medelijden hebt, denk dan eens aan de arme kinderen, die ik later misschien zal krijgen. Je kunt ze toch niet de schande aandoen van een journalistiekevader, die op de nieuwtjesjacht alleen maar bokken heeft geschoten. Kom op met je nieuws! Dus jullie den ken, dat dokter Van Bremen de schul dige is, of volg je nu weer een ander, spoor? Waarom ga je eigenlijk naar Rotterdam?" (Wordt vervolgd) EN NU V f W/ EEN KOPJE mr 4

Alkmaarsche Courant | 1948 | | pagina 3