Siad mOmg&wi& TOTAAL 6864 Totaal ongeldige stemmen 439 6808 1457 2062 928 1890 46 75 296 140 20566 6 32,9 36,4 6,4 13,3 3,2 6,0 0,2 0,3 1,3 ESPAREN EN VERGAREN Deviezensmokkelaars van formaat Hij hield van .leven in de brouwerij. Perron werd verfraaid. Alkmaarse tafeltennis- kampioenschappen De Evangelisatietent geopend Nieuws van Luctor et Emergo Uitreiking bonkaarten Bergen. Egmond aan Zee. Motorraces in de duinen Het schoolfeest van de O.L. school Egmond aan den Hoef. Broek op Langendijk Noordscharwoude. Philatelica bijeen Buitenlands bezoek Langedijk. Oudkarspel. Ramp voor de duivenhouders jjiafste N ieuws INSIDERS OVER DE VERKIEZINGEN Aanhoudend koel Uw lievelingsplaat Philips platenwisselaar Groot-Schermer. Wijk aan Zee akersloot WELTER 'j - - - - i de binnenstad en bij sen, waar de- uitslagen erden, had geconcen- 5 practisch niet op te lerrieschoppers, die op e wijze hun mening in ht wilden bijzetten, sterke arm wegge- n wat rustiger omge- een uurtje hun tempe- afkoelen. Omstreeks alf begon het" te rege- lig gingen de meeste tai huis in het ver ende morgen de emd- le ochtendbladen te ünlge duizenden vol- en bleven op de eind- De internationaal chauffeur Petrus Hendrikus D. uit Warmenhuizen had zich gisteren voor de Bijzondere Poli tierechter, mr. Peereboom. te verant woorden voor het feit. dat hij ruim 5000 francs uit België had ingevoerd, alsmede 39 kg tabak. Natuurlijk ont braken daar de benodigde vergunnin gen voor. Mr Peereboom was slecht over Pe trus te spreken. Al eerder was hij zo snood geweest om tegen het devie- zenbesluit te zondigen. De officier, mr Vellinga, meende, dat hier een gevoelige boete op zijn plaats was en vorderde een gevange-, nisstraf van 2 maanden met ver beurdverklaring van het inbeslag- genomene. Het vonnis werd 6 weken. De broer van Petrus, Martinus Cor- nelis D„ had in Maart hetzelfde ge daan. Verdachte beriep er zich op nimmer *op de hoogte geweest te zijn van allerlei bestaande verordeningen. Maar de officier zei, dat Martien toch wel geweten moest hebber,, dat geld en goederen zomaar niet mogen wor den ingevoerd. Omdat de man, in te genstelling met zijn broer nimmer veroordeeld was. kwam hij er met een geldboete van f 100.of 30 dagen af. Toen gisterenavond de grootste be langstelling voor de verkiezingsuitsla gen wat begon te tanen, kwam een Amsterdams gezelschap, dat voor een dagje uit was, een rondedans uitvoe- _ren op het Waagplein. De jongelui zongen een vrolijk lied, maar een van hen, vond het ondanks deze vrolijkheid te doods. Om, volgens zijn begrippen, wat meer leven in de brouwerij te brengen, sprong hij pardoes in de Voor- dam. Inderdaad verwekte dit bad voor ee't ogenblik veel bekijks, maar de dt enkeling was spoedig op het droge en toen was er nog minder leven dan vóór de duikpartij. Want wie gaat er nu met een drijf nat persoon nog éen rondedans ma ken? De reiziger die zoveel haast heeft, dat hij zelfs geen tijd kan vinden om op de trappen rechts te houden, zal het niet eens gemerkt hebben, dat er op het pgrron gebouwd is. Maar op zekere morgen moet hij toch de verandering bespeurd hebben, die zich voltrokken heeft. De oude kiosk, welke meer van een vogelkooi had dan van een „boekhuis", is ver dwenen om plaats te maken voor een fraai gebouwtje, waar een keur van boeken, tijdschriften, couranten en treinlectuur achter ruime vitrines ligt uitgestald. Het Alkmaarse perron is door de bouw van deze kiosk aanmerkelijk ver fraaid en naast deze aesthetische waar de is men er ook in geslaagd een ge bouwtje te maken, dat zelfs de. meest gehaaste reiziger niet zonder meer kan passeren. Dezer dagen werden de jaarlijkse tafel tenniskampioenschappen van de Alk maarse tafeltennis-club D S S gespeeld De wedstrijden vonden in de Vondel school plaats en evenals vorig jaar kwa men de prijswinnaars eerst na zware strijd uit de bus Ondanks deze sportieve na ijver werden de wedstrijden onder de beste verstandhouding gespeeld en boven dien liet de wedstrijdleiding niets te wen sen over, zodat deze kampioenschappen met ere in de club-annalen van D S S vermeld kunnen worden De prijswinnaars werden: Dames: le en kampioen Nanda krab; 2e Hennie Krab; 3e Lies Henke Heren: ie en kampioen M A P de Vries; 2e H de Groot; 3e C C Dokter opbrengst collecte De hier ter stede gehouden collecte voor l»et Prins-Bernhard-fonds heeft het be drag van f 723,44 opgebracht De tent op het Canadaplein, die Woensdagavond geopend is, trok direct reeds vele belangstellende bezoekers. De heer v. Oostveen, die de leiding van deze Evangelisatie-campagne heeft, riep allen een hartelijk welkom toe, en her innerde de hoorders er aan, dat thans echt dagen achtereen door sprekers van verschillende richting elke avond de Blijde Boodschap zal worden gebracht Verder voerden het woord Evangelist Huson van Oostzaan, en Adj. Geutjes van het Leger des Heils uit Alkmaar. Hedenavond zal ook het Muziekkorps Soli Deo Gloria" zijn medewerking verlenen. Zondag 4 Juli nam Luctor et Emer go deel met acht man aan het vis- concours, uitgeschreven door de Ver eniging „De Sander". Er werd bui tengewoon slecht gevangen, doch men wist beslag te leggen op de 6e prijs; een aardig succes voor deze jonge vereniging. Binnenkort houdt men de tweede wedstrijd om de Lauwertak van het Hengelsporthuis Daatselaar en wordt gelijktijdig gevist om de Meelis-beker. Laten de vissets er om denken, dat een zware vis in aanmerking kan ko men vpor een weekprijs van de KRO. Meelis, Klein Nieuwland 16. geeft aan elke sportvisser de juiste inlichtin gen. Uitspraken Arrondissements rechtbank R. J. v. A. 10 mnd. gev. straf met af trek, waarvan 5 mnd. voorwaardelijk. J. W. v. d. V., 1 jaar en 6 mnd. gev, straf met aftrek. D. S., stukken gesteld in' handen van de rechter-commissaris. P. J. M. 6 mnd. gev.-straf voorwaar delijk. C. B., 6.boete of 3 dagen hech tenis. O. B., ontslag van rechtsvervolging en plaatsing voor 1 jaar in een krank zinnigengesticht. 9 VRACHTAUTO RAMT PERSONEN AUTO. Woensdagmorgen omstreeks 11 uur verleende de bestuurder van een vrachtauto,» die op de Koorstraat in de richting Grote Kerk reed, geen voor rang aan een van de Laat komende personenauto, waardoor een botsing het gevolgwas. De personenauto werd wél en de vrachtauto niet beschadigd. Proces-ver baal werd opgemaakt. (Ontleend aan onze advertentie rubriek). BIOSCOPEN Harmonie Theater, 8 uur: Miranda, 18 j. Victoria Theater, 8 uur: Splonnage in New York, 14 jaar. Cinema Americain, 8 uur: Dark Com mand, 18 jaar. (Vanaf Vrijdag). Harmonie Theater, 8 uur: Paul Vlaan deren trekt van leer, 18 jaar. Victoria Theater, 8 uur: Voor beulen geen genade, 18 jair. Cinema Americain, 8 uur: Ergens in China, 18 jaar. DONDERDAG. Bergen: Kunstzaal Boendermaker: Ex positie werkende leden. Bergen, Huis met de pilaren: Expositie K.C.B. VRIJDAG. Bergen, Kunstzaal Boendermaker: Ex pusitie werkende leden. Bergen, Huis met de pilaren: Expositie K.C.B. TEMPERATUUR ZWEMBADEN Zomerbad 17 graden Celsius. Pesie's bad 17 graden Celsius. Zij, wier familienaam begint met de letters D, F en H tot Helder moeten morgen, Vrijdag 9 Juli hun bonkaarten 810 afhalen in het Distributie kantoor, Oudegracht, van 9—12 en van 24 uur EEN NIEUWE KIOSK. Bergen heeft een station. En bij een station behoort een kiosk. De heer de Jong uit Oostdorp had reeds de vorige zomer op het Stationsplein een klein houten huisje staan. Thans heeft hij hier een grote kiosk ge opend, waar van alles- te koop is: kranten, tijdschriften, boeken, an sichten enz. enz. De kiosk is afkom stig van het station te Alkmaar. Voor het stationnetje in Bergen vormt het een hele aanwinst. 50-jarig bestaan van de Congregatie der Eerw. Zusters Ursulinen Heden, 8 Juli, viert de Congrega tie der Eerwaarde Zusters Ursu linen haar vijftig-jarig bestaan. De bisschop van Haarlem, Mgr. Huijbers werd gisteravond om 7 uur onder plechtig klokgelui ontvangen. De nieuwe klokken -van het Pen- sionnaat vormen een geschenk van de katholieke burgerij. Zij waren reeds op 22 Mei gearriveerd en ge wijd en twee dagen later in het toren tje opgehangen. Velen hebben toen reeds enig klokgelui- gehoord, doch gisteren lieten de klokken zich pas officieel voor 't eerst horen. De toon ervan stemt vrijwel overeen met die van de in 1943 door de Duitsers ge roofde klokken. Van deze had men nog een gramofoonopname laten ma ken om hun toonhoogte (c, d en e- twee gestreept) vast te leggen. De nieuwe klokken zijn afkomstig uit de gieterij van Hoogen te Am sterdam. Dfe zwaarste weegt 290 kg. Voor het eerst na de oorlog weer klinkt dus over Bergen weer eens enig klokgelui van formaat. Op Zaterdag 17 Juli zullen in Eg- mond aan Zee in de duinen ten Noor den van het dorp motorraces om het kampioenschap, van Noordholland worden gehouden. Volgens deskundi gen zijn de duinen bij Egmond aan Zee bij uitstek geschikt voor deze duinrace. Het circuit is ongeveer 2 km. lang en vindt zijn weerga niet in het land. De vele natuurlijke ter rassen bieden aan duizenden een schitterende gelegenheid om de rij ders gade te slaan. Aan de start zul len verschijnen juniores en senioren in dklassen 125250 cc en 350500 c.c. Er is reeds een voorlopig programma opgesteld, dat er als volgt uitziet: 12 uur start voor de junioren en 14.45 voor de senioren. De officiële starttij den zullen Donderdags vóór de race worden bekend gemaakt. Er is ruime gelegenheid voor stal ling van rijwielen, motoren en auto's der bezoekers. Egmond aan Zee knoopt er meteen een feestweek aan vast. Des avonds van dezelfde dag wordt ten groot Lunapark geopend, dat op het Pomp- plein zal worden opgebouwd. Dank zij de medewerking van vele ouders en belangstellenden, die het hunne er tóe hebben bijgedragen om de grote verloting ten bate van het schoolfeest te doen slagen, kunnen de reisjes volgens het vastgestelde n'an doorgaan. De kleintjes zullen Vrijdag a.s. een uitstapje maken naar IJmui- den en vervolgens een bezoek bren gen aan de Ruïne van Brederode. Na tuurlijk ontbreekt een bezoek aan de speeltuin niet. De overige klassen zul len in twee groepen een bezoek bren gen aan Schiphol. Des middags staan het Muiderslot en Muiderberg op het programma. Deze uitstapjes zullen ,tei in de maand Juli plaats hebben De penningmeester van de school feesten brengt nog een bijzonder woord van dank ,aan de milde gevers van de prijzen voor de verloting. BAAS BOVEN BAAS Gister ving de heer J Burger in de Eg- monder Slotgracht een karper van een kolossale omvang Toen het dier op de weegschaal werd gelegd, bleek het maar liefst 23 pond te wegen Daardoor zijn alle vorig, ons bekende, vangsten met stukken geslagen en het gezegde: ,,Er is altijd baas boven baar" weer eens be waarheid geworden OPROEPINGEN VOOR DE MILITAIRE DIENST Van de lichting 1948 zijn voor het ver vullen van hun dienstplicht opgeroepen: Jac Glas, ingedeeld bij het Regiment Ma riniers (Voorschoten); Jan.Bak, ingedeeld bij Regiment Af- en Aanvoertroepen (Soesterberg); A Kansen en H Pluister, ingedeeld bij het 8e Regiment Infanterie (Arnhem) GEEN HALF WERK Bij de kolenhandelaar Hoogland werd één dezer dagen een deur ingetrapt De daders waren opgeschoten jongens, die op deze manier hun vrije tijd doorbrach ten De politie werd in de zaak gemoeid en de daders zullen de schade moeten ^vergoeden GESLAAGD Voor het eantfidaats-examen medicijnen te Agifeterdam slaagde de heer J Donner De afdeling Langedijk vergaderde Don derdagavond j 1 in de Burg Na de ge bruikelijke opening werden mededelingen gedaan over valse Nederlandse frankeer zegels De Britse Informatiedienst blijkt tijdens de oorlog n 1 valse zegels te hebben gedrukt Tot dusver was da^ wel van andere landen als b v Italië bekend, maar niet van Nederland Dat de valse zegels ♦n Nederland niet in omloop kwamen, was één der zijdelingse gevolgen van het En- geland-spiel Een vraagwedstrijd werd door de bui tengewesten" gewonnen De volgende ver gadering wordt weer aan de Langedijk gehouden Tijdens de rondvraag werd de kwestie om bij onverwacht overlijden van één der leden de nabestaanden van advies te dienen, besproken Een veiling besloot de avond Verleden week Donderdagmiddag bracht een gezelschap Engelsen een bezoek aan Langedijk Het waren echter geen toe risten in de gewone zin, want het gezel schap was gekomen1 om agrarische kwes ties te bestuderen Daartoe werd o a eert bezoek aan de proefbedrijven gemaakt De verkiezingen konden hen mVtder schelen en hun belangstelling was meer gericht op bereikte resultaten dan op onbewezen vermoedens De poters Het ligt irr de bedoeling der veilingen de aangesloten tuinders te bewaren voor de elenende, die in het vorige seizoen door en rond de poters is ontstaan Een dermaaregelen daartoe is, dat alle gcedgekeurden aan de veiling kunnen worden opgegeven Dit is zeer wenselijk Tuiders, die dezer dagen het Bea-contract ontvangen, doen dus Verstandig dit inge- vcld aan Me veiling te zenden Voor reeds verkochte en voor de binnenlandse markt bestemde poters geldt deze richtlijn niet Belanghebbenden kunnen zich voor na dere inlichtingen tot de veilinge wenden BF.DRIJFS COMPETITIE Er was al enige tijd sprake van een competitie uit te schrijven voor de be drijfsvoetbal Deze geruchten hebben nu een vasere vorm gekregen door het toe doen van 'de firma Van Zijl te Oudkarspel, die hiervoor een beker beschikbaar heeft gesteld De definitieve regeling der com petitie is nog niet bekend, maar zal niet lang meer op zich laten wachten VAN LIE MPT VING DE ZWAARSTE BAARS De uitslagen van de tweede hengelwed- strijd. die dooi- Brederode was georgani seerd, luidden als volgt: ie prijs, zwaarste baars: C van Liempt; 2e prils Jb Wog- num; le prijs, voor het grootste aantal: H Sluik en 2e prijs D Plakman; le prijs, voor het grootste aantal maatbaarzen: P Nieuwland Elke postduivenhouder was Zater dag j.l. enthousiast, want voor het eerst in de geschiedenis werden de reisduiven per vliegtuig verzonden naar Zuid-Frankrijk, Chateauroux, 'n afstand van pl.m. 700 km. Zeer grote voordelen waren aan deze wijze van verzenden verbonden. Denk eens in: per spoor moesten de vogels reeds Woensdag in de mand, om Zondag tijdig in Chateauroux te zijn; per vliegtuig Zaterdag verzenden naar Schiphol en Zondagmorgen 6 uur op de plaats van bestemming loslaten, Is het wonder dat er vreugde was bij de posttduivenhouders, over deze snelle wijze van vervoer? Maar wat is deze vreugde verkeerd ln rouw en boosheid! Op Schiphol was het een drukte van belang, de manden werden volgepropt niet duiven, 40 inplaats van 30 vogels moesten in de mand. Veel té vol- Maar dit zou niet hinderen wegens het zeer snelle vervoer. Alle postduivenhouders waren vol spanning. Zondagmorgen bracht de radio de eerste teleurstelling. Wegens vertraging van de vijf vliegtuigen op het vliegveld te Parijs zouden de dui ven voor Chateauroux eerst om 10.15 worden losgelaten. Later op de dag kwam het bericht, dat de duiven los waren gelaten om 11.15 uur bij helder weer. Teleurstelling bij de duivenhouders: het is immers een bekend feit, dat juist het vroege lossen een groot voor deel voor de vogels is. 's Middags vijf uur werd de wacht bij de hokken be trokken. Om acht uur werd bij ver schillende liefhebbers geïnformeerd. Allen waren nerveus; de beste en kostbaarste vogels waren voor dit con cours ingezet. Hoorn staat bekend in geheel Nederland als een der sterkste verenigingen, zowel in kwantiteit als kwaliteit; er was voor Hoorn een re putatie in de duivensport hoog te"hou- den. Om 8.30 uur rinkelden de tele foons: no. 1 was binnen. Het. bestond dus, ze kwamen nog door. C. v. Har- lingen was de gelukkige. Weer ram melt de telefoon, no. 2 is aan bij S. Keet om 8.33 uur. De lucht werd don ker, het regent. 700 km. is een lange weg voor de vogels. Nog drie vogels melden zich bij R. Wigmans en een bij Gebr. de Vries. 's Avonds waren vele leden van diverse Postduivenverenigingen bijeen. Het was op hun gezichten te leien, er wordt een ramp, verwacht. Maandag morgen om 4 uur wordt de wacht bij de duivenhokken weer ingenomen; langzaam komen enkele uitgeputte vo gels weer op hun hok. Er waren dieren die de laatste 200 meter niet meer kon den halen. Een der leden kreeg een duif terug met een briefje aan de poot van de volgende inhoud: „Deze duif om 19.30 uur bij mij binnengekomen. Er was een stortbui. 27 vogels vielen op het dak, drie kreeg ik binnen, goed verzorgd. Maandagmorgen 4 uur in vrijheid gesteld". Oss. Dit is een staaltje van ware sporti viteit, maar wear zijn de andere vogels? Deze vlucht, waarvan veel werd verwacht is voor de duivenhouders fataal geworden. Naar schatting zijn acht a tienduizend vogels in Nederland verloren gegaan. Ook in Alkmaar en cmgeving heeft men zware verliezen geleden. Het slechte weer dat de vogels onderweg hebben ontmoet, zal vele duiven hebben doen stranden, maar wij zijn ervan overtuigd dat voor al het veel te laat lossen der vogels een groot aandeel heeft in de zeer grote, verliezen. Ongecorrigeerd, Ome parlementaire redacteur seinde ons hedenmorgen, dat uit een door hem gevoerd onderhond met verschillende kamerleden mi ministers kwam vast te staan, dat men van oordeel is, dat de komen de regeringsperiode minder stabiel zal z(]n. Volgens het oordeel van deze in siders zal de kabinetsformatie door de toegenomen invloed van de mic^- denpartijen, moeilijk zijn. De Party van de Arbeid immers voelt weinig voor invloed in het kabinet van daze partyen. Óver het algemeen werd het ver loren gaan van de kleine partijtjes betreurd, waarbij men opmerkte, dat de taak van de kabinetsformateur geen lichte opgave zal bljjken, daar een hechte basis moeilijk gevonden zal kunnen worden. Weersverwachting, van Donderdag avond tot Vrijdagavond: Wisselend bewolkt met enkele buien. Aan de kust krachtige, in het binnen- saAvp.Toojsp tm pui.w a8tiqoBJ5( fUA Sep land vannacht matige en morgen over- telijke richtingen. Koel. kunt U zonder onderbreking automatisch herhalen met de nieuwe Prijs in cassette f 275. Fa. fiekr. KOOL Alkmaar Houttil 52 Tel. 4374 COLLECTE NATIONAAL HULDEBLIJK. De collecte van het bovengenoemde doel, bracht f 320.30 op. ZANGLUST DINGT MEDE. De gemengde zangvereniging „Zang- lust" gaat op Zondag 18 Juli naar het Nationaal zangconcours te Borculo, en a op 25 Juli a.s. naar het bondsconcours te Midden-Beemster. Marktberichten EEN DROEVIG ONGEVAL. Gistermiddag is op het strand het lijk aangespoeld van een jongeman afkomstig uit Schoorl, die te Cam perduin in zee was gaan zwemmen en hierbij verdronk. Het stoffelijk overschot is opgebaard in het lijken-, huisje op de algemene begraafplaats te Beverwijk. NOORD-SCHARWOUDE, 8 Juli X«3,000 kg vroege Aardappelen; eerstelingen 6,80 —8,80, drielingen 4,20—8,30, kleine 3,10—4,70, rode eerstelingen 8,50—9,6o,blauwe eigen heimers 9,7010,60 en eigenheimers 9,80 11,60: 7600 kg witte kool 13,80—19,60: sooo kg groene kool 15,80—17,30 800 kg tuin bonen 11,5013,00: 350 stuks bloemkool IA WARMENHUIZEN, 7 Juli 1948, 58700 kg Aardappelen: Schotse muizen f 7.60 tot f 10.40; Kriel f 4.40—f 4.60; Drielin gen f 5.80f 7; Eigenheimers (blauwe) f 11.50. LANG. GROENTENCENTRALE,8-7, 1948. Aangevoerd 130.000 kg aardappe len: 'blauwe eigenheimers f 10.30 f 11.60. rode eerstelingen f 10.30, eerste lingen f 7.70f 9.80, drielingen f 4.10 f 6.80, kriel f 5.80—f 6; 46000 kg rode kool f 6f 8.90; 4000 kg gele kool f 12.10f 13.10; 750 stuks bloemkool: IA f 55 en I f 33—f 38. OBDAM, 7 Juli 1948. Blanke Schotten 6 608.10. rode Schotten 9.5010, blau we eigenheimers 10: sla 2; bospeen 10 e" bessen 5060. BEEMSTER BERGEN inclusief pensiongasten EGM. BINNEN EGMOND a. ZEE GRAFT HEERH. WAARD HEILOO HENSBROEK KOEDIJK LIMMEN OBDAM OTERLEEK OUDORP ST. PANCRAS DE RIJP SCHERMERHORN SCHOORL URSEM WARMENHUIZEN Totaal uitgebrachte geldige stemmen 1146 3261 4177 5450 1426 2146 649 2742 5138 510 1128 .1438 1047 455 1076 833 776 592 2398 726 1241 K.V.P. 1948 1946 741 895 1558 1793 1180 261 181 1853 2264 273 322 1181 915 56 553 24 334 217 503 557 815 698 847 1523 1105 194 180 1791 2110 261 287 1137 881 53 517 27 294 199 454 528 795 P,v. d. A- 1948 1946 202 1214 1251 1648 140 1215 246 462 1424 153 430 71 89 237 294 198 274 189 1019 97 165 221 1381 1378 147 968 268 538 1651 196 426 104 94 265 322 302 273 239 626 119 197 A.R. 1948 1946 26 190 281 424 16 165 18 204 289 9 63 15 33 52 204 11 105 117 8 91 26 176 205 14 93 8 195 218 8 61 10 3 29 52 201 15 110 6 82 C.P.N. 1948 1946 67 278 233 292 22 196 121 64 319 42 121 77 10 29 54 69 105 44 332 31 103 89 340 302 12 158 146 89 343 48 209 96 18 45 89 73 137 42 301 47 119 C.H.U. V.V.D, 1946 1948 1948 1946 12 77 114 183 11 81 20 42 156 8 33 6 6 13 31 211 7 7 62 5 3 10 53 84 6 41 18 39 112 5 36 7 1 18 34 177 7 10 2 2 89 560 625 959 40 177 58 93 566 21 123 54 20 81 73 99 36 21 321 22 58 36 336 414 13 51 23 42 336 4 49 30 9 60 37 24 13 20 152 7 13 S.G.P. 1948 1946 OUDE S. O. A. P. 1948 1946 1 10 2 3 1 3 5 12 3 1 2 10 7 3 11 1 1 1 13 9 1 1 2 0,N,G. 1948 1946 1948 1946 6 29 40 1 9 1 27 11 1 7 8 61 80 10 19 15 56 1 "1 30 5 5 1 19 4 M1DDENST. PARTIJ OVERIGE PARTIJEN 1948 1946 1 20 23 33 5 23 4 7 29 1 25 4 2 4 11 15 2 6 3 4 1 1948 1946 4 21 68 1 6 2 16 - 69 8 35 6 2 14 7 14onw. 19 4 4 83 2 4

Alkmaarsche Courant | 1948 | | pagina 3