Gevraagd FtlKKE JONGEN, MAÏZENA DURYEA Fa. N. Timmerman, Vroom i»ri i.sm blijven kinderen Stijgende omzettei veilingen i aan N.-Hollandse Grote mensen Woningen TE KOOP, ZÓ Abonneert U op dit blad De Rijp KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS! Zuid-Scharwoude tqmondbinnen Egmond aan Zee Langedijker V.V.V. niet ontevreden 25' 1 75 I voor zakkensorteren en voor bediening van de Montrolybaan is koolraap 'n lekkernij Pindakaas, p. pot zo lang de voor- raad strekt fpfti' Vruchten Hagel, 2 ons Gev. Kerstkransjes, 38c per ons Fondant Kransjes, per ons 23 1 Appelmoes van Goudrenetten, met suiker, Ie kwaliteit 1/1 blik golden vlies MAANDAG 13 DECEMBER 8 UUR: ,3e foncert serie A. Soliste: Ans Bouten. Dirigent: Marinus Adam Progr. Brahms, Beethoven 5e piano-concert Tschaikowsky. Entree 2.50. Leden N.R.V., Volksuniversiteit, A.B.B., I.v.A.O., Ver. v. Huisvr., Schola Publica 2.—. Scholieren 0.75. Het vorige concert was totaal uitver kocht. Bespreekt daarom vroegtijdig Uw Plaatsen. Dagelijks van 111 uur. Dressoor begin 1 6e eeuw. Beter dan haar nijvere N zusters uit vroeger eeuwen, zo treffend bezongen door Pieter van Godewyck, kan de moderne huisvrouw haar kostbare meu belen onderhouden. Want zij wrijft met PELI! Zij tovert daarmee niet alleen een prachtig warme glans op haar „pronkstuck", maar beschermt het bovendien afdoende tegen houtworm en andere schadelijke huisinsecten. PELI wrijfwas bevat n.l. Vlidosol, hèt doeltreffende insecticide, dat in com binatie met de in PELI verwerkte edele wassoorten, alle huisinsecten met glans" verdelgt 1' 't Is een Erdal-product, dus goed! per doos 36 ct. formaat No. 2 indien hun vraag: Wat hebt u de vreemdelingen te bieden? positief be antwoord kan worden. De V.V.V. heeft er dit op gevonden. Leen van Dignum zal zich in de blauwe kiel moeten hullen en Cor Liefhebber zal zijn dochters „een hul" moeten opzet ten. Tja, de business brengt een mens soms in een moeilijk parket Natuurlijk wil de V.V.V. meer! Het liefste zou zij zien, dat de toe risten een hele middag aan de Lange- dijk bleven. Hoe hen bezig te houden? Allereerst de rondvaart uit te strek ken over het Oosterdel waar nog een „heuselijke" watermolen de bezoekers wel even zal kunnen boeien. Voorts een bezoek aan de zuurkoolfabrieken in te lassen, waarmee ook al gauw een uurtje gemoeid is en dan de veilingen. Maar de V.V.V. is afhankelijk van de programma's der reisbureaux, want het ontbreekt haar aan middelen om een eigen „bedrijf" te beginnen V.V.V. en middenstand. Toegegeven, de middenstand merkt tot heden niet zo veel van het werk der V.V.V. Zoals reeds betoogd werd, kan men niet van een toerist, die in een afgepast minuten-schema gevan gen zit, verwachten, dat hij op zfjn gemak zal gaan winkelen, waarbij nog even aangestipt zij, dat de be zoekers over het algemeen wat win kelen betreft, wel iets anders gewend zijn. De koers moet om: de neringdoen den dienen de bezoekers tegemoet te komen, want zij komen niet naar de neringdoenden. Hoe En met welke artikelen? Daarover zouden zich de middenstandsorganisaties nu eens kunnen beraden. Slechts dit éne: men hoede zich voor laag-bij-de-grondse- geld-uit-de-zak-klopperijMomenteel struikelt men in de Dorpsstraat nog niet over bezoekers, maar de actieve secretaris der V.V.V., de heer Marbus, heeft zich als eerste doel gesteld zo veel „lawaai" te maken, dat wekelijks een paar honderd toeristen naar de Langedijk trekken. En te rekenen naar wat hij reeds bekokstoofd heeft, mag men verwachten, dat hij het voor el kaar krijgt ook Herhalen we: het begin was primi tief. Primitief als de houten stellage in het gemeentehuis aangebracht. En even verrassend als het uitzicht, dat men vanaf die stellage over het „veld'' heeft.. Want het begin was schrikbarend moeilijk: er was geqp geld, geen belangstelling van de zijde der Langedijkers, geen behoorlijk fotomateriaal èn geen ervaring. Die eerste drie materiële zaken zijn er nog niet, maar desondanks De roem van Giethoorn is een kwestie van propaganda. Dat de Lan gedijkers dat goed begrijpen en er hun voordeel mee zullen doen! Blijkens het jaarverslag 1947/48 van de provinciale commissie uit de 30 daarbij aangesloten veilingen in Noord-Holland bewogen de omzetten zich sterk in stijgende lUn. Deze be droegen in de twee voorgaande boek jaren f 36.821.443.— en I 56.809.760—, dit boekjaar steeg de gezamenlijke omzet tot f 67.103.756.—. Het zou onjuist zijn, aldiik het ver slag, te concluderen, dat 1947 \-oor de individuele tuinder een voordelig jaar was. Immers, de geluksfactor is sterk in het geding geweest, vooral als gevolg van de weersomstandigheden, zodat het voorkwam, dat de ene groep tuin ders behoorlijk verdiende, terwijl de andere groep nauwelijks het hoofd bo ven water kon houden. Waar boven dien de inkomsten behoorlijk waren, Grootse plannen voor woningbouw Dinsdagmiddag werd officieel de eer ste steen gelegd voor de bouw van een zestal woningen op het „Drilveld" te de Rijp. In zijn welkomstwoord deelde burgemeester Dalenberg mede, dat het hem zeer verheugde binnen enkele we ken, een symbolische handeling te mo gen doen. Veertien dagen geleden werd de nieuw gebouwde tilbrug geopend, thans staan wij voor de eerste steen legging van een zestal nieuwe wonin gen. Hoewel het eigenlijk jammer is dat de bijzondere tijdsomstandigheden het noodzakelijk maken, op een dergelijke manier te komen tot het bouwen van gemeentewoningen, is het toch een ver heugend feit dat wij in staat zijn thans tcch een aantal woningen te kunnen bouwen. De burgemeester dankte allen die hadden medegewerkt teneinde tot bouwen te kunnen over gaan, speciaal de architecten de heren D. L. en P. Husslage en de gemeente-architect de heer G. de Jong. Door het zoontje van burgemeester Dalenberg werd de spe cie met behulp van een versierd troffel- tje gelegd op de plaats waar de steen kemt te liggen, waarna de heer de Wit behulpzaam was bij de plaatsing. Op de steen is vermeld „8 Dec. 19 veertig en acht, werd deze steen door M. S. Dalen berg aangebracht". Na deze officiële ge beurtenis sprak de heer D. L. Husslage een woord van waardering voor de be reikte resultaten. Z.i. mag dit voor de gemeente de Rijp een groot succes ge- ncemd worden daar weinige gemeenten een dergelijke toewijzing kunnen ver krijgen. Het gemeentebestuur blijkt een flinke dosis optimisme te bezittel!, wat voor de toekomst vele perspectieven biedt. Spreker vertrouwde dat het gemeen tebestuur op deze weg verder zou gaan en hoopte dat de plannen verwe zenlijkt zullen worden. Hij sprak daar bij de hoop uit dat de hartelijke sa menwerking steeds zou mogen blijven en dat er na deze eerste steenlegging spoedig meerdere zulen volgen. Na afloop werd door burgemeester Dalenberg de genodigden thee aange boden in de zaal Blokdijk. Aanwezig waren o.a. de wethouders J. Nat en J. P. Poel, de secretaris de heer Appel, de heren D. L. en P. Husslage, architec ten, de gem.-architect, de heer G. de Jong, en de heren aannemers, O. Ham etra, L. Slot, D. Ent en W. de Wit. NAJAARSVERGADERING P.V. „DE REISDUIF" Dezer dagen vergaderde onder voor zitterschap van de heer Middelkoop in café Zomerdijk de P.V. „De Reisduif" De Rijp, Graft en omstreken. Niet min der dan 21 van de 24 leden waren aan wezig. Er werden twee commissa rissen gekozen en een vlucht-penning- meester. (Toch geen penningmeester die op de vlucht gaat? Red.) De agen da van de bondsvergadering, afd. A Noordholland werd besproken. Belang rijke besluiten werden genomen, in bielden de uitgaven voor het bedri; daarmee gelijke tred. De „doorsnee tuinder" is er daarom, ondanks be hoorlijke bedrljfsuitkomsten, niet o, vooruit gegaan. Door het dit jaar ingestelde mini mumprijzenfonds werd door de tuir. bouw zelf de zozeer begeerde boden in de markt gelegd en wordt de tuin der, -wanneer zijn producten onver koopbaar blijken, voor een financiel debacle behoed. Het jaarverslag eindigt met een aar sporing tot de veilingbesturen tot ee- scherpere controle op de inventarisatie UITSPRAKEN MEERVOUDIGE KAMER Door de president van de Meervoi ige Kamer in Alkmaar, mr. Van Reg teren Altena, werd gisteren de volger, de uitspraken gedaan: Willem G., Egmond aan Zee, maanden voorwaardelijk met ee proeftijd van 3 jaar en 60 boete. Ar dieas L. van der S. uit Heiloo vri spraak. Hendricus D. uit Alkma; 8 maanden voorwaardelijk met et- proeftijd van 3 jaar en onder toi zichtstelling van de reclassering. J ecb W. uit Alkmaar 7 maanden m aftrek van voorarrest. Antonlus He" drikus uit ÏJmuiden 6 maanden me aftrek van voorarrest. Hubertus Ari' M., verpleegd in Heiloo 4 maande.-, met aftrek, door te brengen in Bil zondere Gevangenis Johannes Jaco bus R. uit Alkmaar, 6 maanden me aftrek. Piet P. uit Alkmaar, 6 maanden voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar en onder toezichtstelling van de reclassering. Gerardus Johannes B. ui'. Harenkarspel 2 jaar met aftrek. Pe tronella J. J. V. 1 jaar en drie maanden met aftrek van voorarrest. Coraelis M. uit Alkmaar, 6 maanden met aftret en ter beschikkingstelling van de regering. Jan Hendrik V. uit Heiloo G maanden voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaai en ter beschik kingstelling van de regering. Alle veroordeelden kunnen binnen 14 dagen in hoger beroep gaan. Amerikaans rabbijn dankt de Paus Tijdens een audiëntie van tien minu ten in het Vaticaan heeft de rabbijn W. F. Rosenblum van New York, lid van de Amerikaanse raad voor Joods wel zijn. namens alle Joden in de Verenig de Staten de paus dank gebracht voor „de door het Vaticaan tijdens de ver volging door de nazi's aan het joden dom verleende hulp". Volgens, de „Giornale d'Italia" heeft rabbijn Rosenblum de paus verzocht, bij gelegenheid van het aanstaande Kerst feest een bijzondere oproep te doen voor begrip tussen Christenen en Joden. Aan het einde van de audiëntie gaf de paus de rabbijn zijn zegen. Rabbijn Rosenblum zeide: „Moge God U zege nen, Heilige Vader, voor alles wat ge voor ons gedaan hebt en voor uw be- reidwiligheid tegenover ons". verband met de aankoop van prijzen voor kampioenschappen e.d. Het vervoer van de duiven, die aan de resp. vluchten deelnemen, vormde een belangrijk deel van de besprekin gen. De moeilijkheid zit n.l. hierin: hoe verzenden wij de duiven naar het dichtstbijzijnde station van de Ned. Spoorwegen in dit geval Purmerend? Door het bestuur zal getracht worden een en ander op de beste en goedkoop ste manier te regelen. Vervolgens werd d-oor de voorzitter verslag uitgebracht over de verloting. Hij hoopte nog dit jaar zo mogelijk met Kerstmis tot trekking te kunnen overgaan. Dat er veel duiven zullèn worden gefokt, vertelde de secretaris, die me dedeelde dat 600 ringen bij de bond waren besteld. Van de rondvraag maakten velen gebruik, zodat nog ver schillende gezichtspunten naar voren kwamen. Hierna sloot de voorzitter deze gezellige vergadering. T. A AIJ—OUD hun 12%-jarige Echtver eniging te herdenken. Hun dankbare kinderen, PIET NETA WIMPJE. Alkmaar, Heul 21. Ondertrouwd: Ir. H. C. DONCAN w.i. en LOUS RAAT. Huwelijksvoltrekking Don derdag 23 December a.s. 11,30 uur te Alkmaar. Receptie Hotel Victory van n.m. 34.30 uur. Alkmaar, Dec. 1948. Cabeljaustraat 8. De 12e December 1948 hopen onze geliefde Ouders W. AAIJ en Excelsior trok aan het kortste eind Exelsior, de damclub uit Breezand, heeft zich goed gehouden, maar kon het tegen Damlust toch niet bolwer ken en verloor dan ook tij de ontmoe ting op Maandag j.l, met 2418. Ter gelegenheid van het 40-jarig ju bileum, dat Damlust volgend jaar Fe bruari hoopt te vielen, heeft de Lan- gedijker club een aantal nederlaag wedstrijden uitgeschreven. Hieraan zullen de voornaamste clubs uit de omgeving, zo b.v. DDD uit Alkmaar, HDC uit Den Helder, de clubs uit de Zijpe, St. Pancras, Broek op Langen- dijk en SNA uit Heerhugowaard deel nemen. Damlust geniet een goede re putatie bij de Ned. Dambond, waaraan grote figui'en als Beers en De Haas niet vreemd zijn. Piet Beers kan zeker als één der sterkste spelers uit het Noorderkwar tier beschouwd worden, maar daar buiten heeft hij vele „talenten" opge leid, zo de üdige eerste klassers als Th. deHaas, Joh. Huitema, N. Jol e.a. De wedstrijd van Maandag j.l. heeft al wel bewezen, dat Damlust zich maar niet zo de das laat omdoen. A.s. Maan dag komt SNA uit Heerhugowaard naar Zuid-Scharwoude om tegen de Langedijkers in het krijt te treden. De verwachtingen zijn erg gespannen. MARKTOVERZICHT Het loopt nog niet druk aan de vei- l;ngen, hoewel de kool zo langzamerhand nu wel grotendeels binnen zal zijn De prijzen komen de laatste weken Iets op verhaal; zo noteert de rode kool gemid deld f 10 De aanvoer is echter zeer gering De gele kool geeft nog geen reden tot juichen, want de minimumprijs komt er nog dikwijls aan te pas Met de witte kool gaat ret vrij wel precies zo De aardappel-aanvoer heeft vrijwel niets om het lijf en de prijzen worden er niet beter op De groentjes blijven hangen rond de f 10, wat niet direct 'n scritterende markt is Peen en biet onveranderd gemis aan alle belangstelling De uien zijn wat gedaald, waarvan de ex port-moeilijkheden wel meer zullen we ten Prijs f 7 Het ls niet onmogelijk, dat bi] hervatting van de export de prijzen zullen stijgen KERKELIJKE VERKIEZING Bij de gehouden herverkiezing voor een notabel bij de Ned H kerk te Z-Schar- woude tussen de heren Kroeze en Vennlk werd de laatste gekozen Het ophalen van huisvuil, dat door de gemeente is aanbesteed, is gegund aan de laagste inschrijfster. Wed. P. Swart te Egmond-Binnen. De gunning geldt zowel voor Egmond a. d. Hoef als Egmond-Binnen. Het ophalen is naar de aanvang als volgt gesteld: zomers 7,30 uur, 's winters 8 uur. St. Nicolaas op de O.L.S. Tegen 9 uur hadden de leerlingen van de 3e tot de 7e klasse op de speel plaats een erewacht gevormd om de Sint met zijn knecht een waardige ont vangst te bereiden. De eerste en twee de klas zaten in spanning te wachten, want een bezoek aan deze beide klas sen was het doel van dit hoge bezoek. Met glundere gezichten werd het wel bekende welkomstlied gezongen, toen de Sint naar de voor hem bestemde plaats voor de klas schreed. De een kreeg een vriendelijk aanmoedigend woord, een ander een vermaning, maar toen de zwarte knecht eenmaal begon met verschillende tractaties uit te rei ken, was het ijs gebroken. Na een bezoek van ruim eén uur vertrokken de hoge bezoekers per taxi, twee klassen gelukkige kinderen ach terlatend. Des middags werd er voor de gehele school een filmvoorstelling gegsyen in het O.K.-Verenigingsgebouw. BURGERLIJKE STAND Geboren: Maria B. C., d. v. Pie ter Hoogland en Frederika J. Dekker. Martin A. z. v. Geurt J. Arendse en Andrèa Sloot. Engelina K., d. v. Al- bert Visser en Arendje Konijn. Ronald D. z. v. Jacob de Groot en Aafje Dek ker. Philippus z. v. Philippus Visser en Klazina Stam. Leendert, z. v. Willem Zwart en Lena Gouda. Ondertrouwd: Johannes A. Ta- mis en Kniertje Groen. Hendrik Hoo- geboom te Bergen en Antje Schimmel. Pieter Gouda te Egmondbinnen en Arendina Elisabeth van der Pol. Getrouwd: Arie Blok, wedn. v. M. Heere en Kniertje de Graaff. Pieter Vuil te Velsen en Grietje Broek. Overleden: Marijtje Wijker, oud 76 j., wed. v. Pieter Gravemaker. Jo hanna M. Ruigewaard, oud 49 j. Dieu- wertje Wijker, oud 83 j„ wed. v. Pie ter Schol, (overl. te Alkmaar). Teunis- je Zwart, oud 73 j., echtg. van Jan Prins. Pieter Schotsman, oud 54 j. echt genoot v. Sara Buising. Petrus Bak- kum, oud 79 j., echtg. v. Hendriea Jon ker (overl. te Alkmaar). Engel Stam, oud 77 j., echtg. v. Marijtje Jonker. Neeltje van der Plas, oud 82 j., wed. v. Cornelis Pluimgraaff. Trijntje Heere oud 77 j., wed. v. Gerrit Buis. SCHAAKCLUB „DE EGMONDEN" De schaakclub „De Egmonden" I wist Maandag j.l. in Den Helder tegen M.S.C. IV een nuttige 4—6 overwinning te behalen. Als een goéd begin het hal ve werk is, ziet het er na deze eerste, succesvol verlopen afdelingscompetitie wedstrijd goed voor De Egmonden uit. De verwachtingen zijn nu hoog gespan nen. Willen De Egmonden wat herei ken, dan zal er met bezieling en wils kracht om de hoogste eer gestreden moeten worden. Of de kans er is? Tè groot optimisme schaadt. Zeker is, dat door deze overwinning De Egmonden in hun afdeling een ernstig woord zul len meespreken. Daarna heeft de jeug dige club al veel bereikt. Doch daar mede niet tevreden, blijve het devies: „hoger op". a De gedetailleerde uitslagen luiden: J. BruinsmaJ. de Waal 'hM K. GeestmanJ. Koopman 01; L. Gos lingsJ. van Don 01; M. QuantA. Heere 0—1; Th. de Jeu—H. Franse 1—0; H. VoermanA. v. d. Berg 'A; J. Hart—J. Zijp 0—1; Muller—P. Mante 10; J. BeunG. v.d. Brinke 01; E. BoschC. Blok 10, totaal 46. AANBESTEDING B. en W. hebben aanbesteed het op halen van vuilnis in 1949. Het werk is gegund aan de laagste inschrijver, A. Kok. voor 10.— per keer. De hoogste inschrijving was,/ 26.per keer. AFTREDEN VAN HONGAARSE PREMIER? Te Boedapest verwacht men het af treden van de Hongaarse minister president Lajos Dinnyes op grond van tegen hem geuite critiek van het poli tieke bureau van de partij der kleine toeren, waar hij de leider van is. Tifate/eCvétuHcuutaC Die ervaring heeft de plaatselijke V.V.V. tenminste opgedaan. In het af gelopen seizoen bleek het n.l. steeds weer een succesnummer, als de op tournee zijnde vreemdelingen op de veilingbanken mochten gaan zitten om vandaar uit het electrische mjjntoestel te bedienen. Amerikanen, Zweden, Fransen, Engelsen, Belgen, Chinezen en andere nationaliteiten .drukten met zoveel gloeiend enthousiasme op de knopjes, dat de wijzer er niet aan toe kwam één hele omwenteling onge stoord af te leggen. Het bestuur van de V.V.V. is dan ook niet ontevreden over de in het eerste seizoen bereikte resultaten. On geveer 800 personen namen aan de rondvaarten deel, 200 bezoekers lokte de stempeltocht. Het getal lijkt met elkaar niet zo erg groot, maar Toen de V.V.V. haar actie begon, was ér weinig of niets voorhanden. Zelfs een foldertje moest nog gedrukt worden, dat eerst omstreeks half Augustus gereed kwam. Rijkelijk laat, zéker! De contacten met reisbureaux en andere V.V.V.'s moesten worden geiegd, toen de programm's al vast stonden en de acties al ingezet waren. Dat desondanks nog een 800 bezoe kers van de Kaasmarkt ook de Lan gedijk „deden", was voor een niet ge ring deel te danken aan de Alkmaar- se V.V.V., die de Langedijker zuster organisatie met raad en daad heeft bijgestaan op de eerste moeilijke schreden van de weg ener V.V.V.! Een groot handicap is voorts de per manente tijdnood gebleken, die van 't bezoek aan de Langedijk een flitsen de sight seeing maakte. Enkele minuten vóór elf vertrokken de toe risten uit Alkmaar voor een trip via de Langedijk naar de Wieringermeer. Er schoot dus maar een uurtje over, wilde men de reizigers om zes uur weer aan de zorg der N.S. kunnen overgeven. De lieden van Schoorl en verdere plaatsen langs de duinkant hebben dan ook wel eens het hoofd geschud over de „onverantwoordelijke" snelheid, waarmee de bus(sen) weer naar de kaasstad jakkerden. Hoe het worden zal. Momenteel wordt reeds druk met tal van grote reisbureaux overlegd voor het komende seizoen. Men wil trachten te bereiken, dat het bezoek wat langer gerekt wordt. Allereerst zal men daarom een drie kwartier vroeger uit de kaasstad vertrekken. De eerste pleisterplaats zou dan in Nrd.-Scharwoude komen, waar in de Burg en in Concordia de lunch ge bruikt zou kannen worden. De reis bureaux hebben hier wel oren naar, Met vreugde geven wij Kennis van de geboorte van onze Dochter elsje. C. J. BERKHOUT H. P. BERKHOUT- JONKER. Alkmaar, 6 Dec. 1948. Lindenlaan 99. Tijdelijk Huize Rosmade. als U ze mee „MAÏZENA" Duryea bereide. RECEPT: 1 koolraap, '/4 liter melk, 15 gram of 2 glad afgestreken eetlepels „MAÏZENA" Duryea, 20 gram boter, wat zout, wat zeer fijn gehakte peterselie. Snijd de koolraap aan kleine reepjes, ver- volgéns met weinig water gaar koken en goed laten uitlèkken. Meng de „MAÏZENA" met een weinig van de koude melk tot een glad papje, breng de rest van de melk aan de kook en voeg daarna langzaam en steeds roerend het papje toe. Laat dit sausje even doorkoken en breng het op smaak met wat zout. Roer er de gehikte peterselie en bij kleine stukjes de boter door. Daarna voor zichtig de koolraap door het sausje roeren. uur) Erdalfabriek, Amersfoort No. 374 Nieuw te bouwen aan de Bergerweg te Alkmaar te aanvaarden 1 Juli 1949. Jaarlijkse rente-bij drage door het Kijk pl.m. f450.Volledige inlichtingen worden verstrekt door C. KIEFT, Bierkade 16, Alkmaar, Telefoon 3183 Graan- en Meelhandel en Kunstmesthandel SCHERMERWEG 116, ALKMAAR Kop koffie met gebak Zaterdag 11 December (van 2-5 Speciale Thé Complet Tot onze grote droef heid overleed plotseling zacht en kalm, geheel onverwacht, onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoeder, Mevr. CORNELIA C. A. GOEDHART, Echtgenote van de Heer J. DE WIT, in de ouderdom van 65 jaar. J. DE WIT JENNY TO VAN DONGEN— DE WIT A. H. VAN DONGEN WIM DE WIT A. DE WIT— KOELEMEIJ en Kleinkinderen. Alkmaar, 8 Dec. 1948. Stationsweg 94 (beneden). De begrafenis zal plaats hebben op Za terdag II December a.s. op de gemeente-be graafplaats te 2.30 uur, vertrek vanaf Centraal Ziekenhuis 2.15 uur. Liever geen bezoek. Geen bloemen. N.V, Mij. voor Wasverwerklng BRANDVERZEKERING MAATSCHAPPIJ „WOUDSEND" v. 1816. Brand-, Inbraak-, Persoon lijke Ongevallen-, Bedrjjfs-, Storm-, Glas- en Wateriei- dingschadeverzekering. Directeuren van boven genoemde Maatschappij maken bekend, dat de op 22 November j.l. tot stand gekomen wijzigingen van het Hoofd-Reglement, ge durende zes weken voor Deelgenoten bij H.H. Cor respondenten ter inzage liggen. Woudsend, 6 Dec. 1948. A. H. TROMP en Zonen, Directeuren. ■*-! Pi ék f

Alkmaarsche Courant | 1948 | | pagina 3