JUBILEUMVERKOOP Oran Stad en Omg&mig. Nieu w gebouw der Berger School vereniging feestelijk geopend AGENDA leerzame en komische Centrum van Doopsgezind leven De Den Plechtigheid in de open lucht onder zeer grote belangstelling MET BIJZONDERE ATTRACTIE! U MOET DIT GAAN ZIEN! Broederschapshuis herrezen SPORT Doelpunten en l_< Een gr AVONTUUF TO jjf I De feestelijke heropening van de in de oorlog verwoeste „Bosschool", welke door ongunstig weer 14 dagen was uitgesteld, vond Zaterdagmiddag plaats met toespraken, zang en toneelspel in de openlucht. De speelplaats was voor deze gelegenheid herschapen in een waar open luchttheater. Voor de achterwand van het uit twee vleugels bestaande hoofd gebouw speelde een en ander zich af. Het vieren van dit openingsfeest bleek zo zjjn vóór- en nadelen te hebben. Door de vrij krachtige wind was niet alles te verstaan. Een kort regenbuitje dreigde zelfs even het feest te verstoren, maar later in de middag brak het zonnetje nu en dan door. De „Bossctiool" herrezen! Waarom het gebouw der Berger Schoolvereniging bekend staat onder de naam „Bosschool", ziet U op deze foto (Eigen opname). aan de burgemeester van Bergen, dr. W. Huygens. De burgemeester wees er op, hoe de verhouding met het ge meentebestuur wel heel anders was ge worden dan tijdens de bezetting. Ruim 50% van de leerlingen van deze school, aldus spr., komen van buiten de ge meente. Hier is sprake van een „streekschool". De burgemeester prees het onbaatzuchtige werk van het* sclfpolbestuur. De heer W. Boegheim, hoofd van de bekende Openluchtschool in Amster dam, kwam namens de Bond van Scholen voor Neutraal Bijzonder On derwijs in een kort-maar-geestig speechje de schoolvereniging compli menteren. De heer A. Kraft van Ermel bood namens de gezamenlijke ouders van de lagere en middelbare school het be stuur een enveloppe met i'n!\oud aan, bestemd tot verfraaiing van het ge bouw. Zang en openluchtspel. Door leerlingen van de 4 hoogste klassen van de Lagere school werd hierna een sprookje opgevoerd „De Zwijnenhoeder" door H. Andersen. De rol van de verwende en ontevreden prinses werd heel goed vertolkt door De belangstelling van de kant van de autoriteiten (de onderwijsinspectie uitgezonderd), ouders en anderen was 7,o groot, dat het twijfelachtig geweest zou zjjn of alien in de grootste zaal van Bergen een plaatsje hadden kun nen vinden. Onder de autoriteiten merkten wjj op: de burgemeester van Bergen en wethouder Driessen met hun dames, de burgemeesters van Egmond en Hoog woud, de rector ran het gymnasium, de directeuren van de Rijks H.B.S., Rijkskweekschool en Handelsschool, allen te Alkmaar, hoofden en leer krachten van diverse openbare en bjj- zondere scholen uit Bergen en omge ving en de secretaris van de Bond van Scholen voor Neutraal Bjjzonder On- dcrwijs. Openingsrede. Na zang door alle leerlingen van da M.M.S. betradde .voorzitter van het bestuur der Berger Schoolvereniging, de heer A. M. de Lange, het spreek gestoelte om alle aanwezigen harte- lijk welkom te heten. Spr. gaf hierna een overzicht van het reilen en zeilen der schoolvereniging, die nu bijna 30 jaai' geleden werd opgericht. In 1925 was een schoolgebouw tot stand geko men onder architectuur van de heer Lamniers, waar Bergen trots op kon zjjn. Deze bestond uit een lagere school en een 3-jarige ULO-afdeling voor jongens en meisjes. Op 1 Sept. 1934 werd, onder leiding van het toen malige hoofd, de heer D. L. Beyneveld, de 3jarige ULO-school omgezet in een meisjesschool met 5-jarige cursus. Het was toen nog niet mogelijk om van de school een inrichting voor M.O. te ma ken. Na veel voorspoedige jaren kwam op 1 September 1939 de kente ring. Het schoolgebouw werd door het Nederlandse leger gevorderd. Bijna 10 jaar is de school nadien aangewezen gebleven op het gebruik van nood- lokalen. Op 20 Mei 1942 werd ons de genadeslag gegeven, aldus spr. Licht spoorkogels van luchtdoelartillerie, afgeschoten van het vliegveld zetten het gebouw in brand. Twee lokalen waren nog wel te herstellen, doch de N.S.B.-burgemeester van Bergen wei gerde medewerking. Spr. memoreerde de evacuatie in Februari 1943 naar het overvolle Alkmaar en de terugkeer naar ons geliefd Bergen in Juli 1945. Een uitgewoond herenhuis aan de Breêlaan ,,'t Heem", deed dienst als noodgebouw. Was de huisvesting der school dus gebrekkig, toch heeft het schoolbestuur het aangedurfd om in 1947, toen de mogelijkheid daarvoor ontstond, een Middelbare school voor meisjes te openen. En het durfde dit te ondernemen, omdat het wist, daar bij te kunnen rekenen op de hulp en steun van een voortreffelijk directeur, de heer Daalder. Spr. bracht dank aan het gemeentebestuur van Bergen, aan Wederopbouw, aan de architect, de heer Th. J. Lammers uit Amster dam, aan de aannemers, de heren L. J. Schuit uit Egmond aan de Hoef en W. H. Romijn uit Bergen en aan diver se onderaannemers, w.o. J. Smit (cen trale verwarming), W. Beukers (schil der) en J. Molenaar (rietdekker). Dank ook aan de familie Boenderma- kêr, van wie de school een collectie schilderijen in bruikleen kreeg. Overige sprekers. Na deze met grote aandacht ge volgde openingsrede was het woord (Ontleend aan onze advertentierubriek) MAANDAG Harmonie Theater, 8 uur: Jonny Be linda (18 jaar). Victoria Theater, 8 uur: Singapore (18 jaar). Cinema Americain, 8 uur: De Prinses en de piraat (18 jaar). DINSDAG Bioscopen als op Maandag. een leerlinge van de 5e klas. De hof dames (meisjes uit de 3e en 4e klas) deden het, mede dank zjj de prachtige costuums, alleraardigst. Het stukje, dat was ingestudeerd o.l.v. de heer v. Busschbach, oogstte veel succes. In de nu volgende pauze werd door meisjes van de M.M.S. thee rondge diend. Een décor van ongewone afmetin gen, verrees voor het volgende num mer: de „Levende Poppenkast". Hier in traden op leerlingen van de laagste klassen der M.M.S. onder regie van mevrouw FevelGeyl, die ook het spel geschreven had. Frappant was lyt volkomen spontane „samenspel" tus sen de levende poppen en het meest jeugdige deel van het publiek. De kin deren zaten in hevige spanning en rie pen in koor, wat Jan Klaassen moest doen om de diverse gevaren (heks enz.) te bezweren. Vele aanwezigen dachten zelfs, dat dit zo met de klein tjes ingestudeerd was. Een compliment voor de schrijfster en haar regie! De meisjes brachten vervolgens enkele Amerikaanse matrozenliederen ten gehore. Twee matrozen (Hetty Visser en Greet Hartgrink) dansten hierbij. Marianne Eckmann (2e klas) voer de zeer gracieus een geïmproviseerde dans uit op de melodie „An der scho nen blauen Donau". De zang o.l.v. me juffrouw Veenenbos mag voortreffe lijk genoemd worden. De begeleiding op de vleugel door Han Dekker uit de 4e klas eveneens. Het openluchtfeest werd besloten met een lekenspel van Henri Ghéon, geheel anders van inhoud dan de voor afgaande spelen. Mariene Breebaart (3e klas) in de duivelsrol en Conny van Limburg Stirum (2e klasse) als de sprekende kat, verdienden aparte vermelding. Regie had de heer J. C. Frevel. Elke stembuiging, elk gebaar was verantwoord; het grimewerk was af. Kortom, dit stuk vormde voor de ouderen het hoogtepunt van de mid dag en tevens een waardig slot. Na afloop werd zeer druk gebruik gemaakt van de gelegenheid om de diverse lokaliteiten in hoofd- en hulp gebouwen te bezichtigen. Vele fraaie bloemstukken getuigden van het me deleven van het gemeentebestuur, verschillende ouders, de scholierenver eniging „Berméonto", aannemers en particulieren. De Berger Schoolvereniging kan terugzien op een in alle opzichten ge slaagde feestmiddag. Een LANGESTRAAT 68 ALKMAAR Gezicht vanaf de speelplaats op de schoolruïne nog geen jaar geleden! (Foto Th. J .Lammers), Reünisten van luchtdoel- o. artillerie in Alkmaar Zaterdagmiddag werden doorde burgemeester en enkele vertegenwoor digers van de gemeenteraad een aan tal oud-officieren en oud-onderofficie ren van III-I depót luchtdoelartillerie op het stadhuis ontvangen. Dit depót was van 1939 tot Mei 1940 in Alkmaar gelegerd. Na de capitulatie besloot men contact te houden, zodat een reu- nistenvereniging ontstond. J'aarlijks kwamen de voormalige officieren en onderofficieren van III - I luchtdoel artillerie op verschillende plaatsen in het land bijeen. Ditmaal werd Alk maar gekozen in verband met het feit dat de vereniging haar tweede lustrum vierde. Burgemeester Wytema sprak een welkomstwoord tot de reünisten waarin hij zeide, dat het hem genoe gen deed dat men Alkmaar als plaats van samenkomst had uitgekozen. Een bezichtiging van het stadhuis en het Waaggebouw volgde op deze officiële ontvangst, waarna men zich naar res taurant Kinheim begaf om het min der officiële gedeelte van het pro gramma af te werken. U hebt het IN EIGEN HAND een gemeentebestuur, dat werkt in het belang van de gemeen schap. Kiest méér socialisten. NI. COERTS Lijst 2 Nieuws van de Hengelaar Gisteren hield de visclub De Henge laar zijn eerste onderlinge viswedstrijd van dit seizoen. Als viswater was ge kozen de Waardijk. Het was goed vis- weer en vol goede moed werden de hengels om half acht uitgeworpen. Er werd gevist op baars, maar deze liet zich niet zo maar vangen. Na drie uur vissen werd de balans opgemaakt en was de stand als volgt 1ste prijs J. Baart 7 stuks, 2de prijs H. Wester 7 stuks, 3de prijs W. Corbié 6 stuks, 4de prijs Jac. Staa Jr. De heer Baart wist ook de grootste (31.1 cm) en de kleinste baars te vangen. Hiervoor waren ook een paar prijsjes beschikbaar gesteld. De voor zitter reikte in het clubgebouw de prij zen aan de winnaars uit. Politienieuws De vijftigjarige P. te Broek op Langendijk fietste Zaterdagmiddag over de Friesebrug. De man werd onwel waardoor hij van zijn fiets viel en met zijn hood op het wegdek sloeg. P. ver loor het bewustzijn en liep een hoofd wonde op. De politie legde een nood verband aan waarna hij naar het zie kenhuis kon worden vervoerd. Na be handeling aldaar kon P. naar zijn wo ning worden vervoerd. Een zevenenzeventig jarige Alk maarder, die zich schuldig heeft ge maakt aan zedendelicten genoemd in de artikelen 247 en 239 Wetboek van Stratrecht, is in verzekerde bewaring gesteld. Zondagmiddag fietste een jonge man met grote snelheid door de bocht hoek LimmerhoekBierkade. Zijn lin kertrapper raakte het wegdek waar door hij kwam te vallen. De juist pas serende dr. v. Gilse constateerde een hersenschudding, zodat de jongeman door de GGD naar het ziekenhuis ver voerd moest worden. OPENLUCHTBIJEENKOMST P. vd A. De Partij van de Arbeid belegt Dins dagavond 12 Juni openluchtbijeenkom sten in de Reekerstraat (19.15 uur) en Boezemsingel (20.15 uur). Mevr. Frielink, voorzitster van de Vrouwengroep van de Partij van de Arbeid, zal in het bijzonder de vrou wen wijzen op hun verantwoordelijke taak op 22 Juni en waarom zij méér socialisten in de raad dienen te kie zen. De heer H. Koot, secr. van de Alk- maarse Besturdersbond zal het woord richten tot de georganiseerde en onge organiseerde arbeiders. Onder grote belangstelling vond Zaterdagmiddag de „tweede" opening plaats van het op I Juli 1932 voor de eerste maal geopende Broederschaps huis: „de strijd die niets verschoonde, verslond zjjn eerste wezen, doch bouw kunst heeft opnieuw zijn delen tesaam gehecht". Noordholland, waar 50% van de Me nisten in ons land wonen, heeft in Schoorl aan de voet der duinen en ver scholen in het groen, weer een centrum van Doopsgezind leven. Hier hebben de Doopsgezinden weer een eigen huis, een huis waar confe renties van geloofsgenoten kunnen DE RAAFF EN SCHUTTE CONCERTEREN. Vrijdagavond om acht uur zal het bekende piano-duo André de Èaaff en Jacques Schutte concerteren in „Het Gulden Vlies. De Raaff en Schutte genieten grote bekendheid door hun herhaalde optre den voor de microfoon. Na een geza menlijke studie, dag in, dag qit, gedu rende acht jaar, traden zij voor het eerst in het openbaar op en dit optre den werd al dadelijk een inslaand succes. Sindsdien is het excelsior ge gaan. O.m. trad het duo in Soestdijk op voor het Koninklijk gezin en wer den verschillende buitenlandse tour- née's gemaakt. Het programma van Vrijdag, waar aan bovendien medewerking wordt verleend door Lien Korter, altzange res uit Den Haag, biedt een grote ver scheidenheid. Uit het programma ver melden wij: 14e Rhapsodie (Liszt), Vuurdans (de Falla), Opera-aria's, Rhapsodie in Blue (Gershwin), War saw Concerto (Addinsell) Walsen (Strauss) enz. enz. A.s. Zaterdag om half drie zal het C. N. H. V. afdeling Alkmaar een jeugdwedstrijd organiseren voor ieder een in de leeftijd van 10 tot 16 jaar. Het inleggeled voor deze wedstrijd bedraagt f 0.25. Er zal gevïst worden uitsluitend op witvis om mooie prij zen. De wedstrijd vindt plaats aan de Oudegracht. DAMKAMPIOENSCHAP VAN ALKMAAR In deze wedstrijd, waaraan twaalf spelers deelnemen, waarvan twee uit de Langedijk (Th. de Haas en Fr. Slot) begint reeds enige tekening te komen, nu ongeveer 50 pet van de par tijen is gespeeld. De uitslagen van de laatst gespeelde partijen waren: F. Slot—Th. de Haas 0—2; H. Kruider H. J. Toepoel 2—0; M. Oud—L. Ra- vestein 1—1; G. WoonijkN. Oud 11, Th. de HaasJ. Jorna 20; H: Krui derP. J. Smolenaars 20; H. J. Toe poelC. de Bree 20; M. OudTh. de Haas 02; L. RavesteinN. Oud 02. Hierdoor is de stan,d nu geworden: 1. Th. de Haas 6 part. 10 p; 2. H. Krui der 6 part. 9 p.; 3. L. Ravestein 7 part. p.; 4. Fr. Slot 5 part. 7 p.; 5. N. Oud 6 part. 7 p.; 6. H. J. Toepoel 7 part. 6 p.; 7. G. Woonijk 5 part. 5 p.; 8. M. Oud, 5 part. 5 p.; 9. M. Hemels 4 part. 3 p.; 10. J. Jorna 5 part. 3 p.; 11. P. J. Smolenaars 5 part. 2 p.; 12. C. de Bree 5 part. 1 p De wedstrijden worden in deze week in café Haring weer voortgezet PERSONALIA. De heer C. Kooyman, alhier, is aan de Bisschoppelijke Kweekschool te Be verwijk, geslaagd voor da akte 1. o. plaats vinden, een vacantieverblijf waar onder godsdienstige leiding van predi' kanten velen weer nieuwe krachten voor lichaam en geest kunnen opdoen, een huis, waar zendingskracht van kan uitgaan. Ds. Dr. A. Vis, die de openingspleclv tigheid leidie, ving aan met dezelfde woorden als zijn voorganger Ds. D. E. Leendertz op 1 Juli 1934: „Ai zie, hoe goed, hoe lieflijk is 't, dat zonen van hetzelfde huis als broeders samenwo nen" (ps. 133). Hij heette de velen, die de grote zaal vulden, hartelijk welkom en wendde zich daarbij in het bijzonder tot de af gevaardigden van een groot aantal Doopsgezinde Gemeenten en andere Doopsgezinde organisaties, de vertegen' woordiger van het ministerie van we deropbouw, de burgemeester van Schoorl, de predikant en de pastoor van Schoorl, verschalende collega's, de di rectrice mevr. de Vries-de Ruiter en de bouwmeester C. Hoogvorst Az., aan wie alle lof werd toegezwaaid voor de wijze waarop hij het ontwerp van Ir. Knut tel uit Deventer en met C. Breed als uitvoerder, dit gebouwencomplex heeft doen herrijzen „uit stuivend puin". De penningmeester van het bestuur memoreerde in z'n kort historisch over zicht hoe het broederschapshuis, opge richt in 1932 de eerste acht jaren rus tig kon werken en voorzag in een grote behoefte. Toen kwam de storm opzetten, kwam inbeslagneming ten behoeve van de Nederl. militairen, en in Mei 1940 trokken de bezetters binnen. Van het gebouwencomplex, drie slaaphuizen, 'n grote eetzaal, het kerkje, de garage, de uitkijktoren, bleef niet veel over: wat maar branden wou, werd opgestookt. De vrede kwam. Wat nu? Men be sloot tot herbouw, wist de schijnbaar onoverkomenlijke moeilijkheden 1e overwinnen en er verrezen naast de grote zaal, voorlopig twee slaaphuizen voor een honderdtal gasten. Het liefe lijke kerkje is nog toekomstmuziek. Verschillende sprekers kwamen het bestuur complimenteren. Burgemeester Mr. C. A. J. Jochems wenste de Doopsgezinden en de gem. Schoorl geluk met de wederopbouw, overtuigd als hij was van het nut dat deze inrichting zou brengen voor de Doopsgezinden en voor de pensionplaats Schoorl. Dr. W. F. Golterman, voorzitter van de Alg. Doopsgezinde Sociëteit uitte zijn blijdschap over de wederopbouw van dit Broederschapshuis, waar men met leden kon samenkomen en waarvan hij verwachtte dat grote zendingskracht zou uitgaan. Verder werden nog goede wensen en geschenken aangeboden namens de Doopsgezinde Ring in Noord-Holland, het Broederschapshuis Elspeet, de Doopsgezinde Vredesgroep, de Doopsge zinde Jongerenbond en door Ds. R. de Zeeuw van Houtbn als voorzitter van de commissie voor gemeenschappelijk broederschapswerk. Tenslotte werd een rondgang ge maakt over het terrein en de inrichting bezichtigd van de in het groen verscho len gebouwen, de grote eet- en recre atiezaal en de beide slaaphuizen, waar 48 kamertjes aan een honderdtal gasten gelegenheid bieden, om, in slaap ge zongen door de nachtegalen in het om ringende bosschage, te genieten van hun nachtrust. vaj Z.A.P. speelt een beslissingswedstrijd Door een 3—0 overwinning Schoorl op Sporters heeft ZAP kans van promotie weer volledig i eigen hand gekregen. Er gaan tw« clubs over en aangezien het vrij zeke, is dat Schoorl wel 4e klasser blijft.' we mogen aannemen dat zij tegj LSW wel gelijk zal spelen. ZAP eJ Sporters moeten dan een beslissing,, wedstrijd spelen om de twgede plaats] die in dit geval van grote waarde i< De stand is: Schoorl 7 4 2 1 ZAP 8 4 2 2 Sporters 8 4 2 2 Sijbekarspel .8 2 4 2 LSW 7 0 0 7 Schoorl-Sporters 30 Schoorl vierde de eerste kermisdag! met een 30 overwinning. Gelukt hetl de Schoorlers volgende week in dèl wedstrijd tegen LSW één puntje t- bemachtigen, dan zullen zij hun plaats behouden: Schoorl zal dan 11 punten hebben tegen ZAP en Sporters, dig I uitgespeeld zijn, 10. Sporters en ZAP I zullen dan om de andere plaats heb. I ben te strijden. Verliest Schoorl in del Langedijk, dan moeten Sporters, ZAïl en Schoorl opnieuw beginnen om twe! plaatsen. Er was dus gister reden tof blijdschap. Schoorl was in het begin meer prol ductief en daardoor gelukte het doot| mooi solospel aan Grasser de ding te nemen. Daarna maaktel de doelverdediger een wandeling metl de bal en kwam op de rand van hetl strafschopgebied met de bal.er bui. ten. De vrije schop werd door C. van| Zoonen keihard in een doelpunt om-1 gezet. 20. Met deze stand ging del rust in. Na de hervatting zette Spor.l ters alles op de aanval. De Schoorlse| verdediging was hun echter te mach! tig. Nadat Van Buren van Schoorl nogl eenmaal tegen de lat had geschoten! kogelde hij eindelijk no. 3 in het net! Zo kwam het einde met een 3—0 over-f winning voor de Schoorlers. Randers-RKAFC De traditie getrouw is deze vriend schappelijke wedstrijd tussen beide ri- valen weer prettig verlopen, waartoe I de goede leiding van scheidsrechter Biskanter veel bijdroeg. Vooral vóór de rust is het een aantrekkelijke wed strijd geworden. Er werd snel en goed gecombineerd, met aan beide kanten fraaie goals. Bij de doelwisseling had den de AFC-ers een 32 voorsprong, een uitslag die door het weinige krachtsverschil ook in het voordeel van de Randers had kunnen zijn. Na de thee waren het de Westerweg I bewoners die het spel beheersten. De achter- en halfspelers verplaatsten de bal regelmatig naar de Randershelft. Lange tijd wisten de blauw-roden stand te houden, maar tweemaal moest doelman Vethaak de bal uit het net halen. Zo kwam het einde met een 52 overwinning voor de AFC-ers. INGEZONDEN (Buiten verantwoordelijkheid der red.) Wielerwedstrijden op de Boezemsingel Mijnheer de redacteur, gaarne zou ik het volgende geplaatst zien: Zondags worden er „wielerwedstrij den" gehouden op de Boezemsingel. Men ziet renners op gewone fietsen door de straten gaan en kinderen en ouden van dagen zijn er natuurlijk de dupe van. Hoé oudere mensen deze jongens nog kunnen aanmoedigen is mij een raadsel. Hopenlijk maakt de politie hier een einde aan. Dit gedoe is niet verantwoord. Als men dit „sport" noemt, dan zijn wij wel diep gezonken. Dankend voor de plaatsruimte, S. SIKKENS. Lijk van muzikant opgehaald De Amsterdamse brandweer heeft Vrijdagnacht uit de Prinsengracht bij de Leliegracht te Amsterdam het lijk van de 74-jarige muzikant Bouke van der Meer opgehaald. De muzikant, die verbleef op het woonschip „Toko", dat gemeerd lag in de Keizersgracht, verkeerde, volgens de politie, waar schijnlijk onder invloed van alcohol en is toen te water geraakt. Marktberichten LANGED. GROENTECENTRALE, 13 Juni. 88000 kg aardappelen, Eerste lingen 1416.20, drielingen 911.80, kriel 8.209.2200 kg rabarber 4.50 5.70; 500 kg wortelen 23.40. NOORDER MARKTBOND Notering van Maandag: 7600 kg. aardappelen: eerstelingen 13.7016.10, driel. 9.60—10.90, kleine 7.30—7.70, 220 stuks bloemkool I 2025, II 17. ,WOLLEN BABY- -JURKJES -PAKJES -OVERGOOIERS -JASJES -CAPES -SLOBBROEKEN t/m 15 Juni met 20 pet. korting. Op andere artikelen buiten spec, aanbieding 10 pet. korting. De zaak voor Kwaliteitsartikelen a JJET NEDERLAND parken de verte; Z1 te verslaan. He rein te slecht, een i voetbalmoehcid ziel desondanks een ovt tegen een ploeg, w en nog kort geleden De wedstrijd in K marken en Nederla marken werden gev spel. Het Nederlands dagavond werd sa als volgt uit: De Boys); Van Bun naar (EDO); Van Terlouw (DCV) en oord) aanvoerder; (Hermes DVS), Brandes (Fcüenoo (ADO) en Lenstra Denen In het begin wc den een aftasten zwakke plekken voornamelijk van die énkele malen derlandse doel nad tussen Praest en Tc het voordeel van Verder dan een hc Denen het echter nuten niet brengen middellijk het pul staan door zijn Ve een voorzet van stijlvol uit de luel werd, dat het Deei nc spel volkomen de twee kanthalfs uitmuntend om bi aanval zich weer te trekken. Abe geeft Een tweede corne had eveneens geer na elf minuten eer gezette aanval var TimmermansLens een doelpunt van was iedereen toch rast. Lenstra krei aangegeven, hij Pilmark en Koppel schot verdween t de paal in het c Een verwoed de op dit Nederls in het doelgebied komen waren de kwijt en de enkc' zij kregen werden verknoeid. De Ni bleven schaars, het uitnemende Wilkes en ook v vaarlijk, waar nog Deense verdediging trouwbare indruk rechtsback Koppel faalde nog al eer5 wicht verdween stuwd door Van fraaie passes dooi in sommige peric geheel beheerste, hemden een aan! doel van Nielsen Zo verliep het in op sommige lijk voetbal werd het Spelpeil nooit Denen waren over ker in het veld, de gastheren wai maker, welke na sc'oord, was vol het doelgebied Harsen van een zer landgenoten rug naar het doi slag om te make verwacht schot voor elke vrouw vooral in herfst tube Haraea Gele: DOOR TJEERD AD De confrontatie missaris stempelde die allerminst familie van dit ja, die zelfs geva middellijk de wen om hem te Daartegenover belofte aan Inge maar dat wilde kennen zijn het meisje te de confrontatie Justitie het bev gegeven, dat zij men vertrouwde reid was hem zijde te staan. Hij herinnerde hem destijds verteld

Alkmaarsche Courant | 1949 | | pagina 2