ATTRACTIE Overweldigend groot PAIIAFLUIE Poppenwiep Waar v nd ik deze snerken? 't Sierhuis Stad en Omgeving, AGENDA De Haagse Comedie brengt een zeer geslaagde opvoering Autobus reed door brugleuning St. Nicolaas- gesclienken Opheffing winkelsluiting VAN MARSDIEP TOT IJ Ruzie over een gemeen schappelijk toilet De nieuwe avonturen van Pim, Pam en Pom Prof, ir E.L. Selleger voor de Broederschaps federatie Heiloo Obdam j^aaisie j^ieuws Vrachtauto door trein gegrepen Practisch en welkom Cadeau! Koedijk West - Graftdijk Dr. James Simpson Een boeiend stuk, prachtig gespeeld De Haagse Comedie heeft gisteravond de abonnementsvoorstelling in het Gulden Vlies tot een groot succes gemaakt. Niet alleen dat het stuk: „Dr James Simpson" van Luc Thompson en Dudley Leslie bijzondere indruk op de toeschouwers heeft gemaakt, maar ook het spel was zowel persoonlijk als in samenspel zo verzorgd en boeiend, dat de aanwezigen daarvan met enthou siasme aan het slot getuigenis aflegden. De beroemde dr. Simpson, die zijn studies aan de Universiteit van Edin burgh In 1833 hij was toen 21 jaar als arts beëindigde, werd daar in 1839 benoemd tot lector. Het lijden van zijn patiënten bij operaties trof hem diep en na ernstige studie vond hij de chloroform als middel tot het opwek ken van een algemene narcose. Voor die tijd betekende dat een revolutie in de medische wereld. Grote strijd heeft Simpson moeten voeren tegen vele vooroordelen, maar hij hield koppig vol en ten slotte be haalde hij de overwinnig. Zijn vrouw en Gilchrist, zijn assistent, geloofden in hem en eindelijk gaf ook professo: Syme zich gewonnen. De zege was behaald en steeds hoger steeg zijn roem. In 1866 werd hij zelfs verheven in de adelstand en zijn sterfdag in 1870 werd een algemene rouwdag. Hoe dr. Simpson zjjn strijd heeft moeten voe ren laat het stuk in 2 bedrijven (7 ta ferelen) zien. Het jaar 1847 was vooi dr. Simpson het moeilijkste jaar. D* Universiteit wilde niet toegeven. De dood van zijn zoontje David bracht de crisis, maar daarna ook de zege. Het Haagse ensemble heeft een in alle opzichten treffende opvoering van het stuk gegeven. Het samenspel was bijzonder verzorgd. In dr. Simpson vond Paul Steenbergen een prachtige rol, die hij met volle overgave builen gewoon boeiend heeft gespeeld. Men streed met hem mee en juichte bij zijr. zegepraal. Ida Wasserman als zijn vrouw speelde één van haar beste roi len. Een doorvoelde creatie. Vervol gens een woord van grote lof voor Henri Eerens, die van professor Syme inderdaad een prachtfiguur maakte, die men niet gauw zal vergeten. An nie van Duyn was in haar fraaie cos- tuums zeer aantrekkelijk als Lady Graham. Al. v. d. Scheer gaf een toe gewijde assistent. Bob de Lange ty- Slechts 4 dagen verkopen wij al onze met 20 korting PROFITEERT NU I LANGESfRAAT 68 alkmaar De vierde lijn in gebruik Wie bü toeval Zaterdagavond de knop van zijn radio-distributie-aansluiting op de vierde lijn heeft gedraaid, hoorde daar muziek. Wij zeggen bij toeval, want nadat er op deze vierde lijn jaren lang stilte heeft geheerst, was er voor niemand aanleiding, zomaar in het wil de weg eens te gaan proberen. Nu is dat Mnders, want na Zaterdagavond (toen het proefnemingen betrof) is de vierde lijn thans weer in gebruik genomen. Wei houde men rekening met het feit, dat hier en daar storingen kunnen op treden (de lijn is tè lang buiten ge bruik geweest om feilloos te werken) maar de technici staan klaar om gevolg te geven aan iedere klacht, die de cen trale mocht bereiken. Men dient er rekening mede te houden, dat het vier de programma alléén kan worden door gegeven aan dié abonné's die ove een kabelaansluiting beschikken. Daar, waar de aansluiting via een boven gronds net geschiedt, zoals in Oudorp en een deel van Heiloo is het nog niet mogelijk het vierde programma in te schakelen. Opgepast bij het winkelen De tijd, dat meerdere winkelende dames van haar boodschapoentassen ■worden beroofd, schijnt. na een lange periode van stilte, weer te zijn aangebroken Men dient er nauwkeurig op te letten, dat men bij het winkelen in een drukke zaak de boodscharmen- tas niet naast zich neerzet en uit het oog verliest, aangezien er nog steeds mensen zijn die van zo'n gelegenheid dankbaar gebruik maken om hun slag te slaan. Het komt ook herhaalde ma len voor, dat men de tas laat open staan of geopend aan de hand mee draagt In de regel ligt de nortemon- naie. die vooral in deze weken heel wat keren gebruikt moet worden bo ven op. Het kost kwaadwillenden ge ringe moeite in het gedrang de porte- monnaie, of iets anders van hun ga ding. te pakken. Men zij gewaar schuwd. WIE MIST EEN SCHAAP? Gistermorgen is op het marktterrein een schaap aangetroffen, waarvan de eigenaar onbekend is. Het dier is voor lopig naar het slachthuis overgebracht. peerde zeer goed Sandy Simpson de freer van Simpson uit het dorpje Bathgate. Van de professoren mogen nog genoemd worden Anton Roemer als dr. Petrie, Bob van Leersum als dr. Mandel en Joh. Valk (die wij voor het eerst bij dit ensemble zagen) als dr Shearer. Henk van Buuren als de oude butler trok nog even de aandacht terwijl Corrie Weier als dr. Simpson's zoon moeilijk kon overtuigen. Vele malen moesten aan het slot de uitvoerenden komen danken voor hei langdurige applaus hun staande ge bracht. Een mooie toneelavond! G. Driejarig kind alleen op reis Zondagmiddag werd op het Stations plein te Alkmaar een jongetje zwer vend aangetroffen. Toen het kind des avonds om half tien nog niet van het Politiebureau was afgehaald, werd het bericht per radio omgeroepen. Later in de avond bleek het kindje de driejarige Cornelis Dekker uit Beverwijk te zijn. Hü was als verstekeling per trein naar Alkmaar gekomen. In Beverwijk had men het kind reeds geruime tijd ge mist en was men gaan dreggen. Op het Alkmaarse politiebureau was men tenslotte tot de wetenschap geko men dat het kind in de omgeving van Beverwijk thuis behoorde, doordat het bij het spelen met een speelgoedautootje plotseling uitriep: „Nu ga ik naar Wijk aan Zee!" Cornelis is per taxi afge haald en keerde om half twaalf in de ouderlijke woning terug. Fintoretto exposeert De actieve schildersvereniging Tinto- ietto zal met de Kerstdagen weer haar jaarlijkse expositie houden in de ULO- chooi. Tintoretto heeft van B en W. toestemming verkregen tot het houden van een verloting. Zijn wij goed ngcHcht. dr.n zullen de baten besteed v/orden tot het aanbrengen van een wandschildering door de leider van Tintoretto, de heer Heeck uit Castri- cum, in de nieuwe ULO-hal. Damclub WDO. In de onderlinge wedstrijd van de Alkm. Damclub W.D.O in twee afde lingen werden gisteren de volgende re sultaten behaald: Afd I: A BurgertJ. Hartog 20; W. VrolingD. J. Heyes 02; J. Schip per Sr.H. J. Toepoel 11; J. v. Bee- kumC. Dammer 1I. Afd. H: A. NuyensJ. Homma 02; D DavelaarJ. Strijbis 20; G. v. d KuylJ. Oostenbroek 11; J. Dieck- mannJ. Langras 02: P. NoomG. P. v Beakum 11, G. P. v. BeekumP. Noom 02. BISSCHOPPELIJKE BENOEMINGEN Tot rector van het St. Piusgesticht te Alkmaar is door de bisschop van Haarlem benoemd de Weleerw. heer J. H. van der Hoek, en tot godsdienst- ieraar aan het R.K. Lyceum de Wel eerw. heer J. Stroek. DINSDAG Harmonie Theater en Victoria Theater, 8 uur: Fietsendieven (14 jaar); Cinema Americain, 8 u.: Ergens in Europa (18 j Waakt en Bidt, 8 uur: De God der schepping. Grote kerk, 8 uur: Orgel concert. WOENSDAG Bioscopen als Dinsdag. Aanvang der voorstellingen 2.30 en 8 uur. Gulden Vlies, 8 uur: Max Croiset. Luth. kerk, 8 uur: Wie zijn de oud katholieken. Wapen van Heemskerk, 8 uur: RAO-avond. Gisteravond had op de hoek van de Geestersingel en de Helderseweg een ernstige botsing tussen twee autobus sen plaats, waarbij een voorbijganger gewond werd. Ondanks de ernst van deze botsing, is het ongeval wonderlijk goed afgelopen. Omstreeks tien uur reed een NACO- bus, die bestuurd werd door een ne gentien-jarige leerlingmonteur, over de Helderseweg in de richting van de Texelsebrug. Bij de Geestersingel lette de bestuurder onvoldoende op het van rechts komende verkeer en zag daar door niet, dat van de Singel eveneens een NACO-bus naderde. Eerstgenoem de bus reed met flinke snelheid tegen de linker voorzijde van de van rechts komende bus. De leerling-monteur werd door de schok van zijn zitplaats geslingerd en verloor de macht over zijn stuur. Zijn wagen zwenkte naar links, reed door de leuning van het Texelsehek, kwam op het spoorbrug- getje terecht en bleef nog juist op de walkant staan. Een op de brug lopende zeventien-jarige winkelbediende werd door de bus in de rug geraakt; zijn kleding werd beschadigd en hij liep enige ontvellingen op. De bus die het ongeluk veroorzaakt had. werd aan de voorzijde zwaar beschadigd. De andere wagen kreeg schade aan de linkerzijde en enige ruiten werden vernield. Het hekwerk van de brug en de ste nen wal werden ernstig beschadigd. Ge lukkig zaten in geen van bride bussen passagiers, zodat slechts één persoon, de voorbijganger, bij dit ongeluk ge wond werd. Nadat de heer Van der Wouw uit de Spoorstraat eerste hulp had verleend, stelde het slachtoffer zich verder on der behandeling van de huisarts. Later in de avond is de autobus door perso neel van de NACO op de weg gebracht en naar de garage gesleept. Tegen de bestuurder is proces-verbaal opge maakt. is onze sortering P. N. v. d. Meer Langestraat 86, t.o. 't Stadhuis Tel. 4292 Burgemeester en wethouders van Alkmaar hebben besloten op grond van de beschikking van de minister van Economische Zaken d.d. 17 November 1949, nr. 51290 M. W. van het verbod, vervat in artikel 2, eerste lid, van het Winkelsluitingsbesluit 1941 tot bet voor het publiek geopend hebben van een winkel na 18 uur, op de eerste 5 werkdagen der week en op Zaterdag na 19 uur, ontheffing te verlenen tot uiterlijk 21 uur op 1, 2, 3, 22 en 23 De cember 1949. Dit betekent niet, dat ontheffing ver leend is ten aanzien van de beoerken- de bepalingen voor winkel- en étalage verlichting van 1618 uur. Films over Indie Donderdag wordt door de afd. Alk maar der Ned. Reisvereniging een In- donesie-avond gehouden. Na een korte inleiding door de heer J. W. van Eek van de afdeling Cultureel Contact van het Ministerie van Overzeese Gebieds delen, worden de nieuwste films over Indonesië gegeven. Hieronder zijn kijkjes in het leven van de Hollandse soldaten in Indonesië, o.a. kampement, patrouille, ziekenver zorging, vrije tijd, verlof in de stad. Burgerlijke Stand Geboren: Vincentius M„ z. v. A. L. W. Kempen en T. M. Breed; Elisa beth C M.. d. v. J. Breed en C. C. Snip. Gehuwd: Matheus Lau en Anna J. Bogtman; Hendrik G. van den Wijn gaard en Sophia G. Rademaker. Overleden: Johannes F. A. Smit 52 jaar, geh. met E. M. Dekker. De heer M A. Kolster te Den Helder is bij de viering van het gouden jubi leum van de St Vincentiusvereniging aldaar, door Z. H. de Paus benoemd tot ridder in de Orde van St. Silvester. De veiling „B. en O" te Zwaag stelt zich voor, evenals vorig jaar. een kerst veiling met een daaraan verbonden ten toonstelling te houden. Te Zaandam is een personenauto aan de Oostzijde in de Zaan gereden. De bestuurder die vooruit in plaats van achteruit schakelde, kon zich zwem mend redden. De organisatie van het schaatskampioenschap van Nederland op de korte baan is toegewezen aan de ijsclub „Lambert Melisz" te Westzaan. HUIBERTS PAYCLOP HUIBERTS PAYCLOP YARDLEY, CHANEL, LANVIN, COTY, MAJA, ENZOVOORT, ENZOVOORT. VOLLEDIGE SORTERING TEGEN LAAGSTE PRIJZEN, ALLEEN BIJ HUIBERTS PAYCLOP HUIBERTS PAYCLOP De Politierechter in Alkmaar, mr. R. W. J. C. van den Wall Bake, had gisteren geen moeilijke taak. De rol was maar klein en de misdrijven, die berecht moesten wor-icri. waren van dien aard, dat het de Officier, mr. dr. J M. Vellinga, weinig moeite kost'e het wettig en overtuigend bewijs te leveren. Jan de R. uit Langedijk had met ziin buurman W. v. K. ongenoegen gekregen over het gezamenlijk ge bruik van een op het erf van K. staan de W.C. Op zekere dag wilde K. niet langer dat zijn buren van zijn toilet gebruik maakten en hij sloot het hokje met een hangslot af. Dit was niet naar de zin van R., die zijn vermeende rechten met kracht ver dedigde. Er vielen enige klappen en beide mannen dienden aan aanklacht wegens mishandeling in. Gisteren was 30 Eindelijk mogen Pim, Pam en troep op uit en gaan we de woestijn Pt a dan eens gaaD slapen „Ik zou zo in' „Voorlopig ga ik liever mijn bea zeggen, dat we onze rust wel ver- in' zegt Pam en voegt meteen de diend hebben", roept Pim uit. „Als daad bij het woord De beide andere; dat tenminste elke dag hier zo is" zijr. het deze keer volkomen met Pam roept Pam klagend, „dan maak ik het eens en het duurt dan ook niet lant met lang meer!" Kom, kom, niet zo of een luid gesnurkt klinkt op uit de ■somber", antwoordt Pim troostend drie kribben, waarin Pim, Pam en .wacht maat, dat wordt straks wel Pon. liggen De drie broertjes zijn in anders. Dan trekken we er met de een diepe slaap gevallen. liet de beurt van R. om terecht te staan. Tegen hem eiste de officier lekening houdend met alle omsta-i digheden. f 15 subs. 9 dagen. De uit spraak was conform de eis. Scheldpartij in de nacht. A. G. uit Egmond aan Zee had zich te verantwoorden, omdat hij in de nacht van de tweeëntwintigste No vember, toen hij enige glaasjes sterke di ank had gedronken, was gaan schelden voor het huis van een zekere K... met wie hij enkele dagen daaivoor ruzie had gehad. Tot het repertoire van G. behoorden o.m. de woorden oplichter, dief, schurk. Mr. Vellinga vond deze wijze van beledigen vrij ernstig en eiste daarom f 20 subs I? dagen Mr. van den Wall Bake maak te er 10 subs. 6 dagen en een week voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar van. A. S. uit Langedijk, die de 18- iarige B een trap en een paar klap pen gaf. toen deze beschonken was. werd conform de eis tot 20 subs 12 dagen veroordeeld Diefstal van eenden. Johannes C. Z. uit Heerhugowaard was ten laste gelegd, dal hij een kop pel tamme eenden gestolen had. Mr. Vellinga zeide in zijn requisitoir, dat er reeds vele eenden gestolen zijn en dat hij de indruk had. dat het niet de eerste keer was dat Z. zich hieraan bezondigde. Uit het oogpunt van gene- tale preventie eiste de officier naast de geldboete een voorwaardelijke ge vangenisstraf. De eis was f 25 subs 15 dagen en een maand voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Mr. van den Wall Bake verhoogde de geldboete tot f 50 subs. 30 dagen en vonniste verder conform de eis. Diefstal. Marie Z. uit Egmond aan Zee, die op 15 Augustus aan het strand twee hand loeken stal, werd hiervoor conform de eis tot f 10 subs. 6 dagen veroor deeld. Jan M. uit Bergen werd ter zake sn diefstal van een schilderstuk con form de eis veroordeeld tot twee maanden gevangenisstraf voorwaarde lijk met een proeftijd van drie iaar en onder toezichtstelling van het Leger des Heils, afdeling Haarlem. De propaganda-avond van de Alk maarse afdeling van de Broederschaps federatie, die gisteravond in hotel Cen traal werd gehouden, werd door de voorzitter van deze vereniging, de heer Rivièra, geopend. Voor deze avond was prof. ir. E. L. Selleger uitgenodigd een lezing te houden over 't onderwerp: „De eenheid der godsdiensten". Prof. ir. Selleger, die als bijzonder hoogleraar in de papier-technologie aan de Technische Hogeschool te Delft ver bonden is, begon deze lezing met 't be spreken van enkele belangrijke gods diensten. Spr. vertelde dat hij door ont moeting met vooraanstaande personen zowel van de Islam als van het Katbo licisme tot de conclusie is gekomen, dat de geloofsrichtingen eigenlijk uit één bron voortgekomen zijn, dat er een eenheid bestaat. Zo vertelde spreker verder van een ontmoeting met een Mohammedaans priester op Java, een z.g. Naib, die hem gezegd had dat iedereen die ernstig gelooft en daarbij z'n geloof begrijpt, steeds hetzelfde vindt, of hij nu Mohammedaan of Chris ten is. Diegene voert een heilige oorlog, die door de mensen zo dikwijls ten on rechte in verband gebracht wordt met de z.g. heilige oorlogen die wel door sommige priesters werden gevoerd om hun macht te versterken. Tot slot werd uit de bijbel Joh. 10 vers 16 aangehaald: „Ik heb nog andere schapen, die van deze stal niet zij'n, de ze moet ik ook toebrengen en zij zul len mijn stem horen en het zal worden één kudde en één herder". Ter verge lijking volgde uit een Hindoes boek „Bhagavad Gita": „Op welke wijze ook de mensen tot mij komen op die wijze zal ik deze verwelkomen, want het Pad hetwelk de mens bewandelt van welke zijde ook, is het mijne". Concert' Alkmaars klein-orkest Het Alkmaars klein-orkest o.Lv. G Pranger concerteerde in de „Rustende Jager" voor het departement Heiloo van de mij. tot Nut van 't Algemeen" en het Instituut voor Arbeiders-Ont wikkeling. Vóór het concert begon sprak de heer Majole een kort woord en heette allen welkom. Hij dankte de medewerkenden aan dit concert en in het bijzonder de firma Ypma uit Alk' maar, die er op welwillende wijze voor had gezorgd dat men van een prachti ge concert-vleugel gebruik kon ma< ken. Het amateurs-klein-orkest kwam ons betrekkelijk een bescheiden en vrij eenvoudig programma voorspelen In de stukken vóór de pauze o.a. enke le arrangementen van Grieg's Lyrische pianostukken en de bekende Prélude van Rachmaninof viel van het orkest wel het meest te genieten en te waar deren. Het ensemble was hier vrij ho mogeen en de klank-productie be schaafd. In de Prélude van Rachmani nof, waarvan de dirigent zelf de piano solo speelde, bleek 't minder gemakke lijk te zijn de eenheid volkomen te bewa ren. Voorts trad de heer Pranger als piano-solist op met een aantal stukken van Chopin en Debussy. De pianist liet een kleine toelichting aan de door hem te spelen werken voorafgaan. Merk waardig, dat we in Heiloo tot de ont dekking moesten komen dat we in Alk maar zo'n uitstekende pianist bezitten Klonk de Cis-Moil-polonaise wat vlak, het bekende „Scherzo" van dezelfde componist werd voortreffelijk en boeiend gespeeld. Het publiek reageer de hier spontaan en enthousiast op. 't Was dan ook verreweg het beste van de avond. De overige stukken voor or kest, o.m. Fantasie over Mozart-melo dieën en een fantasie uit de opera „Martha" van Von Flotow klonken verdienstelijk maar hier en daar wat ongelijk. De zuiverheid had ook wel iets te lijden. Het Instituut voor Ar beiders-Ontwikkeling zou gaarne wei een volle zaal luisteraars hebben wil len zien, maar het blijkt wel dat dege nen, waarvoor deze avonden zijn be stemd, inzake de kunst niet gemakke lijk op gang zijn te krijgen. Gezien de ze situatie was er toch nog een vrij be vredigend aantal bezoekers aanwezig Laat men dergelijke avonden in de toe komst toch waarderen, de kunst is een van de schoonste zaken welke we op dit ondermaanse bezitten. Het Instituut voor Arbriders Ontwikkeling is een waardevolle instelling, welke verdient te blijven bestaan, maar dan ook met succes. Ms. RECTFIICATIE RAADSVERGADERING. In het raadsverslag van Obdam zijn een paar storende fouten geslopen. De gemeente krijgt niet 6000 m3 bouwvo lume toegewezen, maar 600. De woning van het hoofd der tuinbouwschool krijgt een volume van 290 m3 en niet 390 m3. Op de onbewaakte overweg De Keins bij Schagen is hedenmorgen om 6.80 uur een vrachtauto, geladen met aard appelen, door een passerende trein ge grepen en totaal vernield. De bestuurder H. L. Schilder uit Zijpe bekwam slechts lichte verwondin gen, de mede-Inzittende A. Hartogs eveneens uit Zijpe, brak de rechter pols en heeft inwendige kneuzingen opgelopen. De trein bleef nagenoeg onbeschadigd en had 20 minuten ver traging. Hartog werd naar het ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. Oost-Indonesië aanvaardt R.T.C.-accoord Het parlement van Oost-Indonesie heeft de voorlopige constitutie der Re- publik Serikat Indonesia en de ter RTC bereikte overeenkomsten met 50 stemmen tegen 1 stem aanvaard. De Sultan van Tidore verklaarde n.I. zijn stem niet te kunnen geven, aan gezien het landschap Tidore door deze regeling in tweeën wordt verdeeld en het zelfbestuur zijn historische rechten op Nieuw-Guinea niet wenst prijs te geven. Vijf leden onthielden zich van stemming. Militair gedood bij vliegtuig ongeluk op Java Men meldt uit Buitenzorg, dat bij de renbaan Sempiak tijdens een oefen- vlucht een militair vliegtuig is neerge stort. Hierbij werd een persoon gedood en een gewond. Er zijn nog geen na men beschikbaar, daar de familie nog gewaarschuwd moet worden. INCEZONDEN (Buiten verani woordelijkheid Red.) Geen Kersttoeslag Met leedwezen heb ik kennis geno-' men van het bericht in uw blad van 21 November 1949 waarin gemeld wordt dat er géén Kersttoeslag gegeven kan worden voor ouden van dagen die van de noodwet oudersdomsvoorziening ge nieten, terwijl het leven voor ons ouden van dagen toch óók duurder is geworden en wij ons zeer moeten be krimpen. Vele lotgenoten zullen dit met mij eens zijn. Ik vraag me af is dit nu naar het hoge beginsel van Christendom en So cialisme? Of is het bedoeld als propa ganda vóór het communisme. C. BEETS, (Huize Westerlicht). een Wij tonen U op onze parterre een grote collectie tegen lage prijzen lANOEJTRAAT 68 U1MAM Onderlinge wedstrijden gym.ver. „Voorwaarts" Deze wedstrijden, gehouden in café Schuit, werden voorafgegaan door een openbare les van de kleuters, onder leiding van mej. Borjeson, welke les zeer in de smaak viel. Het was dan ook prachtig om te zien hoe deze de kleuters spelenderwijs hun oefeningen liet uitvoeren en hoe er met aandacht door de kleuters werd gewerkt De re sultaten der onderlinge wedstrijden wa- ten: Meisjes A le graad: 1 Tinie Visser 38'4 p; 2 Greetje Heeman 371^ p: 3 Nellie Butter 37 p. Meisjes A 2e graad: 1 Geertje Visser 38 p: 2 Mar- rio de Waai 37 p: 2 Jannie Pander 37 p; 3 Ria Rampen 36'/? p.: 3 Ineke But ter 36 v„ p: 3 Marry Dissel. Jongens A: le graad: 1 Henk Visser 36it,: 2 Pe ter Schuit 34 K2 Reitz Korver 34";; 2 Kees Mulder 34 3 Jan Blaaub er 34. Jongens A. 2e graad: 1 Henk Leek 38 p- 2 Freek Raat 37: 3 Jan Vries 26 Meisjes R le graad: 1 Agnes Masteling 39 p; 1 Gurie Langediik 39; 2 Int de Waal 3814 3 Breeht Vinger ling 37: 3 Jannie Raat 37 Jongens B, le eraad: Jacob Boon 37: 3 Wim van Duin 36- 3 Jack T.angediik 35 Jon gens B. 2e graad: Herman Visser 33 V<> 2 Hans Blaauboer 33: 3 Hans Korver 31Dames, le graad: 1 Gre Nieu- wenburg 33 8: 2 Annie Rarringerborn 38 4: 2 Annie Masteling 38 4: 3 T. HoornBruines 36 Dames, 2e graad: 1 Klaasip Tieciem" 37: 2 Gurie Visser 25 p- 3 Nd Dissel 331 Heren, le "raad: 1 Maarten Rarsingerborn 41.8; 2 Jan Beefs 36 De wisselbeker van de adsniranten werd gewonnen door égnes Marteling en Gurie Langedijk. Do wisselbelrer van de dames en heren werd voor de viifde maal gewonnen door M Barsingerhnrn waardoor deze voorgoed in ziin b"rit is. HUIZENVEILING. Ten overstaan van notaris De r-ange bad in café Schoon de openbare eerkoop plaats van 't woonhuis te W.- Traftdiik. bewoond door dokter M^ch- haunt en eigendom van de erven Kon oen Hoo?s+e bieder was de heer W. ^min te Heiloo met een bod van f 3350 in afsla? door dezelfde g"münd on f 140». in opdracht van dokter n/r-. qobaupt. De tegenwoordig huurder werd dus eigenaar voor f 4750.

Alkmaarsche Courant | 1949 | | pagina 2