Bijna half millioen stakers in Frankrijk Wat Japie onder de stoepsteen ontdekte Oplossing Prijsraadsel De lonen stegen, de prijzen ook cellofaan STUKS export-sigaret, nu óók in Nederland! Oorlogsslachtoffers Het Radioprogramma HUWELIJK Slechts honderd Parijse bussen op straat Pittig en vol van smaak. De reep voor echte chocolade liefhebbers. Japie woonde in een der vele oude huizen van een havenstad. De smalle straat, die zich bochtig tussen de hoge huizen scheen door te wringen zag er lang niet vrolijk uit. Oude verwaar loosde gevels, verveloze deuren, hier en daar een kapotte vensterruit, die met hout of carton was dichtgemaakt. En voor alle huizen die verzakte hoge stoepen met ijzeren hekjes, die zich angstig aan hun muursteunsels schenen vast te houden, om niet omlaag te val len. Zo verroest en vergaan waren ze. Alles bijeen geen prettige buurt. Voor al des zomers, als het in de middag zo gloeiend heet kon zijn, verlangde Japie wel eens naar een grote tuin, waar je met blote voeten fijn op het grasveld kon rondspringen in plaats van steeds op de blauwstenen stoep met wat water te mogen spelen. Tot dat. Japie zijn grote ontdekking deed. Op een middag was hij weer op zijn stoep voor het huis bezig. Hé, dacht ook. De stenen dekplaat der onderste stoeptree een raar hol geluid, als je erop stapt. En hij is nog gebarsten ook. De stenen dekplaats der onderste trede was blijkbaar door het verzak ken van de stoep gescheurd, de kalk- voegen hadden losgelaten. En Japie zag kans na enkele rukken met zijn harden de platte steen van zijn plaats te li'bten. Hij zag een ruime opening tussen het ruwe metselwerk en in een hoek lag een bus, een ronde trommel leek het wel. Net een verhaal, dacht Jaoie, een verborgen schat. Ziin kleine handen grepen de trommel. Wat een gewicht zat daaraan. Beter was mis schien. om moeder te gaan waarschu wen. Daar zat de steen al weer op zijn plaats. Japie holde naar binnen Even later stond ook zijn moeder met ogen, groot van verwachting, in de ruimte onder de stoepsteen te turen. Ze vatte de trommel met beide handen en droeg hem veilig in huis, gevolgd door Japie, die zijn nieuwsgierigheid en vreugde over de vondst bijna moest uitschreeuwen. De blikken trommel was rondom dichtgesoldeerd. Als je schudde, hoorde je van binnen een schuivend geluid; er zat blijkbaar één bijna passend ding in. We zullen wach- «n tot vader thuiskomt, zei moeder to lang had dit nog nooit geduurd als Vandaag, vond Japie. Maar eindelijk, daar verscheen vader. Uitvoerig kreeg hij het verhaal te horen van de ge vonden schat. We zullen dan maar eens zien, wat het is, zei hij. Met een scherpe schroevendraaier had hij de bus spoedig open. Een witlinnen zak je werd zichtbaar en toen dit open gingneen maar, Was dat moge lijk?goudgeld en kostbare stenen.. de hele bus vol. Sprakeloos keken de vinders elkaar aan. Maar onder in de zak vond men een brief. Hieruit bleek, dat een rijke familie tijdens de oorlog een toevlucht in dit oude huis, waar Japie met zijn ouders pas sedert kort woonde, had gezocht. Kort vóór de familie naar het 'bui tenland moest verdwijnen, had ze het allergrootste deel van haar bezit aan goud en sieraden onder de stoep van het oude huis verborgen. -Een ver trouwd adres in de stad was aangege ven, waar eventuele eerlijke vinders de inhoud van de trommel konden af geven. Nu eerst eten, zei vader. Later op de avond, nadat hij zich verkleed had, nam vader Japie en de trommel met inhoud mee naar het in de brief aangegeven adres. Het bleek een deftig herenhuis te zijn aan eenVder grachten. In een lichte hoge kamer gelaten, ver telde vader, hierbij geholpen door Ja pie, die als ontdekker niet zwijgen kon, alles van de vondst en de brief. De vriendelijke heer en dame, die hen hadden ontvangen, luisterden geroerd. De eigenaars zullen er niet meer van kunnen genieten, sprak de dame. Die zijn al enkele jaren dood. Wij zijn hun naaste bloedverwanten. Hoe kunnen wij u hiervoor het beste danken? Japie's vader wist niets te antwoor den. Maar Japie riep: graag een ma chientje, alstublieft! Zo, sprak de oude heer, een machine? Wil jij misschien later ingenieur worden? Ja, mijnheer, antwoordde vader, alles, wat maar op machines lijkt, is die jongen zijn lust en zijn leven. Wat zou hij later graag daarvoor studeren, maar dat kan ik niet betalen! Maar ik wel, sprak dc oude heer opgewekt, en ik zal het doen ook. Als Japie op sciiool goed zijn best doet, mag hij voor mijn rekening later alles studeren, wat er van machines maar te leren valt. Vind je ook niet, vrouw?, wendde hü zich tot de grijze dame. Deze knikte slechts toestemmend terwijl ze Japie over zijn krullebol streelde. Die avond waren in het oude huis met de hoge stoep drie gelukkige mensen. Japie met zijn mooie machien tje, vader met enkele gloednieuwe bankbiljetten in zijn zak; die had de dankbare oude heer hem bij het uit laten nog toegestopt. Sn moeder met dc i zekerheid, dat haar jongen -later zijn i natuurlijke aanleg, de studie voor in- genieur, zou kunnen volgen. ANJER HYACINT ASTER CROCUS DAHLIA ROOS De gele voorjaarsbloem was dus een NARCIS. Deze week werden de prijzen gewon nen door: Ria Niezen, Jonge Arnoldusstraat 81, Zaandam; Jopie Metten, Davidstraat 4, Enkhuizen; Fokke Post, Brouwerstraat 53, Den Helder; Piet Numan, Grens- straat 44, Beverwijk; Dienie en Meba Druiveman, Grenstraat 10, Alkmaar; Greetje Boezeroog, Schagen. Onze mededelingen Wie kan Anton Smit, Schermerweg F 10, Alkmaar aan voetbalplaatjes hel pen? Frans Lenghaus in Alkmaar bedankt een onbekende dame die hem Kwatta- soldaatjes heeft gezonden. Uit een recente publicatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek blijkt, dat de kosten van levensonder houd tussen 15 December en 15 Janu ari met twee procent zijn gestegen. Sinds September van het vorige jaar zijn de kosten nu in totaal met ruim zes procent opgelopen. De belangrijkste stijgingen vindt men in de posten kleding en schoeisel. Zij stegen resp. van 326 tot 333 en van 364 tot 376. Kaas en eieren werden iets goedkoper, maar witbrood, aardappe len, melk, boter, thee, chocolade, fruit, ze~p, huishoudelijk linnengoed, keu kengerei, vaste brandstoffen en kap perstarieven gingen in prijs omhoog. Ontploffing in laboratorium der Vrije Universiteit In het Laboratorium van de Vrü« Universiteit aan de Lairessestraat t« Amsterdam is Dinsdag door onbeken de oorzaak een fles, waarin aceton wa* geweest, ontploft. Een tussenmuur stortte gedeeltelijk in en de vallend» stenen vernielden diverse apparaten. Er werd niemand gewond. Een begin van brand i.on met schuimblusappara- ten worden bedwongen. Op de jongste bureauzitting van de internationale unie van socialistisch» jeugd te Innsbruck is met algemene stemmen besloten de aanvraag voor het lidmaatschap van de Arbeiders Jeugd Centrale te aanvaarden. 'j (Voor kinderen beneden twaalf Jaar) Beste jongens en meisjes! De lentemaand is aangebroken en na schooltijd kunnen jullie al weer een poos buiten spelen. Moeder zal wel schoonmaakplannen hebben en misschien kunnen jullie haar deze maand iiink helpen. Zou er nog tijd overblijven voor de briefjes? De eerste brief is deze week van Gerrie Kooy. Jij geniet zeker van het mooie weer, Gexrie. Maak je al vacantieplannen? - Toon Smit, je bent welkom in onze groep. Ik heb je eerste brief niet ontvangen^ Toon. Schrijf maar gewoon naar de Alkmaarscne Courant en vergeet er niet bij te vermelden aat je brief voor de Jeugdkoerier bestemd is. Jij wilt dus later naar zee Als ik een jongen was zou ik het ook doen, geloof ik. Jaap Smit, in Augustus vlieg jij dus over naar de andere groep. De oplossing was beft hoor, Jaap. - Werner Mol, *wat jammer dat jij de vorige keer niet in ons hoekje stond. Ik hoop, dat het deze keer beter in orde komt, Werner. Welke Indianen-plaatjes spaar je? Ik heb ze nog niet gezien. Dienie Duiveman, wat zal jij een „flauw" meisje worden, nu je alles zonder zout moet eten. Het valt niet mee hè, maar het zal niet zo lang duren denk ik. Hoe komt het dat je kleine broertje weer naar bet zieken huis is gebracht, Dienie? yan harte beterschap toegewenst voor je broertje en voor jou! Meta Duiveman, verwen jij Liesje maar eens met gezellige brieven. Ik hoop, dat zij een aardig cor respondentie-vriendinnetje voor je is. Willy van Bruggen, veel succes toegewenst voor Zater dag! Anton Smit, fijn dat je mee gaat doen. Jij voetbalt zeker veel, hè. Je verzoekje heb ik in onze Jeugdkoerier geplaatst, Anton. Ik hoop, dat het succes heeft. Tinie Weggemans, wat heb jij je oplossing mooi in verschillende kleuren inkt geschreven. Het is een kunstwerk gewor den, Tinie. Gerda Bergman, natuurlijk mag je mee doen, .meisje. Ik hoop, dat je mij de volgende keer nog eens wat meer over jezelf vertelt. „Tom Poes", ik heb je schuilnaam maar dadelijk gebruikt. Je vorige briefje is niet terecht gekomen. Ik denk dat het naar Amsterdam gezonden is, omdat je het naar de Voorburgwal hebt geadresseerd. In Amsterdam zijn er grote krantenbureaux op de Voorburgwal. Vertel je mij eens wat van Elsbeht? Ellie I'ietersraa, ik heb nog nooit van „Amerikaans schuilhokje" gehoord. Vertel je mij de volgende keer eens hoe dat gaat?' Ik vind het altijd leuk om nieuwe spelletjes te leren. „Violo", de geschiedenissen van de drie hondjes waren wel spannend, vond je ook niet? Het is jammer, dat zij niet meer in boekvorm verkrijgbaar zijn. Mara Nieraan, hartelijk dank voor je lange gezellige brief en het mooie verhaal. Ik heb het met belangstelling gelezen en ik denk dat jij wel een goede beurt zult maken wanneer wij weer eens een opstelwedstrijd hebben. Ik zal je deze week nog even per brief antwoorden, Mara. Frans Lenghaus, ik zal je bedankje onder de mededelingen plaatsen en ik hoop, dat de goede onbekende het leest. Tini Kostelijk, wat heb jij een keurig handschrift. Ik heb er met bewondering naar gekeken. Krijg je de laatste tijd veal huiswerk mee, Tini? Aad Tervoort, hartelijk dank voor het aardige grapje. Heb je dat zelf bedacht? Je gaat al keurig typen, Aad. Jan en jij oefenen zeker vaak op de schrijf machine van vader. Alie Bruinenberg, ik bekijk het schelpenpoppetje nog dikwijls. Hoe heb je dat zo leuk bedacht? Ik ben er blij om, dat je toch iets van Frans hebt gehoord. Spaar jij zelf geen plaatsjes voor de albums of heb je ze al? Jongens en meisjes de brieven voor ons volgende correspondentie-hoekje verwacht ik graag vóór Zondag 19 Maart. Allen hartelijk gegroet door TANTE IET. Prijsraadsel (Voor kinderen beneden 12 jaar.) Er liep een meisje door het 1 Met boterbloemen in de De krullen van dat aardig k Wapperden vrolijk in de Toen kwam een koebeest op haar En riep al van de verte Hij bleef dicht bij het meisje En keek het heel verwonderd Het meisje liep naar Moeder Want zij werd angstig door die „Och kind", zo zei haar Moeder „Dat koetje zal je heus niets Het heeft misschien alleen ge Dat je wat lekkers had De oplossingen kunnen vóór Zondag 19 Maart naar bet bureau van dit blad worden gezonden. Dezer dagen is bij de voorjaarswerk- zaamheden in de landbouw te Over- loon nog het stoffelijk overschot ge vonden van een Engelse soldaat, dat met slechts enige cm aarde was be dekt. Het identificatieplaatje was ech ter nog gaaf. Tevens vond men in een sloot nog de overblijfselen van twee Duitse militairen. Een hunner droeg poststukken bij zich, afkomstig uit Dusseldorp. OOR HEDENAVOND HILVERSUM I, SOI m. Nieuwsberichten om 7, 8 en II uur. 6.G0 Leger des Heils- kwartjer. 6.15 „De stem van de Chr. Vak beweging". 6.30 Strijdkrachten. 7.15 „De muziek bij nader inzien". 7.40 „Vandaag". 8.05 Steravond. 9.00 Familie-competitie. 9.35 „Luohtig", kluchtig en roemruchtig". 10.05 Gram.muziek. 10.15 „De vaart der volken". 10.35 Pavane. 30.45 Avondoverdenking. 11.15 Avondconcert. HILVERSUM II, 415 m. Nieuwsberichten om 6, 8 en 11 uur. 6.15 Sportpraatje. 6.30 „Musicorda". 7.00 Het klokje van zeven uur. 7.05 „Harmonetto". 7.30 De Radio-Volks- rauziekschool. 8.05 „Maak je eigen program ma". 9.45 Radio Philhannonisch-orkest. 10.30 Zwerftochten. 10.45 Tatania's briefscène. 11.15 Sportactualiteiten. 11.30 Opera-concert. VOOR VRIJDAG HILVERSUM 301 m. Nieuwsberichten om 7, 8, 1, 7, 8 en 11 uur. 8.15 Te Deum Laudamus. 8.45 Alfred Cortot. 9.15 Ochtend bezoek. 9.30 Concert. 10.30 Morgendienst. 11.00 Viool-recital. 11.30 Busch Strijkorkest. 12.00 A Capella-koor. 12.33 Ensemble Lach man. 1.15 „Vrij en Blij". 1.45 Promenade orkest. 2.15 Trio. 2.40 „Van onze oude en nieuwe schrijvers". 3.00 Nederlands Kamer koor. 3.30 André Kostelanetz. 3.40 „Ik wil mij gaan vermeyden". 4.00 Nederlands Kamer kwartet. 4.30 Recital. 5.00 Concertgebouw orkest. 5.30 „Under de Fryske flagge". 5.45 „Het evangelie in Esperanto". 6.00 Geestelijke liederen. 6.15 CMB-kwartier. 6.30 Strijd krachten. 7.15 Regeringsuitzending. 7.35 Gram.muziek. 7.40 „Vandaag". 8.05 Met band en plaat voor u paraat. 8.30 „Haak in!" 9.00 „Harp-ensemble". 9.25 „Behoud en verzor ging' van ons natuurschoon". 9.45 Radio Phil- harmonisch-orkest. 10.45 Avondoverdenking. 11.15 Avondprogramma. 11.15 Maria Kurenko. HILVERSUM n, 415 m. Nieuwsberichten om 7, 8, 1, 6, 8 en 11 uur. 8.18 Verkorte INGEZONDEN MEDEDELING (Adv.) Rheumatiek ondermijnt Uw hele gestel, Want t knaagt en knaagt en knaagt maar. Maak toch een einde aan de ondraaglijke plaag, die U ziek maakt en moedeloos en allengs tot niets meer in staat. Pak Uw kwaal in de oorzaak aan. Met de welda dige Kruschen-kuur. Om Uw bloed te zuiveren van de pijn verwekkende onzui verheden, die zich nu meer en meer vast zetten In hoeken en gaatjes endie zich eerst meldden met scheuten en ste ken, maar allengs werden tot dagen en nachten van onafgebroken pijn. Zoals et telijke Rheumatieklijders over de hele wereld verlossing vonden bij Kruschen zo zal ook voor U de weldadige werking zich haast als een wonder openbaren Met de kleine dagelijkse dosis Kruschen voelt ge U al gauw weer een heel ander mens fit, monter en opgewekt en met geen zweem van pijn meer, omdat Kruschen Uw bloedzuiverende organen weer nieu we energie en levenskracht schonk. Vraag Kruschen bij Uw Apotheker of Drogist. TRUMAN WIL STUDIECOMMISSIE INZAKE "OLENINDUSTRIE President Truman heeft het Congres verzocht zijn goedkeuring te hechten aan de instelling van een uit negen man bestaande commissie, die de pro blemen op lange termijn in de Ameri kaanse kolenindustrie moet bestude- Het is de grootste van alle bui tensporigheden, er nooit een te begaan. LéONARD. DOOR MARY BURCHELL (6 Het leek, alsof zowel God als de mensen er zich van bewust waren, dat iets bijzonders verschuldigd was aan iemand, die zulke financiële hoog ten had bereikt, als Chad Burdern. Maar, hoe aangenaam het uitzicht ook zijn mocht, dit was het toch niet waar die middag mr. Whittaker's aan dacht aan besteed werd. Het toneel binnenskamers was van de allergrootste betekenis. En terwijl hij langzaam zijn bril opwreef, keek hij de tafel langs naar de verzamelde familie leden en hij vroeg zich af hoe elk van hen het nieuws dat hij had mee te de len, zou opnemen. Jessica die, ofschoon gekweld door de wreedste onrust, een uiterlijk wenste te bewaren van hautaine kalmte, zag er zeer beheerst en knap uit in haar kostbare rouw, die slechts verleven digd werd door een dubbel snoer paar- len, die mr. Whittaker als „vrijwel on schatbaar" taxeerde. Niet dat hij zich een kenner van paarlen noemde, maar hij wist iets van Jessica Burdern's maat staven, waar het haar persoonlijke op tuiging gold. Tegenover haar zat Clara, die ernaar mr. Whittakers idee, tamelijk zacht en vrouwelijk uitzag. Maar dat kwam door dat hij slechts oog had voor haar zacht bruin haar, grote bruine ogen en de bekoorlijke ronding van kin en wang- lijn. Als mr. Whittaker zich de moeite had gegeven, te letten op de krachtige en smalle mond, zou hij zijn oordeel ietwat gewijzigd hebben en moeten toe geven, dat Clara in de weinige dingen die haar interesseerden, waarschijnlijk hard en onbuigzaam als een rots kon zijn. Naast Clara zat, of liever, hing Anthony met zijn linker elleboog op de tafel, de kin rustend in zijn hand, ter wijl hij in de andere hand een potlood hield, waarmede hij afwezig nu een dan krabbelde op een stuk papier dat voor hem lag. Evenals Clara had hij zachte bruine haren en ogen, maar hier hield de gelijkenis op. Zijn mond was groot en gul, met de omhoog gaande hoeken van. iemand, die makkelijk en vaak lacht. Hij leek meer attentie te schenken aan mr. Whittaker dan de anderen, mis schien omdat hij minder hevig geïnte resseerd was in wat de notaris te zeg gen had en hij zijn gevoelens dus niet hoefde te verbergen. Aan het einde van de tafel, een weinig afgescheiden van de anderen, zat Elliot. En naar hem keek mr. Whittaker het minst, hoewel, wat hij te zeggen had, Elliott het meest aanging. Elliot was nu begin dertig, een don kere, zelden glimlachende, autoritaire jonge man, met naar mr. Whittaker bij zichzelf vaststelde, een soort toneelspe lersknapheid. Inplaats van het zacht- bruine haar van de twee anderen, had hij dik, bijna zwart haar, dat een nei ging had over zijn voorhoofd te vallen in de zeldzame momenten dat hij zich opwond. Als de hunne waren zijn ogen bruin, maar niet van het zachte flu welen soort. Het waren, had Anthony eens gezegd, zeer geschikte ogen om 'n tegenstander van zijn stuk te kijken. En inderdaad had meer dan één con current de wijk genomen voor hun klare, doordringende glans. Evenals Clara had hij een besliste mond, maar de lippen waren vol en gaven een merkwaardig sensuele uit drukking aan het overigens vrij strenge gezicht. Oppervlakkig beschouwd, dacht mr. Whittaker rondziende, leken de Bur- ders wel op elkaar. Maar de tijd voor zwijgende bestu dering van zijn gezelschap liep ten ein de. Het ogenblik om Chad Burdens tes tament te lezen, was aangebroken: en mr. Whittaker deed dit met langzame, heldere, correcte stem, die niets toevoeg de noch afbreuk deed aan het belang van wat hij zei. De eerste bepalingen waren van dien aard, als ieder die zich Chad Burderns familietrots herinnerde, mocht verwachten en Jessica's gestreng heid, het enig uiterlijk teken van haar spanning begon te verminderen, toen het duidelijk werd, dat de firma een familiezaak zou blijven met Elliott aan het hoofd. Voor Anthony was er een tweede directeursplaats en voor haar zelf en Clara aanzienlijke inkomens als preferente schuld van de jaarlijkse winst. (Wordt vervolgd) De arbeiders in de Franse gas- electriciteitsbedrijven zullen zich naar verwachting aansluiten bij de stakings beweging ter verkrijging van hogere lonen, waardoor 400.000 arbeiders in geheel Frankrijk niet aan het werk zul len zijn. Tienduizend employé's van Parijse verzekeringsmaatschappijen onge veer negen-tienden van het totaal aan tal employé's zijn gisteren niet Aan het werk gegaan. Op de meeste metro lijnen in Parijs rijden thans treinen met tussenpozen van vijftien minuten of meer. De 3000 voertuigen welke door de regering zijn ingezet, reden ook giste ren weer. Er reden slechts honderd van de 1950 bussen, die gewoonlijk de Par ij zenaars vervoeren. uitvoering. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.00 Boston Symphonie-orkest. 10.00 „Thuis". 10.05 Morgenwijding. 10.20 Sidney Torch. 10.30 Voor de vrouw. 10.45 Gemengd Omroepkoor. 11.10 Recht en onrecht. 11.30 Jan Vogel eri zijn Accordeon-orkest. 12.00 „Melocanta". 12.33 Sport en prognose. 12.45 Enige op namen. 1.15 „The Avroleans". 1.45 „The Andrews Sisters". 2.00 Kookkunst. 2.20 Het Omroep-Kamerorkest. 3.00 Ons volk m rijn dichters. 3.20 Het Omroep-Kamerorkest. 4.00 Orkest. 4.30 Tussen twaalf en zestien. 5.00 Irano-duo. 5.20 Wij en de muziek. 6.15 De Vara feliciteert. 6.40 Radio-sextet. 7.00 Denk om de bocht. 7.15 Silvestri-kwartet. 7.30 Cur sus: „Gelovige mensen". 7.45 „Een Radio- krabbel". 8.05 „Boeken". 8.10 Piano-voor dracht. 8.30 „Mensen aan het werk". 9.00 Men vraagt. en wij draaien. 9.25 Aether - forum. 9.55 Buitenlands weekoverzicht. 10.10 „Pennies from Heaven". 10.40 „Vandaag", ?0.45 Avondwijding. 11.15 De Groninger Or- l-est-Vereniging. RADIODISTRIBUTIE-DIENST LIJN III: 7.05 Gram. 7.50 Kron. T .40 Gymn. 7.50 Gram. 8.05 Concert 9.05 Gram. 10.10 Verz.progr. 11.00 Orgel. 11.30 NW DR: Kamermuziek. 12.00 VI. Br.: Orkest Kostelanetz met Lily Pons. 12.32 TriodeVille. i.15 Orgel. 2 10„ Those you have loved". 3.00 Kalundborg: Orkest Christoffersen. 4.00 Eng. L.P.: „Entr'acte Players". 4.30 Kursaal Or chestra. 5.00 Fr. Br.: Ber. 5.10 Voor de rie ken. 5.30 Kootwijk: Ned. StrijcUrachten. 6.00 Fr. Br.: Voor de soldaten. 6.30 VI Br.: Voor de soldaten. 7.30 Gram. 7.50 Feuilleton. 8.00 Omroep-orkest met sol. 9.15 Gram. 9.30 Lux.t Orkest Hélian. 9.40 Orkest Bernard. 10.15 Gram. 11.05 Gram. 11.30 Orkest Kenton. LIJN IV: 7.15 „Bonjour le Monde". 7.80 Eng. H.S. Orgel. 8.10 Concert. 9.00 Kook- praatje. 9.10 Gram. 10.00 Lux.: Ménage et Musique (VI. en Fr.). 11.15 Eng. H.S.: Wij ding. 11.30 Orkest White. 12.00 Eng. L.P.t Ensemble Heath. 12.45 Voordracht. 1.00 „Mn. Dale's Diary". 1.15 Londens Licht orkest. 2.00 BBC North. Orchestra. 245 Voor de kin deren. 3.00 Voor de vrouw. 3.40 NWDRr Filmmuziek. 4.45 Eng. H.S.: BBC Welsh Or chestra. 5.30 Eng. L.P.: Orkest Reyndeia. 6.00 Beromünster: Liederen. 6.30 Eng. L.P.: „String Choir". 7.00 Sandy Macpherson. 7.15 Orkest Stewart. 7.45 Hoorspel. 8.00 Eng. H. S.: Gram. 8.30 Eng. LP.: „Up the Pole". 9.00 BBC Var.-orchestra. 9.45 „Variety Fan fare". 10.30 Lux.: Bonsoir les Amis. 11.15 „Topic for to-night". 11.20 Schlager-com posities.

Alkmaarsche Courant | 1950 | | pagina 3