160000 JIMMY BROWN ALS BOKSER m SIHTEL. U Chefarine,4 Sport in 't kort ÜHfllE Matige vertoning resulteerde in een Belgische zege (2-1) "a AKKERTJE Slaghoedjes" voor waterstofbom Chefarine „4" doet wonderen Van Dam had geen moeite met Corenthin Grieperig Record-aanvrage na 15 jaar Davis Cup-team löot gelukkig Marokkaanse bases voor Amerikaanse luchtmacht De Nederlandse vliegers in Noord-lerland Gerrit Schulfe geeft op fPim, Pam en Pom aan zee^l Zwakke Luchtpijpen. De explosies in Nevada Moeilijkheden bij de O.-Duitse Spoorwegen Plan-Schuman in opbouw Het Radioprogramma WOENSDAG 7 FEBRUARI 1951 Rode Duivels minder slecht dan Zwaluwen Op het vette, glibberige terrein van La Gantoise te Gent werd Dinsdag middag door de Rode Duivels en het Zwaluwenelftal een matige wedstrijd gespeeld, welke ten slotte resulteerde in een verdiende 21 zege van de Bel gen. De elftallen verschenen in de volgen de opstellingen: Rode Duivels: Seghers (La Gantoise); Berloo (La Gantoise), Vanneste (Kortrijk)Fenaux (Kort- rijk), Van Pottelberghe (Brugge), Del- mulle (La Gantoise)De Bruyne (St. Nicolaas), Van Steelant (St. Nicolaas), Annicq (F.C. Renaix), Van Vaerenbergh (Racing Gent) en F. Chaves (La Gan toise). Zwaluwen: Saris (BW)Odenthal (Haarlem), en Busschers (Enschede); Klaassens (VW). Möhring (Enschede) en Dijkgraaf (AGOVV)Roozen (Haar lem). Snoek (Eindhoven), Van der Weerd (Wageningen)Küneman (HBS) en Groeneveld (Haarlem). Individueel waren dè Bielgen stuk voor stuk in lichaamstechniek en bal behandeling superieur aan hun tegen standers. Dat zij het uiteindelijk niet verder brachten dan twee doelpunten moet worden toegeschreven aan het onvoldoende plaatsen en het slechte af werken der aanvallen, maar zeker ook aan het uitstekende doelverdedigen van Saris. In beide elftallen ontbrak het nodige verband. Individueel werd, vooral bij de gastheren, vaak goed ge speeld, doch wanneer het op een com binatie aankwam, faalde men en zo was de wedstrijd slechts zelden aan trekkelijk. Als los zand In het bijzonder in de eerste helft werd veelal onsamenhangend voetbal vertoond en de verdedigingen hadden het dan ook niet lastig bij het onscha delijk maken der aanvallen. Na een half uur spelen slaagde de Belgische aan valsleider Annicq er in de score met een hard schot, volkomen buiten het bereik van Saris, te openen. In de eerste minuut na de hervatting bracht Van der Weerd de stand in evenwicht met een scherpe „punter", die doelman Seghers totaal verraste. Even leek het er op, dat onze landge noten het spel in handen zouden ne men, doch weldra herstelden de Rode Duivels zich en tot het einde toe speel de het spel zich verder vrijwel geheel op de Nederlandse helft af. De Belgen kregen legio kansen voor het doel van Saris ,maar er werd zo geknoeid, dat het een half uur duurde voor Van Vaerenbergh zijn ploeg opnieuw de lei ding kon geven. Met een schuiver scoorde hij het tweede Belgische doel punt. dat tevens de winnende goal-be tekende. Interventie in vierde ronde Luc van Dam heeft door interventie van de scheidsrechter in de vierde ronde gewonnen van de Fransman Co renthin. Er ging een luid gejoel en gefluit op onder het publiek in de Haagse Die rentuin toen scheidsrechter Bergström een eind maakte aan de partij en Van Dam tot overwinnaar uitriep. Toch was dit naar onze mening een volko men juiste beslissing. Corenthin had zich nog niet hersteld van de links- rechtse dubbelstoot waarmee Van Dam hem even te voren gevloerd had, en toen de strijd na acht tellen hervat was, had hij, in de touwen hangend, een bombardement van linksen en rechtsen moeten doorstaan waarvan er enkele vol doorkwamen. Hij bleef op de been, maar hij was versuft en niet meer in staat zich behoorlijk te ver dedigen. Overigens bleek dat Van Dam nog niet in zijn allerbeste vorm is. Aan de ene kant een goed teken omdat hij die topconditie pas bereikt moet hebben als hij tegen Randolph Turpin voor de Europese titel aantreedt. Aan de ande re kant heeft daardoor de partij tegen Corenthin langer geduurd dan nodig was. STICHTING „HELPT AMBON IN NOOD" STORT NU UW BIJDRAGE OP ONS NIEUWE GIRONUMMER Bij de Rode Duivels onderscheidden zich: Seghers, Vanneste, Delmulle en Debruyne. De Nederlandse uitblinkers waren: Saris, Klaassens, Snoek en v.d. Weerd. Het enige doelpunt, dat de Neder landers konden scoren: Tevergeefs duikt de doelverdediger van de Rode Duivels naar de bal, gescho ten door Van der Weert. Op een door de regen doorweekte baan liep op 25 Juli 1936 de Britse Olive Hall uit Birmingham tijdens athletiekwedstrijden de 880 yards in de formidabele snelle tijd van 2 min. 17.4 sec., de snelste tijd, ooit door eer. vrouw op deze afstand gemaakt. Diefstal van de nodige formulieren, welke moesten worden ingevuld en ter homologering van het wereldre cord aan de bevoegde instanties van de International Athletic Amateur Fe deration voorgelegd, was oorzaak dat dit record nooit kon worden erkend. Toen na zes maanden de betreffende documenten werden teruggevonden werd er door niemand aandacht aan geschonken, met het gevolg, dat nim mer een aanvraag om erkenning van het wereldrecord in behandeling kon worden genomen. Thans, na 15 jaar, is door de secretaris van de Britse Ath- letiek Bond, mr. Crump, opnieuw een aanvraag ingediend bij de IAAF, om alsnog de tijd van miss Hall als we reldrecord te doen erkennen. Joe Louis en de Cubaanse zwaar gewicht Omelio Agramonte zullen el kaar hedenavond in een partij over tien ronden ontmoeten. Officials van de International Boxing Club hebben met Louis besprekingen gevoerd over een eventuele revanchewedstrijd tegen Ezzard Charles, de huidige werldkam- pioen. Pas na afloop van de match LouisAgramonte zullen hierover me dedelingen worden gedaan. De interland voetbalwedstrijd FrankrijkZuid Slavie, welke te Pa rijs werd gespeeld, eindigde in een 21 overwinning voor Frankrijk. Nederland heeft in het tournopi om de Davis-beker niet ongelukkig geloot: In de eerste ronde hebben on ze tennisspelers een thuiswedstrijd te gen Monaco. Mocht deze ontmoeting worden gewonnen, dan komen onze vertegenwoordigers tegen Ierland, welk land als kwartfinalist van het vorig jaar was vrijgesteld voor de eerste ronde in de Europese zone van dit jaar. Als de Nederlandse ploeg er in slaagt ook die wedstrijd te winnen, dan is de kwarteindstrijd bereikt, waarin men waarschijnlijk de Philip- pijnen zal ontmoeten. Voor SAVAGE WASCH-DROOG^SACHINE orig. Amerik. onderdelen direct leverbaar. Vanaf 1928 in gebruik zijnde ma chines worden, wat werking betreft, als nieuw gerevideerd met 5 jaar garantie. NIEUWE nikkelen SAVAGE WASCH-DROOGMACHINE (nog door geen enkele andere machine geëvenaard of overtroffen) f 1425. Imp.: Leo v. d. Kamp, Reguliersgracht 79 huis, Tel. 35172, Amsterdam-C. De ondertekening van een overeen komst waarbij Amerikaanse zware bommenwerpers gebruik kunnen ma ken van bases in Frans Marokko wordt binnen 48 uur verwacht. Een woord voerder van het Franse ministerie van buitenlandse zaken verklaarde, dat het oact de Amerikanen het recht zal geven gebruik te maken van bases te Casa blanca. Mekness. Marrakesj, Rabat en Port Lyautey. Zij zullen met Ameri kaanse hulp worden uitgebreid zodat zij geschikt zullen zijn voor de grootste vliegtuigen, waaronder naar men ver onderstelt ook toestellen voor het ver voer van atoombommen. Generaal Mulcahy, voorzitter van de „Fine Gael", de grootste Ierse partij, wier vertegenwoordigers zitting heb ben in de Ierse regering, verklaarde op een te Dublin gehouden jaarlijkse partijvergadering o.m.: „Ik gevoel mij vernederd wanneer ik zie dat personen of groepen, die voorgeven te spreken namens het Ierse volk, ernaar streven het Nederlandse volk te schaden in zijn handels-, persoonlijke- of andere be langen, onder de huidige huivering wekkende omstandigheden. Samenval lend met een tijdstip waarop Engeland ons heeft beroofd van zes Ierse graaf schappen, worden enige Nederlandse militairen door de drang der omstan digheden gedwongen zich naar 'n gebied aan de rand van Europa te begeven, ten einde aldaar voorbereidingen te treffen om het hoofd te kunnen bieden aan mogelijke gevaren voor hun eigen vrij heid". Het te Dublin gevormde „boycott- comité" heeft inmiddels een resolutie goedgekeurd, waarin een beroep wordt gedaan op de Ierse regering om ver tegenwoordigers der Noordierse natio nalisten uit te nodigen een vergadering van het Ierse parlement bij te wonen, opdat gezamenlijk kan worden gepro testeerd tegen de aanwezigheid der Ne derlandse vliegers in Londonderry. Gerrit Schulte heeft gistermiddag in de Zesdaagse te Antwerpen de strijd gestaakt. Na zijn val van Maandagavond bleek, dat Schulte een bloeduitstorting in de heup had opgelopen. De dokter advi seerde daarom gistermiddag om op te geven. Peters heeft thans de Duitser Hörmann als koppelgenoot. Na de sprints van 21 uur zag de stand in de Zesdaagse van Antwerpen er Dinsdagavond als volgt uit: 1. Bruneel DelBeukelaere (Belgie) 110 pnt. Op één ronde: 2. RamonThijssen (Belgie) 100 pnt, 3. Van VlietOckers (Ned./ Belgie) 72 pnt, 4. AcouDepauw (Bel gie) 26 pnt, 5. AdriaenssensBruyland (Belgie) 24 pnt. Op twee ronden: 6. BuylNaeye (Belgie) 48 pnt, 7. Van EstMiddelkamp (Nederland) 43 pnt, 8. HoermannPeters (Duitsl./Nederl.) 36 pnt. Op vier ronden: 11. Derksen Boeyen (Nederland) 54 pnt. 67. Eerst door donkere straten, daarna langs donkere wegen, reed de auto van Mike Moker in snelle vaart een onbekend doel tegemoet. Pat Poot zat achter het stuur en achterin zaten Mike en Jimmy, Mike hield Jimmy goed in de gaten en telkens als deze aanstalten maakte weer een beetje bij te komen, liet hij hem weer even rui ken aan de doek met chloroform Intussen was de verdwijning van Jim my Brown in het restaurant van het Odeon niet onopgemerkt gebleven. Me neer Goochem was de eerste geweest die in de gaten kreeg, dat Jimmy er niet meer was. Dadelijk besloop hem een gevoel van ongerustheid. Jimmy, waar is Jimmy gebleven? vroeg hij Maar niemand kon hem er een ant woord op geven. Op een holletje liep hij naar de portier om hem te vragen of deze ook een glimp van Jimmy nad gezien. Zeker meneer, zei deze, die heeft hier even staan praten met een paar heren en is toen met hen mes gegaan. Ik heb hem nog niet terug zien komen. Meneer Goochem was héél bleek geworden. Hij mompelde een verwensing en rende op zijn beurt naar buiten. 39. Pim, Pam en Pom zijn op hun hoede en slapen maar licht. Daarom zijn ze ook meteen wakker, zodra zij geroep in de andere tenten horen en zien een donkere gedaante weghollen. Maar daar laten ze het niet bij. „Houd 'm, houd de dief", schreeuwen zij en de oude zeerob, die zich ontdekt ziet, helt gauw een andere richting uit. De maan is intussen achter de wolken verdwenen, zodat de kampeerders Za- charias niet herkennen. Maar het ziet er niet mooi voor hem uit! Want de leider van de beren, komt met 'n woe dend gebrom op hem afgevlogen. Zacharias verandert weer van no ting en komt nu de kant van Pim, Pan» en Pom uit. Zullen de dappere hondjes hem tegen kunnen houden? Zacharias weet nu niet meer, welke kant hij uitmoet. Vóór staan Pim, Pam en Pom hem op te wachten en achter hoort hij de beer naderen. Vatbaar voor kou of tocht? Sukkel niet de hele winter door, neem dagelijks 'n lepel: ii Gistermorgen, kort voor de dageraad, heeft op het proefterrein van Nevada wederom een atoomontploffing plaats gehad. Volgens Julian Hartt, vliegtuig expert van „The Los Angelos Exami ner" betreffen de proefontploffingen „slaghoedjes" voor de waterstofbom. Het werk aan de waterstofbom begon meer dan een jaar geleden. Sindsdien is niets over de vooruitgang bekend ge maakt. Volgens Hartt zal binnen negen tien maanden in de Stille Oceaan een proef met de bom genomen worden. Deskundigen zijn het er over eens, dat de waterstofbom zelf slechts door mid del van een atoomontploffing in wer king kan worden gesteld. Enorme krachten. Twee afzonderlijke schokken deden ruiten in Las Vegas springen. (Las Vegas ligt ongeveer 50 kilometer he- Berichten over een „sluipende ver lamming" der Oostduitse spoorwegen hebben geleid tot geruchten volgens welke Sowjetrussische functionaris sen het bestuur over het gehele stel sel in handen zullen nemen, aldus de „Neue Zeitung", het blad der Ameri kaanse bezettingsautoriteiten in Duits land. Sowjet-functionarissen zouden voort durend in conferentie met Duitse vooraanstaande spoorwegfunctionaris sen zijn en in het Oostduitse hoofd kwartier der spoorwegen zou een ge hele verdieping* voor de Sowjetrussen ingericht zijn. Het Oostduitse net bestaat bijna hoofdzakelijk uit enkel spoor. De Sowjet-autoriteiten hebben duizenden kilometers rails als herstelbetaling a- ten weghalen. Dit aldus „Neue Zei tung" leidt tot opstoppingen en pro ductievertragingen. Vertegenwoordigers van Frankrijk, Italië, West-Duitsland, Belgie, Neder land en Luxemburg zullen Vrijdag of Zaterdag te Parijs het verdrag inzake het plan-Schüman paraferen. De para fering van het verdrag, waarmede de eerste fase van de zeven en een halve maand geleden begonnen onderhande ling afgesloten zal worden, zal beteke nen, dat' de deelnemende landen over eengekomen zijn om een gemeenschap pelijke markt voor hun kolen- en staal- productie te vormen en om hun pro ductie van kolen en staal ondergeschikt te maken aan de centrale leiding van een super-nationaal gezagsorgaan. Patricia Wenthwor. 21) „Heeft u er nooit een in zijn bezit, gezien?" „Zeker niet!" „Kon hij er gemakkelijk een hebben bezeten zonder dat u het wist?" Op ietwat beledigde toon antwoord de Madoc. „Wat mij betreft, kon hij er wel een dozijn hebben gehad. Ik ben niet gewoon, in andermans bezittingen rond te scharrelen". Een politieagent legde iets op de ta fel en nam het papier er om heen weg „Dit is de revolver. Hebt u die ooit eerder gezien?" „Dat heb ik niet". „Weet u van welke makelij dit waper is?" „Duits, zou ik zeggen". „Heeft u enig verstand van vuur wapens?" „Ik heb er het land aan, want ik ben pacifist. Enige laren geleden was ik een tijdlang in Duitsland en daar heb 'k revolvers van deze soort gezien". „Kon meneer Harsch zulk een revol ver hebben bezeten?" „Iedereen, die in Duitsland is geweesi. '<an er een hebben gehad. Wat Michael Harsch betreft, is uw opvatting ever, goed als de mijne". Opnieuw werd Madoc tot de orde geroepen, maar hij scheen te denken, dat hij nu klaar was. Met een schra pend geluid schoof zijn stoel terug toen de „professor" opstond. De „co roner" weerhield hem. „Ik heb nog niet met u afgehandeld, meneer Madoc. In welke betrekking stond u tot meneer Harsch?" Over het gerimpelde gezicht vloog een eigenaardige trilling. Misschien was het een nerveuze aandoening, mis schien een glimlach. Kortaf, maar zon der boos te worden, antwoordde hij: „Gastheer en gast, beiden mannen der wetenschap". „Stond u met elkaar op vriendschap pelijke voet?" Evan Madoc richtte zich op en zei' Vriendschap is een groot woord; ik gebruik het niet lichtvaardig". Op de tafel kloppend, hernam de „co roner": „U draait om de vraag heen. Ik moet er op aandringen, dat u ze be antwoordt. Bestond er soms onenigheid „Er was geen onenigheid" De woor den vielen langzaam, bijna somber, in de stilte van de zaal. „Stond u met elkaar op vriendschap pelijke voet?" Opnieuw die eigenaardige trilling, even vlug en onbegrijpelijk als een ovei 't water vliegende schaduw In een flits was ze voorbij Toen antwoordde Evan Madoc: .Hij was miin vriend". HOOFDSTUK VIII. Nu. kon de „professor" gaan.... Hij toog met grote stappen naar zijn stoel en wierp zich erop neer, zonder ook maar énige aandacht te schenken1 aan het feit, dat hij het meubel met kracht tegen de knieën van juffrouw Thomas Pincott duwde. Haar gesmoorde uit roep van verontwaardiging en pijn had geen merkbare uitwerking. Hij fronste het voorhoofd, stak zijn handen in de zakken en sloeg andermaal de benen over elkaar, maar ditmaal 't linker over 't rechter, zodat de linkerenkel op de rechterknie rustte. Het krassende geluid van dé stoel deed Garth zijwaarts kijken en zo had hij een uitstekend gezicht op de zool van Evan Madoc's linkerschoen, een zeer versleten oppervlak, waarop een Philips rubberzooi was bevestigd. Ook deze droeg trouwens sporen van slij tage. Een deel van de rubber was er -afgeschilferd en op het ongelijke res tant glinsterde een tamelijk grote glas splinter, zoals Garth onmiddellijk zag. Die ontdekking deed hem bijna op springen en 't was maar goed. dat tante Sophy haar hand van zijn arm had weggenomen om 'n zakdoek naar haar ogen te brengen. Weldra trad bij Garth, die zich even had opgewonden, de reactie in van het koele verstand. Immers, glasscherven kon je overal aan je voeten krijgen en 't dient nergens toe. maar dadelijk aan een samenloop van omstandigheden ge wicht te hechten Zelfs een vol slagen scepticus zou moeten toegeven dat iemand in het kerkpaadje een stuk glas aan zijn schoen kon meenemen zonder dat het iets bijzonders beteken de. Daartegenover stond weer 't on loochenbare feit, dat dit pad 'n verbin ding vormde tussen Prior's End en het dorp. Er was moeilijk enige reden te vinden, waarom Madoc die weg zou hebben genomen. Als hij b.v. een bood schap had voor een van de huizen, die met hun tuinen op het pad uitkwamen, zou hij ze gemakkelijker via de weg, die langs het dorpsplein liep, kunnen bereiken. Met zijn gedachten zover gekomen, kwam Garth tot de ontdekking, dat Bush bezig was, getuigenis af te leg gen. Hij zat heel rechtop met een hand op elke knie. Zijn wat droefgeestig uiterlijk was nu bepaald somber te noemen. Het was Janice's naam, die Garth's attentie had getrokken. „Ziet u, juffrouw Janice klopte aan de deur. Ik ging naar beneden en ze zei, dat ze bang was, dat meneer Harsch in de kerk onwel was geworden en of ik mijn sleutel wilde meebrengen. Nu, dat deed ik. En daar lag die arme me neer, neergevallen en dood en de revol ver zo om en nabij de 15 cm van zijn hand af, alsof het ding er was uitge vallen toen hij neerstortte. Toen riep juffrouw Janice: „O, meneer Harsch!" en greep zijn hand. En ik hield de zak lantaarn vast en zei: ,,'t Is ellendig, juffrouw hij is dood!" (Wordt vervolgd). melsbreed van Indian Springs, waar de proefnemingen worden gehouden. Red.) Op een afstand van ongeveer 700 kilo meter van Las Vegas, in Oakland, zag men een „verblindend wit licht". De twee schokken werden voorafgegaan door een reusachtige lichtflits. De schokken werden gevolgd door een sterke warme luchtstroom langs de grond. In Los Angeles, 480 kilometer verder weg, trilden de ramen 24 minu ten na de lichtschijn. De Amerikaanse commissie voor atoom-energie heeft meegedeeld, dat zij „volkomen tevreden" is over het re sultaat van de atoomproeven. De proef nemingen zullen voorlopig worden ge staakt. DE ABONNEMENTSCONCERTEN WORDEN UITGESTELD Het bestuur van het Concertgebouw deelt mede, dat de abonnementscon certen van deze week nog geen door gang kunnen vinden en tot een nader te bepalen datum zijn uitgesteld. DE HAVENSTAKING IN ENGELAND Volgens de Engelse havenraad be draagt het aantal stakers in Liverpool, Birkenhead en Manchester 11.350; 73 schepen zijn door de staking volledig en 28 ten dele getroffen. DONDERDAG 8 FEBRUARI HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00 AVRO, 10.30 VARA, 12.00-24.00 AVRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 7.50 Dag'opening. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram.- muziek. 9.00 Morgenwijding. 9.15 Gram.- muziek. 9.30 Waterstanden. 9.35 Gram.muziek. 10.30 Het eerste lustrum van de Partij van de Arbeid. 12.00 Zang en piano. 12.30 Land- en tuinbouwmededelingen. 12.33 „In 't spionne tje". 12.38 Viool en orgel. 13.00 Nieuws, 13.15 Avro-allerlei. 13.20 Metropole-orkest. 14.00 Voor de vrouw. 14.30 Piano-recital. 15.00 Voor de zieken. 16.00 „Assortimento". 17.00 Voor de jeugd. 17.50 Regeringsuitzending: Jeugduitzending: B. IJzerdraat: „Klanken uit Java en Bali". 18.00 Nieuws. 18.15 Sport- problemen. 18.30 Orkestconcert. 19.00 Gesprek met de Brandweerman. 19.10 Gram.muziek. 19.50 „De Mariniersopleiding in Volkel (NB)", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 De groeten van Nuchteren. 20.15 Avro-allerlei. 20.20 Het Ra dio Philharmonisch-orkest en soliste. 21.25 „Het concert", hoorspel. 22.35 Gram.muziek. 23.00 Nieuws. 23.15 Sportactualiteiten. 23.30 —24.00 Dansmuziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 14.00-24.00 NCRV - 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Kinderkoor. 7.45 Morgengebed en liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Gram.muziek. 10.15 Mor gendienst. 10.45 Gram.muziek. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Schoolradio. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziek. (12.30—12.33 Land- en tuinbouwmededelingen.) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Ko perkwartet. 13.40 Piano-recital. 14.00 Metro pole-orkest. 14.45 Gram.muziek. 15.00 Voor de vrouw. 15.30 Sopraan en piano. 16.00 Bijbel lezing. 16.45 Vocaal-ensemble. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Lichte muziek. 18.00 Instrumen taal Trio. 18.30 „Verantwoordelijkheid in be roep en bedrijf", causerie. 18.45 Gram.muziek. L9.00 Nieuws en weerberichten. 19.15 „Levens vragen van allerlei aard en een pastoraal ant woord". 19.30 „In dienst van het Vaderland", causerie. 19.40 Radiokrant. 20.00 Nieuws. 20.05 Gevarieerd programma. 22.10 Gram-* muziek. 22,15 Buitenlands overzicht. 22.35 Gram.muziek. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuws. 23.15-24.00 Gram.muziek. Wanneer U zich onbehaaglijk voelt of hevige pijnen hebt, doet een enkel tabletje Chefarine „4" wonderen. Door de samenwer king van 4 beroemde genees middelen, in één tablet ver enigd, voelt U zich een ander mens, weer in staat met plezier uw werk te doen. TEGEN PIJNEN EN GRIEP. 20 t.bl«H«n»i0.75

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 6