Alkmaar behoudt zijn tweede klassei" Alcmaria Vicirix schoot zich buiten degradatie-gevaar WEK D IN UW LE Twee Turnlust-dames in keurcorps Guy Hannover liep uiterst snel Kampioei vangt aan Een Enge Nederlc Nickel C Stout en eie gunstig r Lange lijdensweg van Alcmaria Vicirix is len einde TOG degradeerde naar derde klasse Slikker komt in vorm Huiskes en v. d. Voort kregen onderscheiding Hei kampioenselftal van P.S.V. Nini Madderom werd tweede en Nel v. d. Wardt zorgde voor verrassing Een 3-3 gelijkspel tegen A.F.C. dank zij prachtig doelpunt van Eversteyn Fanny traint weer MAANDAG 9 APRIL 1951 Drie afdelingsk bekend, te weten Blauw Wit. De si rige afdelingen ii mogelijkheid, dat en Wageningen e lem 2 en BW nc strijd moet word niet denkbeeldig, competitie stil in den wedstrijd N( 22 April kan d maar mochten in gelijk aantal punt len de beslis!inf April worden i geval vangt de pas op 3 Mei (I Mei aan. In ieder begin van de kar wacht, totdat vier bekend zijn. Als scheidsrecht tionale voetbalw Belgie, welke vol te Amsterdam wo gewezen de Enge] rechters zijn de 1 en de Nederlande Scheidsrechter voc derlands b-elftal-S 11 April te Ams speeld, is de heer grensrechters zulle ren J. de Busso er de Nederland-Bel welke 14 April houden, zal de hee biter optreden. Gn de heren N. van G ITALIË VERSLOE De voetbalwedsti Griekenland, welke gespeeld, is geëindi winning voor de stand was 20. U zult 's morgei uit bed 8] Elke .dag moet uw te uw ingewanden doen teert uw voedsel niet, verstopt, wordt humei de plantaardige CAR LETJES om die liter j uw spijsvertering en a Ujke wijze te regelen- E middel, onovertroffen atromen. Eist CarUVs Coed resultaat Op de tweede dag ces om de grote I kwam de „bromvlieg start. Hieraan werd Nederlanders deelgei zeer behoorlijke ri dag kwamen. Dick vende met een achl minuten op de winn Leoni. Van Zutphen achtste plaats met e stand en Heineman DONNER LEIDT 1 TEGEN VAN S De eerste partij va kamp tussen Donner ga. is na 46 zetten ge1 ner. De tweede parti ten remise. De winn; partijen omvattende 1 Prins en Kramer ons woordigen in het zon Pyrmont. ENGELS AMAT) VERSLOEG SC He voetbalwedstrijd woordigende amat Schotland en Engelan ten gewonnen met 3- De „Grand Natior een steeple over 45 gev rüjke hinderni; door de merrie ,.Nic tegen één genoteerd is bijzonder zwaar ter. Nickel Coin, di< werd gevoed met stc op één-jarige leef tij i aangekocht door c Het paard won en b ter Zondag 8480 pds' Uitgerekend in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen heeft Alcmaria zich voor degradatie naar de derde klasse kunnen behoeden. „Liever sterven dan in vernedering leven" is een bekend Arabisch gezegde en dat moeten die elf withemden de laatste tijd ook hebben gedacht, want in de laatste zeven wed strijden hebben zjj niet minder dan acht punten bjj elkander getrapt. Het is te hopen dat de Alcmarianen niet in de veronderstelling leven dat Vrouwe For- tuna dit seizoen niet aan hun zijde stond. Natuurlijk zijn er wel een paar wed strijden door pech verloren, maar in het algemeen waren de prestaties maar zeer matig. Men zal tot de conclusie moeten komen dat de benauwde positie waarin onze tweede klassers vrijwel het gehele seizoen verkeerde, het gevolg is ge weest van tekortkomingen. Slechts als dit wordt begrepen zullen de spelers misschien gaan beseffen dat serieus trainen noodzakelijk is om tot bgtere resultaten te komen. In 2A werd slechts de wedstrijd Scho tenVriendenschaar gespeeld. Deze ontmoeting was echter voldoende om het vonnis over TOG te vellen, daar Schoten een overwinning behaalde. HVC 17 11 6 27—11 28 Stormvogels 18 9 5 4 40—21 23 Velox 17 7 4 6 37—34 18 Spartaan 17 7 4 6 20—23 18 WA 18 7 4 7 24—28 18 OSV 16 7 3 6 27—25 17 UW 18 7 3 8 34—42 17 Schoten 17 5 3 9 33—33 13 Vriendenschaar 17 5 3 9 29—40 13 TOG 15 2 1 12 16—35 5 Het is jammer dat de wedstrijd Wa tergraafsmeerHercules werd afge last. Daar Alcmaria thans veilig staat zou deze ontmoeting de degradatie- candidaat hebben aangewezen. Slechts als degradatie-candidaten de eerst volgende keer de punten delen en Alc maria het protest tegen Hercules wint zal een beslissingswedstrijd noodzake lijk zijn. Het bestuur van onze tweede klasser zal wel nooit hebben kunnen vermoeden dat Watergaafsmeer le grootste belanghebbende bij het pro test, dat aanstaande Zondag wordt be handeld, zou zijn. Ook de ontmoeting ElinkwijkWest- frisia werd afgelast en daar Volendam in Den Helder won, hebben de wijd- broeken thans drie punten voorsprong op de ploeg uit Zuilen. Volendam 17 14 2 1 48—16 30 EHnkwijk 16 12 3 1 46—18 27 ZFC 17 7 5 5 29—27 19 West-Frisia 17 8 2 7 38—34 18 HRC 18 4 7 7 37—53 15 AFC 18 6 2 10 35—44 14 Zeeburgia 17 4 5 8 27—29 13 A.cmaria V. 18 3 7 3 29—40 13 Hercules 17 5 2 10 29—53 12 Watergr.meer 17 5 1 11 28—33 11 In 3 B deelden Beverwijk en Zaan dijk de punten zodat de stand hier hoegenaamd geen verandering onder ging- Helder 18 12 5 1 41- -16 29 RK WA 16 7 5 4 35—29 19 Zaandijk 17 7 5 5 40—31 19 Terrasvogels 15 7 3 5 31- -30 17 Rivalen 16 6 5 5 33- -34 17 Beverwijk 18 5 7 6 29- -29 17 Meteoor 17 5 6 6 33- -33 16 Vitesse 15 7 1 7 27- -26 15 A'w. Forward 16 6 2 8 30—34 14 ZSGO 17 4 4 9 22- -29 12 DEC 15 3 5 7 27- -42 11 De Meer 16 3 4 9 24—38 10 Zaterdagavond organiseerde de Am sterdamse Dames Zwemclub nationale wedstrijden, waaraan ook enkele DAW-ers en A. Bijkerk van de Zwaardvissen uit Den Helder deelna men. A. Slikker van DAW bewees, dat hij zijn vorm na zijn terugkeer uit Cura sao begint terug te krijgen. Hij zwom de 100 m. vlinderslag in de nieuwe Kringrecordtijd van 1 16.5, waarmee hij de vijfde plaats bezette. A. Bijkerk van De Zwaardvissen boekte een fraai resultaat door met 1.12.9 tweede te worden op de 100 m rugslag heren. F. Pieters van DWR. Haarlem won dit nummer in 1.12. T. Tenkink en T. Schats van DAW lieten op de 100 m< vrije slag meisjes zien. dat zij in constante vorm zijn T. Tenkink werd met 1,15.4 tweede in haar serie na E. Wielema van De Rob ben. die 1,12.4 noteerde. T. Schats zwom 1.18,7 Bij de dames zwom op dit nummer G. de Waard mee. Zij zwom weer iets beter, nu 115,5, waar mee zij 0.1 sec. onder haar persoonlijk record kwam De DA W-ploeg, bestaan de uit T. Schats, G. Molenaar, G Sta- degaard en T. Tenkink. boekte een zeer mooi resultaat, door uit een sterk veld de vierde plaats te bezetten op 4x50 m. wissels.ag es.aie.le me in 2 39.8. Winnaar werd de organiseren de vereniging, ADZ met 2.32.8. Voorjaarsrif' Alcmaria Vicfrix Gisteren heeft Alcmaria Vicirix een clubwegwedstrijd gehouden voor A-, B- en C-klassers. Dit was de eerste rit van de voorjaarscompetitie. De uitslagen zijn: A-klasse: 1. B. v. d. Kamer; 2. J'. de Beurs; 3. J. Peereboom; 4. Jn Ottebros; 8. Jn. Langedijk. B-klasse: 1. G. Koch, 2 J .Scholten; 3 E. Belles; 4. M. Pronk; 5. N .Oudejans; 6, W. Dekker; 7. P. Hofman. C-klasse: 1. J. Keuken; 2. Sj. Droog; 3. Jac. Schuitemaker. Vanavond begint' strijd om biljartkampioenschap Voor de wedstrijden om het persoonlijk kam pioenschap biljarten 41/2—7, die hedenavond #en aanvang zulen nemen, hebben zich na de ^oorwedstrijden de volgende spelers weten te plaatsen: J. Swaag, Oude Prins, Berg'en; W de Vries, idem, idem; J. Swart, Witte Huis, Egmond; G. v. d. Molen, idem, idem; J. Mors, 0rie Ruiten, Alkmaar; Th. Schot, Op timisten, Alkmaar; P. Klop. De Vriendschap, Schoorl; W. Zoon, idem, idem. De wedstrijden worden gehouden op Maan dag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag en Zondag in bet lokaal van P. te Bos, Luttik Ou dorp. Ook de oogst in 3 C viel tegen. JOS en APGS gunden elkaar de eer niet en Allen Weerbaar bracht Rapiditas een nederlaag toe. Voordat deze competitie ten einde is zijn wij minstens twee maanden verder. KW heeft slechts veertien wedstrijden gespeeld en moet dus nog acht maal aantreden. De Kennemers 17 12 4 1 47- -11 28 OWO 17 10 5 2 34—23 25 Rapiditas 19 9 4 6 42- -32 32 WFC 16 9 3 4 25—16 21 Allen Weerbaar 19 9 3 7 38—40 21 DCG 17 8 3 6 31- -26 19 KW 14 4 6 4 32—30 14 SDW 15 4 3 8 14—28 11 APGS 16 3 5 8 17- -29 11 JOS 18 2 7 9 18- -30 11 Halfweg 16 3 4 9 20—45 10 Zilvermeeuwen 16 3 1 12 17- -25 7 «■WüiBlllli Tijdens een algemene vergadering van de Nederlandse vereniging tol bevordering van het hardrijden op de schaats, welke Zaterdag in Krasna- polsky te Amsterdam werd gehouden, werd de beker voor de beste prestatie in het seizoen 1947—1948 uitgereikt aan Anton Huiskes uit Wierden. De voorzitter memoreerde daarbij dat Huisker een bijzonder sportman is. die volop kan genieten van de prestaties van betere rijders en die de jongeren graag wil helpen. Willem van der Voort kreeg bekers voor het seizoen 194950 en 194951 Van der Voort, die door stugge trai ning vooruit is gekomen, heeft lange tijd in de schaduw van Kees Broek man moeten leven. Door zijn grootse prestaties bij de Europese kampioen schappen te Oslo en bij de wereld kampioenschappen te Davos, is hij echter op de voorgrond getreden. De voorzitter van ée N.V.B.H.S., de heer A. J. Jansen, overhandigt een der bekers aan Wint vwn der Voort. Achter hen de trainer Klaas Schenk, die een groot aandeel had in v. d. Voort's successen in Noor wegen in gesprek aan Anton Huiskes. Dat Alkmaar op turngebied een be langrijke plaats inneemt is de laatste weken weer eens extra duidelijk ge worden. Gistermiddag werden de da meskampioenschappen te Haarlem ge organiseerd, waar twee Turnlustdames zich een plaats in het keurcorps wisten te veroveren. Van Nini Madderom hadden wij niets anders verwacht dan een eervolle plaats, zij werd tweede, maar dat Nel van de Wardt op de ze vende plaats zou eindigen is voor ons een verrassing. De wedstrijden werden, i*i tegenstel ling tot de kampioenschappen voor he ren welke vorige week in Groningen plaats vonden, goed georganiseerd. Het materiaal was uitstekend en het kon dan ook niet uitblijven of de prestaties hielden daarmede gelijke tred. Het was jammer dat mej. Madderom de wedstrijden met een geblesseerde hand moest aanvangen. De verwach ting was toch immers gerechtvaardigd dat deze Turnlustdame een ernstige be dreiging voor de kampioene van het Voor Alcmaria is de competitie ten einde, een competitie die in feite niets anders dan een maandenlange lijdensweg is geweest. Gistermiddag werd de laaiste wedstrijd gespeeld en onder vrij fortuinlijke omstandigheden behaalden de withemden tegen het Amsterdamse AFC een gelijk spel. Het zag er overigens niet naar uit dat het de laatste wedstrijd van het seizoen zou worden. Met nog tien minuten te speien stonden de gasten nog met 3—1 voor. Een nederlaag hing dus in de lucht, te meer daar AFC gedurende de gehele wedstrijd steeds sterker was. Zelfs het doelpunt dat Jan Untied seoorde, waardoor de stand op 32 kwam, kon weinig hoop geven want ieder ogenblik zou scheidsrechter Wit naar zijn fluit kunnen grijpen om het einde aan te kondigen. De pessimisten kregen echter geen gelijk. Met nog een paar minuten te speien belandde een hoge bal in het doelgebied van AFC waar Piet Eversteyn kalm en beheerst zijn schoen onder zette. Onhoudbaar verdween het leer in de doelmond achfer Zimmerman. De stand was en bleef gelijk. Voor Alcmaria was de lijdensweg ten einde. kansen. Een vrije trap even buiten het strafschopgebied verdween enkele cen timeter boven de lat buiten de lijnen en eenmaal schoot Bark een vuurpijl af vlak voor het doel van Afink. Amsterdammers zagen 1-3 voorsprong ver oren gaan Dat Alcmaria gisteren niet tot hoge school voetbal in staat zou zijn wisten al die duizenden toeschouwers reeds voordat de wedstrijd een aanvang nam. Stuk voor stuk beseften de spelers na tuurlijk wat van hen werd verlangd er; dat de zenuwen dan een belangrijke rol gaan spelen ligt voor de hand. AFC daarentegen had niets te verliezen. De Amsterdammers hadden alleen de spor tieve plicht tegenover Hercules en Wa tergraafsmeer om zich zo goed moge lijk te verweren, een plicht waarvan zij zich uitstekend hebben gekweten Afink greep mis. Nog voordat alle toeschouwers een behoorlijke plaats hadden gevonden, hadden de handen van Afink reeds voor de eerste maai tevergeefs naar de bal gegrepen. Piet Wassink. die de laatste weken voortreffelijk werk in de mid- deniinie heeft verzet, speelde een bal slecht terug, waarvan invaller Bark dankbaar profiteerde. Gelukkig ging Alcmaria niet bij de pakken neer zit ten. Weliswaar speelden de withemden een matige wedstrijd maar. aan lust tot werken ontbrak het bij geen enkele speler. Na ongeveer tien minuten kreeg de naar binnen gekomen Dinkelberg, die gistermiddag snel en actief was.de bal voor zijn voeten. Hij draalde niet lang met schieten, doch de uitstekende Zimmerman kon met een prachtige safe de gelijkmaker voorkomen. Het was slechts uitstel van executie. Din kelberg kon de bal weer bemachtigen, een goede voorzet volgde en Piet cle Buijzer zorgde voor een perfecte af werking. Dat was een staaltje van goed voet bal zoals wij gistermiddag echter he laas sporadisch te zien kregen Wel ra gen wij Jan Untied vóór de rust en kele behoorlijke koDvallen op het A FC-doe! afvuren en mocht Alcmaria vijfmaal een corner nemen, maar wer kelijk gevaarlijk werd de aanvalslini? van dit withemden niet meer. De AFC voorwaartse» kregen meer en betere Mulder gepasseerd. Kort na de hervatting werd Geer Mulder gepasseerd. De anders zoo be trouwbare stopperspil van Alcmaria stak gisteren niet in zijn beste vorm. Afink was daardoor iets minder zeker van zijn zaak, twijfelde met uitlopen, waardoor een hachelijke situatie ont stond. Henk Maasen zag het aankomen doch voordat hij zich languit op de doelijn kon werpen was de bal tegen het schol achter het doel beland. De Buijzer probeerde uit een voorzet van Dinkelberg de stand weer op gelijke voet te brengen maar zijn kopbal had geen succes, evenmin als het schot dat hij weinige minuten later loste. Alc maria begon steeds slechter te spelen en de toestand werd precair, vooral toen Disselkoen, de technische links buiten van AFC die zich een plaats in het Amsterdams elftal verwierf, met PIET EVERSTEYN .een juweel ;en hard diagonaal schot de voorsprong van de Amster dammers nog ver grootte. Langza merhand verstreek de tijd en niets scheen Alcmaria meer van een ne derlaag te kunnen redden. Het zou echter geheel an ders lopen. Acht minuten vóór het einde scoorde Jan Untied een fraai doelpunt waarin o.i. echter een „buitenspelluchtje" zat en Piet Eversteyn droeg er zorg voor dat het publiek alle narigheid vergat door een juweel van een goal. Het was zo'n goed doelpunt dat zelfs enkele AFC-spelers Eversteyn compli menteerden. Nauwelijks waren de spe lers en het publiek van deze verras sende ommekeer bekomen of de scheids rechter floot, voor de laatste maal in de wedstrijd. Het enthousiasme van de elf withem den en hun supporters laat zich moeilijk beschrijven hetgeen na de spanning van de laatste maanden zeer goed is te be grijpen. Hoe fel AFC er op gebrand was Alcmaria gistermiddag de zo kost bare punten niet cadeau te geven, blijkt wel overduidelijk uit de op name van deze felle Amsterdamse attaque, welke doelman Afink hal verwege de tweede helft in ern stige moeilijkheden bracht. De Alcrnaria-goalie kon pas na uiterste krachtsinspanning het leder be machtigen, waarbij hij zich voor de veiligheid meester van het hoofd van stopperspil Mulder maakte. Piet Wassink ziet gespan nen toe. hoe dit duel in de lucht afloopt. Op de achtergrond scheids rechter Wit en rechtsbuiten John Dinkelberg. vorige jaar zou worden. Een dergelijke blessure is echter een danige handicap, zodat het niet te verwonderen is dat mevrouw D. Krul van der Nolkvan Gogh van Donar uit Den Haag, haar titel weer voor een jaar' prolongeerde. Haar voorsprong op mej. Madderom be droeg echter slechts drie punten. Een verrassing. Nel van der Wardt nam gisteren voor het eerst aan de dameskampioenschap pen deel. Niettemin had zij totaal geen last van plankenkoorts. Vooral haar paardsprong, vrije oefening en ringen- zwaaien werden hoog gewaardeerd. De blessure van mej. Madderom liet zich reeds bij het eerstel toestel, paard, gel den. Dat bleek duidelijk uit het aantal punten dat zij kreeg toegewezen. Tij dens haar andere oefeningen heeft zij dapper door de zure appel heen gebe ten en bij de brug kende de jury haar zelfs het hoogste aantal punten toe De Halterdames Nel Rampe en Nel Ruyter kwamen met hun 84.7 en 83 punten iets te kort om zich een plaats in het keurcorps te veroveren. Voor Rie van Geene was het jammer dat zij nog niet voldoende was hersteld om aan de wedstrijden deel te nemen. Het Turnlustmeisje S. Köhler, dat aan de jeugdwedstrijden deel nam, had met haar eerste oefening wat pech. Daar door bezette zij de zevende plaats, het geen overigens nog een goede presta tie is. Interland wedstrijd. Voor de Turnlustdames staat een in teressante wedstrijd op het programma. Het Nederlands keurcorps komt in Juli namelijk uit tegen Oostenrijk in Kla- genfurt. Dat de dames Madderom en Van der Wardt de kleuren van Neder land en Turnlust daar zo goed moge lijk zullen hoog houden is aan geen twijfel onderhevig. De uitslagen luiden: 1 mevrouw D. Krul van der Nolkvan Gogh (Donar, Den Haag) 100.3 pnt; 2. mej. N. Mad derom (Turnlust, Alkmaar) 97.2 pnt; 3. mevr. G. HeilBonnet (VGV, Varsse veld) 94.5 pnt; 4. mevr. T. Loskamp Paezens (DOS, Amsterdam) 93.7 pnt; 5. mej. S. Muskee (V. en K.—Wik, Enk huizen) 93.5 pnt; 6. mej. B. Holkstra (Quick. Huizum) 92.6 pnt; 7. mej. N. van der Wardt (Turnlust, Alkmaar) 89 pnt; 8. mej, J. Man in 't Veld V uno. Rijswijk) 88.4 pnt; 9. mevr. J. A. Kam penTonneman (Eska, Arnhem) fWA pnt; 10. mevr. H. NoeverLonsten en K., Groningen) 87 pnt. De beste prestatiesin de onderaotwfc- dene onderdelen werden geleverd doe*» Paardspringem 1. mevr. G. Hett i» Bonnet 9.6 pnt tv. d. Wardt 8, derom 8.5). Ringen: L en 2. mevr- Krul van der Nolkvan Gogh e«i m&- vrouw G. HeilBonnet beiden 18.9 pi* (v. d. Wardt 17.4, Madderom 18.7). Vrije oefeningen: 1. mevr. D. Krul TM der Nolkvan Gogh 18.7 pnt <v. 8 Wardt 17,6, Madedrom 17). Rekstofe 1. mevr. G. HeilBonnet 18.S pnt W. d. Wardt 15.1, Madderom 17.9). 1 1. mej. N. Madderom 18 pnt Wardt 15.7). Paardvoltige: 1. D. Krul van der Nolkvan Gogh Vfk pnt (v. d. Wardt 16.2, Madderom WJÉ. in cle uos.ijue omgeving van Hil versum bij de blokhut van de Gooise Athletiek-club troffen wij Fanny BlankersKoen weer in volle training. Fanny heeft enkele weken rust moeten nemen wegens een knie-blessure, welke haar geen nadelige gevolgen bezorgd heeft. Met haar vriendin en con currente Grè de Jong liep zij weer haar twee bosranden van elk 3Vi km. Willem Geersen ditmaal niet onder de prijswinnaars Courses in Alkmaar Zelden zal men de laatste jaren bij de uitslagen van paardencourses te vergeefs naar de naam van Willem Geersen hebben gezocht. Bij de uitsla geen van de gisteren in Alkmaar-gehou den courses, komt de naam van deze bekende pikeur echter niet voor Als men het publiek, dat bij de wedstrijden aanwezig was, moet geloven, is dat echter geen toeval. Dat publick protes teerde gisteren namelijk in alle toon aarden omdat men veronderstelde dat Wilem Geersen moedwillig de snelle Omar Spencer had ingehouden en dat het een doorgestoken kaart was dat Or de Casindra als winnares door de fi nish ging. Publiek protesteerde Wij zouden deze mening niet gaarne onderschrijven, maar het is toch Wel wonderlijk dat Omar Spencer, een zeer snelle hengst van goede afstamming, die vorige week Duindigt in vervoering bracht, zonder succes de strijd met Or de Casindra aanbond. Dat deze merrie niet hoog staat aangeschreven blijkt overigens wel ufl het feit dat de totali- saor maar liefst f 19,20 winnend uitbe taalde. Neen, dan kon de strijd om de Dar winprijs meer bewondering afdwingen Guy Hanover en My Darling leverden hier een titanenkamp zoals wij in ja ren niet op het Sportpark konden aan schouwen. Dat het hard ging, blijkt wel uit het feit dat Guy do voor Aik maar zeer snelle kilometertijd van 1 min 27,2 sec. noteerde. De volledige uitslagen van deze cour ses, waar 45.241,50 bij de „toto" werd omgezet, J«klem Bloembollenprijs: 1. Prinses Zora (J. Wagenaar) tijd 2.44.8, km-tijd 1.36.9; 2. Paula B. H. (J. J. Bakker); 3. Our Dream (J. Roodenburg). Toto win nend: 1,50, pl. 1,30, 1,60, 1,90, gekopp. f 3, covereal f 4,20. Tulpenprijs: 1. Larus S (P. J. Ruiten tijd 3 07.4, km tijd 1.30.1; 2. Memnon (J. Tromp); 3. Meerkol S (G. v. d. Wal). Toto winnend 2,30; pl. 1,70, 7,50, covereal 13,30, gekopp. 22,10. Hyacinthenprijs: 1. Mary Reynold S (R. v. Wieringen) tijd 2.37 6, tijd 2.37 6, km-tijd 1.29.5; 3. Nino Narvile (J T. de Graaf); 3. Monte Carlo D (G. C. Vergay). Toto winnend 1,60, pl. 1,30. 2,60, 1,60; gekoppeld 13,80, cover eal 8,40. Darwin-prijs: 1. Guy Hanover (S. J. van Leeuwen), tijd 2.59.6, km-tijd 1.27.2; 2. My Darling (J. de Vlieger); 3. Lady Hesperus (R Hamming). Toto winnend 2.50, pl. 1,40, 1.50, 3,60; gekoppeld 8.20; Covereal f 4,60. Crocus-prijs 1. Or de Casindra (G. v. d. Wal), tijd 3.14, km tijd 1.33.3; 2. O Bonni (J de Vlieger); 3. Oranje J (J. S. van Leeuwen). Toto winnend 19.20, plaats f 4.10, 4: covereal 6,30, gekoppeld 62,40. Kortebaandraverij Narcissenprijs: le serie: 1. Larus S (J. Ham) tijd 1.00.8; 2. Monte Carlo D (G. C. Vergay). Toto: winend 6,70, covereal 5,10, gekoppeld 15,50. 2e serie: 1. My Darling (J. de Vlieger) tijd 1.01.4; 2. Guy Hanover (J. v. Leeu wen Jr.). Toto: winnend 2,20, cover eal (Luck Heny) 5,20. gekoppeld f 19.20. Finale: 1. Larus S (J. Ham) tijd 1.00 2: 2. My Darling (J. de Vlieger) tijd 1.00.6; 3, Guy Hanover (J. van Leeuwen Jr.) tijd 1.01.4. Toto: winnend 1,50, oovercal 2,10. gekoppeld 2,70.

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 4