Pim, Pam, Pom en de Paashaas j Bonn Nederlands B elftal met 3-1 verslagen RodeDuive s vinden geen genade Nederlands Politie-elftal won met 6-2 van Fries-Drentse combinatie Schapenkerkhof in Sibbener grotten JIMMY BROWN ALS KANAALZWEMMER m SIJl'TEL 0 Het Radioprogramma Bronstein geeft twaalfde partij gewonnen Thans luchtincidenten boven Syrië en Israel Noorderlingen waren minder gelukkig "still making friends' ALLES GAAT BETER ALS UW STOELGANG IN ORDE IS. MS» Economische maatregelen van Westduitse regering Doe iets aan di e hoge prijzen I Minister! syml Maar de me om het wi Dure tii vindi DONDERDAG IAPRIL 1851 Elf Brazilianen gaven voetbalshow Henk Möring voldeed uitstekend Elf Braziliaanse voetbalartisten ga- Ten gisteravond een schitterende de monstratie van hun capaciteiten, wel ke bovendien nog gflhccentueerd wer den door het krachtige kunstlicht dat vanuit de hoge masten de „kuip" van het Olympisch Stadion in een zee van licht liet baden. De vijftigduizend toe schouwers hebben in sommige perio den gemeend een variété-tentoonstel, llhg bij te wonen. De buitenlanders de monstreerden een technisch zo hoog staand spel dat de wedstrijd meer een show dan een voetbalwedstrijd leek. Dat het Nederlandse B elftal dan ook met 31 verloor, mag geen verwonde ring baren. Individueel waren deze goed ge bouwde athleten stuk voor stuk ster ren: hun kop werk, waarbij het timen opviel, was zuiver en de bal werd al tijd goed geplaatst. En toch kon men niet aan de indruk ontkomen, dat dit spel, van hoe hoog gehalte het ook was, iets mechanisch had, het leek op een uit het hoofd geleerd lesje, dat ze al zovele malen hadden afgedraaid en nu ook eens in Nederland kwamen op zeggen. Als bewijs voor deze opvatting zou den wij willen wijzen op de buitenspel- val, welke Henk Möring zowel voor als na de rust herhaaldelijk openzette en waarin de Brazilianen met even veel gemak liepen als waarmee zij een bal uit de lucht ineens „dood" konden maken. De Nederlanders stelden daar tegen over een moedig en enthousiast spel letje, dat uiteraard afstak tegen het verfijnde werk van de gasten, maar waarin toch wel symptomen waren te onderkennen van begrip, van goede tactische opvattingen en inzicht in combinatorische mogelijkheden. Zelfs waren er enkele spelers, die uitste kend voldeden, zoals Möring, die met hoofd en schouders boven de anderen uitstak en een uitnemende stopperspil- partij demonstreerde. Invaller Steiger van PSV, die de geblesseerde Saris verving, maakte een rustige en be trouwbare indruk en de backs Odenthal en Busschers hebben een nuttige de fensieve partij gespeeld. Vooral zij hadden het bijzonder moeilijk op het gladde terrein, want in snelheid wa ren hun tegenstanders hen vrijwel voortdurend de baas. Maar het samen spel werd zo ver doorgevoerd, dat er op het laatste ogenblik altijd wel een Hollands been tussen kon komen om al te precaire situaties te voorkomen. In de middenlinie speelde voorts Wiertz een rustige partij en in de voor hoede viel voor de rust vooral rechts buiten Heyster op. Alle spelers van het Nederlands B-elftal hebben hard gewerkt en er daardoor voor gezorgd, dat het geen al te eenzijdige vertoning werd. Voor de keuzecommissie was het, ondanks het bedriegelijke kunst licht, waardoor het spel sneller schijnt, dan het in werkelijkheid is. een goede gelegenheid de vorm van verscheidene reserves van het Nederlands elftal te beoordelen. Wie de doelpunten hebben gemaakt? Vier minuten voor de rust zette Hey ster keurig voor en Snoek kopte het leder onhoudbaar in. In de tweede helft bracht linksbui ten Nivio de partijen op gelijke voet en in het laatste kwartier scoorden de Brazilianen nog twee doelpunten, zo dat het einde kwam met een 81 zege voor Sao Paulo. Belgische sportpers ontevreden Nederlaag niet onmogelijk De samenstelling van het Belgisch Voetbalelftal voor de wedstrijd tegen Nederland op Zondag 15 April te Am sterdam, is door de Belgische sportpers niet gunstig ontvangen. In vrijwel alle bladen wordt de ploeg der rode duivels aan scherpe critiek onderworpen. Drie spelers uit het elftal, dat in November van het vorig jaar met 72 de baas bleef over de oranjeploeg, doel man Meert, linksback Van Brandt en Van Steenlant, zijn vervangen door: resp. Daenen, Valet en Chaves. Meert is ziek en Van Steenlant heeft wegens zijn gedrag een schorsing van vier we ken opgelopen. Van Brandt is dus de enige van de drie, die qua capaciteiten aan de dijk is gezet. Hoewel de verkiezing van Chaves door ieder wordt toegejuicht, is dit niet het geval met de keuze van een volko- VRIJDAG 13 APRIL HILVERSUM I, 402 m.: 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 7.45 Mor gengebed en Liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.30 Waterstanden. 9.35 Schoolradio. 10.05 Promenade-orkest. 10.55 Gram.muziek. 11.00 Voor de zieken. 11.40 Gram.muziek. 12.00 Angelus. 12.03 Metropole orkest. (12.30—12.33 Land- en Tuinbouwmede- delingen) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Actualiteiten. 13.25 Populaire muziek. 13.45 Voor de vrouw. 14.00 Zang en orgel. 14.30 Populair concert. 15.00 Schoolradio. 15.30 Gram.muziek. 16.00 Voor de zieken. 17.00 Voor de jeugd. 17.15 Kinder koor. 17.45 Amusementsorkest. 18.18 Katholiek signaal; Benelux commentaar. West-Indisch commentaar. 18.30 Cello-recital. 18.52 Actuali teiten. 19.00 Nieuws. 19.15 Regering'suitending: Verklaring en toelichting. 19.35 Lichte muziek. 19.48 Katholiek signaal; Politiek overzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 De gewone man zegt er 't zijne van. 20.12 Gram.muziek. 21.05 Actua liteiten. 21.15 Gram.muziek. 21.30 „Ja, zo was het....", klankbeeld. 22.30 Piano en qrgel. 22.45 Avondgebed en Liturgische kalen der. 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Dansmuziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO. 10.20 VARA, 12.00 AVRO, 16.00 VARA, 19.80 VPRO, 21.00 VARA, 22.40 VPRO, 23.00-24.00 VARA. - 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 8.00 Nieuws. 8.18 Gram.muziek. 8.50 Voor de huisvrouw. &.00 Gram.muziek. 10.00 „Thuis", causerie. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Gram. muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.45 Piano recital. 11.10 Radio-feuilleton. 11.30 Org'el en tenor. 12.00 Orkestconcert. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelingen. 12.33 Sport. 13.00 Nieuws. 13.15 Avro-allerlei. 13.20 Orgelspel. 13.50 Gram.muziek. 14.00 Kookpraatje. 14.20 Kamerorkest. 15.00 Voordracht. 15.20 Gram. muziek. 15.30 Cabaret. 16.00 Gram.muziek. 16.30 Voor de jeugd. 17.00 Orgelspel. 17.20 Muzikale causerie. 18.00 Nieuws. 18.15 Felici taties. 18.45 „Denk om de bocht". 19.00 Kin dei koor. 19.15 Prijzenpraatje. 19.30 „Breken •n bouwen", causerie. 19.50 Beirchten, 20.00 Nieuws. 20.05 Boekbespreking. 20.15 Gram. muziek. 20.35 „De groei naar Wereldeenheid", causerie. 21.00 Verzoekprogramma. 21.40 „De Ducdalf". 22.00 Buitenlands overzicht. 22.15 Gram.muziek. 22.40 „Vandaag", cause rie. 22.45 Avondwijding. 23.00 Nieuws. 23.15 „Huwelijk van A tot Z", causerie. 23.30—24.00 Gram.muziek. men uit vorm zijnde Anoul en zeker ook niet met het opstellen van Valet als rechtsback. Bovendien wordt het weer teruggrijpen op Daenen ernstig becritiseerd. Graag had men in Belgie gezien dat de keeper van La Gantoise Seghers, die nu in het B-elftal tegen Luxemburg is opgesteld, een kans had gekregen. Samenvattend wordt deze samenstel ling door de Belgische voetbaljourna listen er een genoemd, die slechts voor tweederde kan bevredigen. Bovendien wordt met nadruk gewezen op het feit, dat het Nederlands elftal met heel wat meer zorg dan het Belgische op de derby der lage landen wordt voorbe reid. Men houdt in Belgie dan ook ernstig rekening met de mogelijkheid van een Belgische nederlaag. De twaalfde partij in de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken tussen Bronstein en Botwinnik, welke Dinsdag na 40 zetten werd afgebroken, is zonder verder spelen door Bronstein gewonnen gegeven. De stand is nu 61/.,5V2 in het voordeel van Botwin- nik. GAAT APPEL REIMS VERLATEN? Volgens een bericht in enkele Franse sportbladen zal de Nederlandse mid- voor van de Franse eerste divisieclub Reims, Appel, aan het eind van dit seizoen op de transferlijst worden ge plaatst. De aanvoerders van beide partijen bij de toss. Hongersnood in India Drie leden van de volksvertegen woordiging van de provincie Bihar in India bij de grens van Nepal hebben verklaard, dat de bewoners van ver scheidene dorpen van boomschors slakken en in het wild groeiende vruchten leven. De leider van de groep deed een beroep op de staat en de centrale regering om snel en in ruime mate hulp te verlenen „teneinde honderd duizenden van de hongerdood te red den". Het Syrisch-Israelische conflict heeft zich van de grond naar het luchtruim verplaatst. Volgens een Syrische woord voerder werden gisteren twee Israëli sche vliegtuigen, „die een aanval op Damascus poogden te ondernemen", bo ven Koeneitra, 65 km ten zuiden van Damascus, onderschept. Na een lucht gevecht werden de toestellen ge dwongen het Syrische gebied te verla ten. Andere berichten melden, dat een der Israëlische vliegtuigen in het ge bied van het Meer van Galilea zou zijn neergeschoten. Ook van Israëlische zijde wordt een dergelijk incident gemeld. In dit geval zouden twee Syrische vliegtuigen door een Israëlische jager naar de grens zijn teruggedreven. De Syrische plv. stafchef heeft me degedeeld, dat hij te Cairo van de an dere Afabische staten de verzekering had ontvangen, dat zij Syrië zullen steunen in geval van een aanval van Israel. Van der Meulen (Helder) scoorde tweemaal Het Nederlands politie-elftal, met Van der Meulen van „Helder" ate links- huiten, heeft gisteravond op het terrein van „Robur et Velocitas" te Apeldoorn een licht wedstrijd gespeeld tegen een Fries-Drents KNVB-elftal. Het werd een bijzonder aantrekkelijke ontmoeting, die in een 6Z overwinning voor de politiemannen eindigde. Hoewel deze cijfers een eenzijdige strijd doen vermoe den, was dit toch geenszins het geval. Zowel technisch als tactisch waren de Noordelijken zeker niet de minderen van hun tegenstanders, die evenwel wat gelukkiger waren. werk om de achterhoede van hun te genstanders in de luren te leggen. Door slecht schieten gingen echter enige goede kansen verloren, zodat het nog twintig minuten duurde voordat de Fries-Drentse-ploeg succes had (51). Spoedig daarop maakte Van Kolen voor de politiemannen het halve dozijn vol (81). Pas tien minuten voor het einde bracht Van der Lei de stand op 6—2. Van onze bijzondere correspondent te Apeldoorn vernamen wij, dat in de voorhoede vooral veel kracht uitging van Van der Meulen, Van Onselen en Van der Eist. In de eerste vijf minuten gaven de K. N. V. B.-ers de toon aan, maar al spoedig wisten de leden van de Her mandad zich aan deze druk te ontwor stelen. Na ongeveer tien minuten spe len slaagde Van der Mèulen er in zijn elftal' de leiding te geven (10). Toen de politie-elf wat later weer aan sco ren toe was, werden kort achter elkaar vier doelpunten geboren. Zij kwamen van Van Onselen (Stormvogels), Van der Eist (Theole), Van der Meulen (via doelman Bolma van L. S. C.) en Van Kolen Vlaardingen)Met deze 50 voorsprong voor de politie-voet- ballers brak de rust aan. In de tweede helft stelden de Noor derlingen verwoede pogingen in het UITSLAGEN ENGELSE LEAGUE In de eerste divisie van de Engelse league werden gisteren de volgende wedstrijden gespeeld: Middelsbrough Wolverhampton Wanderers 12; New Castle UnitedPortmouth 00. 19. Nu gaat ook Pim zich met de zaak bemoeien. „Wat?" roept hij on gelovig uik „Wat zegt U daar? Zou er voor de markies van Pompelmoes geen ei te krijgen zijn? 1 Onmogelijk! U maakt een heel slechte indruk op de markies en hij is nog wel van plan om zich in Hazenland te gaan vestigen!" „En toch is het zo", jammert de her bergier. „Nog nooit is het voorgekomen, dat ik niet aan de wens van een gast kan voldoen, maar nuhet spijt me, ik hèb geen ei. Ik kan er niets aan doen. Ik vind het verschikkelijk, dat Ik mij de ontstemming van de markies op de hals gehaald heb, maar de edele heer moet het mij vergeven.... ik hek geen ei!" Aan de andere kant van da gelagkamer zit een heer, die zit te po pelen tot de waard weggaat om de be stelling te halen. En ja.... nauwelijk* heeft de herbergier de tafel van de markies verlaten om toch maar dat lekkere soepbeentje te gaan balen.... of de heer springt op en gaat naar Pim, Pam en Pom toe. Dieren stierven hongersdood Een vijftal Valkenburgse grotdes kundigen is Dinsdag in de z.g. Lemme- keskoel (Lamme tjeskuil) te Sibbe doorgedrongen. Volgens de overleve ring zou in deze grot een herder met zijn schapen vele jaren geleden zijn gevlucht voor een naderend onweer. Na vele halsbrekende toeren, de des kundigen moesten zich o.a. enkele me- Een trage darmwerking ie dik- wijls de oorzaak van niet onschul dige kwalen, vroegtijdige verou dering, of erger. Zorg voor een geregelde stoelgang en bestrijdt verstopping met de zacht en toch snel werkende Laxeer- Akkertjes, die Uw ingewanden en ook Uw bloed zuiveren. Ook in chronische gevallen het aangewezen middel, want Laxeer-Akkertjes veroorza ken geen krampen geen gewenning. 19. Op advies van Dirk de Duiker begon Jimmy aan een zeer uitgebreide training. Zijn nieuwe vriend had een dagrooster samengesteld, dat er niet om loog. 's Morgens om klokslag 6 uur moest Jimmy met een koene duik het water in en hij mocht er niet eerder uitkomen dan 's middags precies 4 uur Al die tijd moest hij doorbrengen met zwemmen. „Zwemmen, als maar zwem- Patricia Wenthwor (75 „Mijn ronde doen". „Ja". „Weet u zeker, dat u Ezra niet mee „Ging u de kerk binnen?" naar binnen nam?" Voor het eerst scheen Bush wat van zijn stuk gebracht, toen hij vroeg: „Waarom zou ik dèt gedaan hebben?" „U weet, dat hij had zitten pochen op iets, dat hij over de dood van me neer Harsch zei te weten en beweerde, dat het hem geld zou opbrengen?" „Iedereen kon dat weten. Hij heeft het in de „Stier" gezegd voor ieder die het horen wilde". Lamb stelde scherp zijn volgende vraag: „Heeft u brandewijn in huis?" Bush bewoog zich op zijn stoel, ter wijl hij licht het voorhoofd fronste. „Daar steekt niets kwaads in. De tan te van mijn vrouw gebruikt het tegen haar krampen". Dat heb ik gehoord. Heeft u gister avond Ezra ervan gegeven?" Nu plooiden de ernstige lippen zich tot een glimlach en Bush' voorhoofd was weer effen, toen hij opmerkte: „Ezra had het heus niet nodig, dat an deren hem drank aanboden. Waarom denkt u, dat ik hem wat van mijn goede brandewijn zou hebben gegeven?" Lamb klopte met de vuist op tafel. „Welnu, iemand gaf hem brandewijn en iemand sloeg hem neer, waarna hij hem in t water gooide om te verdrin ken". Bush keek de hoofdinspecteur ont hutst aan. „Wat zegt u?" „Ja, het is zo". De man bleef Lamb aanstaren. „Waarom deed hij dat?" Lamb van zijn kant hield de blik op Bush gericht. „Om hem te beletten, de moordenaar van meneer Harsch te noemen". Bush liet zijn pet weer op de vloer vallen. Zich bukkend om ze op te ra pen, zei hij verbaasd: „Wie zou zoiets hebben gedaan?" HOOFDSTUK XXXn „Ze zouden 't mij nooit vergeven als ik een gast niet aan hen voorstelde", verklaarde juffrouw Sophy. „Ik heb hen mijn hele leven gekend en Mary Anne is zulk een zielige invalide". Glimlachend en naar waarheid ant woordde juffrouw Silver: „Ik zal graag met de dames Doncaster kennis maken". „Dan zal ik eerst de brief, die ik aan mijn nicht Sophy Ferrars schrijf, afma ken en hun de tijd geven, de thee te gebruiken". t Was een kalme, mooi* namiddag. men", had Dirk de Duiker gezegd, .,'t Gaat er namelijk om, dat je een beet je uithoudingsvermogen krijgt en dat te alleen mogelijk als je zwemt, véél zwemt. We beginnen kalmpjes aan. Van zessen tot vieren. Maar over een paar weken gaan we het klokje rondzwem men en als je dat dan een half jaar hebt volgehouden, dan eerst gaan we aan een Kanaalpoging denken". Jim my luisterde met een, ernstig gezicht naar de wijze woorden van zijn trai ner. „Zijn er geen pauzes om een stukje te kunnen eten?" vroeg hq voorzichtig. „Eten onder t trainen", vreg Dirk de Duiker met afgrijzen, „maar man, dat is nou precies het slechtste wat je kunt doen". Juffrouw Silver trok een lichte zomer mantel en handschoenen aan, zette haar hoed op en drentelde de tuin in, waar de bomen schaduwplekken wierpen op het grasveld, 't Was heel prettig, inder daad héél prettig en in andere omstan digheden zou ze ten zeerste van haar bezoek hebben genoten. Maar nu hiel den tal van gdachten haar geest te veel bezig. Terwijl ze over 't gras heen en weer liep, overwoog ze de weinig bevre digende aspecten van de zaak-Harsch. Eensklaps klonk ergens aan haar lin kerhand een schrille stem, die haar naam noemde. Wie die stem éénmaal ge hoord had, kon zich onmogelijk in de persoon, waarbij ze hoorde, vergissen. Juffrouw Silver had ervoor gezorgd, die morgen Cyrill Bond te ontmoeten. Toen ze zich nu omwendde, zag ze hem schrij lings op de muur tussen de oude pastorie en „Meadowcroft" zitten terwijl hij met de ene hand een overhangende tak vast hield en met de andere een stok zo zwaaide, dat hij die blijkbaar als een speer beschouwde. „Wat is er, Cyril?" „Zou u kunnen zeggen wat Spricken see Dutch? betekent?" „Je spreekt het niet goed uit", zei juf frouw Silver, vriendelijk glimlachend. „Het moet Sprechen Sle Deutsch? zijn en betekent: „Kunt u Duits spreken?" Terwijl hij zijn „speer" richtte, her nam Cyril: „Ik heb het meneer Everton gevraagd, maar hij zei, dat hij helemaal geen Duits kende. Op onze school is een jongen: zijn vader is een vluchte ling, een Jood. Die jongen weet een heleboel van Duits afhij kan het altijd zo vlug spreken". Juffrouw Silver glimlachte opnieuw en vroeg toen: „Je bent immers een eerste klimmersbaas niet? Ik hoop, dat je veilig zit op die muur. Uit welk venster ben je Dinsdagavond geklom men?' Cyril keek een beetje angstig. „Ja, ziet u, ik zou niet graag hebben, dat meneer Everton het wist", zei hij. „Ik zal 't hem niet vertellen. Nu, welk venster was het?" Cyril dempte zijn schelle stem tot een sissend gefluister. „Dat daar" hij wees met zijn „speer" „boven de bibliotheek. Zo kwam ik naar beneden". „Was je niet bang, dat meneer Ever ton je zou horen?" „Welnee", antwoorde de jongen met veel nadruk. „Ik doe 't alleen wanneer hij uit is". „En was hij Dinsdagavond uit?" „Natuurlijk! Hij was naar mevrouw Mottram om iets voor haar op te knap pen. Zelf kan ze niets". „Hoe weet je, dat hij daar was?" „Omdat ik 't hem hoorde zeggen. Hij riep het hardop in de hall. „Ik ga naar mevrouw Mottram", zei hij, „om haar radio in orde te maken". „Wanneer kwam hij terug?" (Wordt vervolgd.) ters naar beneden laten zakken, vond men op nog geen zestig meter afstand van de ingang van de grot d* skelet ten van een groot aantal schapen. Men schatte dit op circa 200 tot 800. Uit afdrukken van voetsporen eti krassen op de mergelwand kon men afleiden dat de schapen ongeveer 150 jaar ge leden de honderdood zijn gestorven. Op een plaats, welke de grootte had van een ruime kamer, werden 53 ske letten bij elkaar gevonden. Stoffelijk* resten van de begeleidende herder werden niet aangetroffen, zodat men veronderstelt, dat deze schapen in d* Franse tijd, om roof te voorkomen, d* grot in zijn gedreven. Van enkele die ren heeft men de resten voor *en na der onderzoek meegenomen, terwijl men voornemens is binnen zeer kort* tijd andermaal in de grot af te dalen. De Westduitse regering heeft hei lang verwachte memorandum gepubli ceerd over de maatregelen, die geno men zullen worden in verband met d* ongunstige economische toestand. Ten bate van de armere bevolkings klassen zal er een nieuw standaard brood bomen, dat van betere kwaliteit zal zijn dan het tegenwoordige stan daardbrood, waarvan de prijs voorlo pig 49 pfennig per kilogram zal zijn. Meer welvarenden zullen 64 pfennig moeten betalen. Verwacht wordt dat zestig procent van de bevolking dit standaardbrood zal eten. De subsidie* voor het brood, die naar schatting 800 millioen mark zullen kosten, zullen gedekt worden door nieuwe belasting, in het bijzonder een speciale omzetbe lasting op niet dringend nodige goe deren. De kolenprijs zal met 1 DM per ton worden verhoogd, ten bate van de wo ningbouw voor mijnwerkers. De secretaris-generaal van de V.N. en mevrouw Lie hebben Parijs met bestem ming Belgrado, Athene, Cairo, Damascue» Beiroet, Ankara en Tel Avlv verlaten. Er U werkelijk iets aan te doen, want U kunt even goed als elke andere huis vrouw. gaan profiteren non De Cruyter's 10% korting. Nu, méér dan ooit tevoren, Is die 10% korting een uit- hSSIStf Reken maar eens uil. wat IJ alleen al wekelijks op margarine gaal terugver dienen. De Cruyter's mar garine met het wapen kost 54 cent, maar van elk pakje komt ruim 5 cent weer bij U terug. Want voor 10 gulden aan cassa tions wordt V één contante gulden uitbetaald Zo helpt De Gruyter U rondkomen met minder geld. |N DE EERSTE de verzamelde Bondsrepubliek h landse zaken te o] opmerkelijk goed volledige soiiverei alleszins redenen zaken en dus zoi aan een protectoi afhankelijkheid V£ men dit uiterst pi een eigen ministi moest worden ing begin maken met helmstraeee" noei pEEN WONDER, der Bondsrege wegnemen van h schillende gebouwi „ambtelijk bureau zaken". Het werd heel wat eerbiedv woorden „minister laken". Het ambti verdwenen, maar nisterie nog niet is men zich ook bewust en men n heel wat zorgen, kend, dat de Bont termijn de beschil over achthonderd raderwerk van he in gang houden er die de Bondsrepul land zullen verteg Duitsland heeft x stemming ontvan; openen. Verschille zijn zelfs een sta; hebben de Bondsri een gezantschap ti noemde 47 consul pas 13 bezet. De a: ten, omdat het b hiervoor ontbreekt weliswaar cursuss leiding van Van E secretaris, dr. Erit digden voor, de klaar te stomen, c den zijn hoogsten functie van attach zanten of consuls Kordt niet afgelev Zij zijn ook niet zover zij wel geve den, ontmoet de ter van buitenlanc nauer, dikwijls g; Zo wilde hij de Bondsraad, dr. Her naar Ierland stun dankte voor de eei eerste instantie dr Belgrado was aang wensen door een 1 matieke dienst po' spoor te worden g gelijke benoeming mier soms een el om onprettige teg< lijk te maken. Hei heid heeft ook het Bondskanselier om plaats van een pro caan te accrediter Bismarck's tijden tijd door een pri invloedrijke kringi ditie niet verbrokt dat een protesta staat ten opzichte dan een katholiek het belang der B oude traditie niet dels heeft Beieren uitgestoken om t daar tegenover de Het valt voor ee mee, steeds weer e vinden als één vai Mevrouw de N. raad op. Zij verte1 tertje een eigen vc geven. Zij was er e Een duur cadea prachtige „Safira wel grote waarde, nu ontvangen zoni te geven. Waardebonnen „Safira" tafelbestel pakje Niemeijer's 1 spaart het op die kosten bij elkaar. U geniet nu dus Niemeijer's pittige geurige Gala-The proeft U de prim. U weet tevens dal kige eigenares is „Safira"-tafelbestel door vlekvrij! Werkelijk een b Als U even ee aan Theodorus Ni( Geschenken, te Gi de geïllustreerde

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 6