P.S.V. practisch zeker van de titel Voor Uw shag dat pakje DOVER Se»0(m Pakj(| JIMMY BROWN ALS KANAALZWEMMER Woutje Wagtmans superieur in de Ronde van Wouw Robinson werd in Berlijn flessen bekogeld met 'Pim, Pam, Pom ah fotografen mei Hascolle gaat-ie goed! Slijkhuis snelste te Helmond DWS zette zijn overwinningen reeks iegen Willem II voort Heerenveen's vijfde nederlaag Het Radioprogramma Kikvorsen klasse beter DE IDEALE COMBINATIE VAN DUKE VIRGINIA-SMAAK EN PERFECTE MILDHEID Van Est en Peters door val uitgeschakeld Donner eindigde op de negende plaats Sugar" velde Hecht met een nierstoot De 0 nbekende Voogd Kubler won Ronde van Zwitserland Als 't knaagt in Uw spieren, Uw gewrichten alleen nog maar pijnlijk bewegen - en venijnige scheuten door Dw leden schieten MAANDAG 25 JUNI 1951 rische wasmachine j verhuren deze ideale smachine tegen ƒ2.50 3 uur gehaald en ge- icht. ldoende voor de ver- rking van ca. 20 kg. >ge was. ALKMAAR, lealer - K 2200 ers Centrifuges it 64, tel. 2160. rken je dadelijk aan U hij draagtKeurig !t messcherpe vouwen n. n, dat zo'n costume n Pejeha-stof. Als U ume bestelt, laat het ia-stof zijn Dan kan een topprestatie leve- abel aan elke rol stof! ILICATIE. GSOEFENINGEN. ichtig te Utrecht en •>-Hertogenbosch of Le- i Utrecht af reizen met volgende dienstregeling: ogehbosch a. 9.12, Eind- gen, woonachtig in de bestemd voor 's Herto- hot moeten van Amster- trein, lopende in de vol- lam C.S. v. 8.45, Am- srdam Amstel v. 8.58, ndhoven a. 1047. De i Den Haag, Rotterdam van deze plaatsen, en •plaats Oirschot, moeten ipende in de volgende v. 8.25, Rotterdam D.P. Irecht v. 9.42, Tilburg a. il de dienstplichtigen uit reizen met trein 10.13 B.22, om te Rotterdam trein. De hiervoren niet *en moeten reizen, over- r eerste gelegenheid na male dienstregeling. iconde kan hij ontdekt sbeurt niets. De mannen g, draaien aan knoppen, kijken bij het licht van de instrumenten in de ijnen zij weer, even on- en zijn. De schuifdeuren dicht en dan is het weer okachtige fabriekshal. M38 -M (Advertentie, Ing. Med.) Zondag werd te Helmond een sport dag gehouden, welke was georgani seerd door de voetbalvereniging „Hel- mondia". Er stonden oim. athletiek- wedstrijden op het programma, waar van de voornaamste uitslagen luiden: 3000 meter: 1 Wim Slijkhuis (Den Haag) 9 min. 02 sec.; 2 Jonkers (Ble- rick) 9.13; 3 Van de Veerdonk (Vught) 9.19. Het Amsterdamse DWS heeft ook Zaterdag weer voor een verrassing gezorgd. Op eigen terrein werd Willem II met 4-2 verslagen, niettegenstaande het feit dat DWS het grootste deel van de wedstrijd in de minderheid was. Dat neemt echter niet weg dat deze Amsterdammers de kampioenskansen van Willem II aanzien lijk hebben gereduceerd, dank zij hun uitstekende verdediging. PSV, dat dit weekeinde niet in het veld behoefde te komen, is thans zo goed als zeker van dc titel. Natuurlijk zijn er nog andere mogelijkheden als de Philipsmensen hun eerstvolgende wedstrijd verliezen, maar dan hebben zij altijd nog één punt voorsprong op hun naaste concurrenten Opnieuw hebben de Zuidelijke kam pioenen het hoofd moeten buigen voor de blauwzwarte DWS-ers, bij wie vooral in de tweede helft de verdedi ging de zege letterlijk en figuurlijk uit het vuur moest slepen, zo geducht en verwoed was het offensief dat Willem II na de rust permanent onderhield. Hoe eigenaardig het ook, gezien de uitslag, moge lijken, D.W.S. is in deze wedstrijd practisch steeds in de minder heid geweest. De Amsterdammers kwamen na de rust slechts sporadisch op de Willem II-helft, doch zij maakte voor rust gebruik van vier kansen, die de Willem Il-verdediging weg schonk. Tweemaal was het een ca deautje van doelman Botermans en tweemaal reageerde de verdediging der thuisclub niet fel genoeg. Deze vier kansen leverden dus even zovele doel punten op. Willem II kon de Amster damse doelman slechts tweemaal pas seren. Friezen nogmaals zonder Abe Na de teleurstellende prestaties van Heerenveen in de kampioenscompetitie, wilden de Friezen het Zaterdag pro beren met een gewijzigd elftal. De zwakke plek in de ploeg, de midden- linie, zou versterkt worden met Abe Lenstra, die als spil stond opgesteld, terwijl Blauw vervangen was door Bos. Van deze plannen kwam echter niets terecht. Aangezien Abe op de zieken lijst stond, terwijl bovendien doelman Veenstra door een blessure was ver hinderd. In zijn plaats stond Nijenhuis onder de lat en een jeugdige broer van de oud-international Hofma, speelde rechtsbuiten. Door die samenloop van omstandigheden kwam er een elftal in het veld, waarvan niemand geloofde dat het zou winnen. En toch geleek het er in de eerste helft op, dat dit zou ge beuren. De Friese ploeg speelde een frisse partij en het tempo lag veel ho ger dan dat van Blauw Wit. Op het moment dat keeper Nijenhuis voor het eerst de bal in handen kreeg, had zijn. (Advertentie, DINSDAG 26 JUNI HILVERSUM I, 402 m.: 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 7.45 Mor gengebed en Liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de buisvrouw. 9.30 Waterstanden. 9.35 Licht baken. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram. muziek. 10.30 Schoolradio. 11.00 Voor Ce vrouw. 11.30 Schoolradio. 12.00 Angelus. 12.03 Metiopole Orkest en solist. (12.30—12.33 Land en Tuinbouwmededelingen.) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Ac tualiteiten. 13.25 Amusementsorkest. 14.00 Gevarieerde muziek. 14.53 Zang en piano. 15.15 Gram.muziek. 15.30 „Ben je zestig 16.00 Voor de zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.15 Felicitaties voor de jeugd. 17.45 Filmmuziek. 18.00 Voor de jeugd. 18.15 Lichte muziek. 18.30 Orgelspel. 18.45 Sport- praatje. 18.54 „Dit is leven", causerie. 19.00 Nieuws. 19.15 Actualiteiten. 19.23 „Hier is Europa" Vaudeville-programma. 19.52 Politiek overzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 De gewone man zegt er 't zijne van. 20.12 „Foei Oma!' .^hoor spel. (In de pauze: gram.muziek.) 22.25 Ac tualiteiten. 22.35 „Gesprek met mijn zoon 22.45 Avondgebed en Liturgische kalender. 23.00 Nieuws. 23.15-24.00 Kamerorkest en soliste. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00-24.00 AVRO. - 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.50 Dagopening. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.platen. 8.45 Orgelconcert. 9.00 Morgenwijding. 9.15 Gram.muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.3o Gram.muziek. 10.50 Voor dc kinderen. 11.00 Oigel, piano en sopraan. 11.30 Voor de zieken. 12.00 Promenade-orkest. 12.30 Land- en Tuin bouwmededelingen. 12.33 Voor het platteland 12.40 Promenade-orkest. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram.muziek. 13.20 Finan- cieel weekoverzicht. 13.20 Salonorkest. 14.00 Voor de vrouw. 14.30 Gram.muziek. 1S.-U „Paul Vlaanderen en het Madison Mysterie hoorspel. 16.00 Gram.muziek. 16.30 Voor de jeugd. 16.50 Kinderkoor. 17.20 Jazzmuziek. 17.45 Regeringsuitzending: Ir. C. A. Mctzclaar -De Gelder en A. van Velzen: „Een planters vrouw uit Oost-Java vertelt". 1S'00o„NJeU"S' 18.15 Pianospel. 18.23 Sporl. 18.30 Lichte muziek. 19.10 „Paris vous parlc 19.15 Mu- «ette-orkest. 19.45 „Het Humanisme in Ame- rika", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actuali teiten. 20.15 Operetl c-f ragmen ten21.15 l* Antwoordman. 21.30 Sport. 21.35 uz:'n e causerie. 22.15 Cello en piano. 22-45 Buitem hdns overzicht. 23.00 Nieuws. 23.15-24.00 Gram.muziek. collega Van Lingen, die Van Raalte verving, reeds ettelijke schoten moeten stoppen. Na de hervatting werden de rollen echter omgekeerd. Heerenveen was uitgepraat en de dekking werd weer verwaarloosd en het middenveld was volkomen in handen van de rus tig verder spelende Amsterdammers, die toen reeds een veilige voorsprong had den. Want alhoewel Heerenveen in de eerste helft sterker was geweest, kon Blauw Wit met een 2O-voorsprong aan de tweede helft beginnen. In de tweede helft vergrootten de hoofd stedelingen hun voorsprong tot 30, zodat zij nog steeds hun theoretische kans op de titel hebben behouden. De stand is als volgt: P.S.V. D.W.S. Blauw Wit Willem II Heerenveen 17— 8 19—16 13—11 8—11 3—14 Op de laatste dag van de Hillegers- bergse zwemweek speelde het Neder landse waterp %o zevental een wedstrijd tegen Les Enfants de Neptune uit Tourcoing, die vijf spelers van het nationale Franse team in haar gelede ren telde. De Nederlandse spelers, die onder de naam Kikvorsen speelden, wonnen de wedstrijd met 113, nadat zij bij rust reeds een 43 voorsprong hadden behaald. De doelpunten voor het Nederlandse team werden gemaakt door: Van Feggelen (6), Braasem (3), Bijlsma en Smol. De drie tegenpunten kwamen van Dewash. 79. De burgemeester van Calais hield woord. In de burgerzaal van het stadhuis hield hij nog een tweede toe spraak van precies 2j/, uur, waarna de oudste wethouder Jimmy een knaap van een lauwerkrans om de schouders hing. Hij deed dit echter niet alvorens een telegram uit Dover te hebben voor gelezen. „Aan Jimmy Brown," stond er. „Beschouwen u als winnaar van grote Kanaalwedstrijd. Prijs van 100.000 gul den ligt ter uwer beschikking aan kas sa van de Spaarbank voor de Burger stand te Calais stop wensen u geluk met ongeëvenaard succes stop benoe men u tot ereburger van de stad Do ver". Jimmy knikte heel tevreden, maar toen hij bemerkte, dat nu ook de oud ste wethouder van Calais aanstalten maakte een lange redevoering te gaan afsteken, legde hij eenvoudig zijn rech ter hand op de mond van de Edelacht bare spreker en zei: „En nou wil ik eindelijk ook eens wat zeggen." (Advertentie, Med.) Vijftig renners, bij wie de volledige Nederlandse ploeg voor de Tour de France namen Zondagmiddag deel aan de ronde van Wouw, welke volgens het programma over 170 km verreden zou worden. Bij de officiële nameting bleek, dat de afstand echter 198 km bedroeg Var. Est, Peters en de nationale kam pioen Dekkers, alle drie van de Tour de France equipe, kwamen reeds na 30 km te vallen. Zij werden het slachtof fer van een groep fietsers, die onver wachts de weg overstak, toen de ren ners naderden. Van Est en Peters staakten onmiddellijk de strijd, terwijl Dekkers doorfietste maar 20 km ver der verplicht was op te geven, wegens een beenblessure. Dielissen, de achtste Tourman. nam na 100 km het initiatief tot de strijd, welke tot op dat moment beperkt was gebleven tot lichte scher mutselingen. Hij spurtte na een premie- sprint in één run verder en wist 40 sec voorsprong te nemen. Ruim 25 km hi°ld hij het aan de kop vol, maar toen hael- ae de hoofdgroep de vluchteling in. Hij werd even later onwel en verliet bet parcours. Voor Wagtmans was dit het sein voor een nieuwe ontsnapping, wei- ke, hoewel er nog ongeveer 80 km te rijden was, de beslissende bleek te zijn. De Bredanaar vergrootte regelmatig zijn voorsprong en doordat in de hoofd groep slechts enkele renners, onder wie Lambriehs, zin bleken te hebben in een achtervolging, werd Wagtmans geen moment ernstig bedreigd. 1 Wagtpians (Breda) 4 uur 47 tain, en 36 sec., 2 Voorting (Haarlem) op 2 min 4 sec., op 2 min. 8 sec.: 3. Vinken (Ge leen), op 2 min. 16 sec. 4 Van As (Roo sendaal), 5 ex aequo, op 2 min. 30 sec.: Van Oers (Langeweg)", Faanhof (Roo sendaal), Bakker (Z'dam), Schoenma kers (Eindhoven, Braspennincx (Bre da), Van der Zande Halsteren), Lake- man (Amsterdam), Roks (Sprundel) en Braspenninxc (Zundert). De afgebroken partij uit de laatste ronde van het internationaal Staunton tournooi tussen Matanovic en Rossoli- mo eindigde in een overwinning voor Rossolimo. De eindstand luidt: 1. Gligoric (Zuid- Slavie) 10 pot; 2-4. Pirc (Z. SI.), Tri- funovic (Z.-Sl.) en Stahlberg (Zw.) elk 9'pnt.; 3-8. Matanovic (Z.-Sl.), Un- zicker (Did.), Alexander (G.-B.) en Rossolimo (Fr.) elk 8y„ pnt.; 9-10. Klein G.-B.) en Donner (Ned.) elk 7 pnt. 11. Bogoljubow (Did.) 6 >4 pnt.; 12. Go- lombek (G.-B.) 6 pnt.; 13-14. Tartako- wer (Fr.) en Broadbent (G.-B.) elk 5y, pnt.; 15-16. Van Scheltinga (Ned.) en Wade (N.-Zeel.) elk 5 pnt. Broekjes mei kani zijn iaboe te Wimbledon Broekjes met kant en smalle brassières zullen taboe zijn tijdens de Wimbledon kampioenschappen die vandaag beginnen. De groze heren van het tennis Mekka" hebben deze dracht welisioaar niet officieel in de ban gedaan, maar met dat al zijn de speelsters op tactvolle wijze gewaarschuwd dat ze niets mogen dragen waar door de waardigheid en het dé corum van Wimbledon aangetast zouden kunnen worden. De zaak staat zó, dat sinds Gussie Morgan heel Engeland in opschudding bracht met haar kledij, de costu mes van de dames te Wimbledon hoe langer hoe extravaganter zijn geworden. Sommigen verschenen in transparante bloesjes, anderen in rokken die van onderen tot boven gespleten waren, zodat de officials van de All England Lawn Tennis Club, die de kampioen schappen organiseert, zich ont steld afvroegen wat hun nog ver der boven het hoofd hing als de dames dezelfde koers bleven houden. Toen Robinson te Berlijn in de ring verscheen voor zijn party tegen de Westduitser Hecht brachten de 40.000 toeschouwers hem een ovatie. Maar de stemming sloeg totaal om na de eerste ronde. Halverwege die ronde plaatste Robinson een lange rechtse waardoor Hecht gevloerd werd. De Duitser greep naar zijn rug en kromde zich van de pqn. Kort daarna luidde de gong, maar niemand wist of dit het einde van de ronde betekende dan wel een officiële interventie. Via de luidspreker werd toen in het Duits aangekondigd dat de wedstryd voor een paar minuten on derbroken zou worden Terwijl de dokters zich bezig hiel den met Hecht, die naar zijn hoek ge dragen was, begon het publiek te joe len en begaven politieagenten zich naar de ring in de enorme openlucht arena. Plotseling beval de scheidsrechter dat allen de ring moesten verlaten, en kwam Hecht, nog lang niet hersteld van de eerste treffer naar het midden van de ring. Robinson, die aanvanke lijk een nogal nonchalante houding had 38. De Haan heeft het er inderdaad niet bij laten zitten. Diezelfde middag nog belt hij bij de vroegere burge meester aan, baron Leeuw. Deze luis tert geduldig naar de uitleg van de Haan en schudt dan zijn hoofd. „Jaja, als alles zo gegaan is, zoals U het mij vertelt, dan heeft Pim een misplaatste grap uitgehaaldmaar op het ogen blik kan ik daar toch niets aan doen". „Wat, U wilt toch zeker niet zo'n kwa jongen op zo'n gewichtige post aan houden?" De Haan kan haast niet uit zijn woorden komen van kwaadheid. „Windt U zich niet zo op", verzoekt Ba ron Leeuw vriendelijk. „Daar bereikt U niets mee. En, als ik U een goede raad mag geven, laat die jongeman Pim nu maar rustig burgemeester worden. Kijkt U maar niet zo verbaasd! Als die Pim één dag op mijn stoel komt te zit ten. zal dat voldoende zijn om hem te genezen. Er is veel en gewichtig werk te doen voor een burgemeester. Werk, dat een klein hondje heus niet aan kan!" DOOR MARY BURCHELL 33) „O neen!" riep Norma, „ik weet zeker dat daar geen sprake van was. Een .mr tevoren had hij het er nog over dat -k een schoolkind was". „Ik zeg je In worth heeft mij niet in vertrouwen genomen", sprak haar voogd en hij lachte om haar wanhoop „Maar vat het niet zo ernstig op. Je bent nog te jong om dergelijke dingen zo ernstig op te nemen en Inworth ?al dat ook wel weten". „Dat dat hoop ik", zei Norma aar zeiend. Weer had haar voogt plezier „Zou 't er erg veel toe doen als hij ei anders over dacht? Ik bedoel als hij 'e oud genoeg zou vinden om je te inte resseren voor de beste partij van de provincie?" Hij herhaalde zijn eigen woorden met een vleugje ironie. „Over dergelijke dingen wil ik nog niet denken", riep Norma ernstig uit. „Ik ben nog maar net aan het ontdek ken hoe leuk het is een voogd te heb ben Ik denk er niet over mij er in te verdiepen wiens vrouw ik zou willen zijn" „Verstandig meisje", sprak haar voogd goedkeurend met een raadselachtig glimlachje. „In ieder geval gaan we Ie volgende week naar Londen, zodat je afleiding genoeg zult hebben zonder je zorgen te hoeven maken over Inworth HOOFDSTUK VI. Evenals het leven op Bishopstone een openbaring voor Norma was geweest, zo vormde het leven in het huis te Londen een nieuw hoofdstuk in haar leven. Dank zij de opvattingen van tante Janet over de opvoeding van een onge wenst weeskind, was ze nooit meer dan enkele uren achtereen in Londen ge weest en haar kennis van deze stad was voornamelijk beperkt tot ontmoe digende flitsen uit het raampje van een taxi, terwijl ze van het ene station naar het andere reed. Maar het Londen waarin haar voogd haar binnen leidde, was iets totaal an ders. Een Londen van kunst en muziek, van geschiedenis en beschaving, en dat alles onderbroken door een behoorlijk aantal partijtjes. Weliswaar stond het kleine huis in St. John's Wood lang niet op het niveau van Bishopstone. Maar het had toch een grote eigen bekoring en het meubi lair droeg het onmiskenbaar stempel van de uitstekende smaak van haar voogd. Het personeel bestond slechts uit één bediende en zijn vrouw. Maar Norma kon zich niet voorstel len, dat zelfs een staf van twaalf be dienden een grotere perfectie zou hebben bereikt. Ze dacht aan het gezegde van juf frouw Parry: „goede lonen, goede con dities, maar geen onbescheiden vragen", en ze was er zeker van dat dit net zo goed gold voor het huis in Londen als voor Bishopstone. Er hing rondom Coxon en juffrouw Coxon een niet na der te omschrijven sfeer van voldoening en tevredenheid, vermengd met een uiterst welgemanierde discretie, waar uit duidelijk bleek, dat ze er niet aan dachten het gezag van hun meester in twijfel te trekken. Ze waren verant woordelijk voor het koken en opdienen van de kleine diners, die haar voogd gewend was te geven, want Norma ont dekte dat hij in Londen veel meer gas ten ontving dan op Bishopstone; de Coxons waren er zich blijkbaar volko men van bewust geweest, dat geduren de de tijd dat hun meester in Londen vertoefde de meest volmaakte bedie ning van hen werd geëist. Maar Norma kwam er achter dat ze het huis practisch voor zichzelf hadden, wanneer hij op Bishopstone was, behal ve bij de zeldzame gelegenheden, wan neer het huis met inbegrip van de diensten der Coxons aan een vriend van mijnheer Yorke werd geleend. Norma's eigen kamer was beeldig ge- gemeubileerd, en geleek meer op een elegante zitkamer dan op een slaapka mer, hoewel zij niet zo groot was als haar geliefde kamer op Bishopstone. „Ik denk niet, dat je een onuitputte lijke behoefte aan mijn gezelschap zult hebben, evenmin als ik aan het jouwe", verklaarde haar voogd met karakteris tieke. ongegeneerde oprechtheid. „En in een klein huis kunnen de mensen el kaar heel gemakkelijk voor de voeten lopen, als ze niet van de aanvang af die moeilijkheden onder de ogen zien Daarom is het beter, dat je een kame, krijgt, waarin je je ook alleen kunt vermaken, zodra je het gevoel hebt dat je genoeg van mijn gezelschap hebt of ik kennelijk genoeg van het jouwe". „Ik weet niet of ik het zal merken als u genoeg van me heeft", zei Norma en liet het punt onbeantwoord of zij ook genoeg van hem zou krijgen. „Dat zeg ik je wel", beloofde haar voogd haar met grimmige humor, „d.w.z als je zelf de tekenen daarvan niet kunt lezen". Hierop keek Norma nog ernstiger -n hij lachte en sloeg zijn arm om haar heen. „Maak je maar niet ongerust. Ik neb nog niet genoeg van je", zei hij, „Maar we zitten op Brishopstone zo veel min der boven op elkaar dan hier, dat het veel beter is van tevoren te overleggen hoe we elkander eens even kwijt kun nen raken als we dat willen". „Ja, ik begrijp het", beaamde Norma on besloot duchtig te letten op enig mogelijk teken van ongeduld zijner zijds. Wordt vervolgd. aangenomen, stormde nu als een woe dende panter op de Duitser af en bom bardeerde hem met rechtsen en link sen, in zo'n snel tempo, dat slecht» enkele toeschouwers, vlak bij de ring er het oog op konden houden. Even slechts bleef Hecht op de been, toen zonk hij voor de tweede maal ineen. Politieagenten omringden de we reldkampioen en zijn stoet van vrien den en verzorgers, en dat was nodig ook, want alhoewel de luidsprekers voortdurend tot kalmte en discipline aanmaanden brak een hels lawaai los en begon men het gedeelte van de ring, waar Robinson zich bevond, met flessen en andere voorwerpen te be kogelen. In een cordon van 30 agen ten, die zich met stokken een door tocht baanden, werden Robinson en de zijnen uit de arena geleid. Robin son, verbijsterd en woedend, begreep niet wat men hem verweet en schreeuwde terug naar het publiek dat opdrong en hem uitschold op zijn weg naar de uitgang. Nadat Hecht door zijn helpers was weggedragen, werd omgeroepen dat Robinson ge diskwalificeerd was, zonder nadere op gave van redenen. Spoedig daarna be gon een andere partij. De promotor, Joachim Goettert, zeide dat Robinson aan het eind van de eerste ronde had behoren te weten dat nierstoten in Duitsland niet zijn toegestaan. Hij be treurde dat de match zo was afgelo pen, maar meende dat geen andere oplossing mogelijk was geweest. De Zwitser Kubler heeft de Ronde van Zwitserland op zijn naam ge bracht. De uitslag van de achtste en laatste etappe luidde: 1. Goldschmidt (Lux) 6.55.22; 2. Schaer (Zwits) z t; 3. Diederich (Lux) z t; 4. Metzger (Zwits) z t; 5. Evens (Belg) z t. Een groep renners, bij wie Koblet, Kubler en Dino Rossi werden ex aequo op de 9e plaats geklasseerd. Eindklassement van de ronde: 1. Kubler (Zwits) 55.15.14; 2. Koblet (Zwits) 55.19.29; 3. Marttini (It> 55.29.19; 4. Schaer (Zwits) 55.32.22; 5. Vittorio Rosello (It) 55.41.04. De Kroon won de 800 meter te Dinslaken Te Dinslaken werden athletiekwed- strijden gehouden, waaraan ook mikele Nederlanders deelnamen. De trelang- rijks'e uitslagen luiden; 100 m: 1 Mej. Petersen (Did.) 12.4 sec.; 2 Puck Brouwer (Ned.) 12.5; 3 Gré de Jongh (Ned.) 12.6. 200 m: 1 Sander Domagalla (Did.) 25.5; 2 Puck Brouwer (Ned.) 25.7; 4 Gré de Jongh (Ned.) 26.2. Discuswerpen: 1 mej. Werner (Did.) 40,18 m; 5 Ans Panhorst-Niesing (Ned 36,97 m. 800 m: 1 De Kroon (Ned.) 1.51.9. 1500 m: 1 Kluge (Did.) 3.55.0; 4 Hans Harting (Ned.) 3.58.4. dan is 't meer dan tijd om Kruschen Salts te nemen. Duizenden lijders aan Piheumatische pijnen gingen U daarin voor. En met wonderbaarlijk gevolg. Toch is Kruschen geen tovermiddel, 't Is alleen maar de natuurlijke stimu lerende werking van Kruschens zes minerale zouten op Uw bloedzuive rende organen, die deze verlichting te weeg brengen. Wacht er toch niet mee! Neem Kruschen Salts. Ter wille van Uw hele gestel. Uw humeur, dat keert gelijk een blad aan een boom, als die pijnen van U afvallen en ge U weer vief en fit en monter voelt worden. (Advertentie, Ing. Med.)

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 5