Pain en Pom in Afrika 5CREEFJE5W0L OPEh HANDELSI OP Er speeli een schalkse glimlach over de gegroefde gezichten der wijdbroeken Pret over de strop van Edam -\ Meer dan een millioen bloemen in het Aalsmeerse bloemencorso JIMMY BROWN TERUG IN DE DIERENTUIN 8, I I I I HERMS CO Kermis in Volendam Karsaai op 4 kogeltjes' KeR.N)l"ó Nieuwe typen motoren Fries herkenningsteken Het Radioprogramma Een stadionspel over de verbroedering der volken U vaart er wei bij MARKT BARNEVELD KWALITEI SUPER Zebraflex-inl OM DEGULC HILCKMANN zijn dan ook Meer dan ooit „Bill VRIJDAG 81 AUGUSTUS 195l (Van onze speciale verslaggever) IfPT is kermis in Volendam. Vyf dagen lang tot Maandag. Dat betekent, dat V olendam vyf dagen lang zyn pose van het vreemdelingendorp laat varen en puur zichzelf ls. Tot diep in de nacht stort men zich in de kermisjool, be kommert men zich niet om vis of want, of exploitabele vreemdeling, heeft men alleen maar oog voor shlmmytTap, draaimolen, cakewalk, de schalks lachende meidjes ln do Zondagse Jakjes, en dat onschuldig lijkende vloeistofje in kleine glaasjes, dat met zo opmerkeiyk kernachtige namen te omschryven valt. Er is wat strijd geleverd, rond deze Volendammer kermis. En Volendam heeft die strijd voor dit jaar gewon' nen. Volgend jaar zal men wel weer zien. Met een olijke glimlach om de mond en een ondeugende schittering in de ogen kunnen de Volendammers U erover vertellen. Het is het verhaal van de voortdurende rivaliteit die er tussen Volendam en het kleinere en in zijn verleden o zo voorname Edam be staat. De Volendammers kunnen het niet goed zetten, dat hun woonplaats geen zelfstandige gemeente is, en gere geerd wordt vanuit het kleinere Edam. Het enige wat zij hiertegen kunnen doen, is hun getalsterkte duidelijk te laten voelen in de bestuurlijke kwes ties, waarover de gemeenteraad van Edam-Volendam zeggenschap heeft. En zo geschiedde het ook, toen er een be slissing genomen moest worden over de vraag, of de Edammer kermis een maand later dan gewoonlijk gehouden zou worden. „Komt niks van in", zeiden de tien (katholieke) raadsleden, van wie er ne gen uit Volendam komen. „De kermis van Edam blijft een week na Volen dammer kermis". Eigenlijk is het niet eens een week na elkaar. Maandag ls de laatste kermisdag van Volendam, en de Woensdag daarop begint het spul in Edam. De spullenbazen weten, dat ze dus op de klandizie van de Vo lendammers in de Edammer Kermis- week niet teveel moeten rekenen. Die hebben voorlopig genoeg pret gehad in eigen omgevtng. En zo is de Edammer kermis, die altijd belangrijker was dan de Volendammer kermis, op het twee de plan komen te liggen in de ogen van de kermismensen. Volendam daar entegen won aan betekenis. Niet om die groeiende betekenis van Volendam teniet te doen, maar wel om Edam dit jaarlijkse vertier te laten behouden, en de gemeentekas een grotere storting aan pachtgelden van standplaatsen, meende het gemeentebestuur van Edam KitMDeR.HAR.T erv In Engeland is een nieuw type vlieg tuigmotor ontwikkeld, dat een combina tie is van een turbine- en een zuiger motor. De machine verbruikt weinig brandstof en brengt zesduizend pk voort. Een Duitse ingenieur heeft voorts een motor ontworpen die 'n tussenvorm is t' -en een turbinemotor en een zui ger dito. Het model is een 1000 cc mo tor met een rendement van 45 pk. STAKING DREIGT BIJ TIELSE VEILING SEPTER Bij de Tielse veiling Septer dreigt een staking van het gehele personeel. Men wenst, dat de directie bewilligt in het afsluiten van een collectief arbeids contract. De bestaande regelingen wor den naar het oordeel van de betrokke nen onvoldoende nauwgezet uitgevoerd. met dat voorster te moeten komen om de onderscheidene kermisdata wat verder uit elkaar te leggen. Maar ja, wat konden de vijf overblijvende raadsleden voor gewicht in de schaal leggen, toen die tien Volendam-gezinde vroede vaderen zich doof hielden voor alle redelijke argumenten en hun veto handhaafden? Salomonsoordeel. Niets, zou men zeggen. Maar dat is niet helemaal waar. Die minderheid ging in beroep b(j Gedeputeerde Sta ten, of bij de Kroon, en vroeg vernie tiging van het Raadsbesluit. Die ver nietiging heeft niet plaats gehad. En daarom lachen die Volendammers een beetje schalks achter de hand. en komt er een ondeugende twinkeling in hun ogen. „De Commissaris van d" Koningin heeft een Salomonsoordeel geveld", zeggen ze hier in Volendam. Hij bepaalde, dat dit jaar op zo korte termijn Volendammer kermis aan de Edammer kermis vooraf zou blijven gaan, maar volgend jaar op even korte Volendam„Da's goeje, meneer de termyn Edammer kermis aan die van Commissaris", hebben de wijdbroeken met een ernstig gezicht gezegd na kennisname van dit besluit. En zij bo gen nederig het hoofd voor de ge strengheid en de voornaamheid van deze hoge magistraat en diens wijze raadgevers daar in dat deftige Staten- huis in Haarlem. Maar eenmaal weer buitenen terug in het eigen milieu, in hun knusse dorpje met zijn groen- geschilderde huisjes, en trippelklom pen voor de deur. daar aan de dijk van die oude Zuiderzee, wel toen was daar plotseling die olijke twinkeling in de scherpe ogen. En met de handen diep in de wijde broekzakken zei d'r eentje: „Volgend jaar. da's 'n hele tijd. Dat bekijke-we-nog-wel-es". En het is in deze schalkse stemming, dat Volendam dit jaar van zijn kermis geniet. In deze schalkse stemming, en ook met dezelfde bedachtzaamheid. Denk niet, dat een Volendammer zo maar tot uitgelatenheid gebracht kan worden. Hij kijkt wel uit. „Die Edam mers wel", zegt hij. „Die, ah bah, op vier kogeltjes kan die een kabaai schoppen, dat je er wonder wat van zou denken. Maar als het twaalf uur is. is die Edammer uitgepraat. Dan be- binnen wij pas. Terwijl die Edammer praatte, hebben wij de tijd gehad om er een paar achterover te wippen. Nou en dan moet je de onzen horen. En zien natuurlijk. Geen kraam of spul slaan ze over. Want het is maar één keer in een jaar kermis. Ander vertier is hier niet, och en alle Volendammers zitten vrij goed in hun slappe was. Daar is wel wat verdiend, de laatste tijd. Nog vorige week betaalde de garnalenpellerij tien duizend gulden uit aan de pellers. Dat pellen is een bijverdienste. De Volendammers heb ben er handigheid in. En er zijn hier heel wat grote gezinnen. Zeven cent per ons betaalt 't fabriek De kermis in het hoofd. En zo kan men doorkeuvelen. Van daag hebben de Volendammers de tijd voor U. Het nettenbreien of boeten daar tegen de glooiing van de dijk kan rustig doorgaan onder het praten. En gevist wordt er in deze dagen wat minder. Zeker, het hoekwant wordt nog wel even uitgezet en er wordt misschien ook nog wel even in de kuil gevist, of met het gaande want, maar erg van harte gaat het dit keer toch niet. Iedereen heeft de ker mis in de kop. En daarom kunt ge bij na heel Volendam deze dagen al thuis treffen. In de middaguren wordt er een wandelingetje gemaakt met de kinders aan de hand of in de wagen. Dat grut in zijn lange jurkjes mag dan een paar keer draaien en krijgt zijn zure of kaneelstok en zo nodig zijn standje, wanneer het in die hobbelende shimmybaan zijn klepperklompjes ver liest en natuurlijk geen kans ziet die dingkes bijtijds op te rapen. In de avonduren is het voornamelijk feest voor de groteren. En dat gaat door tot diep in de nacht en tot het zo aarde donker is, dat geen meidje het verant woord vindt alleen de weg naar huis te zoeken.... 42. De broertjes dwalen door de stallen rond, zonder dat zij Pepi zien, tot plotseling Pom terug komt hollen. ,.Ik heb hem gezien. Kom, ga mee!" Meer behoeft hij niet te zeggen, want Pim en Pom volgen hem op de hielen. En ja, daar staat in een afgelegen hoek je nog een kooi en wie zit daarin? Pepi, die als een hoopje ellende in el kaar zit gedoken, treurend over zijn verloren vrijheid. Maar dan schrikt hij op uit zijn kwijnende houding door drie vrolijke stemmen die tegen hem roepen „Kop op, ouwe jongen, we zijn gekomen om je te halen". Meteen is Pepi een en al leven. Steeds opnieuw omhelst hij zijn vriendjes en deze moe ten hem alles vertellen. „Ik dacht het wel, toen ik jullie daar op de kade zag staan. Ik dacht wel. dat jullie gekomen waren om mij te redden." Pepi huilt bijna van vreugde. „Ja maar als jij niet zo slim was geweest om je ring af te doen, dan hadden we je nooit gevon den. Je vader herkende die ring direct." „Gelukkig! Nu heb ik weer goede hoop om hier uit te raken. Ja ik heb al te gen de directeur gezegd, wie ik was, maar hij lachte me Uit en vroeg waar dan mijn Prinsenring was Ja en die had ik niet meer„Och, maar nu komt alles goed. Laat alles maar aan ons over," belooft Pim. VOUSNPAM De PA «.ei „It selskip foar Fryske tael- en slcrif- tenkennisse" heeft het initiatief geno- Tiien tot het beschikbaar stellen van een autoplaquette voor die auto-, mo tor- en bromfietsrijders, die er prijs op stellen te laten zien, dat ze in Fries land wonen. Straks toch zijn de pro vinciale kentekenen van de motorrij tuigen verdwenen. „Weer is er een stukje gevoelsleven kapot, opgeofferd aan de drang naar gemakzucht en cen tralisatie. Uiterlijk zullen we weer een stapje dichter bij de eenheidsmens zijn", zo schrijft het hoofdbestuur. ZATERDAG 1 SEPTEMBER HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 VARA in nn VPRO, 10.20 VARA, 19.30 VPRO, '20 nn 24.00 VARA. - 7.00 Nieuws. 7.18 Grim muziek. 8.00 Nieuws en weerberichten, g jo Cram.muziek. 8.40 Orgelspel. 9.00 Gram muziek. 8.40 Orgelspel. 9.00 Gram .muziek* (9.30—9.35 Waterstanden.) 10.00 „Tijdelijk uitgeschakeld", causerie. 10.05 Morgenwijding 10.20 Voor de arbeiders in de continu-bed^ ven. 11.35 Sopraan en piano. 12.00 Gram., muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelin. gen. 12.33 Roemeens Orkest. 13.00 Nieuws 13.15 Amusementsmuziek. 13.45 Gram.muziek 14.00 Voor de jeugd. 14.20 Fanfare-Orkest.' 14.50 Spreekuur voor emigranten. 15.15 Metro. pole-Orkest. 15.45 „Van de wieg tot het graf' causerie. 16.05 Gram.muziek. 16.30 Sport- praatje. 16.45 Kamerorkest. 17.30 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 18.15 Vara-varia. 18.20 Amusementsmuziek. 18.40 Regeringsuitzending: „Zoeklicht op de Westerse defensie". 19.00 Artistieke Staalkaart. 19.30 „Passepartout", causerie. 19.40 „Het Oude Testament in deze tijd", causerie. 19.55 „Deze week", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Ge varieerd programma. 21.15 Weense muziek. 21.45 Socialistisch commentaar. 22.00 Ha- waiïanmuziek. 22.25 „Onder de pannen" hoorspel. 22.45 Accordeonmuziek. 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00-24.00 KRO, 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Koorzang. 7.45 Morgengebed en Liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.35 Residentie-Orkest. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram.muziek. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram.muziek. 12.00 Angelus. 12.03 Gram. muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelin- gen. 12.33 Gram.muziek. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Amusementsmuziek. 14.00 )tTheo Casion, in misdaad en antiek", hoorspel. 14.20 Gram. muziek. 14.40 Mannenkoor. 14.55 Kroniek van letteren en kunsten. 15.30 Fanfare-orkest. 15.55 Kamerorkest en soliste. 16.30 „Do Schoonheid van het Gregoriaans". 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Filmmuziek. 18.15 Sport. 18.25 Promenade-orkest en solist. 19.00 Nieuws 19.15 „Dit is leven", causerie. 19.21 Actuali teiten. 19.27 Gram.muziek. 19.52 Journalistiek weekoverzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 De ge wone man zegt er 't zijne van. 20.12 Gram. muziek. 20.15 „Lichtbaken". 20.40 „Steek eens op, heren!". 21.00 Gevarieerd programma. 21.53 „Wat zou U doen?". 22.00 Amuse mentsmuziek. 22.30 (,Wij luiden de Zondag in". 23.00 Nieuws. 23.15 Nieuws in Espe ranto. 23.22—24.00 Gram.muziek. Het jaarlijkse grote Aalsmeerse bloe mencorso zal op Zaterdag 8 September weer door de hoofdstad trekken. In de anderhalve kilometer lange stoet zullen 28 praalwagens en 27 luxe wagens mee rijden, die 26 landen symboliserend zul 32. Het succes van de Kuitendamse dierentuin liet niet lang op zich wach ten. De bezoekers stroomden bij dui zenden toe en op Zaterdag en Zondag en vooral tijdens de kindervacanties moesten de mensen buiten in de rij gaan staan, voordat zij konden binnen treden. Jimmy zat op zulke hoogtij dagen zelf aan de kas-., en met een vergenoegd gezicht streek hij de kwar tjes, de guldens en rijksdaalders op „Dat alles doe ik in een potje", dacht hij, „en daar gaan wij dan de dierentuin het volgend jaar van uitbreiden". De dieren zelf hadden ook veel plezier in al die belangstelling, hoewel een paar van de oudste dieren toch nog wel eens terugdachten aan de veel rustiger da gen van vroeger. Wie ook niet hele maal tevreden was, dat was de leeuw Piet, die het Jimmy persoonlijk kwalijk nam, dat hij er niet een paar kamera den bij had gekregen of op z'n minst 'n levensgezellin. De meeste dieren had den gezelschap gekregen. Toen Jimmy op een ochtend langs kwam wandelen, keek de leeuw Piet hem zo vals aan, dat Jimmy vroeg: „Scheelt er wat aan?" KONINKLIJKE SCHEEPJESWOLFABRIEKEN VEENENDAAL 'E WAGEN IN HET KLOOSTERBOS DOOR MARJOR1E VERNON (26 Hij deed een stap achteruit en groette haar toen ze haar vos zachtjes in de flank aanzette. Ze glimlachten; toen reed Nan Sylvester weg en Neville ver volgde zijn weg met een peinzende uit drukking op zijn gezicht. Een aardig kind, dacht hij. Een heel ander type dan Peta, maar in haar soort even aar dig. Ze had een eenvoud en oprecht heid over zich, die zeer aantrekkelijk waren en als ze lachte lichtten haar blauwe ogen op alsof er een lampje achter brandde. Het leek een door de hemel geschonken kans om te leren paardrijden maar hoe moest hij dat voor elkaar krijgen? Kon hij er op vertrouwen dat Nan Sylvester zijn ge heim zou bewaren? Of zou het meisje hem aan Peta verraden? Neville keerde naar de Hall terug en ging aan zijn ontbijt met dit vraagstuk nog steeds in zijn hoofd. Wel! Hij zou beter in staat zijn haar betrouwbaarheid te beoordelen na zijn bezoek van vanmiddag. Hij verheugde zich daar geweldig op; het leven was werkelijk boordevol prettige beleve nissen op het ogenblik! Na het ontbijt ging hij met de post naar het Kloosterbos. Bruce was, don- kerverbrand en kerngezond, nog steeds zeer tevreden in zijn woonwagen, en had de vorige dag doorgebracht met te zwerven door de heuvels in de verte, om, zoals hij Neville vertelde, „te ver geten dat er zulke dingen in het leven bestonden als bridgespelers en koppe lende moeders. „Tussen haakjes, hoe vlot het met jouw koppelende moeder? ging hij voort en keek Neville ondeu gend aan. „Ben je gisteravond onge deerd ontkomen?" Neville, die zich het ogenblik herin nerde waarop hij Peta bijna in zijn ar men had genomen en hartstochtelijk gekust, kreeg een kleur. Hij had bijna gedaan waar Bruce hem zo voor had gewaarschuwd Lyn- ford als een verloofd man verlaten dat wil zeggen, als Peta hem had ge accepteerd, wat ondenkbaar was. „Jij moet toch flinker en wilskrach tiger zijn dan je eruit ziet," plaagde Bruce hem „Ik wil wedden dat alles in scène was gezet voor Romantiek met een grote R, is het niet? Rose lampjes, hem uit zien, een schip'eracht"* gezel die het antieke zilver en kristal besche nen, en na een perfect samengesteld üinertje met smeltende wijnen, 'n wan delingetje in de maneschijn, in de heer lijk geurende tuin, met de bekoorlijke dochter van de gastvrouw....?" Bruce's grijze ogen keken spottend en Neville gaapte hem verbaasd aan. Heritage had het zo goed beschreven alsof hij erbij was geweest! Hoe ter we reld kon hij dat weten? Heritage knikte voldaan. „Dat dacht ik wel. Je hoeft het niet te ontkennen, kerel. Het enige wat me verbaast is, dat je erin bent geslaagd uit het net te ontsnappen!" „Maarjij bent er toch niet ge weest? Hoe kan je dan in vredes naam Bruce lachte kort. „Beste jongen, ik ben niet van gisteren. Je kunt er van cp aan, dat als een vrouw zo duidelijk toeschietelijk is, ze ergens op aanstuurt. En ik heb je van het begin af aan ge zegd, dat de moeders en dochters ach ter het Lynford-vermogen aan zouden zitten. Dat is geen compliment voor jou of voor mezelf, denk dus niet dat ik dat uit verwaandheid zeg. Ik wou al leen dat we je een valse baard en snor konden aanmeten om je de waarheid van mijn woorden te bewijzen. Het wordt langzamerhand tijd dat je eens wat van dat idealisme kwijtraakt en wel in je eigen belang." „Werkelijk Bruce, jii hebt wel een erg verbitterde en gedesilhisionneerde kijk op de mensen." Neville bloosde hij nog steeds. Op dat ogenblik leek jaren jonger dan de andere man. „Ik zou het ellendig vinden als ik ook zo somber was." „Al goed, beste jongen." Heritage legde z'n hand kalmerend op zijn schou der. „Ik zou je zo graag een pijnlijk ontwaken willen besparen Het leek me beter om je te waarschuwen en je een beetje voor te bereiden op de schok, dié je onontkoombaar te wachten staat" „Ik kan er wel tegen hoor, als het zover is," antwoordde Neville tamelijk kortaf. Bruce las zijn brieven, beantwoordde er twee en verscheurde de andere. „Loopt alles goed? Geen complica ties?" vroeg hij na afloop. „Neen. De bedienden hebben me zon der enige bedenking geaccepteerd, wat geen wonder is daar jij, zoals je vertel de, even vreemd voor hen was als ik." Neville beschreef het dinertje van de vorige avond, maar liet niets los over Peta. Bruce luisterde belangstellend, zo nu en dan knikkend en moest lachen om Neville's beschrijving van kolonel Lampley en de dominee met zijn dom me vogelachtige vrouw. Grant vertel de hem echter niets van zijn ontmoeting vóór het ontbijt en zijn afspraak voor die middag, want hij had zo'n idee dat Bruce hem ook voor Nan Sylvester zou waarschuwen en zou insinueren, dat zij ook aasde op het geld van de Lynfords. (Wordt vervolgd) b. eveld. Piuimveeinarkt. Aanvoer ca. 43.000 stuks (voor de tijd van het jaar erg veel). De prijs van de oude kippen liep terug. De aanvoer van N.H. blauwe was reeds beduidend, maar de handel er in was niet te best. Aan de export van dit pluimvee is veel risico verbonden. Het moet in Zwitserland b.v. eerst veertien dagen blijven staan en dan gekeurd worden op pseudo vogelpest. De handel was over het algemeen traag. Prijzen: oude kippen f 1,75f 4 (per kg f 1,40f 1,70); oude hanen f 2f 4; oude eenden f 1f 2; NH blauwe kui kens f 2.20f 2,60 per kg; tamme ko nijnen f 1,50f 4,75; jonge hennen f 2 f 4,30; jonge hanen f 1,50f 3 (per kg f 2—f 2,50), ganzen f 3,50—f 5,75; kalkoenen f 2,35f 2.85 per kg; wilde eenden f 1,25f 2; wilde duiven f 0,35 -f 0,45. Eiermarkt: Aanvoer ca. 700.000 stuks. Trage handel. Prijzen: f 15.20 f 15,75, middenprijs f 15,40, kiloprijs f 2.50; jonge hennen eieren f 10f 13 er 100 stuks. len uitbeelden. Aan de bloemen-mani- festatie is deze keer het stadionspel „Utopia" verbonden. Een jaar lang heeft de Aalsmeerse bevolking voorbereidingen getroffen om het bloemenfestijn weer tot iets zeer aparts te maken. In de z.g. Aals meerse nacht van 7 op 8 September zal echter nog hard gewerkt moeten wor den. Niet minder dan duizend binders zullen de wagens moeten optuigen. Zij hebben daartoe nodig 750.000 dahlia's, 175.000 anjers, 100.000 rozen, 90.000 gla diolen, 450.000 graszoden en 35.000 kg. mos. Om deze hoeveelheid bloemen en geur bijeen te houden is duizend kg. draad nodig, dat is ongeveer duizend km. of tweemaal de afstand Amster dam-Parijs. Vanaf Aalsmeer zullen de wagens door Bovenkerk en Amstelveen naar het Olympisch Stadion trekken. Na het Stadionspel volgt de stoet een uitge strekte route door Amsterdam, waarbij volop gelegenheid zal zijn alles "oed te bekijken. H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Bernhard stelden me dailles beschikbaar. In het spel „Utopia" het land on zer dromen van de hand van M. Re- vis, zal op symbolische en bloemrijke wijze de verbroedering der volkeren tot uitdrukking worden gebracht, waar bij het vluchtelingenprobleem in het middenpunt staat. „Die altijt koopt de Sa! sich veel sorgh e Deze wijze rai slaat U niet in van onze 6 Speciale Vi Lingeriewol in per 100 gram Zeer sterke jai pantalons met Herenhemden, rokken lange n in alle maten, IJzersterke wei nylon, zwart e Op alle laken: Woensdag a.s. Charmeuze da een prachtige k derband Prima kwalite (grote ruit) 80 KWALITEI MORGEN ZATERDAl wij een modern Ingi vergrootinrichting 99 in de SCHOL Wij zijn geen onbekei 5 jaar de schoenmak hebben gedreven, wy hebben het nieuw: worden bestraald me! Onze behandeling en zaam bekend en wij bedrijf ten zeerste aa S CHO UT E N STUAAT ■E mm Groie en N.V. BOEK- EN Voordam 11 De allerlaatste g nen van 29. nu 12.9 HILCKMANN's teert geheel Dl MANTELS van prijs voor ATTENTIE: on en Z' Herenoverhemden, extra sterk, voor^ sport en werk Herenanklets, solide kw Heren flanel dubbele borst Zwanendons nachthemd, m.1 m lange mouw i Damespyama's, fijne katoen, J van 12.90 nu Damesnachthomd, f jjne katoen Sterke badhand doeken nu Washandjes v. 60 nu 29, van 30 nu Wil Heer s.v. bon gegeven hilckman: Het is de mo „Ais dit duel voorbij is, zal ik je wel krijgen, vriendje!"

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 6