Alkm. Boys en Beverwijk konden het niet tot doelpunten brengen TELEVISIE een oud boerenhuis Geblokten liepen in op C.S.V. en Randers boekte eerste overwinning AFBRAAK Koopkrachtige Lezers Uitslagen afdeling Noord-Holland Randers moest overwinning op Limmen uit het vuur slepen DTS-Schagen: een demonstratie van machteloos voorhoedespel DEMONSTREREN KAAL H.V.C. zette opmars naar titel voort HS7 komt langzamerhand dicht in de buurt van de eerste plaats. Gisteren versloeg de ploeg uit Heiloo het sterke Assendelft. Purmersteyn is voorlopig echter nog onbereikbaar daar de lei ders gisteren hun vijfde overwinning in successie boekten. De Rijp heeft geen kans gezien om hekkensluiter MFC zijn vijfde nederlaag te bezorgen, zodat de ploeg uit de Rijp weer gevaarlijk K.F.C. had grote moeite met Spartaan Egmondia op eigen bodem verslagen W.B.S.V.'s geflatteerde zege op Kolping Boys Schagen greep nog naar een gelijk spel Zeevogels was DREO verre de baas Een enerverende strijd waarin de defensies domineerden Dupont kwam te vallen Geblokten kregen meer kansen VIOS onderbrak zege tocht Hugo Boys Alkmaarsche Courant DE VOORHOEDE van Alkmaarse Boys had blijkbaar in de wedstrijd tegen B.K.C. vrUwei al zijn kruit verschoten want in de aardbeienstad konden de geblokten het tegen Beverwijk niet tot een doelpunt brengen. Niettemin be haalden onze stadgenoten toch een winstpunt, daar ook de voorhoede van de „Wijkers" in gebreke bleef. Het was een buitenkansje voor Alkmaarse Boys dat Hollandia een einde maakte aan het ongeslagen record van C.S.V., zodat toch nog een punt op de leiders kon worden ingelopen. Randers vond drie nederlagen voldoende. Op eigen terrein vonden de Ooievaarsnestbewoners weer iets van hun oude vorm terug en lieten Dimmen met lege handen vertrekken. TN 2A vielen geen verrassingen te no teren. HVC zette zijn opmars naar de titel met een overwinning op OSV voort, HFC sleepte twee winstpunten uit het „Helderse" vuur, AFC en West- Frisia deelden de punten en ZFC gaf Baarn geen kans om de overwinning van vorige week te herhalen. H.V.C. 4 4 0 0 ld- 5 8 Stormvogels 4 2 1 1 9— 4 S Z.F.C. 4 2 1 1 8— 6 5 Westfrisia 4 2 1 1 12—13 5 H.F.C. 3 2 0 1 6— 7 4 Helder 5 2 0 3 16—12 4 A.F.C. 4 1 1 2 11— 8 3 Alcmaria 4 1 1 2 5—— A OS.V. 3 1 0 2 5— 7 2 Baarn 4 1 0 3 8—16 2 V.V.A. 3 0 1 2 7—13 1 j/FC had meer moeite met Spartaan dan verwacht werd. De Hogers be haalden na een enerverende strijd slechts een benauwde 32-overwim ning. DWV had met' Schoten mmder moeite en de overwinning van ZW op Hercules liet aan duidelijkheid even min iets te wensen over. HRC boekte een min of meer verrassende overwin ning in de uitwedstrijd tegen UW en Zeeburgia kon het in Volendam niet verder dan een gelijk spel brengen. K.F.C. Volendam Zeeburgia Z.V.V. U.V.V. H.R.C. D.W.V. De K.mera Spartaan Hercules Schoten 5 5 4 5 5 4 5 4 5 4 4 12— 7 14— 7 5— 3 14— 7 9— 5 8— 6 6— 0 11— 7 5—16 1—10 4—15 7 O ALS gezegd heeft Hollandia een einde gemaakt aan de overwinnin genreeks van CSV. Daar Zaandijk van WSV won en Beverwijk en Alk maarse Boys de punten deelden, heeft zich in 3C een kopgroep gevormd van vijf clubs, die bijna evenveel verlies- punten boekten. Het grootste verschil bedraagt bedraagt een punt. C.S.V. 5 4 0 1 10— 4 8 Hollandia 5 3 2 0 11— 7 8 Beverwijk 5 3 1 1 11— 6 7 Zaandijk 5 3 1 1 9— 4 7 Alkm. Boys 4 2 1 1 9— 6 5 W.S.V. 4 2 1 1 9— 7 5 Ripperda 5 2 1 2 13—13 5 Q.S.C. 4 0 3 1 6— 8 3 B.K.C. 4 1 1 2 8—14 3 G.V.O. 4 0 1 3 9—15 1 Wijk aan Zee 4 0 1 3 5—10 1 I.V.V. 5 0 1 4 6—12 1 komt. Purmersteijn EVC HSV WW Assendelft Monnikendam Meervogels Limmen Zouaven De Rijp Randers MFC St. George de rode lantaarn 0 0 19—7 10 2 0 12—5 10 2 I 14—9 8 3 1 13—11 7 2 1 13—7 6 1 2 12—8 5 1 2 10—9 5 2 2 10—12 4 0 3 7—10 4 1 4 9—14 3 0 3 3—11 2 0 4 14—24 2 2 3 3—12 2 Interessante exposities voor de duivenliefhebbers Eind November en in de loop van de maand December staan de duivenlief hebbers weer vele interessante dagen te wachten. Allereerst zal de Flying Fond club Noord-Holland, waarvan bekende liefhebbers in N.H. lid zijn, een tentoon stelling houden. De Alkmaarse Con courscommissie organiseert in Decem ber een tentoonstelling in café „Tom" op het Waagplein, terwijl de grote ten- toonstellng van Afd. A, waarvan meer dan 1000 duivenhouders lid zijn. over geheel N.H. verspreid, haar jaarlijkse tentoonstelling zal houden in De Rus tende Jager te Heiloo op Zaterdag 29 en Zondag 30 December a.s. Egmondia verloor de wedstrijd tegen liet bezoekende Knollendam practisch in het eerste half uur. In die periode was Egmondia overwegend sterker. De voorhoede wist de kansen echter niet te benutten, terwijl bovendien de kee per van Knollendam de hachelijkste si tuaties meester bleef. Zoals zo dikwijls gebeurt, kwam ook nu het succes juist aan de andere kant. De linksbinnen van Knollendam, die te veel vrij spel had, wist zijn eerste kans te benutten en het was 01. Bijna scoorde Egmon dia vóór de rust de gelijkmaker; ter gend langzaam ging de bal echter, on bereikbaar voor de doelman, precies langs de buitenkant van de paal. Zo brak de rust aan met de stand 0—1. Geen minuut na de hervatting ver grootte Knollendam de voorsprong tot 20, wederom door de linksbinnen. Di rect daarna echter verkleinde links binnen Zwart voor Egmondia de achter stand tot 21. Tien minuten later scoor de Knollendam nogmaals. De midvoor stond bijna in het doel, toen hij de bal kreeg toegespeeld, zodat hij geen moei te had om in te schieten. Even aarzelde scheidsrechter Van Dijk, doch toen ken de hij dit buitenspeldoelpunt toe. Het was vrijwel zijn enige fout deze mid dag, die Egmondia evenwel de wed strijd kostte. De moed was er bij de Eg- monders uit en daar ook Knollendam niet veel meer presteerde, ging de wedstrijd uit als een nachtkaars. Het was de eerste competitiewedstrijd sinds bijna twee jaar, die Egmondia op eigen veld verloor. Lammers en Visser Jr. scoren sa men met een perfecte kopbal het tweede doelpunt voor DOS in de ontmoeting tegen Wageningen IA: EgmondiaKnollendam 13; ODIZSVA 35; ZeevogelsDREO 50; UitgeestRCZ 02; Beemster USVU 1—2. IC: SRCKaagvogels uitgesteld; Koedijk—Berdos 2—3; WGW—Schoorl 60; ForestersN.Niedorp 20; Hugo BoysVios 11. 2A: WestzaanSt. Bavo 36; Kol- ping Boys—WBSV 04; Graftdijk— Zaanse Boys 43; Gr. SchermerRK SVS 5—3; Jisp—PSCK 2—0; Furmer- landBerkhout 26. ,Res. IA: IW 2-WZ 2 2—1; OFC 2 Volendam 2 42; Purmersteyn 2 ZFC 4 3—2; RCZ 2—WFC 4 1—1; Zaan- landia 2Alcmaria 4 04. Niettegenstaande het feit dat Stroet zich moest laten vervangen heeft Ran ders in de wedstrijd tegen Limmen toch zijn eerste overwinning behaald. Ge lukkig voor de Ooievaarsnest-bewoners was Sol weer op het appèl eri kwam Limmen in het veld met een invaller voor zijn doelman, die een vrij zwakke indruk maakte. VOLKOMEN IN DE LIJN van de gehele wedstrijd waren de drie doelpunten, die gistermiddag door DTS en Schagen in Oudkarspel werden gescoord. Twee strafschoppen en een „sofgoal" waren het resultaat van anderhalf uur zwoegen van tien volkomen svhotloze aanvallers. Zowel Slikker als Van der Hoven hebben 1 zeldzaam gemakkelijke middag gehad.Juist wellicht daardoor deden belde soms zulke gekke dingen en zo zal Slikker zichzelf zijn fout bij het eerste doel punt wei nimmer vergeven. In de twintigste minuut zag hij namelijk kans een onschuldig rollertje van Carnas via zijn handen achter de lijn terecht te doen komen: een cadeautje, dat DTS met vreugde ontving. De wedstrijd was slechts drie minu ten oud, toen de gastheren de leiding namen. Van Iseger wist handig van een weifeling van de doelman gebruik te maken en kopte de bal feilloos in. Lim men reageerde op deze achterstand door steeds weer aanvallen op te bou wen. Het gelukte linksbinnen Broeders dan ook om acht minuten vóór de rust gelijk te maken. Met Limmen in de aanval kwam de rust. Bij de hervatting was P. Teigeler ver vangen door Kemp. Weer gaf Limmen de toon aan. Eenmaal kwam midden voor Groot alleen voor keeper Vethaak te staan, doch door snel uitlopen wist de Randers „goalie" erger te voorko men. Het spel ging hierna gelijk op. Na 25 minuten spelen kreeg de thuisclub een vrije schop te nemen op de rand van het beruchte gebied. Met een boog- bal wist Schot de winnende goal te maken. De Dimmen-doelman ging ook bij dit doelpunt niet geheel vrij uit, daar hij totaal missloeg. De gasten zet ten nog even de kiezen op elkaar. Ran ders moest 'an ook met man en macht verdedigen om de kostbare punten te behouden. Res. IB: ZFC 6Alcmaria 3 42 Alkmaarse Boys 3QSC 3 33. Res. IC: Alkmaar 2—BKC 2 3—0; RK AFC 2Grasshoppers 2 12; Schagen 2—HRC 4 1—4; Westfrisia 4—WW 2 13; Helder 3Succes 2 13. Res. 2C: SVA 2—Alcmaria 5 4- USVU 2—Zeevogels 2 2—3. Res. 2D: Kaagvogels 2SRC 2 uitge steld; Oudesluis 2DTS 2 02; Texel 2RKAFC 3 42; Vios 2Watervogels 2 0—1; ZAP 2—HRC 5 2—2. Res. 3D: Vitesse 4Alkmaarse Boys 4 01; Vitesse 3Egmondia 2 5—2 Uitgeest 3Foresters 2 10. Res. 3F: Schoorl 2Randers 2 23; Hollandia 3Hugo Boys 2 17; RKAFC 4Vrone 2 13; Alkm. Boys 5St. Vic tor 2 12. 4G: Alkmaar 3Berdos 3 13; Ber gen 3St. Adelbert 2 61; Vitesse 5— Alkmaarse Boys 6 31. 4H: Randers 3Adelbert 3 20 KoedijkDuinranders 3 73; Bergen 4 Foresters 3 01. 41: Adelbert 4Foresters 4 05. 4J: Vrone 3—KSV 2 6—1; Reiger Boys 2Foresters 5 42. Junioren: A: ZWAlcmaria 211; Alkm. BoysPurmersteyn 36; WFC—KFC 0ZFC—Zaandijk* 2—2. F: Egmondia aEgmondia b 31; ForestersSchoorl uitgesteld; Alkmaar Alcmaria b 13. CC: SVW—WGW 1—3; Duinranders Zeevogels 21- Kolping BoysVIOS 4—5; LSW b—RKAFC b 5—4. Adspiranten: A: OSV—WFC 1—1; ZW—Alcm. 05; Alkm. BoysPurmersteyn 10; QSC—KW 4—0 C: ZW b—Alcmaria b 0—1; OSV b —WFC b 3—2. F: UitgeestJong Holland 10; SchoorlCSV 18; EgmondiaFores ters 14. G: Foresters bAlcm. c 31; Alk maarse Boys bBOL 10; Vrone—Alk maar 90; Reiger BoysKoedijk 20. R: DTS b—BOL b 40; Reiger Boys bAlcmaria e 34; Alkm. Boys c Alcmaria d 03; Randers bForesters c 5—0. [VAT Texel na vijf nederlagen belust op een overwinning was laat zich begrijpen. Jammer voor Bergen dat de Eilandbewoners juist in een wedstrijd tegen deze ploeg hun vorm weer moes ten hervinden. DTS verrichtte een goede prestatie door Schagen te ver slaan en ook de overwinning van Grasshoppers op ZAP mag er zijn. VroneWatervogels en SuccesVZV eindigden in een gelijk spel. Van Vrone en VZV hadden wij meer verwacht. Oudesluis 5 3 I 1 8— 4 7 Grasshoppers 5 3 1 1 8— 4 7 Z.A.P. 6 3 1 2 14—13 7 Schagen 5 3 0 2 9— 8 8 Succes 6 2 2 2 16—14 6 D.T.S. 5 2 1 2 10— 9 5 R.K. A.F.C. 5 2 1 2 9—11 5 Vrone 6 1 3 2 13—13 5 Wieringerw. 5 I 2 2 7— 8 4 Bergen 5 2 0 3 7— 9 4 Texel 6 1 2 3 8—11 4 Watrvogels 5 0 1 4 5—14 1 Na de aftrap door Kolping Boys ging WBSV met de wind in de rug al direct tot de aanval over. KB sloeg de aanval echter op correcte wijze af en bracht daarna de achterlinie van WBSV in wer king. Vanuit de hierop genomen doeltrap zette WBSV een geweldig offensief in, die resulteerde in een keurig doelpunt van linksbuiten Ootes: 1—0. KB. niet ont moedigd, trok weer ten aanval, maar de schotloze voorhoede kon geen resultaat hoeken. Vijftien minuten vóór de rust zug WB SV zijn goed samenspel beloond, door de goed combinerende voorhoede, waarin de rechtsbuiten van WBSV, Van Etten, nog net op tijd de aanstormende KB- kecper wist te passeren: 2—0. Na de rust zette KB alles op alles om de achterstand te verkleinen, maar zag geen kans om de keeper van WBSV te verschalken. Tactisch ging WBSV weer tot de aanval over en het derde doelpunt werd gescoord door midvoor Jak, die uit een voorzet de bal schitterend omhaalde: 3—0. KB, dat niet over genoeg energie en uithoudingsvermogen scheen te beschik ken, gaf WBSV de gelegenheid tot een sinecure. Midvoor Jak zag nogmaals kans om tien minuten vóór het einde voor de toegesnelde backs van grote afstand de bal in de uiterste hoek van het doel te deponeren: 4—0. Want de Langedijkers konden dat meevallertje best gebruiken. Ze hadden nog weinig anders gedaan dan met de rug tegen de muur staan. Steeds viel Schagen aan. Verra trachtte met lange halen een opening te vinden. Een ope ning, die de gehele wedstrijd niet zou komen. De ongetwijfeld technisch be hoorlijk spelende geel-zwarte aanval lers kwamen stootkracht tekort tegen knapen als Bobeldijk en Kalverdijk. Een goed schot van de jeugdige Van der Oord plukte Van der Hoven stijl vol uit de lucht en een fraaie voorzet van De Graaf nog de beste aanval ler kopte Kooij juist naast. Schagen kon doen wat het wilde, doch een doel punt bleef een vrome wens. In plaats van de verdiende gelijkmaker werd het zelfs 20 toen Carnas vlak voorde rust Slikker met 'n strafschop passeer de. Schagen begon in de tweede helft met de vaste wil het verloren terrein te her winnen. Reeds na vijf minuten werd het dan ook 21, toen Verra op zijn beurt een strafschop langs Van der Ho ven schoot. De spanning was er weer volop. De geel-zwarte aanhang begon zich te roeren, maar het zijn nog altijd de doelpunten, die beslissen. Dat DTS de kostbare 21 met hand en tand verdedigde is begrijpelijk en Schagen miste nu eenmaal de mensen, die raak schieten. Een wedstrijd, waarin de der de klassers maar amper aan vierde klasse-spel kwamen. Zand er over. Zeevogels heeft vooral vóór de rust met het zwakke DREO meer moeite gehad dan de uitslag zou doen vermoe den. Wel waren de Egmonders hun te genstanders uit De Rijp van meet af aan over alle linies de baas, maar doel punten bleven uit. Eerst na bijna een half u t spelen wist midvoor Groot Zeevogels de leiding te bezorgen, 10. Tot de rust bleef het bij dit vrij povere resultaat. Na de rust ging het van een leien dakje; vooral midvoor Groot kreeg toen de srraak te pakken. Met twee goede doelpunten bracht hij de stand op 30. DREO kon hier niets tegenover stellen en toen de linksback in eigen doel schoot, waren de gasten de kluts hele- moni kwijt. Het deed er weinig meer toe, dat de midvoor tot slot nog zijn vierde doelpunt scoorde en daarmede de eindstand op 50 bracht. Motorrijders werden door pech achtervolgd Acht rijders uit Alkmaar en drie uit Oterleek hebben Zaterdag deelgenomen aan de wedstrijden om het motorkam- pioenschap van Noord-Holland. Er ston- den een dagtraject van 120 kilometer en een nachttraject van 60 kilometer op het programma, die voor de zware mo toren met een gemiddelde snelheid van veertig kilometer moesten worden af gelegd. Het parcours dat was uitgezet was verre van gemakkelijk. Alkmaar nam deel met een team vm drie rijders, de heren M. Barsingerhorn, J. Jansen en G. Dupont en voorts nog vijf individuele deelnemers. Het is de Alkmaarders niet van een leien dakjg gegaan. Reeds na vijf kilometer namen zij een verkeerde route, hetgeen hen op een aanzienlijke achterstand op het tijdschema kwam te staan. Dupont was de grootste pechvogel. Bij zijn pogingen om zijn positie te verbeteren verloor hij onder Mijdrecht de macht over zijn stuur en kwam in een vrij diepe vaart terecht. Daar hij met zijn been aan dg motor bleef haken, moesten andere rij ders, waaronder de heer Bockweg utt Oterleek, hem met gezamen'ijke kracht op het droge helpen. Van 't Alkmaarse team reed alleen de heer Barsingerhorn de wedstrijd uit. Het team Oterleek was samengesteld uit de heren A. Plevier, J. Middelkoop en Bockweg. De heer Bockweg staakte 's middags, toen de heer Dupont ten val kwam, de strijd en keerde samen met deze naar Alkmaar terug. A. Ple vier kreeg 's avonds, tien kilometer vóór het einde, een lekke band en moest eveneens het veld mimen. Ook de heer Middelkoop werd door pech achtervolgd en moest de strijd staken. De officiële uitslag van de wedstrijd is nog niet bekend. Alkmaarse Boys zal in een ver verleden moeten teruggrijpen om een wedstrijd tegen te komen, die van begin tot einde zo spannend was als de ontmoeting die gisteren in Beverwijk tegen de ploeg van die naam werd gespeeld. Hier ston den twee teams tegenover elkaar, die ieder voor zich wilden winnen, twee teams ook met een sterke verdediging, die van geen wijken wist. Reeds vóór de rust bleek dat in deze wedstrijd weinig zou worden gedoelpunt en dat de ploeg, die er in zou slagen een treffer in het doel te plaatsen practisch zeker kon zijn van de overwinning. in deze zo spannende strijd moest hij de teugels wel strak houden. De Boys speelden in de eerste helft tegen de scherpe zon in. Reeds spoedig moest Kramer een uiterst gevaarlijke schuiver van de Beverwijk-linksbinnen stoppen, waarna Snijders een prachtige pass aan Knip gaf, die in goede positie doch sterk door de zon gehinderd, naast schoot. Toen was het weer de beurt aan de thuisclub. Een schot van links binnen Dekker rolde langs de doellijn ten slotte over de zijlijn. Een tijd lang Als wij de kansen nagaan, die beide elftallen op de zege hebben gehad, dan zijn die van de Boys ongetwijfeld de grootste geweest. Dat zij niet met suc ces werden uitgebuit, was onder meer te wijten aan de robuste verdediging van Beverwijk, waardoor tengere spe lers als Van Zon, Snijders en Knip zich lieten imponeren. Van de backs was de meer dan 40-jarige Marks zeker de hoeksteen van de verdediging. Deze veteraan was overal waar gevaar dreig de en hij trapte en kopte met hetzelfde gemak als bijna een kwart eeuw gele den. Bovendien was de gehele Bever wijk-defensie even snel als beweeglijk. Het pleit voor de geblokten, dat zij zich geen ogenblik lieten intimideren en de tegenstander met zijn eigen wa pen te lijf gingen. Daardoor werd deze wedstrijd niet eenzijdig en zoals de uitslag misschien zou kunnen doen ver moeden evenmin saai. Kramer in het Boys-doel heeft misschien iets min der werk verricht dan zijn collega Raap, doch wat hij te doen kreeg was veel gevaarlijker. Metselaar en Krul stonden hem goed ter zijde. In de mid- denlinie deed vooral Toon Indri uitste- kend werk en ook De Ley verzette veel werk evenals Blok. Het en.ge wat op deze linie viel aan te merken, was het feit, dat zij de gevaarlijke rood-witte- voorhoede wel eens wat te "eel liet op dringen zonder deze terstond aan te vallen. Een woord van lof aan scheidsrechter Capon mag niet worden onthouden. Hij floot misschien wel eens wat veel, doch was Alkmaarse Boys iets meer in de aanval. Jan Indri scheen succes te heb ben -toen hij op de rand van het straf schopgebied ruw ten val werd ge bracht. De vrije trap leverde helaas niets op. Pater probeerde het ook eens met een paar puike schoten die even min resultaat opleverden en met de Boys iets in de meerderheid werd ge draaid. Weer loste Pater een van zijn ko gels, weer werd Jan Indri op de rand van het beruchte gebied getackeld, doch tot doelpunten leidde dit alles niet. Naar mate de spanning steeg, trachtten de Beverwijkers een doelpunt te forceren, doch verder dan een hard schot van linksbuiten H. van der Lint, brachten zij het niet. De Boys wijzig den daarna hun voorhoede, waarbij Jan Indri via de middenvoorplaats ten slot te op de rechtervleugel belandde, maar ook dit had geen resultaat. Twee elftallen, die. alles hadden ge geven wat zij in techniek en tempo be zaten, verlieten ten slotte zichtbaar vermoeid het veld. In een zeer goed geslaagde wedstrijd is het de mannen uit Warmenhuizen gelukt Hugo-Boys uit Heerhugowaard een punt afhandig te maken. Er werd gisteren een enthousiaste strijd gestre den op het Hugo-Boys-terrein. Twee kopploegen kwamen daar tegen elkaar uit, twee ploegen, die elkaar niets toe gaven en die in kracht deze middag miniem verschilden. Na de aftrap ging de wedstrijd rustig op en neer, terwijl beide teams wel wat te kampen had den met zenuwen. De vele mistrappen aan de Hugo Boys-zijde waren hiervan het voorbeeld. Toch kon Vios na een «.wartier spelen niet verhinderen, dat de Oranjeher.iden, ditmaal in het blauw gestoken, omdat zij kleurgeno- ten ontmoetten, een prachtig doelpunt maakten. Een hoge voorzet van de H.B.-rechtebuiten kopte rechtsbinnen Deken over de keeper heen en het was voor de gotd-spelende Bruijns een tik je om de Hugo Boys de leiding te ge ven. Dit ontnam echter VIOS haar e thousiasme niet. Hard werd er ge streden. Aanvallen gingen snel op en neer en keer na teer werden de beide doelen onder vuur genomen. De kee pers stonden echter hun portie in deze match. Vooral VIOS liet grote kansen onbenut, wat wel te wijten is aan het niet geheel voldoen van haar voorhoe de. Deze spelers bleken niet op el kaar ingespeeld te zijn en menigmaal ontmoetten de Warmenhuizers elkaar bij de bal. Na de rust vingen beide teams ent housiast aan. Harde schoten, maar de meeste slecht geplaatst, doorkruisten het veld. En eerst na een kwartier spelen wist Vios haar tijdelijk over wicht in een doelpunt uit te drukken. Zeer plotseling brak haar midvoor er tussenuit, een goed schot suisde tussen de benen van de H.B.-rechtsback door ei. plotseling stond de H.B.-keeper voor een voldongen feit. De stand was gelijk. Hierin stelde de Hugo Boys- verdediger wel iets teleur, hoewel hij overigens een goede wedstrijd keepte. Het spel van de VlOS-reehtsback kon ons niet bekoren en het is te danken aan de goede leiding van scheidsrech ter Duyse te wijten dat zijn ruwe spel zich niet over alle spelers heeft ver spreid. Overigens was en bleef het een sportieve ontmoeting, welke door vele enthousiaste supporters werd bijge woond. Een hard schot van de rechts binnen van de Heerhugowaarders ket ste helaas af op de lat. Toch bleven zij volhouden en het was voor de toe schouwers een zeer geanimeerde wed strijd. die echter van de spelers het uiterste gevraagd heeft. Het einde kwam met een 1—1 gelijke stand, wat de juiste verhouding weergaf. Iedere Dinsdag- en Vrijdagavond wij op aanvrage in de zaak met PHILIPSen ERRES-apparaten RADIO TECHN. BH ■irma GEBROEDERS louttil 48 Telefoon 4374 Alkmaar J Ten behoeve van nieuw bouw moet worden ge sloopt op perceel Dorpsstraat no. 3, Oudkarspel. Zij, die hier op wensen in te schrijven kunnen inlichtingen ver krijgen bij architect J. Rog geveen, Zeeweg 45, Heiloo. STUDEER TECHNIEK THUIS Handelswetenschappen, werktuigbouwkunde, water bouwkunde, electrotechniek, chemie, zuivel, bouwkunde. Door de Inspect, v.h. schrift, onderwijs alsmede ('oor het bedrijfsleven erkende oplei- di- g. Vraagt prospectus aan PBNA Arnhem, Velper- buitensingel 930. Abonneert U op dit blad Er zit niet alleen stijging in ons abonnementen- aantal, maar ook de Handeldrijvende Middenstand riet zijn belang cn ad verteert in steeds toenemende mate in de

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 6