Kerko Cable Shirts BERM. DU ÜOCQ f 11.50 millioen hulp Moeilijke jaren te wachten voor pensionhouders en verhuurders? Aggressief Randers-team versloeg WW in eigen home GRATIS glimmen Het leven van Pasteur Langendij'k Noord-Scharwoude Koedijk Plattelandsvrouwen vier. den het St. Nicolaasfeest Oudkarspel November was zacht en te nat VOETBEHANDELING Meztci A. V. A-dames maakten heren beschaamd Bergen De blijde incomste van Sint Nicolaas te Bergen Polen protesteert tegen Amerikaanse spionnage JOH. B. GEELS het voorhoofd. „Wat dat beroerde ding tot f" Hij hield het stuur ik in zijn knuisten en n die bijna uit zijn I de weg. Tot zijn ont- at deze hoe langer hoe 'immy zette zijn duim begon als een razende -moedelijk in staat zQn franc te ontlopen. De zine-rantsoenering in mee van de baan, ter- iollarimporten niet zo igd behoeven te wor- elijk nodig leek. Er ia i welk bedrag van het hulp" zal worden ge il hiervan aan Frank- betaald ter voldoening in Frankrijk gekochte n of als terugbetaling itgaven voor de Euro- Wel wordt te Parijs de rechtstreekse hulp llioen dollar zal bedra- jg is genomen ten aan- j verlening aan Frank- len ook een spoedige Engeland. Men ver- ulp aan Engeland 300 il bedragen. In sommi- kringen beschouwt .g aan Frankrijk als het de politiek van de ïg van de hulp te la- i de wijze waarop de hun krachten ontwik programma van de -ingen te Washington ;r, dat de landen van sch Verdrag indirecte an gen door militaire et de Europese indus- len worden en die in millioen dollar zullen boord van een ands schip arriveerde te Rotter- koop". Aan boord be- -jarige tremmer, die een dronken bui de et m.s. „Hecuba" had der zware bewaking ras overgebracht, destijds volledig be- dat M. die graag ester om drank had diens weigering zijn hem had neergesto- ilgen van de verwon de hofmeester bijna n de week de voetbalwedstrijd Charlton (Eng.) ver- de Wolves in de helft van de wed- t lichtgevende shirts. Krantenbericht ie perspectieven :r verschiet; iet op uw klompen: doet het niet. Je dat hier een kans ligt .Veilig Verkeer", 1 steeds zo voor de de weer. t met mij eens zijn langs de weg loopt, in gevaar. :en bepaling rer verplicht net een koplamp d achterlicht. i nog simp'ler e mens voorziet vend colbertje? kan het niet. Kris Columbus niet zo raar toe gaat passen idelaar. men de ploffiets Ipad verwijst, j avond rst vereist! straks de mensen ■m-karavaan, tenenwagen Ijk duister gaan. stonds lichtgevend, dat 't daaraan schort, joel'ge wereld at lichter wordt...! JABSON VERVOLG STADSNIEUWS Tal van belangstellenden luisterden Zaterdagavond in de aula van het gymnasium naar een korte uiteenzet- ting die dr A. U Gransbergen gaf over het leven van de grote Franse schei kundige Louis Pasteur. Deze inleiding ging vooraf aan de vertoning van een film over Pasteur door de filmclub van de Hervormde Jeugdraad. De kwaliteiten van Pasteur zijn vele geweest: niet alleen hebben duizenden het behoud van hun leven aan hem te danken, doch ook op dier-geneeskundig gebied heeft hij zeer belangrijke vond sten gedaan. Toch heeft ook Pasteur lange tijd moeten wachten op de officië le erkenningen van zijn voortreffelijke kwaliteiten. De Franse scheikundige, die in 1822 te Dóle werd geboren, deed eerst be langrijke onderzoekingen op het ge bied van de organische verbindingen? waarna hij zich in 1858 verdienstelijk maakte door zijn studie over de gis tingsverschijnselen. Hierdoor werd hij de grondlegger voor verdere onder zoekingen. Van zeer groot belang waren de resultaten van zijn studie naar de oor zaak van de zijderupsenziekte en ook als propagandist van de antiseptische wondbehandeling maakte hij zich zeer verdienstelijk. Hij ontdekte dat kip- pencholera en miltvuur bestreden kun nen worden door inenting met ver zwakte smetstof, doch de grootste roem verwierf hij door zijn onderzoe kingen naar de aard en de werking van het vergif der hondsdolheid. De film over het leven van Louis Pasteur gaf een boeiend overzicht van de resultaten van diens onderzoekin gen en de moeilijkheden welke hem hierbij in de weg werden gelegd. En kele kleine technische onvolkomen heden van de film nam men hierdoor gaarne op de koop toe. Ds. W. Wesseldijk deelde in zijn ope ningswoord mede, dat de filmclub van de Hervormde Jeugdraad, het laatste halfjaar zeer snel in ledental is ge groeid. Er zijn thans ongeveer twee honderd leden, doch wil men goede filmavonden blijven verzorgen zoals men dat Zaterdagavond deed, dan zal het ledental met nog ongeveer vijftig moeten toenemen. Burgerlijke stand Geboren Willem, z. van A. Janse en T. Knossen. Johanna M.t d. van Y. H. Boelhouwers en M. de Gier. Petrus A., z. van K. Kooij en D. F. Stadegaard. Getrouwd Adrianus J. G. Molen kamp en Agnes H. van der Weijde. Overleden Andries Scheers, 89 Jaars, wed. van J. M. van Hattem. Ge- rardus H. M. Beentjes, 1 dag. Pieter Eelman, 79 jaar, gehuwd met D. Peper. VVV-Groet-Camperduin vergaderde Bureauhouder Meedendorp legde zijn functie neer In zijn openingswoord tot de ver gadering VVV GroetCamperduin me moreerde de voorzitter, de heer D Duin Wz., dat Groet en Camperduin konden terugzien op een betrekkelijk voorspoedig seizoen. De toeloop van gasten en kampeerders was zeer groot, zodat niet steeds aan alle aanvragen kon worden voldaan. Het bewaakte strandgedeelte was eigenlijk te klein; wanneer de gemeente een groter stuk zou kunnen pachten, zouden de gasten daarmee zijn gebaat. Door de vacan- tiespreiding was Juni meer bezet dar in voorgaande jaren. De duinwande lingen had het bestuur dit jaar helaas niet kunnen laten doorgaan door de geringe belangstelling van de leden. Wat de toekomst betreft, meende de voorzitter, dat er moeilijke jaren te wachten zijn. Bij de mededelingen zeide hij, dat de bureauhouder, de heer T. Meedendorp. zijn functie wenste neer te leggen. Hij zal moeilijk te vervangen zijn. Spreker dankte hem voor het vele, dat hij in de loop der jaren voor de VVV had gedaan. Het aan de beurt van aftredjen zijnde bestuurslid, de heer D. Duin Wz., werd met grote meerderheid van stemmen herkozen. Uit het verslag van de bureauhouder stippen we aan, dat er in 1951 2160 aanvragen waren ingeko men. hetgeen 10 pCt. meer is dan in 1950 Ook de heer Meedendorp merkte op, dat er aanwijzingen zijn, dat er voor de pensionbedrijven een moei lijker tijd zal aanbreken. Van „vacan- tiespreiding" verwachtte hij echter veel. De heer P. Kos brak een lans voor goed geordende kampeergelegenheden. De voorzitter meende, dat het kampe- len niet overheersend moet worden; wanneer de gemeente een tentenkamp wordt, dan is het gedaan met pension houders en verhuurders. Aan de verslagen over verloting, strandfeesten ontlenen wij de volgen de cijfers. Bij de verloting was een voordelig saldo van f 448.16. Het eerste strandfeest had een voordelig saldo gegeven van f 10.50 en het tweede strandfeest, dat in het water was ge vallen, f 182.27. Het vuurwerk had echter een nadelig saldo opgeleverd van f 208,25. De begroting over 1952 werd ten slotte in ontvangsten en uit- iiit het politierapport Tijdens de enorme St. Nicolaas-druk te in de stad van Zaterdagmiddag heeft een onverlaat kans gezien een dame een portefeuille met vijftig gulden af handig te maken. De dame, die het bedrag op de toonbank in een winkel had gedeponeerd, greep even later te vergeefs naar haar bezit. De politie stelt een onderzoek in In het afgelopen weekend moesten enige mensen ter ontnuchtering wor den ingesloten. tweekamp beers—slot Om de tweede plaats in de eindstand van het kamp v. Noord Holland (met recht tot meespelen in het kamp. v. Ned.) wordt een korte beslissings match' van 3 partijen gespeeld tussen de Langedijker spelers Beers en Slot. Twee partijen zijn reeds gespeeld waarvan er een door Beers is gewon nen en de tweede remise is geworden. De laatste partij moet dus de beslis sing brengen. Wederom ontvangen in 2 mouwlengten en diverse modetinfen De KERKO zaak LANGESTRAAT 76. gaven vastgesteld op f 3162,50 met een post onvoorziene uitgaven van f 127,50. Niet-betaiende leden? Uit de gevoerde discussies bleek, dat de vergadering van gevoelen was, dal wanbetalers overeenkomstig het regle ment dienen te worden geroyeerd. Ze kunnen dan een beroep doen op de algemene vergadering. Bij de rondvraag wenste de heer J. Schoone, dat de gemeente, die zoveel voordeel trekt van de kampeerders, een beetje aandacht schonk aan met name genoemde weggedeelten. De heer Grau was dit jaar gedupeerd door het verbod van zijn huiseigenaar om te verhuren en vroeg hierover de mening van de vergadering. Na enige discussie werd het bestuur opgedragen om rechtskundig advies in te winnen De heer C. Hoogvorst Czn. pleitte voor het organiseren van duinwande lingen en vroeg of het niet mogelijk is een orienteertafel op een mooi punt te plaatsen. Onbetaalbaar, meent het bestuur, dat dit reeds onderzocht had. Naar aanleiding van de vraag of het aanbeveling verdient om het de wan delaars gemakkelijker te maken door het aanbrengen van pijltjes zoals te Schoorl, deelde de secretaris mede, dat reeds lang boekjes verkrijgbaar zijn met duidelijke aanwijzingen. De heer Van Willigen deed de heuge lijke mededeling dat de Harger To neelvereniging straks enkele toneel voorstellingen zal geven, gedeeltelijk ten bate van de strandfeesten. In zijn slotwoord bracht de voorzit ter nog hulde en dank aan de politie voor de verkeersregeling te Camper duin en bij de feesten. Hii zei het te betreuren, dat Camperduin door het voorgestelde uitbreidingsplan gedoemd was een dood punt te blijven. De wevers in de weverij van Kremersmaten te Enschede werken in een enorme herrie; toch wil de directie hun muziek bij dit werk geven. De technische staf van Philips paste bij deze wevers hetzelfde systeem toe, waar hardhorenden in sommige bioscopen b.v. van profiteren. De arbeiders kregen een soort gehoorapparaat, door een vernuftige uitvinding zo inge richt, dat men er via een magnestisch veld muziek van radio en gramofoon mee kan opvangen. Voor zo ver bekend, kan de weverij zich beroemen op een wereldprimeur. Op de foto: Een der jonge wevers met het apparaat in oor en borstzak. Onmiddellijk na de aftrap nam Ran- ders het initiatief en de WW doelman moest enige malen handelend optre den. Steeds weer bleef Randers aan vallen en spoedig kreeg Sol een uitste kende scoringskans. Alleen voor de doelman faalde deze speler echter vol komen. Enige WW tegenaanvallen werden door de bezoekers afges'agen. Het was Stroet die de Randers de lei ding bezorgde, na handig enige WW spelers omspeeld te hebben. Lang duurde de vreugde echter niet, want üij een weifeling in de Randers achter hoede, moest doelman Vethaak uit zijn doel komen. De WW middenvoor was hem te vlug af en schoot in 't loge doel 11. Even voir de rust werkte Vat, der Burg zich door de verdediging van de thuisclub, speelde zuiver door naar de vrijstaande Sol, die, in eens in- verkiezing banne broek or langendijk Tot voorzitter van de banne Broek op Langendijk werd gekozen de heer C. Wit Jzn. De heer J. Kouwen Nzn. werd benoemd tot lid van het dagelijks be stuur. kerkelijke verkiezing Bij de Zaterdag gehouden verkiezing werden tot ouderlingen der Gerefor meerde kerk te Broek op Langendijk gekozen de heren K. Timmerman en K. Verweel en tot dia ven de heren H. Ga lenkamp en T. Kostelijk. masker in blauw oogste nieuw succes Ook de vierde uitvoering van de show-operette „Masker in blauw", wel ke Zaterdagavond in de zaal van hotel .Concordia' te Noord-Scharwoude plaats vond, is een hernieuwd succes gewor den. De zaal was wederom geheel uit verkocht en het applaus gaf ook dit maal blijk hoe men „Caecilia" tot ver buiten de Langedijk weet te waarderen. De definitief laatste opvoering is be paald op Zaterdag 15 December a.s. gevonden voorwerpen Handschoenen en wanten, herenhoe den, ziekteverzekeringzegels, sleutels, duimstok, schroevendraaier, enige por- temonnaies met inhoud, padvinders- riem, herentrui, nieuw springtouw, mondorgel, sjaal, nieuwe bougie in doos, dasspeld, zakmes, armbandje, kin derzitje, tasje met enig gereedschap voor rijwiel, ceintuur, hoofddoek, auto band. rozenkrans, geldsbedrag, zadel dek. Komen aanlopen een geel hondje. Inlichtingen bij de Rijkspolitie te Noord-Scharwoude. (Advertentie, ing. Med.; Dezer dagen kwamen de Plattelands vrouwen bijeen voor het houden van het Sint Nicolaasfeest, waarvoor grote belang stelling bestond. De presidente, mevr. Butter—Grin, sprak haar grote voldoening hierover uit. Mevr. Otto—Bierman bracht verslag uit van de provinciale vergadering te Alk maar. Het Kerstfeest zal gevierd worden op Vrijdag 21 December. Hiervoor moeten cames zich vóór 15 Dec. opgeven bij het bestuur. Enige mededelingen werden ver strekt over de te houden handwerlcwed- strijd. Mevr. De Geus droeg vervolgens een gedicht voor over het feerstje van de plattelandsvrouwen op 21 Juni. Mevr. HeemanDe Vries las, met een zeer goede voordracht, een ernstig stuk „Telaat", dat onder ademloze stilte werd gevolgd. Vervolgens werd, onder het zin gen van diverse Sint Nicolaasliedjes, „de traditionele grabbelmand" volgeladen. Om beurten werd er door dames er jjakje uitgehaald en de daarbij behorende ge dichten voorgelezen, zodat er een vrolijke stemming heerste. Het was laat in de avond toen de pie- sidente deze uistekend geslaagde avond sloot met een bijzonder woord van dank aan mej. Nelly Butter voor haar ver dienstelijke medewerking. Hugo Boys verloor, maar had gelijk spel verdiend In een spannende wedstrijd heeft Hugo Boys twee punten verspeeld in de wed strijd tegen Hugo BoysNieuwe Niedorp. Met deze nederlaag zijn de kampioen schappen van Hugo Boys tot een mini mum gereduceerd. Dat is jammer, temeer daar de overwinning van Nieuwe Niedorp zonder twijfel sterk geflatteerd was. Een gelijkspel zou beter de verhouding heb ben weergegeven dan de 4—3 nederlaag. SSS heeft een nieuwe kampioen in zijn gelederen De Alkmaarse krachtsportvereniging SSS heeft weer een nieuwe kampioen in zijn gelederen. W. Hoogendijk be haalde gisteren te Utrecht in het ve dergewicht het kampioenschap van midden-Nederland, tweede klasse. Hij won alle vijf zijn partijen op touche Deze uitstekende prestatie werd be loond met promotie naar de eerste klasse. benoemd als regentes Door het vertrek van mevrouw N MeereboerTimmerman en het bedan ken van mevrouw H. IJffVan Exter is een nieuwe verkiezing van regentes van het tehuis Buitenzorg noodzakelijK geworden. De nieuw gekozenen zijn de dames mevrouw I. BlomBeijsens en mevrouw G. Rotjes—Moc^m, schoot 12. De tweede helft bracht een periode van wisselende aanvallen waarbij die van Ranc irs wel net ge vaarlijkste waren. Naar mate de tijd verstreek liet het zware veld zicli gel den. Beide voorhoeden kwamen van ook niet meer tot scoren, zodat Ran ders met de volle winst het Ooije- vaarsnest weer kon opzoeken. O.D.I.Z.Egmondia 0-3 Gastheren hadden weinig of niets in te brengen Egmondia heeft tegen ODIZ een uit stekende wedstrijd gespeeld. Tal van malen kroop de doelman van ODIZ voor de rust door het bekende oog van de naald. Vlak voor de rust had zelfs een uitval van ODIZ bijna tot gevolg dat Egmondia de tweede helft met een achterstand moest ingaan. Een vrije schop op enkele meters afstand van het doel werd echter op uitste kende wijze door de Egmondia-doel- man gered. Direct na de hervatting kogelde Zwart de bal keihard tegen de lat boven het doel van ODIZ. Eerst na twaalf minuten spelen in de tweede helft hadden de Egmondia-aanvallen eindelijk succes. Zwaan brak zich uit stekend door de ODIZ-defensie heen, zag middenvoor Zwanenburg in nog betere positie staan, plaatste de bal voor het doel en beheerst gaf Zwanen burg Egmondia de leiding. Een kwar tier later dook Zwart uit een kluwen van spelers met de bal aan zijn voe ten op en handig plaatste hij de bal achter de Zaanse doelman. ODIZ kwam er nu helemaal niet meer aan te pas. Twaalf minuten voor het einde ver grootte Stam uit een penalty wegens hands de voorsprong. De beide elftal len speelden na dit doelpunt met tien man verder. Blessures waren hiervan de oorzaak. De scoringskansen welke Egmondia nog kreeg, werden niet ge- nut. De Belgische Koning bracht kort geleden een privê-be-oek aan Breendonck het sinistere kamp in de nabijheid van Antwerpen, waar menig Belgisch patriot tijdens de oorlog door de Gestapo gemarteld en geëxecuteerd werd. De koning legt een krans bij de palen waaraan de Gestapo de slacht offer» voor executie vastbond. Ook in Noord-Holland was November natter dan normaal. Er viel 115 tot 125 millimeter (Den Helder 125). Bij da andere stations bedroegen deze hoe veelheden: voor de Bilt 113, Gronin gen 118, Vlissingen 120 en Maastricht 125 milliimeter. Normaal valt er in No vember hier in het Noordwesten 80 mil limeter neerslag. De temperatuur is in November zeer hoog gebleven. In de laatste 250 jaar waren er slechts vijf Novembermaanden warmer, namelijk die van 1730, 1852, 1899 en 1938. Hel jaar 1913 komt nu met 1951 op de vijfde plaats. De gemiddelde tempera tuur bedroeg uit waarnemingen te De Bilt 8.4 tegen 5.4 graden normaal. Er kwam geen enkele vorstdag voor, wat in de laatste 100 jaar slechts twee maal is voorgekomen. Alleen in de laatste week kwamen herfststormen voor, waarvan die op 27 November de zwaar ste was. Het aantal uren zonneschijn bedroeg 38 in de Bilt tegen nor maal 55 uren. Voor het weer in de ko mende dagen is slechter en morgen zelfs alweer regenweer te verwachten. Een diepe stormdepressie trekt van IJs land naar het Oosten en zal haar in vloed reeds morgen op onze omgeving doen gelden. ter waarde van 1.50 bij aan koop van een abonnement. Langestraat 1 5 Telefoon 3080. Het eergte dames-team van AVA heeft voor de tweede maal kans gezien concurrent BSV te verslaan. Na een zeer spannende wedstrijd moesten de Bergense dames capituleren, zodat AVA thans met vier punten voorsprong de leiding heeft. Met de rust had AVA een 21 voorsprong. Alles was dus nog mogelijk. Dat bleek ook toen BSV direct na de hervatting verschillende gevaarlijke a~anvallen «lanceerde. Het succes kwam echter aan de andere kant en AVA zag zelfs kans kort daarop de stand op 41 te brengen. Een tegen aanval van BSV bracht de spaning weer volledig terug, maar weer hadden de Alkmaarse dames het antwoord klaar. Het vijfde doelpunt kwam tot stand maar hiermede had AVA al het kruit verschoten. BSV daarentegen kon de achterstand voor een belangrijk deel wegwerken. Toen het fluitsignaal klonk had AVA echter een 54 over winning behaald. Het tweede dames elftal zegevierde met 20 in-de wed strijd tegen RCH uit de Rijp. AVA II heeft thans met twee punten voor sprong de leiding in zijn afdeling. De heren deden het aanzienlijk slech ter. Met 97 werd van HOC III ver loren en dat betekende dat de Alk maarse heren tot rode lantaarndragers werden gedegradeerd. Reeds lang vóór de tram, waarmee de oude bisschop te Bergen zou arriveren, Zaterdagmorgen het station binnen kwam, stond een duizendkoppige me nigte in spanning te wachten. Binnen de afsluiting de .schoolgaande jeugd ongeveer 1700 jongens en meisjes, daar buiten vaders en moeders met hun pu pillen. Vol verwachting klopte aller hart. Eindelijk was het grote ogenblik daar: Bergens Harmonie zette een wel komstlied in en de kindervriend kreeg het druk met handjesgeven, terwijl de Pieten pepernoten strooiden. Na deze erste kennnismaking nam de hoge gast plaats in een met twee paarden be spannen rijtuig om, voorafgegaan door Bergens Harmonie en omstuwd door een enthousiaste menigte, een rond gang door't dorp te maken. Op 't raad huis werd de bischop verwelkomd door het gemeentebestuur. De heer L. den Das, loco-burgemeester (de burge meester was door ambtsbezigheden ver hinderd) sprak zijn vreugde uit over de komst van de grijze weldoener. Hij gaf de kindervriend de verzekering, dat de jeugd zich in het afgelopen jaar goed had gedragen. Voor het geval de Sint er 's avonds op uit zou gaan, gaf hij i'.e raad een flinke stallantaarn mee te ne men, daar de straatverlichting hier en daar nog al wat te wensen over laat. De goedheiligman dankte voor de vriendelijke woorden en sprak zijn gro te voldoening uit over het gedrag van zijn jeugdige vriendjes; hij hoopte tij dig hun verlanglijstjes te ontvangen. Toen was het ogenblik aangebroken, dat hij zich genoodzaakt zag, wat rust te nemen na de lange, vermoeiende reis. ALKMAAR, 3 Dec. Veemarkt. 8 Paarden f 300—f 800; 96 Vette koeien f 500—f 1150; 1 Graskalf; 45 Nuchtere kalveren (slacht) f 40—f 90; 5 Vette schapen f 115f 145; 185 Varkens per tg t 3.00—f 2.28. (Advertentie, leg. Med.) De Poolse minister van Buitenlandse Zaken heeft Zaterdag aan de Ameri kaanse zaakgelastigde te Warschau een nota overhandigd. Hierin wordt gepro testeerd tegen het feit, dat president Truman een wet getekend heeft, op grond waarvan 100 millioen dollar is toegewezen voor Amerikaanse spionna ge in de landen achter het IJzeren Gordijn. De nota eist opheffing van de ze tegen Polen gerichte wet, die in strijd is met de vredesbelangen. De Britse regering heeft de Engel se banken verzocht, de credietverle- ning te beperken. Wetsontwerp voor de kunst te verwachten Het Tweede Kamerlid, Bernard Ver hoeve, heeft tijdens een bijeenkomst te Eindhoven verklaard, dat binnen kort de indiening verwacht kan wor den van een wetsontwerp tot instelling van een definitieve Raad voor de Kunst. De heer Verhoeven bepleitte de instelling van provinciale centrale cul tuurraden, die de gemeentebesturen zullen bijstaan in de stimulering en leiding van het culturele leven. Merkwaardigerwijs stuit dit plan op weerstand bij de provinciale besturen zelf. MARKTBERICHTEN NOORDERMARKTBOND. 3 Dec. 4600 kg uien 27,30—27.40 en grove 26,30— 27,40; 2500 kg peen: B 13 en C 12.40; 2400 kg bieten 8,60—11,20 en II 6,40— 9,10; 29.000 kg witte kool 5; 81.000 kg Succes witte kool 5; 15.000 kg Deense witte kool 5—6.10; 2500 kg gele kool 5,50 —7. Doogedraaid 12.000 kg Succes witte kool en 29.000 kg witte kool. LANGEDIJKER GROENTENCENTRALE, 3 Dec. 2500 kg rode kool 6—8,10; 1500 ke gele kool 5,506,20; 7500 kg groene kool 7,808,40; 120.000 kg witte kool 4— 5,10; 1500 kg uien 27; 3000 kg bieten 12,60—12,70; 15 kg witlof BI 28; 5000 kg andijvie 8,80—10,80. Doogedraaid 80.000 kg witte kool. WARMENHUIZEN, 3 Dec. 1000 kg an dijvie 9,20—10; 11,000 kg rode kool 6— 9,50. Doorgedraaid 8000 kg Succes witte kool. Besommingen IJmuiden De besommingen van Zaterdag wa ren: loggers: KW 122 f 5620; 22 f 5320: 37 f 1950; 147 f 1460; 70 f 2300; 47 f 4120; 140 f 900; 5 f 950; 32 f 2850; 170 f 1890; 138 f 160; 157 f 790; 86 f 520; 161 f 1450; 28 f 1070; 16 f 2720; 155 f 2370; 107 f 1700; 59 f 910; 26 f 1580; RO 2 f 1280; HD 79 f 7230; kotters: KW 10 f 1950; 34 f 2640; BU 33 f 1250. HUIDCORRECTIES ONTHARINGEN KAALHOOFDIGHEID HAARUITVAL Schoonheids-InsiHuui Gedipl. Haardeskundige Schoolheidsspecialist en Lichaamscultuur. Consult dagelijks van 1012 uur en van 28 uur, Oudegracht 225. Telef. 3528, Alkmaar

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 7