DeWereld derVroiiwen en Pom in Zwitserlan Kappie, LpAdktn, GESLAAGD... dank zij UMyuuwd Het geheim van de sinid In de greep van de woestijn JIMMY BROWN AL AUTORENNER HILVERSUM L Het Radioprogramma ZATERDAG 26 JANUARI 1953 53. Ook Bollie keek bezorgd, toen hij zag, dat Pim hem achterna geko men was. „Kom maar gauw mee, want als mijn vader je mocht zien...." Hij maakte zijn zin niet af. „Nou wat dan?" vroeg Pim onvervaard. „Ver andert hij mij dan in een muis mis schien?" „Ach, praat toch geen onzin." Ondanks het ernstige van de situatie moest Bollie lachen. „Dat kan mijn Vader niet eens. Dat zijn allemaal sprookjes! Maar mijn Vader is zo gauw kwaad. Hij houdt nu eenmaal niet van vreemden". Bollie wist zelf niet goed. hoe hij het Pim duidelijk moest ma ken. Aan de ene kant hield hij veel van zijn Vader en wilde hem niet af vallen, maar aan de andere kant vond hij het toch ook wel onbillijk, dat Va der van hem eiste, dat hij zich met niemand ophield. Maar ja, hiertegen kon Vader toch onmogelijk bezwaar maken. Als er iemand in nood ver keerde, moest je hem redden. Daar ging niets van af. En dus rende Bollie met zijn pas ontdekte vriendje naar de plaats des onheils en meteen lie ten zij het touw zakken. Zou Paultje kracht genoeg hebben om zich aan het touw vast te maken en zelf goed vast te houden? Dat was de grote vraag en angstig staarden Pim, Pam en Pom samen met Bollie in de diepte. $2 laatsing van deze stukken betekent niet, dat de redactie met de inhoud j instemt. Zij acht kennisneming ervan wel van algemeen belang. I r Positief politiek Christendom Naar aanleiding van de redevoering van het C.H.-Tweede Kamerlid F. H. van de Wetering voor de C.H.-Kamer- kring Den Helder merkt de heer J. Broersma te Bergen op, dat de Christenen blijk geven de Bijbel niet altijd goed te hebben gelezen. „Reeds in de aanvang, in Genesis, leest men, dat God de aarde schiep in al haar volheid, alvorens Hij de mens in het leven riep. Nu was dit trouwens ook een logi sche gang van zaken, omdat het geen zin zou hebben gehad de mens tot aan zijn te roepen, zolang voor hem de bestaansvoorwaarden ontbraken. Elders lezen we, dat Jezus op een Sabbatdag met Zijn discipelen ging door het gezaaide. Eén van zijn tegen standers maakte Hem opmerkzaam, dat de leerlingen van het koren plukten en aten. Maar Jezus herinnerde er aan dat koning David op een dag, dat hij met zijn soldaten in het veld was en deze hongerden, de toonbroden uit de Tempel liet halen om de soldaten te eten te geven. Waaruit de conclusie mag worden getrokken, dat God om nu de taal van onze politieke Christenen te ge bruiken alles zeer materialistisch heeft ingesteld. Het lijkt mij een zeer wijze beschikking, dat één en ander aldus is geregeld: dat de mens moet eten om te leven en weer werken moet om te eten. Ik heb echter de indruk, dat onze Kerkelijk georganiseerde medeburgers zich maar moeilijk bij deze ordening kunnen neerleggen. Dat is natuurlij it hun zaak. Laten zij echtev hun tegen partij daar geen verwijt van maken Die heeft er eerlijk geen schuld aan" Naschrift, van de redactie: En hij spreekt onze taal niet! Monumentenzorg De heer J. F a b e r klaagt over de ergerlijke staat van verval, waarin de Wijkertoren te Beverwijk verkeert, „waar ik elke keer naar kijk of de stukken nog niet uit de togen van de galmgaten vallen. Of moeten ook daar eerst ongeluk ken mede gebeuren? Wie is daar ver antwoordelijk voor: Monumentenzorg «f de Gemeente? Als het onder Ge- meente-toezicht valt is het wel zeer erg. Maar nu eens een zeer nuchtere op meting, misschien voor velen te nuch ter. Waarom houden wij al die oude boei in waarde? Men zal zeggen als aandenken aan het oude. Maar goed, als wij toch zo aan traditie willen doen. waarom eten wij dan ook niet meer met houten lepels en hebben wij in ons huis geen open schouw meer en wonen wij liefst in een gerie felijk nieuw huis met bad en stromend water? r>:t Irnrnt nmdnt de tiid door vaat en wij toch niet stil kunnen staan. Zou het niet wijzer zijn om dergelijke oude vervallen gebouwen naar een speciaal park of museum te doen overbrengen of daar gravures te plaatsen van de Iheden; de wrakke gebouwen af te breken en daarvoor een modern ge- Htw nenr te zetten met minder kos ten dan de restauratie van het oude gebouw? Naschrift van de redactie: Inzender bedenke, dat iedere stap, die wy z i .c/i, in ue Historie ts vi'nLiiKei Daarenboven is het de plicht van de moderne mens in stand te liou- i 'ti, wet iLi'm uurut o ergeteverd Zelfs als dit moet gaan ten koste van nrote otters. Dezelfde inzender schreef ons ove< Indonesia spaar aan wy W, .t/ceaeu een hoofdartikel wijdden, dat hem zal hebben bevredigd. Bewapening De heer W. P. te Schoorl is met velen verontrust over de bewape ningswedloop. Het is toch zo, dat al weer de grote arbeidersmassa (ruim genomen) de dupe zal worden van hetgeen we zien aankomen. De handige jongens (en die zijn er tegenwoordig m.i. veel te veel) weten wel weer een droog plaatsje te vinden. Ik hoor al roepen: ..ja maar die communisten!" Ik heb in deze geen partij gekozen, maar proeven we hier in West-Europa niet de dagelijkse propaganda uit Amerika? Rusland en Amerika zijn de grote rivalen, die ons zullen vermalen eu ik voor mij meen dat die man in Hyde Park gelijk had toen hij zei: „We kun nen de Russen het best met een kopje thee verwelkomen; want we geloven toch zeker wel dat er na de botsing niet veel levenswaard over zal blij ven". Naschrift van de redactie: Het is zoals we meer hebben gezegd, de kwestie van een keuze. Neutraal blijven kunnen we niet, omdat niemand de klok van jaren terug kan zetten. Overigens: schenkt W. P. dan Russische thee? Militaire pensioenen De Algemene Militaire Pensioenbond vestigt er weer eens de aandacht op, dat in de oor logsjaren „de beroeps-onderofficieren op pensioen of wachtgeld werden ge steld, met als gevolg dat de onderoffi cieren in tegenstelling met de officie ren zwaar werden gedupeerd, omdat zij verstoken bleven van doorgaand salaris, periodieke verhogingen, vrije geneeskundige behandeling enz. Na de bevrijding zou gegeven ontslag onge daan worden gemaakt. Dit is inderdaad geschied met de zeemachtminderen, maar aan de landmachtminderen werd geen rechtsherstel gegeven. Dit meten met twee maten wordt ook door de huidige Minister van Oorlog aanga- voeld. Deze deelde onlangs aan de president van de Algemene Militaire Pensioenbond mede, dat het ontslag wel zal worden ingetrokken. Over de materiële schadevergoeding was de Minister niet zo optimistisch. Dit zou zeer te betreuren zijn. daar waarlijk rechtsherstel volledig rechtdoen eist in de rechtsstaat Nederland. Naschrift van de redactie: Wij Koesteren de verwachting, dat deze zaak naar de mate der financiële mogelijkheden van het Rijk rede lijk zal worden geregeld. Bekende schriftelijke cursus op weg naar 65. Maar toen Kappie en de Maat hen het hele verhaal verteld hadden, heerste er al gauw een andere stem ming aan boord. Iedereen was even op gewonden. „Ik gauw koffie zetten, dan wij feest vieren", kraaide Ah Sing. Hij voegde of ze nou in dat luchtschip heus niet de daad bij het woord en nog nooit had zeeziek geworden waren, het bakje troost de twee helden zo goed Maar midden tussen de feestvreugde gesmaakt. kwam er ineens een jongen met een Er kwam geen einde aan de verha- telegram het trapje van de kajuit af. len en de Meester vroeg telkens weer, „Voor de kapitein van de „Kraak", dat bent U zeker", zei hij, terwijl hij het aan Kappie overhandigde. „Van wie kan dat ja zijn?" begon Kappie, terwijl hij het telegram haas tig openscheurde. Toen las hij hardop voor: „Heb van Uw heldendaden gelezen stop kom onverwijld naar Saloe Paloa stop heb Uw hulp nodig in belangrijke zaak stop Rivaldi". Einde van dit verhaal. -li - ''V,Cv.-. (Advertentie, Ing Med.) JJET is alweer 'n tijd geleden dat ik boven deze kolom een ouderwets opschrift durfde zetten. Een gelukkige echtvereniging. Aan het slot daagde ik de vergrijsde kunstenaressen in het goede huwelijksleven uit, nu eens aan het jonge goed te vertellen aan welke voorwaarden een vrouw moet voldoen, wil zij haar levensgezel en zichzelf ge lukkig maken. Want het zou toch wel zonde en jam mer zijn, als de ervaringen van zulke bij uitstek deskundigen aan beginners in het vak werden onthouden. „De lieve oude moeders zullen hier waar schijnlijk niet aan toe komen", schreef een lezeres mij, „omdat zij zichzelf niet bewust zijn hoe ideaal zij zijn". Dat dacht u maar ik bedoel: dat er geen brieven op die uitdaging zouden komen. Een complete stapel, en stuk voor stuk ware boekdelen die ik met het grootste genoegen heb doorgelezen en zuinig zal bewaren. Want elk van die brieven is het relaas van een car rière, even geslaagd, even brillant in haar soort als die van de heren Ples- man of Philips, om eens een paar extra formidabele manspersonen uit te pik ken. 0M met iets heel merkwaardigs te be ginnen: de briefschrijfsters leggen alle de nadruk op het moederschap, niet op het vrouw-zijn. Blijkbaar is voor haar manlief bij de kinderschaar inbegrepen en een goede moeder van zelf een goede vrouw en omgekeerd. Het zou de moeite lonen hier eens even een vraagteken te zetten en aan de discussie over dit punt nog eens een kolom te wijden. Want het welsla gen van een huwelijk behoeft volstrekt een verstandige vrouw hoopt uitsluitend gemttlnlseerde wol en wolgoedi (Advertentie, Ing. Med.) niet af te hangen van het bezit van kinderen. Ik ken menig voorbeeld van een kinderloze vrouw die een voor treffelijke echtgenote is. Maar dit terzijde; wij zullen de brief schrijfsters voor haar wijze raad dc ruimte geven en wie daarna naar de pen wil grijpen heeft er alle vrijheid toe. De eerste geeft als illustratie hei voorbeeld van die prachtige moeder figuur uit „Afke's tiental" van Nienke van Hichtum. In de andere brieven wordt eigenlijk hetzelfde betoogd: Een vrouw moet allereerst volkomen on zelfzuchtig zijn, altijd in de eerste plaats denken aan man en kinderen Dan zullen de dochters dat voorbeeld vanzelfsprekend in haar eigen huwe lijk volgen en de zoons een meisje pre fereren, dat „net als moeder" is. „Nooit een huwelijk sluiten uit be rekening, met het oog op een goede positie", waarschuwt een andere. „Twoi- mensen die zich voor het leven aan elkaar verbinden komen in aanraking met eikaars gedachten en ideeën, wel ke soms zeer verschillend zijn. En om dat in het dagelijks leven tot een goed resultaat te brengen moet er liefde zijn; dan slechts kan men elkaar be grijpen, kan men toegeven, vergeven en geduld met elkaar hebben". „Een vrouw moet rustig haar gang gaan", vermaant een derde. „Niet op alle slakken zout leggen, de hulshou ding laten lopen, zonder dat iemand het merkt". „Geen aandacht allereerst schenken aan de bekwaamheid, do knapheid van haar kinderen, maar vooral aan hun zieleleven", zegt num mer vier. „In ons gezin was altijd lief de, harmonie en grote blijdschap en bij onze vele zorgen waren wij heus niet zonder humor. Wij hebben altijd veel plelzier gemaakt met weinig kos ten en toch was er orde en regel". En wat is hèt criterium voor al die huwelijkskampioenen: een eis waaraan niet te tornen valt? „Wees thuis als de kinderen uit school komen. Zit dan achter het theeblad als een rustig mid delpunt. Zorg, dat ieder die binnen komt zegt: „Wat is het hier gezellig". Dat zeiden de moeders maar zijn wij nu klaar met de vrouw? SASKIA. Met uitzondering van het driekleu rige, elastieken taille-bandje is dit nieuwe tenniscostuum geheel van wit katoen. De 18-jarige Lorna Cornell, die de ontwerpster van dit costuum is, zal het op de komende Parijse tennisspelen dragen. 54. De aankondiging van de micro- fonist, dat de politie bevolen had alle bochten te ontruimen, omdat men vreesde, dat Jimmy Brown er uit zou vliegen, had natuurlijk een averechtse uitwerking. De toeschouwers begonnen nu bij drommen tegelijk de grote tri bune te verlaten en op een drafje hol de men naar één der bochten, waar het weldra zwart van de mensen zag. Nie mand wilde ook maar een glimp mis sen van 't uiterst sensationele schouw spel, dat Jimmy voorschotelde. Er ont stonden zelfs kleine vechtpartijtjes tussen lieden, die elkaar trachten te verdringen. „Dat die er zo meteen uit vliegt, dat is zo zeker als wat", mom pelde een klein mannetje met een dophoed op zijn muizenhoofd. „Als wij d'r dan ook maar wat van te zien krij gen", zei z'n buurman, die van louter agitatie zijn sigaar stond op te eten. „Kijk, daar komt-ie weer aan!' schreeuwde een derde. „Bukken jon gens, want nou zal het wel gebeuren!' De toeschouwers hoorden een scheu rend geluid, gillend gierden de banden over het wegdeken toen was Jim my al weer voorbij. „Die lui in de vol gende bocht hebben méér kans", zei iemand op een hoogst verongelijkte toon. 18) Jane Frask dacht enige ogenblikken na terwijl ze zwijgend aan haar sigaret tfok. „Ik zou zeggen dat hij wel kwalitei ten heeft", zei ze tenslotte. „Wat!" bracht Mara met moeite ver ontwaardigd uit. Op dat ogenblik ging de deur open en trad een meisje binnen. Ze was jongen mooi, dat was het eerste wat ze zagen. Toen ze dichter bij kwam zagen ze dat haar huid de kleur had van rijpe abri kozen en haar ogen fluweelzacht onder de lange zijden wimpers vandaan keken Haar kleding was kostbaar, haar hou ding rustig en zelfbewust; ze was ken nelijk iemand van gewicht in de huis houding. „Het spijt me dat ik niet eerder hier was om u welkom te heten, maar ik vertrouw dat u het naar uw zin heeft pn goed wordt verzorgd?" Tot hun verbazing sprak het meisje ,iUcf>kend Fn<-els. maar vóé>* re verdpr kon gaan, viel Jane Frask haar In de rede. door MARJORIE VERNON „Veel te goed, verdraaid nogantoe. Een van jullie chocoladekleurige mei den heeft me in een overmaat van ijver zowat de huid van mijn lichaam ge schrobd". Ze wreef zich pijnlijk op ver schillende plaatsen bij die herinnering en Mara zou hebben gezworen dat een vluchtige glimlach om de mondhoeken van 't Arabische meisje speelde. Maar ze antwoordde ernstig en vol waardig heid. „Ik bied u mijn oprechte verontschul digingen aan. Als u iets wenst moet u het me laten weten, dan zal ik proberen het voor u gedaan te krijgen of het mijn broer mee te delen". „Uw broer?" Jane trok haar ene wenkbrauw vra gend op. ,.Ja. Sheik Amid el Omra ben Hassif, het hoofd van onze stam". „O, bedoelt u de kerel die hier de baas speelt?" informeerde Jane en dit maal glimlachte het meisje echt. „Zo is het. Ik ben Yhula, zijn enige zuster". „Prettig kennis met u te maken", zei Jane minzaam. „Ik ben Jane Frask, de schrijfster niet dat ik verwacht dat u ooit van me heeft gehoord en dit is Mara Denley, mijn secretaresse. De beide meisjes bogen enigszins stijfjes en keken elkaar wat onzeker aan. „U woont hier aardig", zei Jane bij wijze van conversatie. „Wat is het, een paleis of zoiets?" „Ja. U moet het later maar eens be kijken en ook de tuinen, die werkelijk heel mooi zijn". „Hm. Wat mij het meest interesseert is de buitenkant ervan", sprak Jane on omwonden. „Wanneer kan dat?" Het meisje kreeg een voorzichtige uitdrukking in haar ogen. „Dat kan ik u niet zeggen, dat moet u met mijn broer bespreken", ant woordde ze, en meteen werd haar hou ding gereserveerd en achterdochtig. „Ik zou niets liever willen". Jane nam meteen haar kans waar. „Waar is hij? In zijn kantoor?" „Ik ben bang dat u hem nu niet kunt spreken". „Waarom niet?" „U moet wachten tot hij u bij zich laat ontbieden." „Wel allemachtig!" riep Janp Frask uit. „Waarin leven we, het jaar één, of is dit een Sprookje uit de Duizend en één Nacht?" Yhula richtte zich in haar volle lengte op. „Dit is het huishouden van mijn broer en zijn wensen moeten worden geëerbiedigd". Jane trok een gezicht dat van alles kon betekenen. „Ik begrijp het. En hoe lang moet het duren, voordat we de eer van dit onderhoud zullen hebben?" Yhula keek haast verdrietig. Mijn broer heeft niets gezegd Jane zag dat het niets hielp en gaf voor het ogenblik de strijd op. „Nou ja, goed dan", sprak ze, „Het is per slot van rekening uw schuld ook niet. Is het erg onbeleefd als ik iets zeg over uw onberispelijk Engels?" „Dank u wel. Mijn broer en ik brach ten verscheidene jaren in Engeland door toen we klein waren". Jane knikte en stelde nog een vraag: „En hoe noemt u dit oord? Deze stad bedoel ik?" „El Araish. Dat betekent de Tuinen van het Geluk", antwoordde Yhula eenvoudig. „En is het dat ook?" Er kwam een dromerige afwezige blik in Yhula's ogen. „Het is de mooiste plek ter wereld", antwoordde ze zacht, i Wordt vervolgd i ZONDAG 27 JANUARI HILVERSUM I. 402 m.: 8.00 VARA. 10.00 VPRO, 10.30 IKOR. 12.00 AVRO. 17.00 VPRO, 17.30 VARA. 20.00—24.00 AVRO. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.18 Gram.muziek. 8.35 Veiligheidspraatjêw 8.45 Orgelspel. 9.02 Sportmededelingen. 9.05 Grarn,muziek, 9.45 „Geestelijk leven", causerie. 10.00 „Geef het door", causerie. 10.05 Voor de jeugd. 10.30 Evang. Luth. Kerkdienst. 12,00 Nederlandse muziek. 12.30 „Welk dier deze week?", causerie. 12.40 Orgelspel. 13.00 Nieuws en weer berichten. 13.05 Mededelingen of gram.» muziek. 13.10 „New York Calling". 13.15 Amusementsmuziek. 13.50 „Even afreke nen heren!". 14.00 Gram.muziek. 14.05 Boekbespreking. 14.30 Strijktrio. 15.15 Filmpraatje. 15.30 Amusementsmuziek. 16.30 Sportrevue. 17.00 „Gesprekken met luisteraars". 17.20 „Van het kerkelijk erf", causerie. 17.30 „Monus, de man van d» maan", hoorspel voor de jeugd. 17.50 Sportjournaal. 18.15 Nieuws en sportuit slagen. 18.30 Cabaret. 19.00 Gevarieerd» muziek. 19.30 „Radiolympus". 20.00 Nieuw», 20,05 Omroeporkest en solisten. 21.10 „De Familie Malinden", hoorspel. 21.50 „Handhaven", causerie. 21.55 Gram. muziek.22.30 Cabaret. 23.00 Nieuws. 23.15 Weekoverzicht. 23.30—24.00 Gram.muziek, 1 HILVERSUM II. 298 m.: 8.00 NCRV, 8.30 IKOR, 9.30 KRO. 17.00 NCRV. 19.45 —24.00 KRO. 8.00 Nieuws en weer berichten. 8.15 Gram.muziek. 8.30 Ncd. Herv. Kerkdienst. 9.30 Nieuws en Wa terstanden. 9.45 Gram.muziek. 9.55 Hoog mis. 11.30 Gram.muziek. 11.40 Kamer orkest en solist. 12.15 Apologie. 12.35 Gram.muziek. 12.40 Amusementsmuziek. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws, weer berichten en katholiek nieuws- 13.10 Lunchconcert. 13.40 „Uit het Boek der Boeken". 13.55 Omroeporkest en soliste. 14.35 „Kampvuren langs de Evenaar", cau serie. 14.55 Kamermuziek voor blazers- 15-20 Muzikale biografie. 16.10 Katholiek Thuisfront Overall 16.15 Sport. 16.30 Ves pers. 17.00 Baptisten Kerkdienst. 18.30 Gewijde muziek. 19.15 „Zeven stemmen uit het Nieuwe Testament", causerie. 19.30 Nieuws, sportuitslagen en weerberichten. 19.45 Actualiteiten. 19.52 Boekbespreking. 20.05 De gewone man zegt er 't zijne van. 20.12 Gevarieerd programma. 22.50 Avondgebed en Liturgische kalender. 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Gram.muziek. Maandag 28 januari JUI^yERSUM I. 402 m.: 7.00—24.00 AyRÓ. -k- 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgym nastiek. 7.30 Zendersluiting. 9-00 Nieuws. 9.10 Morgenwijding. 9.25 Gram.muziek. 9.30 De Groenteman. 9.35 Waterstanden. 9.40 Gram.muziek. 11.00 „Mijn gezond- heidsdieet", causerie. 11.15 Orgelconcert. 11.48 Koorconcert. 12.05 Kamerorkest. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelingen. 12.33 „In 't spionnetje". 12.38 Orgel eu piano. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram.muziek. 13.20 Orkestconcert. 14,00 „Wat gaat er om in de wereld?", cause rie. 14.20 Gram.muziek. 14.30 Voordracht met harpspel. 14.45 Zang en piano. 15.15 Voor de vrouw. 16.00 „Musicalender". 16.30 Zendersluiting. 18.00 Nieuws- 18.1.5 Militair commentaar. 18.25 Musette-Or- kest. 18.50 Regeringsuitzending: Prof. Dr. G. Stuiveling: „Schrijvers in de Neder landse Antillen". 19.00 Muzikale cause rie. 19.15 Instrumentaal kwartet. 19.45 Regeringsuitzending: Dr. Ir. E. W. G. Pijls: „De betekenis van de bodemkar- tering". 20.00 Nieuws. 20.05 Avro-aller- lei. 20.10 Radioscoop. 22.30 Gram.muziek. 23.00 Nieuws 23.1524.00 Gram.muziek. HILVERSUM II, 298 m: 7.00—24.00 NCRV. 7.00 Nieuws. 7.10 Sportuitslagen. 7.15 Een woord voor de dag. 7,30 Zen dersluiting. 9.00 Nieuws en weerberich ten. 9.10 Vfeor de zieken. 9.30 Familie- competitie. 10.05 Orgelspel. 10.30 Morgen dienst. 11.00 Sopraan en piano. 11.25 Gevarieerde muziek. 12.15 Gram.muziek. 12.25 Voor boer en tuinder. 12.30 Land en Tuinbouwmededelingen. 12.33 Orgel concert. 12.59 Klokgelui. 13.00 Nieuws. 15.15 Metropole Orkest en soliste. 13.45 Gram.muziek. 14.00 Schoolradio. 14.35 Gram.muziek. 14.45 Voor de vrouw. 15.15 Gram.muziek. 15.30 Pianorecital. 16.00 Bijbellezing. 16.30 Zendersluiting. 18.00 Nieuws. 18.15 Sportpraatje. 18.25 „Voor de mannen in grijs, groen en blauw", cau serie. 38.30 Vrouwenkoor. 18.55 Gram. muziek. 19.00 „Vlok en Staat", causerie. i9.15 Engelse les, 19.30 Gram.muziek, 19.40 Radiokrant. 20.00 Nieuws en weer berichten. 20.10 „Het wezen van de sa menwerking In Nato-verband", causerie. 20.20 Residentie-Orkest. 20.55 „Zeg het met boeken", hoorspel. 21.15 Vocaal en semble. 21.30 „Chateau de Paron", klank beeld. 21.50 Strijkorkest. 22.10 „Wie waren Uw voorouders", causerie. 22.20 Strijk orkest. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuws. 23.1524.00 Gram.muziek. i VERNirr/Gj. Vraag de originele flacon Air-Wicfc f 2.4» (Advertentie, Ing. MeAA L

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 3