Alcmaria verloor omstandigheden onder moemiKe van ZFC (5- Het actieve bestuur wérd gehuldigd Spiegelgladde berghelling gaf equipe de genadeslag Positie van Alcmaria is niet slechter geworden vees DTS liet in kleurloze strijd twee punten aan Grasshoppers Zaankanters waren technisch en tactisch aanzienlijk sterker Wielinga redde de eer Jan Feeke zegevierde de Zaan in Postillon nam Alkmaarsche Courant- beker mee naar huis In de toekomst eigen velden? Alcmaria won cycle- cross driekamp D.A.W.-ers verbeterden clubrecords Petten Alkmaarse volleybalkring a Sneeuwvlokken als baby-dekentjes Het is Alcmaria in de wedstrijd tegen ZFC niet mogen gelukken ook maar één punt op de andere candidaten voor dc rode lantaarn in te lop-en. De Zaan kanters behaalden een verdiende 51 overwinning en zij verlieten het veld met de wetenschap dat hun kampioenskansen weer waren gestegen en het gevaar voor degradatie voor Alcmaria groter was geworden. Het is geen fraaie wedstrijd geworden. Allerminst, maar dat was begrijpelijk. Voor beid«e ploegen waren de punten uitermate belangrijk, met liet gevolg dat de zenuwen een behoorlijke stem in het kapittel hadden. Bovendien was het veld zeer glad en tot overmaat van ramp daalden in de tweede helft sneeuwvlokken zo groot als wollen baby- dekentjes uit een loodgrijze lucht op het reeds doorploegde veld neer. Hoewel deze slechte omstandigheden voor beide ploegen gelijk waren hadden de gast heren hiervan de meeste last. Het viel namelijk niet te ontkennen dat de tech nische capaciteiten van ZFC aanzienlijk groter waren, zodat deze ploeg zich beter btf de moeilijke omstandigheden kon aanpassen. Hoewel ZFC een gedecideerde 5-1 overwinning heeft behaald, zijn de Zaandammers toch nog geruime tijd niet zeker van de overwinning ge weest, niettegenstaande het feit, dat zij een minuut na de hervatting een 3-0 voorsprong hadden genomen. Alcma ria putte namelijk zoveel moed uit het doelpunt dat Dick Wielinga, na een tactisch boogballetje van Piet Ever- Bteyn, scoorde, dat van een ZFC-over- wicht geruime tijd geen sprake was. De Alcmaria-defensie kon zich tegen de uitstekende ZFC-verdediging enke le kansen scheppen, waarvan de gast heren zo schrokken dat zij zich in de verdediging terugtrokken. Waar schijnlijk zou de uitslag van de wed strijd geheel anders zijn geweest als het Alcmaria-binnentrio van die kan sen gebruik had gemaakt, misschien zelfs zou een gelijkspel dan mogelijk zijn geweest. De kansen werden ech ter niet benut en ZFC kreeg weer ge legenheid het heft in handen te ne men. Het Alcmaria-team bleek tegen deze tegenslagen niet opgewassen of misschien was het ook wel de hevige sneeuwbui, die het vuur in de Alcma ria gelederen doofde. Hoe het zij, er kwam een matheid over het voordien enthousiast spelende Alcmaria, .met het gevolg dat ZFC zijn voorsprong zonder moeite tot 5-1 kon vergroten. Zware strijd. Spoedig na de aanvang werd het de bezoekers duidelijk dat Alcmaria een zware strijd tegemoet zou gaan. Regelmatig opereerde de ZFC-voor- hoede, uitstekend gesteund door ach terhoede en middenlinie, op de helft van Alcmaria. Weliswaar hield de de fensie van onze stadgenoten uitste kend stand, maar de druk werd lang zamerhand toch zo groot dat doel punten onvermijdelijk werden. De eer ste goals kwamen vijf minuten voor half-time, toen de voortreffelijk spe lende Wassink even in de modder wegslipte en middenvoor Driehuis iets eerder bij de bal was. Nog geen mi nuut later deponeerde dezelfde spe ler nummer twee in de touwen, achter de rug van doelman Afink. Vlak voor rust scheen Wielinga de achterstand te willen verkleinen. Hij passeerde en kele ZFC-spelers, stopperspil Kuiper incluis, maar zijn schot was te zacht om doelman Lust in moeilijkheden te kunnen brengen. Een aarzeling van Afink was oor zaak dat de kleine Roos direct na de hervatting ZFC aan een veilige 3-0 voorsprong kon helpen. Hierna begon de Alcmaria-machine iets beter te draaien. ZFC werd op eigen veld te ruggedrongen, zodat Wielinga gele genheid kreeg de eer te redden. Het voorhoedespel van Alcmaria was ech ter zo pover dat meer doelpunten een te grote beloning voor het tijdelijk overwicht zouden zijn geweest. ZFC zou nog twee goals aan zijn totaal van drie toevoegen, zodat Alcmaria voor de elfde maal verslagen het veld moest verlaten. Engelse tweede helft Het was een Engelse tweede helft. Niet omdat het SPCI van ZFC en Alcmaria aan dat van Britse professionals deed denken. In de verste verte niet, maar wel omdat 25 minuten lang een sneeuwbui op de spelers neer daalde. Als de bal langs de grond werd gespeeld onstond zo tegen het einde van de wedstrijd een zwarte streep op het witte veld. Het bruine monster begon meer te lijken op een met lucht gevulde sneeuwbal, die de spelers steeds weer voor verrassingen stelde. De scheidsrechter verklaarde na af loop dat hij de wedstrijd eigenlijk had moeten afgelasten. Daar de verhouding in het veld vrij pret tig was en ZFC reeds een veilige voorsprong had genomen, had de referee het tegenover de gasten niet willen doen. Wij kunnen zijn standpunt begrijpen en billijken. Een van de vele gevaarlijke situaties voor het doel van Gerrit Afink. Knie lende kan de Alcmaria „goalie" de bal voor de schietgrage voeten van mid denvoor Driehuis weggraaien. In een vierkamp tussen vier sterke biljarters uit de omgeving heeft Jan Feeke te Zaandam de overwinning behaald. De strijd ging tussen Feeke (Alkmaar), Wijdeveld (Amsterdam) en de twee Zaankanters Koomen en Broerse. De laatste twee spelers moes ten het onderspit delven en kwamen tegen elkaar uit in de verliezersronde. Wijdeveld en Feeke betwistten elkaar in een spannende strijd de overwin ning. Tweemaal kon een serie boven de honderd caramboles worden geno teerd. Met een schitterende slotserie van 118 bezegelde Feeke het lot van zijn rivaal. De uitslag was: Feeke 300 7 85 42,85 Broerse 67 7 27 9.59 Wijdeveld 300 15 120 20.— Koomen 230 15 121 15.33 Broerse 300 15 81 20.— Koomen 173 15 103 11.53 Feeke 300 15 118 20.— Wijdeveld 215 15 104 14 33 Rallye-rijder Jaap Jan Met weer thuis Winnaar controleerde hef parcours tweemaal vanuit de lucht Zaterdag is de Alkmaarsc deelnemer aan de jongste sterrit naar Monte Carlo, dc heer J. J. Met, met zijn team-genoten de heren Zwart uit Wormerveer en Ruyter uit Hoorn, behouden huiswaarts gekeerd. Zoals bekend is, heeft dit team nabij Clermont-Ferrand, toen het de controle aldaar niet tijdig meer kon be reiken, de strijd gestaakt. Onze equipe zo vertelde de heer Met had zich één richtlijn gesteld geen risico nemen. Ons hachje en onze auto, een normaal type Chevrolet, vonden we belangrijker dan de prijs in Monte Carlo. De wagen heeft dan ook geen schrammetje opgelopen en is weer gewoon in gebruik. Deze tocht heeft mij toch wel geleerd, dat het voor een gewone amateur wel haast ondoenlijk is de strijd tegen de beroepsrijders op te nemen, die een bijna fantastische service van hun fa briek genieten. Of de wagen, om zo te zeggen, in brokken uit elkaar valt, doet niets ter zake, hoofddoel is en blijft te trachten als overwinnaars uit de strijd te treden. Grasshoppers liep op Schagen in 2B: Hoewel Alcmaria een of meer punten zeker had kunnen gebruiken is de positie van de withemden toch niet veel slechter geworden. Helder komt nog altijd naar Alkmaar en OSV heeft zware wedstrijden tegen kampioens- candidaten voor de boeg. In 4 A liep Grasshoppers weer op Schagen in, zodat de strijd om de kam pioenstitel hier wel uitermate span nend zal worden. De standen na de enkele wedstrijden van Zondag luiden: 2A: ZFC 16 10 5 1 36—16 25 HVC 15 9 5 1 29—13 23 Stormvogels 14 9 3 2 33—15 19 WA 15 7 2 7 38—37 16 West-Frisia 14 5 5 4 32—31 15 Baarn 15 5 3 7 25—33 13 AFC 14 4 4 6 32—34 12 HFC 15 5 1 9 29—39 11 Helder 16 4 3 9 33—34 il OSV 13 3 3 7 17—25 9 Alcm. Victr. 16 3 2 11 20—48 3 VIJF JAAR BEDRUPS-VOETBAL De jaarlijkse feesiavond van de Alkinaarse bedrijfsvoetbal verenigingen heeft dit jaar wel bijzonder in het te ken van huldigingen gestaan. Zoals gebruikelijk verschenen Zaterdagavond op het toneel van 't Wapen van Heems kerk de verschillende afgevaardigden van kampioenselftallen. Wat in de vijf jaren dat de ABV be staat nog niet was gebeurd, was de hu!d:ging van het actieve bestuur. Na de pauze, toen het doek voor het der- De sliding van de snelle Genefaas was juist iets te laat om een va sporadische Alcmaria-aanvallen met een doelpunt te bekronen. Langedijker voorhoede volmaakt ongevaarlijk Tegen alle verwachtingen in is DTS —Grashoppers toch gespeeld. Veel ple zier hebben de Langedijkers van het vele werk aan het terrein niet gehad. Niet alleen gingen de Hoogwouders met de punten strijken, d ch vooral de ma nier waarop werd verloren was voor de withemden niet erg aangenaam. Duide lijk bleek, dat de DTS-voorhoede onge- is voor Carnas, De Waard en Douma een te zware opgaaf. De middenlinie is wel het beste deel van de ploeg met K. Tromp als meest opvallende speler. Door het uitvallen van Van der Hoven en P. Tromp on derging de defensie een zware aderla ting. De Pijper en Nijmeyer deden wel hun uiterste best, doch konden toch niet hun voorgangers doen vergeten. Het begin was overigens wel hoop gevend voor DTS. Door verschillende goede open aanvallen werd de Hoog- wouder achterhoede uit positie ge speeld, doch een man met een schot varlijk is: het maken van doelpunten ontbrak. Een mooie kans voor Carnas de bedrijf van de comedie „Granvilles Fiasco" opging, zat daar het voltallige bestuur van het bedrijfsvoetbal. Namens de bedrijfssportverenigingen sprak de heer E, Cock het jubilerende bestuur toe. Er werden vele waarde rende woorden gezegd, vooral aan het adres van het dagelijks bestuur, dat uit de heren G. Hartland (voorzitter), C. Neef (secretaris) en N. Schats (pen ningmeester) bestaat. Maar natuurlijk werden de heren Brinkman en Nijhuis, die steeds op voortreffelijke wijze de competitie hebben geregeld, niet ver geten. Spreker sprak de wens uit, dat hetzelfde bestuur in de komende vijf jaar tijd en animo zou hebben het werk op dezelfde voet voort te zetten. De heer Cock was van mening, dat de be- drijfssport voor het bedrijfsleven van onschatbare waarde is, daar op deze wijze op voortreffelijke manier voor uitstekende ontspanning wordt zorg ge dragen. Evenals de heer Hartland in zijn openingswoord had gedaan, vestig de de heer Cock de aandacht op het ideaal van de Alkmaarse bedrijfsvoet balvereniging, namens eigen terrei nen met kleedkamers. Hij sprak de wens uit dat het bestuur met dit plan succes zou hebben bij het gemeentebe stuur. De huldiging bestond uiter aard niet alleen uit vriendelijke en waarderende woorden. Voor ieder be stuurslid waren er geschenken die een kleine vergoeding moesten betekenen voor het vele werk dat in het belang van de ABV was gedaan. Grote groei Dat de bedrijfssport in Alkmaar al leszins redenen van bestaan heeft, bleek wel uit het openingswoord van de heer Hartland. Vijf jaar geleden was men begonnen met zeven voetbalelftallen uit ging door vasthouden verloren. In de 35e minuut kwam Grasshoppers tot een uitstekende aanval. De Ruiter plaatste afgemeten naar Mulder, die vanaf de zestien-meterlijn een schot loste, dat De Pijper niet vermocht te stoppen. DTS had hét niet verdiend. Mede door het herstel van spil Groot kwam na de rust Grasshoppers geducht opzetten. Na tien minuten stelde weer De Ruiter zijn midvoor Groot in de ge legenheid te scoren en hoewel spil Bo- beldijk uitstekend bleef verdedigen, werd na 'n half uur De Pijper door De Ruiter, die het nu zelf maar eens deed, nogmaals gepasseerd. In een ferme sneeuwbui kwam het einde van deze kleurloze ontmoeting. Spijtig, dat de heer Vermeulen een bijzonder ongeluk kige dag had. De beide ploegen verdie- len alle lof voor het sportieve spel op het gladde terrein. zeven bedrijven en het afgelopen jaar namen niet minder dan 32 elftallen uit 29 bedrijven deel. Bovendien is voor de dames een grote handbalcompetitie in het leven geroepen en deze winter is de volleybalcompetitie gaan draaien, waarvoor eveneens een enorme belang stelling blijkt te bestaan. De heer Hart land bracht dank aan allen die hun medewerking hadden verleend, waarbij vooral de steun van de scheidsrechters, de voorzitter van de KNVB, afd. Noord- Holland, de heer Sougee, en de admi nistrateur van deze afdeling, de heer Bakker, onontbeerlijk was geweest. Voordat de toneelspelers, die van on geduld stonden te popelen, gelegenheid kregen te bewijzen dat zij nog iets meer konden dan voet-, hand- of volleybal len, werden de verschillende kam pioenselftallen gehuldigd. De afgevaardigde van het voetbalelf tal van Postiljon mocht voor een jaar de Alkmaarse Courantbeker mee naar huis nemen, terwijl de vertegenwoordi gers van Blackboys, Sova, Rhodesia, Te- lefonia en Centra de kampioenstro- pheeën in ontvangst namen. De comedie Hoewel men dient te bedenken, dat de rollen in de comedie van Joop Spit door dilettanten, waarvan een deel slechts sporadisch op de planken ver schijnt, werden vervuld, was het ge heel zeer acceptabel. Vooral het eerste en tweede bedrijf hadden uitstekende momenten. Het derde bedrijf was het minst, hetgeen zijn oorzaak vond in de wat langdradige dialogen welke de auteur de spelers liet zeggen. De Rhythm Sheiks verzorgden de muziek, waarop tot diep in de nacht door vele danslustigen menige foxtrot, Engelse wals, samba en hoe al die andere com binaties van vlugge en langzame passen ook mogen heten, werden gedanst. Zaterdag 9 Februari zal een reprise van deze avond gegeven worden, ter wijl dan tevens een uitvoeriger be schouwing over de prestaties van de tonelisten gegeven zal worden. De wielervereniging Alcmaria Victrix heeft Zondag een cycle cross gewonnen in een driekamp tegen De Bataaf uit Haulweg en Kennemerland uit Bever wijk. Ruim zeventig renners namen aan deze traditionele ontmoeting deel, zodat het niet aan spanning heeft ontbroken. Alcmaria eindigde met 19 punten, de Bataaf met 16 en Kennemerland met JO punten. De personlijke uitslagen wa ren: A-klasse: 1. H. Kuitjvaard (K.); 2. M. Snijders (B.). 3. C. Bakker (B., 4. D. v. d. A.cker (K.), 5. H. v, d. Sluis (A.); E-klasse: 1. E. Belles (A); 2. L. Sloove (B.); 3. W. Kremer (K.); 4. L. Biesterveld (B); 5. D. Tesselaar (A.); C-klasse: 1. J. Schol (A.); 2. J. Keuken <A.)3. T. Klanker (A.): 4. T. Markus (B.); 5. J. Lijborst (B.). Volendam 16 10 4 2 51—23 24 Zeeburgia 15 8 5 2 31—18 21 DWV 16 9 3 4 26—19 21 KFC 16 7 3 6 25—25 17 ZVV 16 6 4 6 28—26 16 De Kennemers 15 7 1 7 37—32 15 UW 14 6 3 5 26—19 15 HRC 15 4 7 4 27—27 15 De Spartaan 15 2 6 7 15—35 10 Hercules 14 2 4 8 11—27 S Schoten 14 1 2 11 12—38 4 3C: Hollandia 17 11 6 0 46—21 28 Zaandijk 16 11 2 3 37—17 24 Beverwijk 17 9 .4 4 34—21 22 QSC 16 8 4 4 30—23 20 WSV 16 7 4 5 39—25 13 Alkm. Boys 16 7 4 5 25—20 18 CSV 17 6 3 8 23—28 15 GVO 17 6 3 8 22—34 15 Ripperda 16 5 3 8 33—42 13 EKC 15 4 2 9 24—39 10 Wijk aan Zee 16 2 2 12 20—42 6 IW 15 1 3 11 11—32 5 4A: Schagen 17 11 3 3 37—16 25 Grasshoppers 15 11 2 2 39—14 24 ZAP 17 8 3 6 37—34 19 Texel 16 8 2 6 36—27 18 VZV 16 5 8 3 35—34 18 RKAFC 16 6 5 5 32—29 17 Oudesluis 14 7 1 6 22—19 15 Bergen 14 6 2 6 19—21 14 Succes 16 5 4 7 35—35 14 Vrone 17 3 7 7 27—38 13 DTS 15 4 4 7 22—26 12 Wieringerw. 15 3 2 10 19—42 8 Watervogels 16 2 3 11 17—42 7 Op de in November gehouden club kampioenschappen van DAW maaxte de jury een fout waardoor het niet mogelijk was de kampioen 1951 bij de jongens aan te wijzen. De twee betref fende candidaten waren zo sportief om op een later tijdstip te willen over zwemmen en dit is Zaterdag op het oefenuur van DAW gebeurd. Het resultaat was, dat J. Nierop Groot titelhouder werd met een totaal- tijd van 1.51,2, waarmee hij direct volgt op oudere cracks als Boxem, Slik ker, de Jong en Blank voort. F. Biel- feldt werd 2e met 1.56.9. Andere DAW-ers werden tussen de bedrijven door in de gelegenheid ge steld clubrecords te verbeteren, .liet zozeer uit zucht een titel te bemach tigen, als wel om bepaalde prestaties op weinig verzwommen nummers vast te leggen. Tiny Tenkink begon al goed door '.e' 3x50 m. wisselslag persoonlijk te zwem men in 2,13.8, waarmee T. v. Latum (2.28-) werd onttroond. Dat dit een prestatie van formaat is bewijst wel het feit, dat een zeer bekend en snel zwemster als Bep van Schaik een 10- tal jaren geleden in een spannende wedstrijd dezelfde tijd noteerde. Hans de Jong zwom dit nummer in 2,39 7 waarmee hij 3e op de DA W-ranglijst werd. Door de dames H. Ouwehand en T. Schats werd een aanval gedaan op het zeer zware nummer de 3x100 m. wisselslag persoonlijk. Eerstgenoemde wist mej. Piersma (5,10.4) haar titel te ontnemen door 4,58.6 te zwemmen! Mej. Schats zetelde zich op de 3e plaats met 5,11.7, Greetje Molenaar onttroonde Hetty Boxem, door de 100 m. schoolslag te zwemmen in 1,30.04 wat een verbete ring van 0.4 sec. was. Hans de Jong brak zijn eigen record op de 50 m. vlinderslag met 0.3 sec. Hij maakte •nu de zeer snelle tijd van 33,5. Ab Blankvoort zette zijn naam ook op de recordlijst, zij het op de 3e plaats door de 200 m. vrije slag te zwemmen m 2,30.8. waarmee hij zich vlak achter Slikker plaatste. Ad Boxem ten slotte zwom zich met één slag tussen de vijf snelste rugslag- zwemmers van Nederland door de 100 m. rug af te leggen in 1.11.4, hetgeen een zeer fraaie tijd is. Slikker was de houder van het oude record met j.12.3 BETRAPT De Alkmaarder G. werd in de duinen onder Petten betrapt toen hij berig w s klemmen en strikken voor konünen uit te zetten. De winnaar van deze Rallye b.v., de Engelsman Allard, heeft tweemaal met zijn volledige equipe het af te leggen parcours per vliegtuig verkend na een maandenlange voorbereiding. Als echte amateurs hadden wij slechts de opvatting er het beste van te maken, wat er van te maken was. Na onze start in München, kregen wij in Duitsland al over een traject van 600 km met sneeuw te kampen, waar we niet op gerekend hadden. Op zichzelf is het rijden in de sneeuw niet zo gevaarlijk, doch terwijl het aan de voet van de bergen dooide, bemerkten we aan de wegspattende sneeuw, dat het sneeuw dek door bevriezing steeds gladder werd, naarmate de weg steeg. Toch on dervonden we in Duitsland geen moei lijkheden. Ook het traject Miinster Bourges legden we vlot af, d-och toen begon de sneeuwval. Mont Lucon be reikten we nog op tijd, doch na 3 km kwamen we op een helling van 12 op 100. Overdag had het er gedooid en 's avonds was het spiegelglad. Op een ge geven moment zagen we twaalf wagens aan de kant. De mensen duwden, strooiden zand, of lieten de wielen van hun auto draaien om de sneeuw weg te malen, maar enkele meters verder was het weer mis. Hier besloten we onze rubber sneeuwkettingen te monteren, waarmede we niet al te spoedig begon nen waren, omdat kettingen gauw van de banden afslaan en geen hogere snel heid dan zeventig kilometer toelaten. Met de rubberkettingen verkregen we niet het gewenste resultaat, doch op deze hellingen konden we geen stalen monteren. De weg was te smal, te steil en te bochtig en het risico met het oog op de aansnellende wagens te groot. Te laat Dit gaf ons de genade-slag, want toen we zo een uurtje hadden doorgesukkeld en in een klein dorpje eindelijk op een pleintje de stalen kettingen konden omleggen, bracht ons dit te laat aan de controle te Clermont Ferrand. Jammer is het, dat men ons te Mont Lucon niet over de toestand van het parcours had ingelicht. In ieder geval had het geen zin de strijd voort te zetten en we besloten via Lyon, Avignon en Nice door te rijden „aar Monte Carlo. We hadden daar heerlijke zonneschijn verwacht doch het was er koud en op de bergen bij de stad lag sneeuw. Toen 's Zondag de klassementsproef over een afstand van zeventig kilometer plaats vond was het wegdek beneden een pap-massa en boven besneeuwd. De Franse politie had het traject niet voor het gewone verkeer afgesloten; bussen en auto's krioelden er door elkaar en slechts aan de witgeverfde koplampen van passerende wagens, kon men zien, dat zij deelnamen aan de klassements proef. Aan 't concours de comfort nam o.a. een Engelsman deel, die in zijn auto een complete bar had ingebouwd. Het was mij opgevallen, dat van alle wagens, die ten slotte Monte Carlo be reikten, negentig procent min of meer beschadigd was. In Duitsland, dat voor het eerst se dert de oorlog weer als startplaats was aangewezen, viel de service en ont vangst bijzonder goed te noemen. De politie liet zonodig het verkeer voor de Rallye-rijders stoppen en loodste ons buiten de steden. In Belgie, waar men meer van wiel rennen houdt, bestond voor de rijders bijna geen belangstelling doch zodra het Franse grondgebied werd bereikt, veranderde dit als bij toverslag. Ieder een stond met een courant de passeren de rijders te identificeren; er waren luidsprekers opg. steld en men juichte ons hartelijk toe. Wat ons eigen land betreft: de meeste rijders hadden over de organisatie in Hengelo ernstige klachten, doch daar over, zo besloot de heer Met. zal met de KNAC nog wel een hartig woordje worden gesproken. De uitslagen van de wedstrijden, ge speeld voor de Alkmaarse Volleybalkring Heren: Jong Holland 1—Rijks-Politie 2 3—1; Catapult 1—Rijks-Politie 1 4—0; Ca tapult 2—Jong Holland 2 3—1; Rijks-Poli- tie 1—Rijks-Politie 2 4—0; Catapult 1— Hooge Huys 1 3—1. Dames: Catapult 1—Jong Holland 1 4—0; Catapult 2—Jong Holland 2 3—1; Bergen —Jong Holland 2 4—0; Catapult 1—Rijks-Politie 4—0. Competitiestanden Heren: Catapult 1' Hooge Huys Jong Holland 1 Rijks-Politie 1 Catapult 2 Home Runners Jong Holland 2 Rijks-Politie 2 Dames: Catapult 1 Bergen 2 Tong Holland Catapult 2 Jx>ng Holland Rijks Politie 0 10 0 10 1 6 2 4 3 4 3 1 3 1 19— 1 15— 5 10— 6 10— 6 10—10 4—12 4—16 4—16 20— 0 11— 5 8— j 8—12 2—14 2—12

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 3