CPN zorgde voor verrassingen in ing van Prov. Staten gaderii ver ABdusTROOP Mm JCoAi Ambtenarenverbod nog niet ingevoerd Mag men in zijn vrije tijd zelf een woning bouwen? Onze landgenoten stelden teleur Concertgebouw-orkest zal f 40.000 subsidie krijg en Man op bewaakte overweg gegrepen Veestapel moet t.b.c.-vrij worden gemaakt De koopvaardijvloot kan worden uitgebreid Zeven bouwvakarbeiders werpen probleem op De gemeenteraad van Deventer is verdeeld In hoger beroep 14dagen tegen wachtmeester geëist Overeenstemming tussen Nederlanden W 'Duitsland Landman en Bennaars blonken uit Na de rust rammelde de verdediging Deze maand installatie van: Nationale Raad Welzijn Militairen Prins Bernhard voorzitter „TigerMoth" maakte een geslaagde noodlanding W0ÉVSDA6 27 FEBRUARI 1952 Voor de tweede maal in dit jaar kwamen gisteren de Provinciale Staten van Noord-Holland te Haarlem bijeen om te beslissen over tal van vraag stukken van gewestelijk belang. Ver geleken bij de eerste zitting was het gisteren „kliekjesdag", want de lijvige agenda vermeldde slechts één punt dat aanleiding zou kunnen geven tot een debat. Dat was het voorstel tot wijzi ging van het Ambtenarenreglement 1920, waardoor het mogelijk zou wor den alle provinciale ambtenaren die communistische sympathieën hebben, uit hun functie te ontheffen. Er was dus alle reden om aan te nemen, dat het tien leden tellende CPN-blok vuur werk zou gaan afsteken. Het lieP ech- ter anders af. Toen laat in de namiddag het lang verbeide ogenblik was aangebroken en de heer H. Gortzak, fractieleider van de CPN het spreekgestoelte beklom, deed hij dit om slchts één vraag te stellen: of het college van Gedeputeerde Sta ten bereid was de indertijd over deze kwestie gestelde vragen, schriftelijk te beantwoorden. De gedeputeerde, de heer L. J. P. N. A. Bouwman, antwoord de hier op dat hij bereid was dit ver zoek in te willigen. In wezen bete kende dit besluit, dat de wijziging van het reglement nu voor geruime tijd van de baan is, omdat de Staten eerst van de zomer opnieuw bijeen zullen komen. Na deze mededeling van het college ontlaadde zich de spanning; vele afge vaardigden liepen luid converserend de zaal uit en ook de perstribune stroom- fanrtfakuii! ASPIRIN IS ALLEEN ECHT MET HEI BAYERKJ*U:S. HET'SYMBOO£VAN: VERTR^WEft (Advertentie, Ing. Med.) de leeg. De voorzitter, dr J. E. baron de Vos van Steenwijk, maakte van dit rumoer en de slechte acoustiek gebruik om er in sneltreinvaart tien agenda punten van ondergeschikt belang door te hameren. De CPN bleef. Opmerkelijk was, dat in tegenstel ling tot de afgevaardigden van de an dere partijen geen enkel lid van de CPN-fractie zich na de behandeling van dit punt van zijn plaats waagde. Hier uit kon worden afgeleid dat de com munisten nog een verrassing in petto hadden. Dat dit inderdaad het geval was, bleek toen een andere wijziging van het Ambtenarenreglement 1920 aan de orde kwam. Bij dit punt kwam onder meer üe volgens de CPN te gunstige bezoldi ging van de leden der natio nale reserve, de reserve grensbewa king, etc. in bespreking. De voltallige CPN forcerde een stemming over dit punt, doch in gestalsterkte konden de communisten toch nog niet op tegen de sterk gedunde gelederen van de andere partijen, die zich automatisch aaneensloten en zo toch nog in de meerderheid bleven. Gedurende de rest van de dag hiel den de Provinciale Staten zich bijna geheel bezig met het behandelen van een zeer groot aantal subsidie-aanvra gen. Hierbij werd onder meer besloten het subsidie aan het Amsterdamse Con certgebouworkest, te verhogen van f 25.000 tot f 40.000. Deze verhoging komt tegemoet aan een tekort op de exploitatierekening dat onder andere een gevolg is van de nieuwe beheers vorm. Anderzijds werd het verzoek van de stichting „Nederlandse Opera" te Amsterdam om verhoging van het provinciale subsidie, afgewezen. Ge hebt kou gevat, gij Hoest en een scheurende pijn tenge volge van het veelvuldig hoes ten beklemt Uw borst. Reinig Uw luchtwegen van het ge vaarlijke slijm met (Advertentie, Ing. Med.) Gisteren is de 49-jarige wielrijder J. C. Kanssen. gehuwd en vader van vijf kinderen op een bewaakte over weg, tussen Lutterade en Beek- Elsloo. die evenwel niet gesloten was door de electrische sneltrein komende uit de richting Sittard gegrepen en vrijwel op slag gedood. Hij werd nog 160 meter meegesleept. Blijkens mededelingen van de Ned. Spoorwegen waren de spoorbomen da lende toen de man de overweg wilde passeren. Sfaaf voor f 1.25 benadeeld? Provinciale subsidie verhoogd tot t 40.000 Tijdens de gisteren te Haarlem ge houden vergadering van de Provinciale Staten van Noord-Holland, kwam on der meer een verzoek aan de orde om het subsidie voor de Provinciale Ge zondheidsdienst voor Dieren te ver hogen van f 32.500 tot f 40.000. Over dit punt werd onder meer het woord ge voerd door dr. B. Sajet (P vd A) uit Amsterdam, die zeide dat het de be doeling is de rundveestapel in Neder land over vijf jaar tbc-vrij te hebben. De 400.000 thans nog reagerende koeien in ons land moeten worden afgemaakt, ook al zal dit veel geld kosten. Men moet bedenken, aldus dr. Sajet, dat vooral het vee dat aan open tubercu lose lijdt, gevaar oplevert voor de om geving. Omgekeerd echter, moet er ook voor worden gewaakt dat het gezonde vee niet wordt besmet door zieke men sen. Een Provinciale Gezondheidsdienst voor mensen zou in dit verband heil zaam werk kunnen doen. De gedeputeerde de heer B. de Vries uit Amsterdam, antwoordde hierop dat het niet zijn 'taak was te beoordelen of een dergelijke dienst voor mensen in het leven moet worden geroepen. Spre ker deelde mede, dat in Noord-Holland van de 204.000 koeien er 49.000 reageren Hij was van mening, dat het opruimen van deze dieren zo veel mogelijk moet worden bevorderd en dat een verho ging van de subsidie^ aan de Gezond heidsdienst voor Dieren alleszins te billijken is. De vergadering ging hierna met het voorstel accoord. Minister Wemmers: Be Minister van Verkeer en Water staat heeft verklaard, dat uitbreiding van de Nederlandse koopvaardijvloot bij de huidige omvang van de overzeese wereldhandel verantwoord zou zijn. Dit geldt te meer, naarmate de overzeese handel en onder meer de handel tussen Oost- en West-Europa in omvang zou toenemen. De netto-deviezeninkomsten van de Nederlandse koopvaardij heb ben over 1948 en 1949 resp. f 453 mil- lioen en f 512 millioen bedragen en naar schatting zal het overeenkomstige cij fer over 1950 c.a. f 575 milioen belopen. Deze na-oorlogse bedragen liggen onge veer 200boven de cijfers van vóór de oorlog, waaruit blijkt, dat van achter uitgang geen sprake is. Onbetrouwbare kassier De politie te Winschoten heeft de agent van de Nederlandse Handel Maatschappij aldaar gearresteerd we gens verduistering van een zeer groot bedrag ten nadele van deze instelling. He tekort wordt op een halve ton ge schat. IN DEVENTER hebben zeven jonge, vakbekwame bouwvakarbeiders, die haken naar huisvesting, omdat zij willen gaan trouwen, het plan opgevat, om nabij het tuindorp in de koekstad zeven arbeiderswoningen te bouwen, voor ieder één in hun vrije tijd, dus 's avonds en op vrije Zaterdagmiddagen. Zij vonden een architect bereid gratis voor hen bestek en tekening te maken en toezicht te houden op de bouw, kregen van een aannemer de toezegging van gratis gebruik van werktuigen en gereedschappen en vroegen nu aan het gemeentebestuur van Deventer om grond en andere medewerking. bouwarbeiders niet willen, omdat het ingaat tegen verkorting van arbeids tijd. Zowel de Alg. Aannemersbond als het NVV zijn er tegen, zo zeide hij. Een ander raadslid, de heer De Zeeuw (AR) meende, dat een bouw arbeider met zijn vrije tijd mag doen, wat hij wil, ook als hij voor zichzelf een huisje wil bouwen. En ten slotte zei de wethouder van openbare werken, de heer Beerents (P.v.d.A.), dat het idee evan deze ze ven bouwarbeiders zo kwaad niet is, gezien het nijpend woninggebrek in De venter en, al was spreker zelf voor een kortere arbeidsdag, hij zag toch in het zelfbouwen door deze arbeiders iets goeds, omdat het deskundige men sen zijn, die hun eigen woningbehoef te zelf willen oplossen. Na enig verder debat besloot de ge meenteraad, op voorstel van de heer Ditzel (comm.) de aanvraag nog even aan te houden tot verder beraad. Ver moedelijk ook al, omdat bij het toe staan van zulke bouw, ook andere bouwvakarbeiders cp dezelfde manier aan een woning zullen willen komen. Tijdens de discussies bleek, dat, na de bouw, geldgevers Dereid zullen zijn, 3.000 hypotheek te geven op elke gebouwde woning. D. en W. van Deventer bleken bereid te zijn hun voorlopig grond te ver huren tot aan het tijdstip, dat deze huur kon worden omgezet in erfpacht. Bovendien waren zij bereid, om de gemeente garant te doen blijven voor de betaling der nodige bouwmateria len tot aan het tijdstip, dat, als de wo ningen klaar zouden zijn, de rijksbij drage voor deze woningbouw inbaar zou worden. B. en W. deden voor dit alles in de raadsvergadering een voor stel, doch ontketenden daarmede te gelijk een fel debat. Een der raadsleden, de heer Oosten dorp (RK), zelf aannemer, beval het voorstel aan en zei, dat het woningen zouden worden die men kan bouwen voor 11.000 het stuk. In een jaar tijds zouden deze mensen over een zelfge bouwde woning kunnen beschikken. Andere mensen zwoegen wel in hun vrije tijd in een volkstuin en waarom zou men dan niet toelaten, dat deze bouwvakarbeiders aan een eigen wo ning werken? Een bestuurder van een bouwarbei- dersbond, de heer Timmer (P.v.d.A.), ageerde hevig tegen deze vrije tijds besteding. Hij meende, dat elke wo ning 2.000 tot 2.400 man-uren werk kost en vreesde, dat de bouw te lang zou duren. Bovendien, wat zouden de ze bouwvakarbeiders voor moeilijk heden kunnen krijgen inzake ziekte wet, bij werkloosheid, enz.? En is dat nu de ware vrije tijdsbesteding? zo vroeg hij. De heer Mulder (WD), eveneens aannemer, had er op tegen, dat men deze bouwarbeiders zou toestaan, wat de bonden van bouwpatroons en van Nu de politieke rust in Egypte enigszins is weergekeerd, blijft het zand een lastige „vijand" van de Britse troepen aldaar. Met schop pen zijn Zij bezig de weg vrij te maken van de dikke zandlaag, die door de hete woestijnwind is opgejaagd. Rechts worstelen sol daten in de Egyptische Kanaal zone met zakdoeken voor de mond gebonden, tegen de wind en het zand. De procureur-generaal bij het ge rechtshof te Amsterdam, mr J. F. Hoef- felman, heeft gisteren veertien dagen geëist tegen de 38-jarige wachtmeester le klasse der rijkspolitie te water E. L., die in 1950 postcommandant te Medem- blik en tegenwoordig in Zwolle dienst doet. De verdachte was het vorig jaar door de rechtbank te Alkmaar vrijge sproken van valsheid in geschrifte. Hem was, zoals bekend, ten laste gelegd, dat hij op declaraties een toeslag voor acht uur onafgebroken dienstdoen buiten de standplaats had ingevuld. Wel had hij op andere uren dienst gedaan. Van de vier dusdanig gedeclareerde dagen achtte de procureur-generaal er maar één bewezen. De staat was hierdoor benadeeld voor een bedrag van 1,25. De procureur-generaal zeide in zijn re quisitoir, dat hij er rekening mede hield, dat bij een veroordeling L. zal worden ontslagen. De verdediger pleit te vrijspraak. Op 11 Maart zal het Hof arrest wijzen. Nederland en West-Duitsland hebben reeds voorlopige overeenstemming be reikt over een deel van de Nederland se schuldvorderingen op Duitsland. Hierbij is bepaald, dat West-Duitsland 45 millioen Duitse marken zal betalen voor de in reichsmarken luidende obli gaties, welke de Nederlandse Bank tij dens de bezetting gedwongen werd aan Duitsland terug te verkopen tegen de nominale waarde. De overeenkomst heeft slechts betrekking op een klein gedeelte van de totale in reichsmark luidende activa der Ned. Bank, die on geveer 414 milliard reichsmark belie pen. De gesloten overeenkomst zal wor den voorgelegd aan de internationale conferentie over de Duitse schulden, welke morgen te Londen begint. Baron De Vos van Steenwijk in Kanaalcommando Naar wij vernemen is de kapitein luitenant ter zee A. N. baron de Vos van Steenwijk benoemd tot stafoffi cier tevens liaisonofficier bij het ge allieerd Kanaalcommando te Ports mouth, dit commando strekt zich uit over het Kanaal, ongeveer van de lijn Portsmouth-Le Havre, en het zuidelijk deel van de Noordzee tot IJmuiden. Rode Duivels-Zwaluwen 1-1 O De traditionele wedstrijd tussen de Rode Duivels en een Zwaluwen-team, welke onbeslist in een 1-1 gelijkspel eindigde, zal noch voor de Belgische noch voor de Nederlandse keuzecommissie veel lichtpunten hebben opgeleverd met betrekking tot de samenstelling van de vertegenwoordigende landenploegen die elkaar op 6 April in het Deurne-Stadion zullen ontmoeten. Bij onze landgenoten speelden Landman en Bennaars een voortreffelijke partij. De beide backs Bakers en Alberts hadden een goede eerste helft; Van Schijndel was in de middenlinie de uitblinker en Van der Gijp heeft in de aanvalslinie soms aardige dingen laten zien. Bak, die Hendriks op de spilplaats verving, stelde teleur. Ook Kuneman, die op de plaats van Van der Tuyn speelde en Feldman konden geen bevredi ging schenken. Over het algemeen is de ontmoeting, wat de Zwaluwen betreft, toch tegen gevallen. Zij waren in de eerste helft sterker en lieten toen aantrekkelijk spel zien. De Belgen hadden de groot ste moeite om verband in hun ploeg te krijgen en het tempo liet eveneens te wensen over. Bij de Zwaluwen vlot te het veel beter. De beide backs Ba kers en Alberts waren zeer trapvast. in de middenlinie verzette Van Schijn del bergen werk, en in de voorhoede bleek Bennaars in uitstekende conditie. Het was ook Bennaars die de score opende, en wanneer daar nog een doel punt op was gevolgd, zouden onze Op 29 Februari zal de minister van Oorlog en Marine, ir C. Staf, „de Na tionale R,aad Welzijn Militairen" instal leren. Deze raad beoogt een hoog, niet- ambtelijk trefpunt te zijn, waarin mili- tare en burger-ambtelijke instanties samenkomen met de kerken,' maatschap pelijke organisaties en het bedrijfsleven om in brede zin des woords het wei- r\IT SCHONE VERHAAL drong on- danks het conferentierumoer van uit Korea tot ons door: Een jaar ge leden kwam een Amerikaanse soldaat een Koreaan op zijn weg tegen, die gezeten was op een ezeltje, terwijl zijn vrouw er achter liep. De soldaat, die een heer was, vermaande de Koreaan, dat hij zijn vrouw op het lastdier moest zetten en er zelf achter moest niiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiin van een montagewoning een strop. Hij was net even te laat met het ophalen van de huur. Omwonenden deelden hem mede, dat de bewoners van de noodwoning met het op een vracht-j gaan lopen. Maar de Koreaan zei: „Dat auto geladen, gedemonteerde huis wa- een vóëtgangster "dïe^n^irtrtel^nn1 is nu eenmaal de gewoonte van ;t ren vertrokken. Te Voorburg is een vindbaar is. De'dames van Dallas, een stadje in Pennsylvania, weten zo vrachtauto met aanhangwagen het trottoir opgereden en in de tuin van een café terechtgekomen. Hierdoor werden twintig rijwielen, die in de tuin stonden, volkomen vernield. De scheidingsmuur van de tuin sneuvelde en de gevels van twee woonhuizen werden deerlijk gehavend. De oorzaak was de galante aard van de chauffeur. Hij was namelijk uitgeweken voor land". Dezer dagen ontmoette de sol daat de Koreaan wederom. Ook nu zat de man op de ezel, doch zijn vrouw liep nu enkele meters vooruit. „Ha!" riep de soldaat. „Zijn de gewoonten van 't land veranderd?" „Nee", zei de Koreaan, „landmijnen!" 't Is bij de konijnen ook niet bepaald beschaving wat de klok slaat. Ik zou eerder van afschaving spreken, aangezien de lang oren in een kwekerij te Tienray dui zend jonge bomen van de bast hebben ontdaan, waardoor deze ten dode zijn opgeschreven. In de stations van de ondergrondse spoorbaan te New York zullen schuilplaatsen tegen luchtaan vallen worden gebouwd. De kosten van het plan bedragen vijftien millioen dollar. Bij Turijn had de eigenaar PLAT DU JOUR IN TSJENGTOE Ober, één doorregen zuigeling! het een en ander van de gevaren, die hen op de weg bedreigen. Ze nemen allemaal een geweer of een knots mee, omdat wilde vossen, wasberen en hon- den uit de bossen in de omgeving mensen en vee aanvallen. Laatst is nog een jonge vrouw door een aanval van deze dieren om het leven geko men. Op het toneel is de beer an ders ook los, vrienden, als de heer „Cicero", één van de bekendste Duitse spionnen uit de laatste oorlog, ten minste op de planken mag verschij nen. Hij heeft zich op de zangkunst toegelegd en wil een tournee door Frankrijk en Italië gaan maken. Naar men zegt onder het motto: „Böse Leute haben keine Lieder...." zijn te behartigen van de militairen en gedemobiliseerden. Zo wordt er ook vooral aandacht geschonken aan de so ciale belangen van de militair. In grote lijn omvat het werk van de raad, het aanmoedigen en samenbrengen van het particulier initiatief, het onderhouden van een goed contact tussen de overheid en dit particulier initiatief en het tot elkaar brengen van het volk en zijn krijgsmacht. De behandeling van indivi duele gevallen zal worden overgelaten aan de daarvoor aangewezen militaire, civiele, kerkelijke en maatschappelijke instanties. Voorzitter van de Raad wordt Z K.H. Prins Bernhard. Een Tiger Moth van de Rijkslucht vaartschool, bestuurd door de leerling vlieger P. Lodder, heeft gistermiddag in de buurtschap Kotten bij Winters wijk een geslaagde noodlanding ge maakt. De bestuurder was omstreeks 12.00 uur van Ypenburg opgestegen voor een overlandvlucht naar Teuge. Boven het midden van het land raakte hij echter de koers kwijt en was ten slotte we gens benzinegebrek genoodzaakt een noodlanding te maken. Het toestel bleef daarbij practisch onbeschadigd en de Inloot ongedeerd. Samenwerking tussen D.A.F. en Ford onderzocht Op verzoek van het ministerie van economische zaken onderzoeken tech nici van Van Doom's Automobielfabrie ken te Eindhoven en de Nederlandse Fordfabrieken te Amsterdam de moge lijkheid om tot samenwerking voor het uitvoeren van toekomstige defensie-or ders te komen. Door het grote verschil in de opzet van de beide bedrijven zijn hieraan evenwel vele moeilijkheden verbonden. Meer mogelijkheden zien de technici dan ook in de toekomstige orders in internatonaal verband. Prinses Wilhelmina ontving nieuwe bijbelvertaling Aan prinses Wilhelmina is namens het hoofdbestuur van het Nederlands Bijbelgenootschap een bijbel in de nieu we vertaling aangeboden in het Ko ninklijk Paleis te Amsterdam. Enige tijd geleden zijn reeds exem plaren van deze vertaling overhandigd aan koningin Juliana en prins Bern hard. Bij de veehouder Van de Hengel- Zwanenburg te Achterveld deed zich de zeldzame gebeurtenis voor dat een koe drie kalveren ter wereld bracht. Over de lat!! Opname van een fel duel voor het Belgische doel; v.l.n.r, doelman Seghers, Slabbinck (RD), Cor van der Gijp (Z) en Struyst (RD). landgenoten niet meer gekregen hebben dan hun toekwam. Helaas misten eerst Bennaars en daarna Van der Gijp een paar opgelegde kansen, in een periode dat de Zwaluwen de wedstrijd in han den hadden. Eenzijdig was de strijd niet, want de Belgen boden verwoed tegenstand, maar het initiatief berustte toch doorgaans bij de Zwaluwen. Na de bevredigende eerste helft daalde het peil geducht, althans aan onze kant. De Belgen voerden het tempo op, maar tevens gingen ze veel forser spe len, naar onze smaak zelfs wel een tik je al te fors. Ze bereikten er dit mee dat van een Nederlands overwicht geen sprake meer was en dat Landman al zijn talenten nodig had om ons voor een nederlaag te vrijwaren. In de Zwaluwen-verdediging ram melde het af en toe geducht, en de voorhoede bracht er als geheel ook veel minder van terecht dan vóór de rust. Indien de Belgen niet vervallen wa ren in hun oude fout van te ver door gedreven samenspel zouden ze wellicht hun aanvankelijke achterstand nog in een voorsprong hebben omgezet. Pas na een half uur wist van Pottel- berghe, snel doorlopend op een verra pass van De Bruijn, met een onhoud baar schot onze doelman te passeren. In het laatste kwartier zakte het spel peil tot beneden de middelmaat. Van de Bogert werd geblesseerd en viel uit, waarna Groeneveld naar de rechter vleugel verhuisde en Van Pelt (SVV) op de linksbuitenplaats verscheen, waar hij geen gelegenheid kreeg om zich te onderscheiden. Kort vóór het einde viel ook Bennaars uit, doch zijn vervanger Zmdgeest (Sparta) heeft de bal niet meer aangeraakt. En met de stand I—1 kwam het einde. De elftallen verschenen in de vol gende opstelling: Duivels: Seghers (La Gantoise): Struijf (St. Niklaas) en Van Brandt (Lierse Sp.); Van den Eede (Renaix), Slabbinck (C S. Brugge) en Delmullo (La Gantoise)De Bruijn (St. Ni klaas), Van Steelant (St. Niklaas), Van Pottelberghe (F. C. Brugge), De Corte (Anderlecht) en Decuman (A. S. Ostende). Zwaluwen: Landman (Sparta)- Ba kers (PSV) en Alberts (Vitesse)'- Van Schijndel (SVV), Bak ('t Gooi') en Feldman (AFC)Van de Bogert (DOS), Kuneman HBS), Van der Grijp (Em ma), Bennaars (Dosko) en Groeneveld (Haarlem). VAN VLIET TWEEDE IN ANTWERPSE ZESDAAGSE Dinsdagavond laat was de stand: 1. BeuckelaereRijckaert (B) 158 pnt.. 2. V a n VlietL. Hörmann (Ned. Did.) 153 pnt.: op 1 ronde: 3 Van Steen bergen—Bruneel (B.) 384 pnt.: 4 Strom—Arnold (Austr.) 132 pnt.; 5. Kubler—Von Buren (Zwits.) 106 pnt.: op 2 ronden: 6. Buuyl—Ollivier (B,) 243 pnt.; 7 Godeau—Goussot (Fr.) 217 pnt.; 8. ThijssenVerbruggen (B.) 171 pnt.; 9 Schulte—Pete,rs (Ned.) 1 Pnt- De overige koppels hadden 3 en meer ronden achterstand. Het Ne derlandse koppel Dekkers—Wagtmans was 13 met 105 pnt. en 6 ronden ach terstand. Sedgman komt in Dsn Haag een demonstratie geven Naai- wij vernemen heeft de KNLTB uit Engeland bericht ontvangen, dat de Australische tennisster Sedgman 4 Maart te Marseille aankomt en dan door zal reizen naar Den Haag. Het kan dus als zeker worden aangenomen, dat de demonstraties, die Sedgman op en 9 Maart te Den Haag in de Hout- rusthal zou geven, zullen doorgaan.

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 5