Vijf dorpen genoten van het zelfde bloemencorso BOEKHOUDER Stad en Omgeving Jimmy Brown en de bende van Dolle Dirk UW OMZET n VERGROTEN AGENDA Een uitstekende uitvoering van „Het ontluikende roosje" Motor vloog uit de bocht Abonneert U op dit blad IO DAGEN EEN NEVEL VAN PARFUM Bloemtapijten langs de weg Nog weinig fantasie bij de versierders De minister-president komt naar Alkmaar IH WmBÊsm De Snip en Snap-revue: Jubeltonen De heer J. W. Boersma zeventig jaar „Accordeola" speelde in Wapen van Heemskerk AANRIJDING MET DODELIJKE AFLOOP Het blijspel Korporaal Elisabeth" Vele opmerkelijke prestaties in Heiloo Bergen Twee personen gewond Heer-Hugowaard KANTKOEK gesloten zijn 1 60.- leerling kousen-re pa rat rice Het zonlicht heeft Zaterdagmiddag vergeefs geprobeerd het bloemencorso in Limmen te bereiken. Een enkele maal gelukte het zijn stralen tussen de grauw-witte wolkenwatten door te steken en de kleurrijke stoet in een vrolijk lichtflits te vangen, maar dan duwde de bolle wind de wolkenkuif weer voor de blauwe opening en versomberden de tinten van de duizenden bloemkoppen, die op deze Zaterdagmiddag nog eenmaal hun uitbundige pracht mociiten tentoonspreiden. Het weinig belovende steekspel tussen zon en wolken kon de toeschouwers echter toch niet afschrikken en toen om kwart vóór drie de bloemenstoet zich in beweging zéltè om van Limmen uit de rondrit door Aker sloot, Uitgeest, Castricum en Heiloo te beginnen hadden zich langs de route in Limmen dikke hagen kijkers opgesteld. Zij zagen de met veel zorg getooide wagens langs zich trekken en snoven met welbehaken de zoete geuren op, die de duizenden narcissen als een dure parfum-nevel achter zich lieten. De lange route van da stoet had de organisatoren de VVV's uit de ge noemde plaatsen genoodzaakt de deelname te beperken tot luxe wagens en vrachtauto's, zodat het aantal stuk ken uiteraard bescheiden was geble ven. Men miste hier de kleine voer tuigen, wagentjes en fietsen, die wel iswaar geen conditio sine qua non zijn. maar die aan een klein corso zoals thans in Limmen werd geboden, een charmant karakter geven en het ge heel vervolmaken. Het corso van Zaterdagmiddag het eerste dat in deze dorpen werd geor ganiseerd moest het zonder deze aanvullingen stellen en gaf mede door dat de vervaardigers van de bloemen wagens niet al te zeer hun fantasie hadden laten werken een wat te koele, zakelijke indruk. Het was dan ook duidelijk, dat de twee wagens die, behalve een keurige versiering, ook iets wisten uit te beelden, met de prij zen zouden gaan strijken. De eerste prijs in de klasse viachtwagens ging naar de WV Akersloot, die met een zeil bootje op blauw-paarse hyacinthengol- ven de watersport naar voren had ge bracht. De Stichting Fonds tot behoud van de Kaasmarkt te Alkmaar verwierf de tweede prijs met een wagen, waar op twee kaasdragers hun volgeladen berrie naar het Waaggebouw schenen te torsen. De rest van de deelnemers in deze groep had zich onthouden van enige uitbeelding en zijn kracht ge zocht eenvoudig in het versieren van de auto's, waarbij de firmanamen in de afhangende bloemschilden natuurlijk niet ontbraken. De derde prijs was voor de auto van de gezamenlijke middenstand en de wagens van de transportonderneming RSK te Amsterdam, de zuivelhandel De Holland, Castricum en de fa. De Ruy- ter en Groot, Beverwijk verwierven ieder een eervolle vermelding. In de klasse personenauto's was de uitslag: 1. Bloembollencultuur afd. Limmen- Heiloo; 2 Chr. Kieft. Limmen; 3. Bloembollencultuur, Castricum. Eervol le vermeldingen kregen de auto's van de VVV, Castricum cn de Handweve rij Egel. Heiloo. Het muziekcorps Eensgezindheid uit Heiloo, dat op een met bloemen getooide wagen had plaats genomen, strooide onderweg opgewekte klanken voor het kleurige lint van 17 wagens uit. Mozaïeken In het dorp Limmen zelf viel ook na het vertrek van de stoet nog veel te genieten, want vele bewoners hadden zich ingespannen om voor hun woningen bloemenmozaieken aan te brengen, die de over de Rijksstraatweg suizende auto's langzamer deden rijden en de fietsers lieten afstappen. Hier was wel mét veel fantasie gewerkt en de bloem tapijten, die op de grasvelden lagen uitgespreid, genoten terecht alle be wondering. De fraaie patronen, zoals het Nederlandse wapen, dat door een to- verhand op een bedwelmend geurend laken scheen geborduurd te zijn, en fel le garneringen van tulpen maakten Za terdagmiddag een rit door het dorp tot een genoegen. Ook voor deze mozaïe ken werden prijzen toegekend. De ge meente Castricum, T. Valkering, Lim men, en J. Koot, Limmen, kregen een eerste prijs; G. Driessen en G. Riet veld ontvingen ieder een tweede en C. Admiraal en A. Krom een derde prijs. (Advertentie mg Mea.i De toestand van de heer F. H. Ringers Er gingen gister geruchten in onze stad, dat de toestand van de heer F. H Ringers, de oud-brandweercomman dant, minder'gunstig zou zijn. Het doet ons genoegen deze geruch ten pertinent te kunnen tegenspreken. De heer Ringers heeft enige weken ge leden in Groningen een keeloperatie ondergaan, welke goed geslaagd is. Het zal evenwel nog wel enkele weken duren voor de heer Ringers weer naar Alkmaar komt om zijn normale werk zaamheden hier te hervatten. Roekeloosheid werd duur betaald De zeventienjarige wielrijder W., die Za terdag zonder richting aan te geven met i_rote snelheid van de Koorstraat af de Laat opreed en tegen een andere fietser botste, moest zelf de tol van zijn roeke loosheid betalen. Zijn rijwiel werd zwaar beschadigd, ziin kleding aan flarden ge rukt en hijzelf aan zijn rechterbeen ge wond. Hij werd op het politie-'oureau ver bonden. Eervolle vermeldingen waren voor J. Valkering, gebr. Beentjes, P. Vooren, j' P. Nuyens, Jac. Pepping en J. W. Seig nette. Eerst om ongeveer zeven uur keer den de wagens van hun tocht naar Lim. men terug. Het eerste bloemencorso was ten einde. Wü hopen van harte, dat het nu getoonde initiatief van de ac tieve WV-hestuurders zal leiden tot een regelmatige terugkeer van dit bloemencorso, dat in zijn eerste ver schijning weliswaar bescheiden war, maar dat dit in de toekomst zeker het vermogen heeft naam te maken en uit te groeien tot een regionale gebeurte nis van giote vermaardheid. Neversie-dag Tegelijk met het bloemencorso werd in café Friesland de traditionele Never- siedag gehouden. Dr. Mol hield êen causerie over de bloembollenteelt, waar na een excursie werd gemaakt naar de Hortus Bulborum. (fnder de genodig den, die o.a. door de 'burgemeester van Limmen, de heer S. H. J. Bosma, wer den toegesproken, bevonden zich vele burgemeesters uit de omtrek en figuren uit VVV-kringen en de bloembollen wereld. MAANDAG harmonie Theater, 8 uur: De dokter en het meisje (14 jaar); Victoria Theater, 8 uur: Robin Hood junior (14 jaar); Rex Theater, 2.30 en 8 ui;r: Gun Crazy (13 jaar); Cinema Americain, 8 uur: Geen qiedailles voor spionnen (18 jaar) Gulden Vlies, 8 uur: Christ. Oranje vereniging. Nachtdienst apotheken: Wanna, Ritse voort 5. DINSDAG Bioscopen als Maandag. Gulden Vlies, 8 uur: Ned. Comedie „Eens in de honderd jaar". Valks Lunchroom. 8.30 uur: Leden vergadering Ver. van Facultatieve Lijk verbranding. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Maandag 6.19 1842 Dinsdag 6.57 19.21 TE CAMPERDUIN Hoog Laag Maandag 6.24 18.47 0.47 12.24 Dinsdag 7.02 19.26 1.02 13.26 C Enkele kopstukken uit de Partij van de Arbeid hebben toegezegd binnen korte tijd in Alkmaar te komen spre ken. Op 1 Mei zal minister Mansholt een toespraak houden op het Hofplein, waarna hij nog het woord zal voeren in het Wapen van Heemskerk. Op 14 Mei komt dr. W. Drees naar Alkmaar, die zal spreken in het Gulden Vlies. Voorts zal waarschijnlijk op 20 Juni in de Muziektuin een bijeenkomst worden gehouden, waarbij wordt gesproken door de gedeputeerde mej. mr. A. E Ribbius Peletier, prof. dr. ir. W. Scher- merhorn en Evert Vermeer. Het is niet uitgesloten dat de data nog worden ge. wijzigd. UIT HET ZAKENLEVEN Als nieuwe handelszaken werden in het Handelsregister ingeschreven: R. J. J. Scheltinga, Druivenlaan 33, Alkmaar, kleinhandel in religieuse artikelen en ga lanterieën. Firma J.» en P. Molepaar, Beemsterpad 7, Warmenhuizen, tuinbouw bedrijf. Een zeilboot op paars-blauwe hyacinthengolven bracht de VVV Akersloot in het Zaterdag gehouden bloemencorso de eerste prijk. De populaire artisten Willy Walden en Piet Muyselaer, beter bekend als „Snip en Snap", vonden gisteravond met hun medewerkers bij hun optreden in „Het Gulden Vlies" met de revue „Jubeltonen" een geheel bezette zaal. En de aanwezi gen hebben zich kostelijk geamuseerd met het programma, dat veel afwisseling bood. Want niet alleen de twee hoofdfiguren hebben voor vlot amusement gezorgd in diverse skëtches, die zeer aardige situaties brachten; ook de verdere medewerkenden kregen alle gelegenheid tot vlot ensem ble-werk. Wij noemen dan eerst de Deense Aase Rasmussen, die een aardig lied in Deens en Hollands zong, maar ook in di verse schetsen bewees zich uitstekend bij dit ensemble te hebben aangepast, waar door de vrouwelijke rollen zeer goed tot hun recht kwamen. Haar spel maakte een prettige indruk. Ook Herbert Jacks deed verdienstelijk werk in diverse typen. Hoe er gelachen is om de dwaze situaties, die Willy en Piet met grote routine ten tonele brachten, welen slechts zij, die aanwezig waren. Bert van Dongen als conferencier en zanger is bekend en bleek zijn plaats waard. Een groot succes behaalde het Majocö-Trio, dat met vurige Spaanse dan sen en opwondende muziek het publiek een luid applaus ontlokte. Vooral het vrou welijk lid van dit trio toonde zich een uitstekende kracht.' Als geheel was het een zeer geslaagde avond, waarbij de pianist Jan Neuhuys voor muzikale bege leiding zorgde. Burgerlijke stand éeboren Frederikus T. J., z. van P. G. de Boer en D. Hollenberg. Johan nes G. M., z. van S. H. Stegers en G. Sinnige. Richard, z. van C. van der Molen en C. Rempt. Johanna F., d van F. de Jager en V. van Lienen. John, z. van J. J. Kooger en H. E. Sten- ker. Reijer, z. van J. Weerstand en W. Lodder. Getrouwd Petrus J. Staadegaard en Anna M. van Diepen. Overleden: Alexander P. E. van den Berg, 63 jaar. gehuwd met J. Hof man. Cornelia Volkers, 80 jaar. Elia Marees, 91 jaar, weduwe van P. v. d. Poll. EENS IN DE IIONDER JAAR Men verzoekt ons opneming van het volgende: De Nederlandse Comedie onder lei ding van Johan de Meester brengt mor genavond in het Gulden Vlies het blij spel van F. Hugh Herbert: „Eens in de honderd jaar". Medewerkenden aan dit stuk, dat in Alkmaar 2ijn 80ste opvoe ring beleeft, ziin Kitty Janssen, Guus Oster, Henk Hichters, Pierre Mijin. Het is de derde voorstelling in de abonnmnents-serie B. „In een andere wereld" Voor een goed bezette zaal is de to neelgroep van de buurtvereniging „Ro- liea" Zaterdagavond in het Wapen van Heemskerk op de planken gekomen met de comedie „In een andere we reld", Met de keuze van dit stuk is men niet bijzonder gelukkig geweest. De comedie is wel goed opgezet, doch de afwerking is onvoldoende verzorgd, speciaal het derde bedrijf mist door de lange, moraliserende dialogen de nodi ge vaart. Van de medespelenden waren de heer B. Martensen en vooral mevr. A. Veld- Van Siooten de besten. Hun rolkennis was goed en hun stem klonk duidelijk. Dat het toneelspel door de leden van „Roliea" op prijs werd gesteld, bleek uit 't hartelijk applaus aan het slot van de opvoering. De opbrengst van leze avond gehouden verloting werd - als gewoonlijk - afgestaan aan de vereni ging tot bestrijding van tbc. De feest avond werd besloten met een gezellig bal. Vandaag viert de heer J. W. Boers ma, die een groot aantal jaren secreta ris van het Hoogheemraadschap Noord hollands Noorderkwartier is geweest, zijn zeventigste verjaardag. Na een reeds lange loopbaan als ambtenaar, werd hij op 1 Januari 1921 plaatsver vangend secretaris bij het Hoogheem raadschap in Alkmaar. Ook als secre taris van de waterschappen verwierf de zeventigjarige grote bekendheid. In 1946 werd de heer Boersma officier in de Orde van Oranje Nassau. Ruim een jaar geleden verliet hij het Hoog heemraadschap, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Hij is achter werkzaam gebleven op watir- schapzgebied. MEVR. POT WON TWEEDE PRIJS Tijdens de Zaterdag te Utrecht ge houden receptie ter gelegenheid van het 20t]afig bestaan van de Stichting Nederlands# Exlibriskring zijn de ori.j- zen uitgereikt door de beste exlibvis, in 1951 gemaakt. MeVyouw M. G. Dot van Regteren Altena ontving hierbij de tweede prijs. VECHTPARTIJ Zaterdagnacht moest de politie zich ont fermen over twee jongelui, die op de Ereedstraat elkaar te' lijf gingen. Eén van de vechtersbazen werd „ter kalmering en ontnuchtering" in bewaring gesteld. ALKMAAR, 28 April. Veemarkt. 75 sluks vette koeien 5001370 en 275 nuch tere kalveren 32—78; 310 varkens 1,90— 2,08 per kg. 48. Jimmy pakte met zijn sterke vingers de grendel van het schuurtje stevig vast en hield de klink naar be neden, ook toen iemand er aan de an dere kant van de deur heftig aan be gon te rukken, ,,'t Ding zit op slot, baas. D'r is geen verwikken of verwe gen aan!" hoorde hij iemand zeggen „Ga dan aan de kastelein de sleutel vragen, maar maak voort, want ik heb je nodig om de wipbrug aan dé Oos tersingel op te trekken Dan ksn-ie daar tenminste niet ontsnappen!" riep de ander. Jimmy luisterde naar het geluid van de verdwijnende voetstap pen en liet de klink los.... Snel be dacht hti zich wat hem nu te doen stond..,. „Ik zit bier zo'n beetje als een rat in de val," dacht hij. Maar met een luisterde hij zo scherp mogelijk naar hetgeen er buiten gebeurde..,,.. Wéér hoqrde hij stemmen, 't Waren blijkbaar de stemmen van „Janus" en de kastelein.,,, De laatste hoorde hij zeggen: „Maar dat schuurtje zit niet op Slot. Ik heb d'r geen sleutel van De deur sluit alleen met een klink" Jimmy greep nu met beide handen be klink weer vast. Er twinkelde een strijdvaardig vuur in zijn ogen.... Fietser door volkswagen aangereden Maandagmorgen is in de Paternoster straat te Alkmaar, nabij de RHBS, een vrij ernstig verkeersongeluk gebeurd, dat echter nog goed is afgelopen. De jongeman C. ter Haar uit Dirks- horn, die omstreeks negen uur nabij de school op zijn fiets de weg wilde oversteken, werd hierbij gegrepen door een uit de tegenovergestelde richting komende militaire Volkswagen. De chauffeur van de auto bemerkte de jongen te laat op, doordat deze achter een andere wagen vandaan kwam. De wielrijder kwam te vallen en werd vrij ernstig aan het gelaat gewond. Na in het Centraal Ziekenhuis te zijn be handeld, kon hij echter naar Dirkshorn worden overgebracht. Het rijwiel werd ernstig beschadigd. Het Wapen van Heemskerk heeft gistermiddag en -avond in het middel punt der belangstelling gestaan van de liefhebbers van dans en amusementsmu ziek. De directie van het Wapen had het namelijk aangedurfd om het be kende radio-ensem,ble „Aecordeo'a" voor deze dag te engageren en deze on derneming is een groot succes gewor den. Reeds de voorverkoop van kaar ten was zo groot, dat de heer Rus op het laatste moment ook nog enkele musici in het intieme bovenzaaltje in stalleerde. Niet alleen uit onze stad maar ook uit de wijde omgeving wa ren talloze bezoekers komen opdagen. Beneden liet Accordeola onvermoeibaar haar opgewekte klanken horen, met zang van Jan Gorissen, Jaap Valkhof en Bert Visser, van wie vooral de laat ste een uitstekende stem heeft, en bo ven zorgden Ger van Twuyver en Al- dert Dekker voor stemmingsvolle mu ziek. De heer Rus heeft het voornemen om, waneer het nieuwe seizoen hegi-it, vaker dergelijke bekende orkesten te engageren. SCHOORSTEENBRANDJE In het perceel Vondelstraat 19 brak Za terdagavond een schoorsteenbrandje uit, dat door de politie met snelblussers kon worden bedwongen. De brandweer be hoefde niet te worden gealarmeerd. Fietsende jongen door een auto gegrepen Zaterdagmiddag heeft op de Wester- buurt te Venhuizen een aanrijding plaats gehad, die het leven kostte aan de achtjarige Jan Druif. Met een vriendje fietste de knaap over de Westerbuurt, waarbij Jan pro beerde zijn makkertje in te halen. Hier bij kwam het voorwiel van zijn fiets in aanraking met het achterwiel van de andere fiets, waardoor Jan de macht over het stuur verloor. Op dit moment passeerde een bestelauto van de bakke rij „De Vier Eeuwen", bestuurd door de heer Doets. Jan werd door de auto ge grepen en tegen de grond gesmakt. In zorgwekkende toestand werd hij naar het ziekenhuis te Enkhuizen vervoerd, waar hij zonder bij kennis te zijn ge weest, korte tijd later overleed. De chauffeur van de bestelauto treft in deze geen schuld. De jongens moe ten op dit gevaarlijke weggedeelte roe keloos hebben gereden. Een Engelse zeeman, een Amerikaan se en een Franse officier, een „kol po- raai Elisabeth", een meisje, dat het zo nauw niet neemt, haar vader de kolonel en een statige butler, ziedaar het groep je, dat door een toeval tijdens een ver lofperiode bü eikaar gebuacht wordt, hetgeen veel kluchtige situaties veroor zaakt. De militairen met hun eigen, wat barre humor, die hen in staat stelt aan de gruwelijke ban van de oorlog te ontkomen, amuseren zich op hun eigen manier. In hun hart blijken ze echter niet zo kwaad te zijn. Dit is in enkele trekken de intrige van het blijspel „Korporaal Elisabeth" van Ference Rattigan, dat Zaterdag avond door ,,'t Ontluikende Roosje" voor het voetlicht werd gebracht. De zestigjarige vereniging bezorgde haar begunstigers een stukje toneel zo vol van sfeer en zo rijk aan opmerkelijke prestaties, dat men de opvoering van Zaterdagavond zeker tot één der beste mag rekenen, die in de achter ons lig gende zestig jaar werden gegeven. De rollen schenen de medewerken den op het lijf te zijn geschreven. Arie Greeuw zette met talent een butler Horton neer; de bejaarde dienaar, die één en al bezorgdheid is voor „zijn" graaf van Harpender (Henk Lamar). Arie Greeuw schiep telkenmale een aparte sfeer. Henk Lamar gaf ook nu weer blijken, een prima toneelspeler te zijn. De Amerikaanse luitenant Mulvany, vertolkt door Dick Gras, had doorlopend de lachers op zijn hand. Prachtig wist hij zich te redden uit de impasse waarin hij steeds geraakte. Korporaal Elisabeth (mevr. Spruijt- Vennik) de spil waar alles om draait, was de lieftallige figuur wie men de situaties waarin zij steeds gebracht werd (door eigen toedoen) gaarne ver gaf. Mét haar voelde men zich geluk kig, toen aan het slot alles toch op liefdevolle wijze werd opgelost. Guus Spruijt, die niet alleen als regisseur, doch vooral als kolonel, de Hertog van Eerste concours van DVS De postduivenvereniging Door Vriend schap Sterk, die gisteren haar eerste concours om aardige prijzen kon orga niseren, had haar duiven met de Alkm. Concourscommis6ie verzonden naar 's Hevtogenbosch. De eerste duif, eigen dom van de heer Mannes Jr.. arriveer de om 10.49.57. Hij werd daardoor bezit- Mannes Jr.. werd daardoor bezitter ter van 'n fraaie koekdoos met inhoud. De andere uitslagen luidden achtereen volgens: 2. Sliker 10.50.40; 3. Peute 10.54.38; 4. Verdonk; .5. Mulder; 6. Mas- see; 7 Bakker; 8. Zwart; 9 De Nijs; 10. Pel; 11. Veen; 12 Mannes Sr.; 13. Groen. Allen ontvingen een fraaie prijs. AMERIKAANSE AFSLUITBOMEN OP OVERWEG Op Donderdag 8 Mei, des morgens 10 uur, zal de onbewaakte overweg in de Schuine Hondsbosselaan te Heiloo worden uitgerust met een stel Ameri kaanse halve afsluitbomen met wisse- dende rode lichten. Aur en Stirling geschitterd heeft, kwam ver boven het niveau van dilettant uit. Het pittige Franse luienanje Colbert vertolkt door Klaas Komen, was uit stekend. Hij bracht de stampvolle zaal van „De Rus" in extase door zijn goe de spel, zijn rolkennis en de vlotheid, waarmee een en ander werd gebracht. Mevr. Lamar-Kuiper als Mabel Crum, de luchthartige maitresse van al deze soldaten, maakte van haar rol iets goeds, waardoor zij de sympathie van het publiek veroverde. Het was een pracht-avond, waarvan allen hebben genoten. Door deze uitvoering heeft 't Ontluikende Roosje velen aan zich verplicht. Zij zal vele vrienden en vriendinnen gemaakt hebben aan het slot van haar 60-jarige loopbaan en kan met een gerust hart de toekomst tege. moet gaan. Zondagmiddag is bij de Ronde Kom op de Eeuwige Laan een motorrijder, ver moedelijk als gevolg van een te hoge snel heid, uit de bocht gevlogen en tegen een boom gebotst. In bewusteloze toestand moest de motorrijder naar het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar worden overge bracht. Een vrouwelijke duo-passagier bekwam enig minder ernstig letsel, doch ook voor haar werd opname in een ziekenhuis ge wenst geacht. De Rode Kruiscolonrje, dis direct na het ongeluk ter plaatse was, zorgde op voortreffelijke wijze voor d« eerste hulp en het transport naar het zie kenhuis. Familie Maijer viert dubbel feest Dinsdag is het dubbel feest bij de familie Maijer te Heerhugowaard. Dan is het namelijk juist 55 jaar geleden dat de heer en mevrouw J. Maijer- Vader samen naar de ambtenaar van de burgerlijke stand stapten om er het ja-woord uit te spreken. Dinsdag wor den ook hun dochter en schoonzoon, de heer en mevrouw J. Blauw-Maijer in de bloemetjes gezet, daar dezen dan hun 25-jarig huwelijksfeest vieren. De heer Maijer is in deze omgeving een bekend veehandelaar. Tot zijn vijf en zeventigste jaar bezocht deze vitale figuur geregeld de markten te Alk maar, Schagen en Purmerend, waar hij zeer goed bekend stond. Hij liet het niet aileen bij handelen, doch hield zelf ook een veestapel. De thans 78-jarige bruidegom en 74- jarige bruid hebben vijf kinderen, elf kleinkind. Het feest zal morgen worden kleinkinderen en reeds één achter gehouden in café Zwart te Stompeto- ren. FAILLISSEMENT GEëINDÏGD. Het faillissement van J. P. Schipper te Egmond aan Zee is geëindigd doar het verbindend worden van de enige uitdelingslijst. 500 gram 36 ct. WITTE BONEN puikkokend, 500 gr. 45 en 40 ct. BRUINE BONEN puikkokend 500* gr, 28 en 24 ct. CAPUCIJNERS puikkokend, 500 gr 35 ct. RIETSUIKERSTROOP 500 gram 42 ct. PICCALILLY Luycks (pot gratis) 45 ct. OMO OMO - OMO het nieuwe wasmiddel Levert bij ons Uw waardebon in. Firma A.SCHELLINGER Achterstraat 50, Telefoon 2559, ALKMAAR. Het kantoor van de NUTSSPAARBANK zal op Woensdag 30 April de gehele dag en up Maandag 5 Mei nè 11 uur v.m. DE DIRECTIE. langs de RIJN naar een prima verzorgde succesreis voor Elke Vrijdag v.a. 6/6. Vraagt ons speciale reis- blad. Reisbureau „DE MAGNEET" Hoorn Alkmaar KI. Noord 73 Voordam 6 en Agentschappen. Gevraagd op Handelskantoor te Alkmaar bij voorkeur in het bezit van diploma M. B. A. Eigenhandig geschreven brieven onder letter A 261 Bur. van dit Blad. Gevraagd voor direct: B A T A LANGESTRAAT 15. Dit bereikt U door regel» matig te adverteren in dit t dagblad.

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 2