dat maq moederdag PRIJSVERLAGING Stad en Omgeving o/Jl 4 Hi Jimmy Brownen de bende van Dolle Dirk Piet Kee wordt organist van Grote of St. Laurenskerk de AGENDA Ned. Herv. Oratoriumvereniging geeft drie grote concerten DE BESTE SIGARET WI VOOR UW GEZONDHEID! „Door Vrijheid Verenigd" is ook door gezelligheid verenigd Centraal Hengelaars Verbond pachtte verschillende waters GERARD WORM'S Het statio postka Van de h Jong en veelbelovend musicus Drie km. zwemtocht in Noordhollands Kanaal Beethoven, Bruckner en Verdi als hoogtepunten Verkeersbelemmeringen bij de Friese brug 9é Voor Moederdag naar: VROOM A OREESMAVV VIRGINIA 20 Dezelfde kwaliteit- Dezelfde 100 °/o Virginia en reeds 30 jaar Opvoering van blijspel Polly Perkins Brandstoffenhandelaren vroegen te hoge prijzen zerste wedstrijd op 14 en 15 Juni Gewestelijke o Saboteurs ontvl door het wé Kolping Boys 2 i kampioensl 16 DONDERDAG 8 MEI 1953 Het College van Notabelen der Ned. Herv. Gemeente alhier heeft in zijn vergadering van gisteravond benoemd tot organist der Grote of St. Laurens kerk de heer Piet Kee, organist te Zaandam. Hfi volgt Simon C. Jansen op, die wegens een benoeming te Am sterdam zijn functie in Alkmaar heeft neergelegd. Piet Kee treedt op deze wijze ge heel in de voetstappen van zijn vader, de bekende organist Cor Kee' uit Zaan dam. Dat de zoon reeds nu op zulk een opvallende wijze een carrière volgt als musicus, aan hetzelfde instrument nog wel, als zijn vader, is wel treffend. Toen wij daarover onlangs eens met fiet Kee spraken, zeide hij, dat dit «och niet *o heel wonderlijk is. „Het was in mijn ouderlijke woning altijd muziek, wat de klok sloeg. Het ging als vanzelf en ik was er blijkbaar heel bevattelijk voor. Bij mijn vader, eens met Hendrik Andriessen en Anton van der Horst, leerlingen van Jean Bap- tiste de Pau, leerde ik piano en orgel en speciaal het improviseren, waarin hij en dat mag ik zonder voorbe houd zeggen een meester is. Door zijn onuitputtelijke fantasie beheerst hij het metier van het improviseren volkomen". „Op mijn zestiende jaar", aldus Piet Kee, „werd ik leerling van het Con servatorium te Amsterdam. In 1948, op mijn twintigste jaar. slaagde ik cum laude voor het hoofdvak orgel met een speciale onderscheiding voor muzikale en technische eigenschappen en tevens voor het hoofdvak piano. Voorts-maak te mijn vader mij geheel klaar voor het beroep van musicus". Piet Kee vertelde ons voorts, dat hij zijn loopbaan vooral ziet als „reprodu cerend" kunstenaar. „Ik hecht grote waarde aan de z.g. paedagogische con certen. Dat kan men ook merken aan de samenstelling van mijn concerten. Het liefst zijn mij de grote meesters Bach en Franck. Doch bijna de helft Van de werken, die ik speel, is mo- dèriie Nederlandse muziek, o.a. van Albert de Klerk, Hendrik Andriessen, Anton v. d. Horst en Cor Kee. Zelf schrijf ik ook graag muziek en liefst voor Nederlandse teksten. Zo schreef ik op teksten van mijn schoon vader, de heer Lemaire, leraar aan het Zaanlands Lyceum, twee werkjes voor zang en strijkkwartet, die onlangs werden uitgevoerd. De dirigent, die ze bracht, een Zuidafrikaner, wilde ze ook in Engeland introduceren. Voorts componeerde ik een vioolsonate, piano- werk, kamermuziek en samen met mijn vader bewerkte ik een bundel psalmen, bestemd om te zingen in de huiskamer met begeleiding van viool, fluit of orgel. Deze uitgave is heel gunstig ontvangen". Diverse concerten van Piet Kee o.a. op het orgel van de Oude Kerk te Amsterdam, zijn via de radio-Hilver- sum uitgezonden. Samen met zijn va der Cor Kee en zijn vrouw (Frija Kee- Lemaire) verzorgde hij in de Zaan streek verschillende z.g. schoolconcer- ten. In Juli 1951 nam Piet Kee in de Grote of St. Bavokerk te Haarlem deel aan een orgel-improvisatie-wed- strijd, die werd gehouden in het ka der van het Holland Festival. Aan Het vorig jaar hield de Alkmaarse Reddingsbrigade in September een 3 km prestatiezwemtocht in het Noord hollands kanaal. Het was de bedoeling met die tocht de nodige ervaring on te doen om die een volgend jaar op bre dere basis te kunnen houden. Gezien het succes zal op Zaterdag 26 Juli wederom een dergelijke prestatie tocht georganiseerd worden, behoudens goedkeuring van de autoriteiten, waar bij de deelname nu openstaat voor een ieder, die 13 jaar of ouder is, onge acht of zij lid ziin van een zwemver- vereniging of brigade. De nvoanisa'ie zal berusten bij ARB en DAW. De 10 Mei-Herdenkin? Militairen en oud-militairen uit Alk maar en omgeving, die in de Mei-dagen van 1940 onder de wapenen waren, wor den opgewekt om deel te nemen aan de jaarlijkse bloemenhulde op de graven van de gesneuvelde Alkmaarse militai ren op Zaterdag 10 Mei a.s. Vertrek des morgens te 8 uur, hoek Wilhelminalaan Kennemersingel. Men wordt verzocht een bijdrage in de kosten te storten op girorekening no 297970 van A. Vis Azn. te Alkmaar, on der vermelding: „bloemenhulde 10 Mei". In het comité van aanbeveling voor de Stichting Bibliotheek en Do cumentatiedienst betreffende het anti- militairisme heeft o.a. zitting ds C. van Wier te Alkmaar. PIET KEE veelbelovend organist deze wedstrijd, die ten slotte werd ge wonnen door Louis Toebosch uit Bre da, namen ook deel organisten uit Zwitserland, Belgie en Engeland. Dit alles wijst er op, dat Piet Kee een kundig en hardwerkend musicus is, van wie nog- veel kan worden ver wacht. Zijn benoeming in Alkmaar kan daarom zeker van harte worden toegejuicht. DONDERDAG Harmonie Theater, 8 uur: Vader is vrijgezel (alle leeftijden); VietorlS Theater, 8 uur: De dodenrit in 't spook- gebergte (14 jaar): Cinema Americain, 8 uur: Odette Churchill (14 jaar); Rev Theater. 2.30 en 8 uur: De blauwe engel (18 jaar) Gulden Vlies, 8 uur: Alkm, Toneelgez. met „Heks op zolder". Victory Hotel, 12.15 uur: Lunch met ezing, Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel. 0 Wapen van Haarlem, 8 uur: Alg. verg. Holl. Mij. v. Landbouw. Gulden Vlies, 4.30 uur: Alg. verg. On derlinge Alkm. Glasverzekering. Nachtdienst apotheken: „De Bever" Emmastraat 36. Stedelijk Museum, 1012, 25, 79 uur: Expositie Graadt van Roggen. BERGEN. Rustende Jager, 8 uur: Lruise Wijngaarden, vioolrecital (KCB) VRIJDAG Rex Theater, 2.30 en 8 uur: De schat van Monte Christo (14 jaar); Harmonie Theater, 8 uur: La Ronde (18 jaar); Victoria Theater, 8 uur: Het meisje uit Artis (alle leeftijden); Cinema Ameri cain, 8 uur: Vrouwen in de oertijd (18 jaar). Grote kerk 8 uur: Kerkconcert ten bate van Westerlicht. Hotel Victory, 8 uur: <K. Norel spreekt over „Hollanders in Canada". Gulden Vlies, 8 uur: 8 October-feést- avond. Wapen van Heemskerk, 8 uur; Grote Klaverjasdrive. Stedelijk Museum, 1012, 25, 79 uur: Expositie Graadt van Roggen. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Donderdag 2.43 15.04 Vrijdag 3.18 15:41 TE CAMPERDUIN Hoog Laag Donderdag 2.48 15.09 8.48 21.09 Vrijdag 3.23 15.46 9.23 21.46 De Nederlands Hervormde Oratoriumvereniging te Alkmaar heeft zich de laatste jaren een uitstekende naam verworven door menig belangwekkend initiatief op muzikaal gebied. Zij schiep een Alkmaarse traditie door haar jaar lijkse uitvoeringen van Bachs Matthaeus-Passion. Ook andere belangrijke werken uit de muziekliteratuur bracht zij tot klinken; de beroemde oratoria van Haydn b.v. Twee jaar geleden organiseerde zij een reeks van drie belang rijke concerten, in het kader waarvan wij o.m. het Concertgebouworkest en Roeske's mannenkoor Apollo mochten horen. Voor dit jaar staat er weer zo iets te gebeuren. Van 12 Mei tot en met 4 Juni zal de scheepvaart door het Noordhollands Kanaal belemmeringen kunnen onder vinden tussen 7 en 12.30 uur en tussen 13.30 en 17.30 uur als gevolg van de werkzaamheden aan de Friese brug. De brug zal nl. pas na 4 Juni elec- trisch kunnen worden bewogen. Wan neer dit in verband met het werk met handkracht moet gebeuren gaat er enigetijd mee verloren en hierdoor kan dé scheepvaart worden vertraagd. Volgende week wordt 's nachts ook het wegverkeer over de oude Friese brug gestaakt, als men gaat beginnen aan het bestraten van de Kanaalkade tegenover de Herenstraat. Vermoedelijk zal dit werk twee, hoogstens drie nach ten duren. Alleen voetgangers zullen na 9 uur de oude bru" '"'""en gebrui ken. Piet Eversteyn wordt voor gesteld als trainer van Alcmaria Op de algemene vergadering van de voetbalvereniging Alcmaria Victrix, welke 16 Mei wordt gehouden, komt het bestuur met een voorstel Piet Ever steyn tot trainer te benoemen. Zoals bekend was Eversteyn de laat ste maanden aanvoerder van het eerste elftal. Bovendien meent het Alcmaria bestuur dat een intensieve zaaltraining onder bevoegde leiding noodzakelijk zal zijn om het komende seizoen met betere resultaten voor de dag te kun nen komen. Hiervoor heeft men de heer J. Bakker aangezocht. Ook dit wordt als bestuursvoorstel op de komende jaar vergadering aan de orde gesteld. Het Centraal Genootschap en de klaverjassers De actie van de klaverjassers, om ter gelegenheid van het gouden jubi leum van het Centraal Genootschap tien kinderen van alle gezindten een gezondheidskuur van zes weken te laten ondergaan, wordt allom met ent housiasme begroet. Het ziet er naar uit dat beide klaverjasavonden, Vrijdag 16 Mei en Dinsdag 27 Mei een uitver kocht huis verwacht mag worden. Vroegtijdige aanmelding bij het centraal-adres J. Smit, Nieuwesloot 131, is zeer wenselijk. Als speciale at tractie geeft de bekende band „The Rhythm-Sheiks" o.l-.v. Aldert Dekker geheel belangeloos naar muzikale mede werking. SUCCES OP KAPPERSCONCOURS. In de tweede ronde van de regionale kapperswedstrijd om het landskam pioenschap. gisteravond in Haarlem gehouden, heeft onze stadgenoot de heer J. F. Mol in de wedstrijd dames vak voor patroons, met 501 punten de derde prijs behaald. Uitvoeringen van Gelders en Rotterdams orkest Er is namelijk weer een serie concer ten opgezet - het Tweede Muziek festival 1952 in twee waarvan men het koor zal kunnen beluisteren. Het eerste wordt reeds op Vrijdag 23 Mvi a.s. gegeven. Het Gelders Orkest on der leiding van Jan Out geeft dan een uitvoering van werken van Beethoven: de ouverture Egmont, de Derde (Eroi- ca) Symphonie en de Chorfantasie, welke laatste door Copi. Jonker zal worden gedirigeerd. Dit concert zal iets vroeger beginnen dan gewoonlijk, aangezien de deelnemers aan het hier te houden' Round-Tablecongres het zul len bezoeken en er ha afloop nog een officiële ontvangst ten gemeentehuize zal plaats vinden. Dan volgt op Dinsdag 24 Juni een uitvoering van het Rotterdams Philhar- monisch Orkest onder leiding van Ed. Fliose. Behalve de S'nfonia voor dub- belorkest van Joh. Chr. Bach en het «vmphnnisnh pedi"ht S="l en David, van Joh. Wagenaar waarin Margot Broeders dp harosolo zal vertolken wordt ook de Vierde Bvmphnnie in Es van Bruckner, ten gehore gebracht. Hpt slot van de reeks vormt het tra ditionele concert on Woensdag 8 Octo ber. De Oratoriumveromgmg voert dan, begeleid door de HOV en met mede werking van Erna van UlsenSnooren- ber". sopraan. Lenie Henning, alt. Han Lefèvre, tenor en Laurens Bogtman, bas. het Requiem van Verdi uit. Corn. Jonker leidt het geheel. Dat op 23 Mei niet de HOV doch net Gelders Orkest medewerking verleent vindt zijn oorzaak in de omstandigheid, dat het Haarlemse Orkest op die da tum reeds was bezet met een andere belangrijke opdracht. Het heeft toen het Gelders Orkest bereid gevonden, zijn plaats in te nemen. INLEVERING CANDIDATENLIJSTEN De burgemeester van ALKMAAR brengt ter openbare kennis dat op de dag der candidaatstelling voor de ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, t.w. 13 Mei 1952. bij de voorzitter van het hoofd stembureau of bij het door deze- aan te wijzen lid van dat bureau, ter secretarie van de gemeente, waar dit bureau is ge vestigd, van des voormiddags negen uur tot des namiddags vijf uur lijsten van candidaten kunnen worden ingeleverd. De formulieren hiertoe zijn tot en met de dag der candidaatstelling ter secretarie der gemeente kosteloos ver krijgbaar. ©o ALKMAAR HOORN CHIEF WHIP PER STUKS (Advertentie, Ing. Med.) BE actieve buurtvereniging „Door Vrijheid Verenigd" (D.V.V.) heeft gisteren als vierde en laatste avond van dit seizoen in het Wapen van Heemskerk een goed bezochte feest avond gegeven, waarbij door eigen krachten het reeds oude, doch genoeg lijke blijspel „Polly Perkins" ten tone le werd gevoerd. Ook voor wie de inhoud van het stuk niet kennen, biedt het verhaal weinig verrassingen, wanneer de vrouw des huizes eenmaal het dienstmaagdelijk gewaad heeft aangetrokken om haar uit Canada overgestoken minnaar-om- den-brode ongestoord te kunnen ob serveren. „Polly Perkins" is echter een zeer gezellig blijspel ondanks het lang tevoren vermoede slot en men amu seert er zich uitstekend bij. Mej. Zita Vedder vervulde de titel rol vlot, vaardig en met charme, hoe wel haar reacties en intonaties een enkele maal wat onnatuurlijk waren. In duidelijkheid van spreken over troefde zij al haar mede-tonelisten. Ook de overige rollen werden over het algemeen op té waardérèn wijze vér- vuld. Het geaffecteerde accent van de heer J. Groot als notaris Priestley was iets tè en was daardoor soms wat slecht te verstaan. Het Canadees van de overzeese bezoekers deed Westfries aan, hetgeen trouwens aan de genoeg lijkheid van het stuk slechts goed deed. De heer B. J. Themmen voerde in sa menwerking met de heer P. Minneboo de regie overigens op verantwoorde wijze. (Advertentie, trig. Med.) Voor de economische politierechter in Alkmaar, mr J. A. Markus, stonden gisteren twee brandstoffenhandelaren terecht, wie prijsopdrijving ten laste was gelegd. Tegen L. de G., die als vertegen woordiger van een N.V. uit Egmond aan Zee terecht stond, eiste de officier van justitie, mr J. M. Vellinga, 1000 boete. De officier zeide in zijn requi sitoir, dat het voor de huisvrouwen «eer moeilijk is om na te'gaan of ze wer kelijk de kwaliteit brandstoffen krij gen waarvoor ze betalen. Spreker was van mening dat streng moet worden opgetreden tegen dit soort delicten. Mr Markus veroordeelde de Egmondse N.V. tot 750. De tweede brandstoffenhandelaar die zich aan prijsopdrijving had schuldig gemaakt was W. W. uit Alkmaar. Te gen hem eiste de officier 1200, subs. 3 maanden. De verdediger mr C. Berk houwer, betoogde dat zijn cliënt zich veel extra werk had getroost door alle stenen uit de brandstoffen te zoeken voor hij deze naar zijn klanten bracht. Het gebeurde wel dat W. één mud ste nen uit tien mud brandstoffen haalde. Ook had W. wel eens voor te lage prij zen brandstoffen afgeleverd. Ziin extra winst was dus niet groot. Hiermede rekening houdend veroordeelde de economische politierechter W. lot 750 subs, twee maanden. Op de algemene vergadering van de afdeling Alkmaar van het Centraa' Nederlands Hengelaars Verbond is lie sloten de eerste wedstrijd te houden aan het Westeindo op 14 en 15 Juni. In samenwerking met Haarlem heeft de afdeling Alkmaar de ringvaart om de Schermeer genacht vrnaf Oterleek tot aan de Vuils Graft onder West- Graftdijk. Hier mag worden gevist met, hengel geaasd met vis en met 2 hengels. Voor de leden te Heiloo, Egmond, „i. fa fat, itftihrunnKmi Bakkum, enz. werden gepacht de Ven nerwaterpolder, de Ecmondbinnen- en de Hoevervaart. Tn de Noorder- en Zuidervaart werd een grote partij maat- karper uitgezet bpnevens een hoeveel heid baars en snoekbaars. Aan het begin van de vergadering werden enige ogenblikken stilte in acht genomen ter nagedachtenis aar de leden, die in bet nfeolnoen jaar de vereniging door de dood waren ontval len. Vervol "en o werd een film- vertoond op het trebierl van de werp hengelsport. Fen loer-nam en interes sant onderdeel van da'p geanimeerd vergadering, die deor de vner-;"»r d heer Janse Kok werd gesloten met eer onwekking het ledental van de afde ling te brengen op duizend nian. 57 Toen Jimmy Brown na verloop van tijd tot zijn positieven kwam wist hij niet. wat ei was gebeurd Hij voel <e een stekende pijn in zijn hoofd er 'oen hij met zijn hand ovei de pijn iike plek heen streek, bemerkte hij daar een stevige huil Tr.cn oegreep hij iat de hendp van |)nlle Dirk hem toch 'P phk'-nn had «»-■': rnénn Dal zie' er niet zo mom voor me uit" brnmd» Jimmy. Hij probeerde gewaar te wor den waai hij zich precies bevond, maai het enige waarover hij zekerheto kreeg was het ten dat hij zich in éeti soort hok bevond waai hij geen hand voor ogen kon zien Jimmy wilde luist dé grond en de wanden eens at- tasten om er zich van te overtuigen hoe groot of hoe klein de- ruimte was waarin hij was mg- st„i,.n tnen alle- om hem heen begon te trillen Jimmy luisterde scherp naar de ge luiden welke tot rem doordrongen Hij hoorde duidelijk het puffen van een motor en op hetzelfde ogenblik was hij er zekei van waar hij zich be vond: aan boord van de vissersschip] van Dolle Dirk....!! Het zou mij mets verwonderen als wij het zeegat uit gaan. dacht Jimmy en hij wreef eenf iver de buil op zijn aebtpi'hoofd velke hem nog lelijk zeer deed. Na afloop van het stuk werd de feestvreugde opgevoerd door „The Rhythm Stars", die voor een uitsteken-1 de stemming bij het bal zorgden. Oud en jong uit de D.V.V.-buurt deed mee aan samba, raspa, stoelendans en zak- 't. doekendans, welke laatste werd ge- wonnen door de heer J. Brouwer. Dat de buurtvereniging „Door Vrij. heid Verenigd" bovendien niet alleen S voor haar volwassenen zorgt, maar ookl voor de jeugd, blijkt wel uit de zeerl geslaagde dagtocht, die de kinderen I dezer dagen hebben gemaakt naar del bollenvelden, Den Haag en Rotterdam, u ziet iedere vrouw onmiddellijk, d»l dit niet zo maar een „gewoon" zomer jurkje is I Het komt natuurlijk van Worm en daar vindt U het modelletje, dat eigenlijk alléén voor U gemaakt is: Vlot, sportief, origineel, en met die onmiskenbare elegance die het geheim is van Dameszaak Langestraat 38 - Alkmaar (Advertentie, Ing. Med.) De remloze De tapijtenkoopman T. S. uit Alk- maar moest voor de Zaandamse kan tonrechter verschijnen omdat hij met een auto had gereden, waarvan de remmen zo goed als niet werkten. De ambtenaar O.M. eiste een boete van; f 60, subs. 20 dagen, maar aangezien j „de wagen nu toch op de belt ligt", l maakte' de kantonrechter er 45, subs. 15 dagen van. HET KERK CONCERT Op het concert, morgenavond ten batê ji van „Westerlicht", zingt de bas-baritonl Laurens Bogtman werken van Schubert1' en Hugo Wolf en hij vervult de solo partij in het door het A'Rmaars Dubbel Wannenkwartet „Zang en Vriendschap" uit te voeren „Landerkennung" van Grieg. De alt Aafie Heynis zingt werken van I S. Bacli. Henri Purcell, Andre Caplet en Hugo Wolf en vertolkt voorts de nlo-partii in het door het dameskoor .Consonant" te zingen „Avondcantate" van Cath. van Rennes. VERW C (V „UET STATION is opgei bestaat niet meer" mei dat de plaats Uitgeest onv mannen maakten deel uit Holland Noord, welke gis Zuid verdedigde Uitgeest, maar denkbeeldige vernii bouwen. DE SABOTEURS, wier verwarring te stichten in stad, waren allen in bu studenten. Zij hadden hel verre van gemakkelijk, dc opgedragen via de omring den de stad binnen te drtr tenste gordel van verdedi dus in het vlakke polde verre aankomen en kreeg waan. Een uitgezonden p litairen slaagde er in het vijf saboteurs aan de rar breed water in te sluiten zich dus al zeker van de soldaten juichten echter ti saboteurs (studenten van damse Universiteit) zagen snappen. Toen de achter' alleen tot de beide overge paalden, sprongen dezen J te water en zwommen nai kant. Daarna waagden „overtocht" en tot slot vs turen bliezen zij het stat drie anderen namen stc een verdedigde brug en spoorloos, omdat zij zich rijke toeschouwers kondei Aansla) EEN van hen begaf zich r de reserve-rijkspoiitie be huis en vroeg heel bele wacht of hij even naar het De op wacht staande was een vriendelijk man. lijk. Hij opende bereidw gangsdeur en zonder de fouilleren liet hij deze bii Later werd een tweede het stadhuis gepleegd. I kwam kwasie op zijn ge het stadhuis slenteren er stil bij een groepje van v moedende reserve-politierr gensvlug deed hij toen ee zijn binnenzak, stak een aan en toen deze met eer explodeerde was hij al dwenen. NIET alle saboteurs had gekregen via de welilan binnen te dringen. Een zi trein uit Amsterdam kome op de egn of andere man Het gevolg was, dat de sti aankomst in Uitgeest een reserve-rijkspolilie zag. „Wie zoekt U" vroeg h rig aan één van hen. „Een student uit Amst het antwoord. „Oh. Veel s goeie avond" zei de stud rustig door. In oorlogstijd tuurlijk niet zijn voorgeki men dan alle reizigers fouilleren. In dat geval zo de revolver en de explosi gevonden. INTUSSEN waren er ni( nen de stad schermutsel' ook daar buiten. Daar ruk tje van de Nationale Resei met de bedoeling onder i ding van de kapitein K Noordelijke punt van Uii zetten. Hier lagen echter gecamoufleerde verdedige: maj. De Ridder, die een veld voor zich hadden en plan waren een duimb In verband met de Gc wedstrijden, was het gramma van de Noordho balbond matig bezet. In 1 C speelde Berdos wedstrijd tegen Kaagvog een gelijk spel 3—3 eindi RES .1 A. In een vlot g strijd gingen de kampioe afdeling op het Sportpar maria 4 ten onder. Het v. de withemden. De reserv mersteijn kwamen niet v< tegen VVZ in Zaandam, stand: WFC 4 18 10 6 RCZ 2 18 10 4 IVV 2 18 10 1 Purmersteijn 2 18 8 3 ZFC 4 18 7 4 VVZ 2 17 5 5 Alcmaria 4 17 6 3 OFC 2 17 4 6 Volendam 4 16 4 6 Zaanlandia 2 17 2 4 4 H. In doelpuntloze v den RKAFC 5 en Koedij De eindstand is hier nu: Berdos 4 12 12 12 6 6 5 5 3 3 Foresters 3 16 Randers 3 ie Koedijk 2 16 RKAFC 5 16 HSV 5 16 Bergen 4 ie St. Adelbert 3 16 Alkmaar 4 16 4 J. Na maandenlange Ping Boys 2 kampioen g' 51 ging Vios erop. De Kolping B. 2 Vrone 3 Hugo Boys 3 Vios 4 Dreo 3 SVW 3 KSV 2 Reiger Bovs Foresters 5 16 14 0 15 12 0 16 9 1 13 7 1 14 6 2 15 6 2 16 5 1 15 3 1 14 1 0

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 2