Kwaliteits Meubelen PLOTSKE 1000 LAKENS CADEAU PLOTSKE BEDDEN SIDONIUS DE JONG SPOORBOEKJES WARMER N.V.v.h.Coster&Zn. mbacht" ingen Drie auto's verloren gegaan bij felle brand bij fa v. Herwerden, N. Niedorp gen overwinning lolenkrocht" 1-binnen larwoude rwoude ver- polderlasten 3orl NIEUWS Waarschijnlijke oorzaak broeiend grasmeel Egmond aan Zee Onderscheiding voor de heer Gul Heer-Hugowaard Natuurbad „Deiko" product van gemeenschapszin Veel hogere kaasprijzen Zaandamse reeds sinds Zaterdag zoek Graf van St. Bernulphus teruggevonden Ondankbare verzamelaars Baruch wil Duitsland nog niet in de NAVO zien Geen bacteriologische oorlog op Korea Actie tegen Conventie van Bonn Hef Klokkenpaleis in Alkmaar Firma J. E. IBSNK geeft Vrijdag en Zaterdag llllllllli IIIM lllllllllllllllll llllllllli Mill IMIIIIIIIIIOIIIIIIIIIIIIIIllllll 11111111 llllll ABONNEERT U OP DIT BLAD llllllllli llllllllllUlllllllllllllllil llllllllli ■li llllllll IMIMIMIIIfflIIMIIMIIIIIIIMl! 11111111 ill HUIGBROUWERSTRAAT 2 PINKSTER-AANBIEDING SLAAPKAMER compleet 129.50 Alkmaar, Koorstraat, hoek Laat DONDERDAG 29 MEI 1952 edstrijd van dit sei- Molenkrocht" weer (6—2) tegen WKF vlet nog één wedstrijd reeds zeker, dat de in hun De laatste wedstrijd Amsterdam, welke op wordt, kan dus itch van de Bergena- ien. Molenkrocht" dan den, blijken, of het team r de tweede klasse, de Zondag j.l; ge- chmidtP. Smit 6i, mit 63, 61. C. van Limburg Sti- out 6—3, 7—5; mej. Smit 6—2, S—6. mej. Van Limburg T. Berkhout en mej. T. Winder- en it en N. Smit 64, en Mosk-N. Smit Winder en méj. .—mevr. Smit en mej. wordt dan te Bergen wedstrijd tegen Am- 1.KENLEVEN. lister zijn ingeschre- laar W. M. Groot, jnder-, varkens en C. de Boer, Hereri- :laar in aardappelen, EN ZAKEN idelsregister is on- opgeheven: in, Egmond Binnen, v. Öldenborghweg randel in bloembol- roducten. oiiatieiekori het ogenblik druk le naam reeds zegt, de tuinbouw in de 'neming een „stich- geen verwondering ingen in het Geest- vvoude en Warmen- elte van het tekort. 0 in het tekort bij- alde ongeveer het- lagere omzet heeft, ■fde gegeven, omdat ingen, uit de resul- un bedrijf. ri voor het hoogst- hede als gevolg van juiste bestrijdings- ïstigste tijd. GSBORDEN LATST. Alkmaar zijn er in pen van gemeente geplaatst waarop de eke partijen hun komende stembus ten. Hierdoor wordt biljetten op wille- 'orden aangeplakt, g vormend op het f VOOR EEN DOEL. erefonds van oud- n Woensdag in nder dan vierdui- kocht. Ze werden evrouw Keemari— re dames. VERZONDEN de statuten aan de school te Noord- ■an de Noordschar- en dit jaar ver- f 32 tot f 40 per ;evolg van de extra van het waterge- 1951 had daardoor an f 168.12. De be- vastgesteld op een 3 met een post on- JLAGD. de heer C. Dulle- de Amsterdamse het candidaats- ris- en Scheikunde. iKENLEVEN. ;ister is onder „di- n K. Stins, Laan- ileermakersbedrijf. !N ZAKEN lelsregister zijn de opgeheven: ehoorl, Heerenweg in aardappelen, orl, Dokterslaan C i, hooi- en stro- tsh. doorgeh. igeerd) op no. 12168 loterij, eerste klas- en prijs van twin- gevalïen op no. In de nacht van Dinsdag op Woensdag is de grote boerderij, achter het woon huis van de heer Biesheuvel, die dienst deed als pakhuis voor de firma Van Herwerden, een prooi der vlammen geworden. Omstreeks vier uur werd de familie Biesheuvel gewekt door de heer Pluister, die er naast woont. Deze was wakker geworden, doordat hjj de schijn der vlammen in zijn slaapkamer zag. De vlammen sloegen toen reeds uit het rieten dak, dat als een fakkel brandde. Zo hevig was de brand, dat men er niet in kon slagen twee vrachtauto's en een nieuwe luxe auto te redden. Ook een belangrijke partij veevoeder ging verloren. Het aangrenzende kantoor n-Mieens een prooi der vlammen en van de administratie is veel verlo ten gegaan. Voor het woonhuis is men ernstig bevreesd geweest, maar de aan wezigheid van een muur is oorzaak ge weest, dat dit pand behouden kon wor den. Reeds was een aanzienlijk gedeel te van het meubilair door behulpzame handen in veiligheid gebracht. Mede door' de gunstige Westelijke wind en het optreden van de vrijwillige brandweercorpsen van Nieuwe Niedorp en Winkel kon worden voorkomen, dat de brand oversloeg naar belendende percelen. Omstreeks half zes konden deze corpsen inrukken en werd de na blussing verricht met een paar stralen op de waterleiding. Op het terrein van de brand waren burgemeester Baken en wethouder Zwagerman aanwezig, terwijl honderden toeschouwers het verkeer in de Dorpsstraat schier on mogelijk maakten. Naar wij vernemen vermoedt men, dat Woensdagmorgen werd een oefening gehouden met de President Steyn van de Noord- en Zuidhollandse Redding Maatschappij. Alvorens de strandred- dingboot zee koos, sprak de directeur der maatschappij, de heer De Booij, in het boothuis de heer A. Gul toe, in aan wezigheid der plaatselijke commissie en de bemanning. Hij memoreerde hoe de heer Gul, na 37 jaren trouwe dienst, thans de tijd ge komen achtte zijn plaats aan jongeren af te staan. Gedurende die 37 jaar heeft de heer Gul zijn beste krachten aan het reddingswerk gegeven. Dit betekent al heel veel, als men alleen maar denkt aan de vele oefeningen met de redding boot. De heer Gul heeft echter ook verscheidene reddingen meegemaakt, o.-a. van Kerkplein en Drente. Reeds werd hij op grond van zijn verdiensten in de ridderzaal onderscheiden. Thans kende de maatschappij hem, bij zijn af scheid, de medaille voor langdurige trouwe diensten, met diploma toe, met de wens, dat hij dit eremetaal nog lang zou mogen dragen. Bewogen dankte de heer Gul voor deze onderscheiding. Na deze "korte plechtigheid ging het leven weer zi.in gang en koos de Pre sident Steyn vlot zee. Van de voorgeno men tocht naar Den Helder werd afge zien. daar de weerberichten een Noord- Wester-storm voorspelden, waardoor de terugtocht tevel tijd in beslag zou ne men. Daarom kruiste de boot voor de kust heen en weer om tegen de middag terug te keren. Geslaagd voor het EHBO- diploma De afdeling „De Egmonden" van het Ned, Rode Kruis had in de afgelopen win ter een cursus georganiseerd onder lei ding van dr. Helle, daartoe bijgestaan door mevr. Wallaart uit Alkmaar, voor opleiding voor het eenheidsdiploma EHBO. Bij het dezer dagen gehouden examen slaagden de volgende personen voor het diploma A: A. Zwart, Kn Visser, L. Zwaan, A. Stam, Aafje Wijker, Gretha Gul, A, Visser, A. de Waal, W. de Baar, C. J. van Baar—Zwart, Kn Dekker, H de Graaf—De Vrij, L. Kemps, T. de Jong, E. Valkenburg, M. DekkerBrinckman, N. Kareis, Leen Zwart, W. Wessels, A. Tamminga, M. Stam, Klaas Lampe, Lien Wijker, Nel Wijker, Neeltje Wijker, Albert Wijker, Aris Krab, Jan Zwart, Arie Prins, Jo Zwart, Janny de Groot, Antoon de Munck, Simon Visser, A. van der Steen, A. Stam, D. Zwart, R. Stavenuiter, E. HelleNauta, G. J. Hoogenkamp, P. de Groot, H. J. Waijers, Speijer, Kap en A. Verheek. Bij deze geslaagden waren negentien leden van de Egmondzeeër Reddingsbri gade, die deze zomer ongetwijfeld zich weer van hun beste zijde zullen laten kennen bij het wachthouden op het strand en verzorging van kleine verwondingen. Burgerlijke stand Geboren: Teunis J., z. van J. Stam en J. H. Janson. Kniertje P., d. van Ph. Stam en G. Groen. Adriaan, z. van N. de Graaff en Adr. Stam. Ge- rarda J„ d. van J. Sturm en C. Heilig. Johannes B. A. H., z. van J. H. Funeke en M. Glas. Dirkje A., d. van J. de Ridder en Kn. Visser. Alida A„ d. van H. Groen en A. Dekker. Cor- r .lis Chr., z. van Ar. Hider en A. Krab. Neeltje. d. van P. Zwart en W. A. Zwart. Quirinus A. M., z. van Q. van Tricht en M. H. Oud. Ondertrouwd: Egbertus Konijn eft Jannetje de Groot. Reijer A. Wij ker en Geurtje Visser. Hendrik Groen en Neeltje Gravemaker. Klaas Slot. wonende te Fort Pierce (Florida) en Matje Broek. Getrouwd: Gerrit de Jong te Utrecht en Aafje Wijker. Aris Krab en Cornelia Dekker Willem Blok en Albertie Visser. Gerben Hoekstra en Antonia Sloot. Johannes de Graaff en Aagje Stam. Max P. Scherz te Zürich (Zwitserland) en Elisabeth Bos. Egbertus Koniin en Jannetje de Groot. Reijer A. Wijker en Guurtje Visser. Overleden: Triintje J. Visser. 5 jaar. Leentje Zwart, 61 jaar, echtg van P. Zwart. EGMONDZERëR REDDINGSBRIGADE DEZE ZOMER WEER PARAAT Geholpen door enige leden hebben de leden van de technische dienst van de Egmondzeeër Reddingsbrigade de tent voor eerste hulp weer op het strand gezet. De plaats is weer als van ouds in het midden van het drukste gedeelte, n.l. vlak voor de vuurtoren. de oorzaak van de brand moet worden gezocht in de broei van grasmeel, waarvan juist de vorige avond een aanzienlijke partij was aangekomen. De schade wordt door verzekering ge dekt, Inmiddels moet ons van het hart, dat het met de alarmering van de brand weei nog niet geheel in orde is. Wel licht is het mogelijk daar alsnog een vei bt tering in te brengen. De nieuwe maalderij, de oude werd twee en twintig jaar geleden door br.n-d verwoest, liep geen schade op, zodat het bedrijf doorgang kan vinden. Heerhugowaard zal zich binnenkort de gelukkige bezitster kunnen noemen van een eigen zwembad, dat midden in de ge meente is gelegen. Gezien de wijze van tot standkoming is aan dit zwembad de naam. „Deiko" gegeven, hetgeen betekent „Door Eigen Kracht Ontstaan". De offi ciële opening zal plaats hebben op 8 Juni. Reeds enkele jaren werden besprekin gen gevoerd voor een eigen zwembad in Heerhugowaard. Voor ongeveer zes maan den werd een commissie in het leven ge roepen. Deze heeft het gepresteerd, dank zij de prachtige medewerking van alle burgers, dit werk tot een goed einde te brengen. Begonnen werd met vergaderin gen in de verschillende dorpen te beleg gen. Gelden inzamelen was een van de meest gevreesde werken. De spontane me dewerking van de inwoners van de gehele Heerhugowaard, plaatste de commissie voor een aangename verrassing. Het werk werd hierna ter hand ge nomen. Doch hoe? Avond aan avond heb ben we de laatste maanden jongemannen de poort naar het zwembad zien ingaan. Daar werd enkele uren belangeloos ge werkt, zo ook op de Zaterdagmiddagen. Dan kwamen de bouwvakarbeiders en patroons naar voren en al hun arbeid gaven zij voor dit prachtige doel. Op zulk een zwembad kan dan ook een ieder trots zijn. Het is prachtig gelegen in het cen trum, de beplanting doet het goed en de wil is ook reeds aanwezig. Als badmees ter is aangesteld de heer J. Immers, die bereid gevonden werd de leiding op zich te nemen en deze gediplomeerde kracht heeft zijn sporen op zwemgebied reeds verdiend. Verder zijn ook de kleedkamers reeds pasklaar en behoeven ze nog slechts op de betonnen vloer te worden gemonteerd. Deze laatste weken worden de jongelui vooral nog aangespoord hun krachten aan dit werk te komen geven. MARKTBERICHTEN ALKMAAR, 28 Mei. Bloemkool: I 40—70 en II 15—38; spinazie: I 20—60 en II 12—18; sla: I 7—15 en II 2—6,50; pos telein 2334; andijvie 3245; radijs 7.50 15; rabarber 4,5012,50; bospeen 35 50; prei 1117; soepgroenten 3,5011,50; peterselie 5,5010. NOORDERMARKTBOND, 28 Mei. 600 kg aardappelen: Eerstelingen 31.70 33,70 en kleine 29,30; 1500 kg rabarber 4; 7500 kg rode kool 13.60—23,80; 3000 kg Deense witte kool 22,9024. LANGEDIJK. 50.000 k.g. aardap pelen 29.3031.80; kleine aardappelen 27.60—30.40; 7.500 k.g. rabarber 44.10. ZWAAG, 28 Mei 1952. Vr. Aardappe len 2542; Late Aardappelen 7.50—10.20; Spinazie 1144; Postelein 3239; Uien 12—27.50; Prei 12—13; Sla 2—2.45; Peu len 1.25—1.65; Witlof 37—46; Tomaten 801.80; Bospeen 2860; Rabarber 5 11; Sla 28.70; Bloemkool 969; Perzi ken 844; Bindsla 3645: Aardbeien 1.402.20; Goudreinet 38—64; Jonathan 4184; Ellisons Orange 5361; Winter- jan 3645. MEDEMBLIK, 28 Mei 1952. 2500 kg Grote eerstel. 3133 en 800 kg kleine 30—31. Hoewel af en toe de kooplust schijnt te stokken, is er toch weinig voor no dig om de kaasprijzen weer te doen oplopen En wanneer de regeringen van onze buurlanden hun invoer niet soms meenden te moeten afremmen, dan zou de Nederlandse zuivelproductie weinig moeite ondervinden om haar product vlot af te zetten. Nadat Engeland een week geleden een nieuw contingent liet ingaan voor de import van kaas was er in de afge lopen dagen een gerede vraag uit dit land. Daarbij kwamen Duitsland en België en ook het binnenland nam vlot af. Het resultaat daarvan was, dat de prijzen snel begonnen op te lopen en dat er de hele week een vlugge han del was. Leeuwarden verhoogde zijn note ringen voor volvette Goudse en voor Edammers met respectievelijk 8 en 10 cent per kg, waardoor ze kwamen te staan op f 2.14f 2.15 en op f 1.98 f 2.00 De omzetten hadden plaats te gen hogere prijzen. Voor de volvette Goudse bedroegen die f 2.14f 2.15, voor Edammers f 2.03f 2.05. Op deze hoge prijzen leek de handel echter iets rustiger te worden. Waarbij wel van invloed zal zijn geweest het feit, dat het bij de hogere prijzen steeds riskan ter wordt om bewaarkaas op te zetten. In de afgelopen weken heeft dit wel plaats gehad. De notering te Alkmaar werd met 6 cent per kg verhoogd van f 2.01 op f 2.07, nadat aan de markt vrijwel alle kaas tegen f 2.07 was verkocht. De productie van kaaas blijft groot. Volgens de cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek bedroeg de kaasproductie in de week van 410 Mei 3727 ton tegen 3082 ton in de over eenkomstige week van 1951, Boter wordt op het ogenblik weer in grote hoeveelheden bij de regeringspak huizen ingeleverd. In de week van 4 10 Augustus bedroeg de aangeleverde hoeveelheid 1221 ton. De totale hoe veelheid in de koelnakhuizen steeg daarmee tot 1947 ton tegen 3402 ton op hetzelfde tijdstip in 1951. Uit vrees voor operatie? ZAANDAM Sinds Zaterdagmiddag 1 uur is mevr. G. van Kuyk-Romkes uit de Ljjnbaanstraat 57 spoorloos ver dwenen. Alle pogingen, die haar man in het werk heeft gesteld om zijn vrouw op te sporen hebben gefaald, zodat de heer Van Kuyk zich met de politie in verbinding stelde. Mevr. Van Kuyk zou Zaterdagmid dag in het Sint Janziekenhuis worden opgenomen voor het ondergaan van een gal-operatie. Blijkbaar is zij voor deze operatie bevreesd geweest, want 1 uur 's middags is zij de deur uitge gaan en tot nu toe niet teruggekeerd. Op verzoek van de heer Van Kuyk is gisteravond over beide radio-zenders een extra politie-bericht omgeroepen. Binnen een half uur na dit radio bericht meldde zich iemand, die ver telde, dat hij mevr. Van Kuyk Zater dagmiddag op de kaasmarkt in Alk maar had gezien. Mevr. Van Kuyk zou met een vrachtrijder zijn meegereden, doch in Alkmaar zijn uitgestapt, om dat de vrachtrijder niet verder moest. Mevr. Van Kuyk zou toen verklaard hebben, dat zij ging logeren bij een nicht in één van de dorpen van Alk maar. Huishoudsierie Jisp verdween met spaarpot Een inwoner van Jisp, de heer W. zocht een huishoudster en toen zich dezer dagen een dame als zodanig aanbood, had de man er wel oren naar. Na de eerste kennismaking werd de woning bezichtigd en ook de dame voelde wel iets voor haar nieuwe be trekking. Voor dat een kopje thee zou worden gedronken wenste de huishoudster zich nog even af te zonderen. De W.C. was boven, maar het duurde wel uitzonderlijk lang voor zij terug kwam. Toen de man eens op onder zoek uittoog bleek de dame met de noorderzon vertrokken te zijn. En wat erger is, in de gauwigheid had ze kans gezien het geldkistje van de Jisper mee te pikken, waarin zich een bedrag van ongeveer f 1000.— be vond. In Pieterskerk te Utrecht Bij de opgraving in de St. Pieters kerk te Utrecht heeft men gisteren de sarcophaag teruggevonden van de leilige Bernulphus, bisschop van Ut recht in de 11e eeuw. In de sarcophaag, die uit rode Bremer zandsteen is ver vaardigd, werd een kleine houten kist aangetroffen ter lengte van ongeveer een meter. In deze kist bevonden zich resten van geweven stof en van een menselijk skelet. Voor het oyerige werd niets gevonden. Blijkbaar heeft men hier te doen met overblijselen van hetskelet van bisschop Befnoïphus, die in de 17e eeuw, toen men de kist heeft onderzocht, opnieuw werd bijge zet. Merkwaardig is, dat in het kistje geen schedel werd aangetroffen. Ceen Zondags dansverbod te Alphen aan de Rijn Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land hebben aan een raadsbesluit van Alphen aan de Rijn van 24 Januari van dit jaar, waarbij een dansverbod op Zondagen werd ingevoerd door wijzi ging van de gemeentelijke verorde ning, niet goedgekeurd. Tegen dit raadsbesluit, dat vooral Avifauna trof, hadden de burgemees ter, elf raadsleden, de directie van Avifauna, de Alg. Ned. Ver. voor Vreemdelingenverkeer te Den Haag, de N.V. Britimy en de Alphense WUhel- minavereniging bezwaarschriften in gediend. Twee jeugdige personen te Horst bij Venlo hebben zich na de oorlog toege legd op het% verzamelen van oude mun- ten, die in 'de laatste jaren in verschil lende landen aan de circulatie ont trokken zijn. Bij een plaatselijke bank instelling hadden zij bijzonder veel succes, want er bleek nog een zakje met waardeloos geworden muntstuk- uit verschillende landen aanwezig te zijn, dat zij ten geschenke kregen. De jongelui hebben dit gebaar echter weinig dankbaar beantwoord. De di rectie van het postkantoor te Horst kwam n.l. tot de ontdekking, dat de twee-cents postzegelautomaat van de inhoud aan postzegels was ontdaan en gevuld was met waardeloze munten. Een jout in de automaat heeft deze voor PTT onvoordelige transactie mo gelijk gemaakt. De politie had uiter aard niet zo erg veel moeite de „ver zamelaars" op te sporen. WEER 175 SOLDATEN NAAR KOREA Op 30 Mei a.s. vertrekt er uit Rot terdam wederom een aanvullingsde tachement van 175 Nederlandse vrij willigers naar Korea. Onder degenen, die vertrekken, bevinden zich ver scheidene oud-leden van het Neder landse detachement Verenigde Naties, die zich voor de tweede maal voor dic-nst in Korea hebben verbonden. ZESTIEN ARTSEN NAAR INDONESIË Op de geheel volgeboekte „Willem Ruys" vertrekken Zaterdag naar Indo nesië o.a. zestien artsen (5 Nederlan ders, 5 Duitsers, 4 Oostenrijkers, 1 Belg en 1 Indonesiër), die aan de roepstem van de Indonesische regering, in ver band met de zozeer nodige medische hulp voor dit grote land, hebben gevolg DRIELING TE NUENEN GEBOREN In het gezin Joh. Engelen-Wouters te Gerwen onder Nuenen is een drieling geboren. Moeder en de drie babies, die het goed maken, zijn in het Binnen-zie- kenhuis te Eindhoven opgenomen. De KNAC wijst er automobilisten die naar Frankrijk reizen op. dat spe ciaal op Zondagen in bebouwde kom men snelheidscontroles worden gehóu den, die het karakter hebben van autovallen. Er worden bij overtre dingen boetes opgelegd van ongeveer duizend Franse francs, die men direct dient te betalen. West-Europa moet eerst de Russen kunnen weerstaan Voor de Amerikaanse Senaat heeft Bernard Baruch Woensdag een radicale wijziging van het program voor hulp verlening aan het .buitenland bepleit. Baruch heeft zich gekant tegen opne ming van Duitsland in de NAVO voor West-Europa gewapend en in staat is een Russische aanval af te slaan. Hij verklaarde zich voorstander van snelle uitbreiding van de Westerse lucht macht. Hij verklaarde verder, dat „vertra ging van de Westeuropese herbewape ning en het tegelijkertijd beginnen van onderhandelingen over Duitsland het met beide voeten trappen in de Russi sche val zou betekenen". Aanval van T-uman op propaganda van de Sowjet Unie President Truman heeft gisteren de Sowjet-Unie aangevallen wegens „het verspreiden van de leugen", dat de Ver enigde Naties in Korea gebruik maken van bacteriologische wapens. „Er is geen woord van waar," aldus verklaar de Truman tegenover een delegatie die een bezoek bracht aan het Witte Huis. „Wij hebben nooit de conventie van Genève geschonden hij onze operaties in Korea." „Zij weten dit heel goed," aldus de president, „doch zij blijven de leugens verspreiden, hoewel die door geen enkel feit worden gesteund." De Nederlandse afgevaardigde Serrarens is herkozen als voorzitter van de sociale commissie van de raad gevende vergadering van de Raad van Europa te Straatsburg. f m ip Honderdduizenden Duitsers hadden zich Maandag met autobussen naar München begeven om te protesteren tegen de ondertekening van het West- duitse vredesverdrag. Sinds het einde van de oorlog heeft in München nog niet zulk een massale protest-meeting plaats gehad. RITSEVOORT 3 heeft alleen Wel IETS duurder Maar VEEL beter ZOMERDIENST O VOORDAM SPECIALE PINKSTERAANBIEDING 14 Karaats verlovings ring, per paar A AL 50 reeds vanaf ZO De gezellige koekoek klokjes met koe- "8 98 koekroep vanaf Prima herenpols horloges met garantie reeds «75 vanaf IQ Pendules met slaiACCO werk reeds v.a. Prima wekkers garantie, reeds vanaf- ""tt Laat 187 t/o R.K. kerk. De zaak van vertrouwen, met g48 haast o a. Graslinnen Lakens 160 cM, breed 5.98 Graslinnen Lakens 180 cM. met cordon 6 98 Graslinnen Lakens 200 cM. 7.98 Bijpassende Hotelslopen 1.7 9 Geborduurde Slopen 2.29 Alles van prima Hollandse kwaliteit alleen bij' ALKMAAR DIVANBED, 1-pers., voorzien van ft p qa prima gezondheidsmatras Zj./lP LEDIKANT, met gezondheidsmatras "J7 rn een-persoons »QU LEDIKANT, met gezondheidsmatras AQ flA twee-persoons "O./U OPKLAPBED, voorzien van gezond- "SA AA heidsmatras, een-persoons J4*.#V OPKLAPBED, met gezondheidsmatras AA 2-persoons ,/U MATRAS, een-persoons, overtrokken 8 I r A met Damasttijk «Jl.jU MATRASSTEL, twee persoons, 3-delig PQ AA met kussens J/.vU MATRASSTEL, twee-persoons. Verend "JQ PA binnenwerk, 3-delig /#,3U ZOMERDEKEN, prima kwaliteit, A AA 150x200 Ö./U MOLTONDEKENS, wit 125x180. /P Speciale prijs J.vJ VITRAGE-SPREIEN, 2-pers., mooie 7 QA dessins I .7\J LIGSTOEL ln beuken uitvoering 7.90 Doet thans Urn voordeel Dil zijn ongekend lage prijzen ïP-ji&dale. fë&ddetifraak

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 3