f118 Arbeider gedood bij het instorten van lostrechter fa.JAN KUHNE UaaA Haïteiv-mó" Motorclub Alkmaar en Omstreken vierde voortreffelijk feest Burgemeester Wytema reikte op nieuw eremetaal uit Heren Zakdoeken Jimmy Brown als diepzeeduiker Parapluie Stad en Omgeving Waarschuwing had geen resultaat een mooie peignoir t 19.85 f 23.50 Onderwijzers op de planken Bureau Wit-Ge'e Kruis verplaatst AGENDA SCHUCO VARIANTO FRANKENBERG N V. „Plichtsbetrachting heeft U geadeld" Feestavond op de Julianaschool De heer A. H. Arntz Firma JftM M1IÜNS Gerard Worm Burgerlijke stand DOOF....? E. Hofstede Motorrijder werd bij botsting ernstig gewond De heer Meedendorp afscheid nam Bergen Van toenadering is nog geen sprake VVV Groet-Camperduin vraagt de gemeente verhoogde subsidie Beemster KOFA heelt een enorme collectie HEREN JASSEI van f 1 58.- van f 1 32.- f99 van f 98.- -DE B DONDERDAG 27 NOVEMBER 1952 Ernstig ongeval bij Haytema's kunstmesthandel Bedolven onder 4'/2 ion kalizout JJIJ HET lossen van een schip met kalizout voor Haytema's kunstmesthandel aan de Schermerweg is gisteren een ernstig ongeluk gebeurd, dat het leven heeft gekost aan de 56-jarige K. Hein uit de Compagniestraat 14. Een drietal arbeiders was gistermorgen aan het Noordhollands kanaal bezig met lossingswerkzaam heden, waarvoor een metalen trechter werd gebruikt met een capaciteit van 5000 kilogram. Een van de drie arbeiders, de heer K. Hein, was belast met de bedie ning van de trechter. Hjj bracht de kipkarretjes precies onder de installatie en trok dan de schijf open, waardoor het zout in de wagens kon vallen. overleed tien minuten na het ongeval ter plaatse. Het stoffelijk overschot is overgebracht naar het Centraal Zieken huis. Het slachtoffer was ongehuwd. De politie stelt thans een onderzoek in naar de deugdelijkheid van de ruim drie meter lange poten, waarop de bak heeft gerust. QP EEN gegeven ogenblik bemerkte de man, die het werk op de schuit regelde, dat één van de vier metalen poten, waarop de trechter rustte, be zweek. Hij gaf een gil en schreeuwde Hein, die zich recht onder de bak met naar schatting 4 y ton zout bevond, toe, zich uit de voeten te maken. Hein schrok op van het geschreeuw, maar voordat hij ook maar even kans kreeg van de gevaarlijke plaats weg te sprin gen, stortte de installatie boven hem met een donderend geraas in elkaar. De heer Hein was ernstig verminkt en heelt ze DS. PEIGNOIRS, satin feu- tre, chique bloemdessins DS. PEIGNOIRS, tricot met wol gevoerd, elegant en heerlijk warm. In: groen, blauw en bordeaux lange straai AIKMAA8 Op het Sint Nicolaasfeest voor de leerlingen van de hogere klassen van de openbare lagere scholen zal de on derwijzers-toneelvereniging op 4 De cember 's avonds om 6.30 uur het to neelstuk „Ali Ben Hassan" opvoeren. Deze opvoeringen vinden plaats op 4, 9 en 10 December. De kinderen uit de middenklassen mogen op 8 en 9 De cember 's middags om 2 uur in 't Wa pen van Heemskerk het toneelstuk ziea Men verzoekt ons ook te dezer plaat se te vermelden, dat het bureau van het Wit-Gele Kruis verplaatst is van Emmastraat 45 naar Verdronkenoord 9. DONDERDAG Harmonie Theater, 8 uur: Het hunke rende hart (14 jaar); Cinema Ameri- cain, 8 uur: Tranen over Johannesburg (14 jaar); Victoria Theater, 8 uur: Het leven van Beethoven (14 jaar); Itex Theater, 2.30 en 8 uur: Zij was 17 jaar (18 jaar). Gulden Vlies, 8 uur: Friese vereni ging „Selskip Friso". Wapen van Heemskerk, 16.30 uur: St. Nicolaasfeest Gebrs Winder; 8 uur: Feestavond SOVA (Spoorwegen); 8 uur: Clubavond RASA (Rijksambte naren) Gereformeerde kerk, Oudegracht, 8 uur: Opwekkingssamenkomst. Café Centraal, 7.30 uur: Uitreiking van elf vakdiploma's aannemer. Café Tom, 8 uur: Jazz Sociëty. VRIJDAG Rex Theater, 2.30 en 8 uur: De melk weg heeft geen wachtkamer (alle leef tijden); Harmonie Theater, 8 uur: Drei gende trommen (14 jaar); Cinema Americain, 8 uur: Kinderogen (18 jr.); Victoria Theater, 8 uur: Cicero opera tie (14 jaar). Wapen van Heemskerk. 8 uur: Film avond Kon. Vereniging Oost en West. Gulden Vlies, 8 uur: „ABC-cabaret" met „Bibelonië". Stadhuis, 8.30 uur: Ledenvergadering Rode Kruis. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Donderdag 11.10 0.20 Vrijdag 12.49 1.14 TE CAMPERDUIN Hoog Laag Donderdag 12.15 0.25 6.15 18.25 Vrijdag 12.54 1.19 6.54 19.19 vraagt ons demonstratie van dit nieuwe kwahteits- speelgoed Langesiraat 24 - ALKMAAR (Advertentie, Lig. Med.) SJEN FEESTAVOND organiseren is niet zo moeilijk, maar een avond in „elkaar te draaien", waarop een ieder zich amuseert en tot het einde blijft zitten of dan sen, is minder eenvoudig. De motorclub Alkmaar en Omstreken heeft blijkbaar studie gemaakt van het onderwerp: „Hoe organiseer ik feestavonden", want ook ditmaal is de jaarlijkse feestavond, welke gisteren in het tot de nok gevulde Wapen van Heemskerk werd gehouden, een hoogtepunt geworden in het vereni gingsjaar van deze club. Waarschijnlijk thans voor de laatste maal AL VELE malen zijn tal van ex-militairen, die in Indonesip hebben gediend, in de raadzaal van het sfadhuis bijeen gekomen om uit handen van burgemees ter Wytema het ere-teken voor Orde en Vrede te ontvangen. Ook gistermiddag was dit het geval, maar het zal naar alle waarschijnlijkheid de laatste keer zijn, deelde de burgemeester mede in zijn toespraak tot de vier-en-veertig Alkmaarse oud-militairen en hun familieleden, die van de plechtigheid getuige wilden zijn. Burgemeester Wytema sprak zijn erkentelijkheid uit voor hetgeen de soldaten in Indonesië hadden verricht. Naarmate de tijd verstrijkt vervagen de herinnerin gen, komt er meer afstand tot het gebeuren en ziet men beter de verhoudingen, waaronder destijds aan gene zijde van de evenaar moest worden opgetreden. „Oorlog is het voeren van politiek met andere middelen", aldus spreker. „Ik kan mij voorstellen, dat de roaliteit van deze historische uitspraak U allen meermalen voor ogen heeft gestaan". meyer, 2e Landdwarsstraat 18; W. H. Hofstee, Vogelenzang 14; J. M. Hovis, Van Everdingenstraat 12; C. J. Impink, Koningsweg 24; J. W. Jansen, Verdron kenoord 80; J. P. de Jong, Nieuw- ooortslaan 40; F. Jongejans, Ropjeskuil 8: J. W. Klaver, Kennemerpark 16; C. Kleyn, Fnidsen 45; G. N. Kroon, Wes- terweg 300; A. van Ravenhorst, Uiten- boschstraat 29; G. Schermer, Snaar- manslaan 91; J. Schortinghuis, Nieuw- straat 16; E. Schouten, Polderstraat 6. ,T. Stroomer. Nassauplein 14; T. J. Stuurop. Baansingel 6; N. Timmerman, Kanaaldijk 33; J. C. Tol, Oosterburg straat 1; N. A. Tromp, Verdronken oord 69; J. M. van Veen, K. van 't Veerstraat 39; C. F. v. d. Veer, J. v. Heemskerckstraat 10; M. A. P. de Vries Rembrandfstraat 60; J. M. N. Wage- manns, Geest 45; H. J. M. Wagenaar, Gashouderstraat 6; J. Zonneveld, Ach terom 18. De man, die als Sint ëlles weet, Weet ook. dat onder 't bo venkleed Hetzij japon, deux-pièces of blouse - prijkt LINGERIE, die SCHlESStR heet SCHIESSER onderjurken met Zwitserse kantgarne- rinö, hét geschenk, waar iedere vrouw blij mee is v.a, 15.90 DURGEMEESTER Wytema vervolgde zijn toespraak met ds opmerking, dat hij heel goed kon beseffen, dat de strijd in Indonesië velen zinloos moet hebben toegeschenen. Immers het eirde was geheel anders dan menigeen ver wachtte en hoopte. Spreker herinnerde echter aan de woorden van Willem de Zwijger, die eens zei, dat het niet nodig is te hopen om te ondernemen noch te slagen om vol te houden. Ditzelfde heeft gegolden voor de strijdkrachten in Indones'e. Zij hebben een zeer moei lijke opdracht moeten uitvoeren zon der te weten, waarheen deze hen zou leiden. Hun trouw deed hen echter vol houden. „Uw plichtsbetrachting heeft u geadeld en daarom verdient u dit eremetaal volkomen", aldus burgemees ter Wytema. Hij reikte vervolgens de onderscheidingen uit waarna de aan wezigen nog enige tijd onder het genot van een kopje thee bijeen bleven. De eretekenen werden uitgereikt aan: Mej. C. A. C. F.esteman,'Nieuwesloot 65; P. F. Adolf, Helderseweg 4; H. W. Arendsen, Langestraat 46; P. J. Asjes, Overdiostraat 58; J. S. Beemsterboer, Baansingel 53; S. D. Brommer, Dijk 11; M. Buurmeester, Rekerstraat 37; J. C. Caarls, Boterbloemstraat 20; B. J. Cos- ter, E. de Wittestraat 16; C. Dekker, Zuiderkruisstraat 12A; P. van Diepen, 2e Landdwarsstraat 24; H. T. Eeken, Zevenhuizen 6; K. Erilcs, Rekerstraat 27; C. Goos, Vermeerstraat 41; C. J. de Graaf, Laat 191; J. P. de Graaf, Laat 191; S. de Haan, Westerhofje 12; A. de Haas, Kennemerstraatweg 114; C. 't Hart, v. d. Lijnstraat 12; J. A. J. Hoek- (Advertentie, Ing. Med.) Leerlingen speelden ioneel De leerlingenvereniging van de Chr. ULO-school „Tot leeringhe ende ver- maeck" heeft in het gymnastieklokaal van de school aan de Burg. Paling straat een tweetal feestavonden gege ven. Dinsdagavond mochten de leerlin gen uit de lagere klassen het uitgebrei de programma nijwonen, gistere.! wa ren het. de ouders, die met belangstel ling de verrichtingen van het jeugdige revuegezelschap volgden. Het pro gramma werd met vaart opgevoerd, maar het grote aantal nummers en daarbij nog het blijspel „De gestoorde repetitie" waren oorzaak, dat het feest eerst na middernacht was afgelopen. Da tot de laatste plaats bezette zaa! heeft volop genoten. In de pauze werd een tombola gehouden, waarmee fraaie prijzen waren te winnen en in de gan gen, die als foyers waren ingericht, bestond gelegenheid iets te gebruiken. ©verleden Op 79-jarige leeftijd is de heer A. H. Arntz overleden, president-commissa ris van de N.V. Holl. IJzermagazijn v h. M. de Wild. Bij de oprichting dezer on derneming, omstreeks 1890, is de heer Arntz, die administrateur van diverse steenfabrieken in Millingen was, naar Alkmaar gekomen om zijn oom, de oude heer De Wild, terzijde te staan. Hij heeft zich daarna weer in Millin gen gevestigd. In 1915 werd hij com missaris van de N.V. Hollands IJzer magazijn en in 1939 gedelegeerd com missaris. De heer Arntz was de oudste broer van de onlangs overleden heer S. W. Arntz, die directeur van deze N.V. en voorzitter van de Kamer van Koophandel is geweest. De teraardebe stelling zal te Millingen plaats vinden. OPWEKKINGSSAMENKOMST Hedenavond zal in de Gereformeerde kerk aan de Oudegracht een opwek kingssamenkomst worden gehouden voor de evangelisatiearbeid. Als spre kers treden op de heren A. J. Rimmers, evangelist en H. Nijdam. Verder wordt medewerking verleend door het Ge reformeerde kerkkoor uit Alkmaar, het mannenkoor uit Broek op Langendijk en het orkest Soli Deo Gloria uit Alk maar. OPRICHTING R.K. TAFELTENNIS CLUB Morgenavond zal in het R.K. Lyceum na een tafeltennis-demonstratie tot op richting van een R.K. tafeltenniscluo worden overgegaan. (Advertentie. Tng Med.) Kampioenen gehuldigd QF HET nu komt omdat men ieder jaar weer in staat is een goed ge zelschap te engageren, of dat het dansorkest de JJolenans op voortref felijke wijze de zaak wist te „ver sieren", is moeilijk te zeggen. Na tuurlijk zijn deze twee factoren voor het welslagen van een avond belang rijk. Wij geloven echter dat de sterke vriendschapsband tussen de leden van de Motorclub Alkmaar en de zus terverenigingen van doorslaggevende betekenis is. Voordat Kees Manders en zijn me dewerkers gelegenheid kregen hun spreek- en vocale talenten op het pu bliek los te lsten werden, zoals te doen gebruikelijk, de twee clubkam pioenen van het afgelopen seizoen ge huldigd. Voorzitter J. Moeyes deed dat op zijn bekende wijze. Zonder de Kampioen van de lichte klasse, Kuyper uit Heer-Hugowaard niets ,te kort te doen, had de praeses van de motorclub vooral bewondering voor de wijze waarop Rozing zich bij de zware ka nonnen had onderscheiden. De heer Rozing had zich een waardig kam pioen getoond, toen hij bij een van de vele ritten welke nodig zijn om uit te maken wie de titel waardig Merk vulpenhouders met gouden pen, vana 3.95 Alkmaar Verdronkenoord 133 uit Engeland in donkere tinten per 3 stuks 2.50 in de HOUT HL (Advertentie, Ing. Med.) moet worden gekeurd met zijn mo tor in het water terecht kwam. Met zijn duopassagier lapte hij de motor zo goed en zo kwaad als dat ging weer op, kreeg zijn trouwe tweewieler weer ?an het praten en toog nat en wel op de finish af. Een en ander had niet kunnen verhinderen dat Rozing in deze rit toch nog winstpunten verzamelde, punten die hij beslist nodig had om later het kampioenschap voor zich op te eisen. Later op de avond kreeg de heer Coljee, de auctor instellectualis van de feestavonden, gelegenheid de dis trictskampioen te huldigen. Voor de tweede maal verscheen de heer Kuy per ten tonele. Hij was namelijk ook op de districtswedstrijden de zwaarste gebleken in de lichte klasse. In de zware klasse ging de beker naar Bosse uit Nieuwe Niedorp. Kees Manders bracht met zijn ge zelschap een gezellig programma voor het voetlicht. Moeilijk is te zeggen welk „nommer" het 't beste heeft gedaan. Waren het de The two Corties. waar van het mannelijk deel een virtuoos in het vallen bleek; Diana en Daranti, specialisten op de xylophoon en aan verwante artikelen als bellen en kris tallen gazen, of de Wasboenders. drie jonge mannen met een wasbord, gitaar enmirlitons. Zij staken el kaar naar de kroon, evenals de Jack Smit Company, drie accordeons, twee goede stemmen en een paar rappe be nen, imitator Harry Woodson en Kees Manders zelf. Geboren Johan G-, z. van H. B. de Jong en E. Heinen. Ignaz J., z. van K. I. J. Moras en A. S. Krijger. Joan nes N., z. van N. M. Kuiper en A. M. Heine. Getrouwd Wilhelmus A. van Beers en Wilhelmina L. de Pont. Nicolaas C. Stubenitsky en Johanna C. Hensbergen. Cornelis A. de Groot en Theodora P. van Essen. Overleden Wilhelmina M. de Lange, 52 jaar, gehuwd met B. H. Witten- berns. Petrus J. A. Huiberts, 46 jaar, gehuwd met V. A. Koomen. (Advertentie, Ing. Med.) Dierenbescherming Maandag is op het Ritsevoort aange reden een mooie donkere cyperse poes met leren halsbandje om. Ter beschikking is een mooie zwarte hond, pl.m. vier maanden oud, reu, wordt middelmatig groot. Adres: Inspecteur C. Verwer, Zaagmo lenstraat 36, Alkmaar (over de Friese brug). Op verzoek zal de Philips deskundige zijn lezing over het gehoor en de hoor- apparaten herhalen. De toepassing van de nieuwste vin dingen in het gehoorapparaat geven een frisser en voller geluid. Aanpassing voor elke slechthorende apart! 336 Instelmogelijkheden! Geen enkele slechthorende mag deze lezing en demonstratie missen, temeer nu de prijzen slechts f 165.f 172.en f 179.zijn. Vrijdagavond 8 uur in de bovenzaal van Het Wapen van Heemskerk. Toegang gratis LANGESTRAAT 61 ALKMAAR (Advertentie, Ing. Med.) 102. Jimmy Brown bewoog zich met een snelheid voort, waarop een Mara thon-loper jaloers zou zijn geworden. Hij wandelde niet meer, maar hij ren de En onder het rennen mopperde hij nog novendien, want de weg was alles behalve gemakkelijk. Hij moest tegen de ene na de andere helling optornen en dat kostte hem heel wat van zijn krachten. Eensklaps stopte hij echter en keek hij verwonderd achter zich. „Daar komt heel in de verte een auto aan" bromde hij. „Een auto! Hoe kan dat nou! Als er ergens langs deze een zame weg een auto heeft gestaan, had ik hem toch moeten zien. Waar kan dat ding zo plotseling vandaan ko menJimmy luisterde zo scherp mogelijkBoven het gebrom van de motor klonk heel duidelijk een scherpe fluittoon, die telkens werd onderbro ken.... Driemaal kort, driemaal lang en dan weer driemaal kort. „Dat is een s o.s-signaal", zei Jimmy tegen zich zelf. ,Zou dat een waarschuwing voor mij zijn? Zou kapitein Toontje Jimmy Brown had niet eens de tijd de ze gedachte af te maken, want heel in de verte zag hij de auto reeds nade ren.. En aan die éne blik had nij reeds genoeg. „Dat is mijn bloedeigen taxi, die daar aan komt!" dacht hij en hij had een ogenblik moeite zijn zenu wen de baas te worden. Maar toen wist hij ook wat hem te doen stond. Jimmy sprong naar de kant van de weg, keek snel om zich heenrende naar een boom welker takken half en half over de weg hingen, klauterde er vliegens vlug in en was het volgende ogenblik tussen het gebladerte verdwenen.... Hedenmorgen is op de hoek van het Nassauplein en de Van der Meistraat een verkeersongeluk gebeurd, waarbij een motorrijder zo ernstig werd ge wond, dat hij in het Centraal Zieken huis moest worden opgenomen. Omstreeks negen uur kwam van de Houtweg, waar hij woont, de motor rijder de heer Muis. Gekomen bij de hock van de Lamoraalstraat zag hij zich plotseling de weg versperd door een vrachtauto. De bestuurder van deze auto trachtte door krachtig remmen de motorrijder gelegenheid te geven om te passeren, doch deze zag geen kans meer het obstakel te ontwijken. Hij reed tegen de rechter voorzijde van de wagen op en werd enkele meters weg geslingerd. Bij het eerste onderzoek bleek hij ernstige verwondingen aan een been en een lichtere verwonding aan het hoofd te hebben opgelopen. Hij is in het Centraal Ziekenhuis ter be handeling opgenomen. In de Woensdagavond in café Klop gehouden najaarsvergadering maakte V.V.V. GroetCamperduin de balans op van het afgelopen jaar en stelde een plan de campagne vast voor 1953. De voorzitter memoreerde in zijn kort ope ningswoord, dat het begin van 1952 gunstig was voor het vreemdelingen verkeer, maar dat het naseizoen slech ter werd. Toch hebben Groet en Cam perduin veel vreemdelingen getrokken. Spreker wees er op, dat het kampe ren steeds drukker wordt en het pen- sionhouden iets schijnt terug te lopen, hetgeen waarschijnlijk verband houdt met het kostenverschil. De vermake lijkheden zijn alle geslaagd. Dank werd gebracht aan allen, die hiertoe hadden medegewerkt. In het bijzonder werd genoemd de heer Jansen van het Staats bosbeheer, de stille, bedaarde figuur, die op de duinwandelingen voor de gasten zo'n graag geziene gids is en de politie, die bij strandfeesten en vuur werk haar niet genoeg te waarderen leiding had gegeven. De financiën De voorzitter deed een ernstig be roep op de raad van Schoorl om de vereniging financieel te steunen. Hij meende, dat reclame voor. de V.V.V. minstens even nuttig is voor de ge meente als vele andere uitgaven; het V.V.V.-wezen toch is een levensbelang voor de gemeente. Informatiebureau Mej. Pool gaf een uitvoerig verslag van het werk in 1952. Het totaal aantal aanvragen bedroeg 2278, waarvan 961 schriftelijke, 624 mondelinge en de rest telefonische. De meeste aanvragen kwamen uit Amsterdam, n.l. 780. Voor gemeubileerde kamers kwamen 1075 aanvragen in, voor pension 457, voor kampeerhuisjes 268, voor kampeerter rein 147. Andere verslagen De 20ste verloting had een saldo van f 538,06 opgeleverd. De rekening van twee strandfeesten sloot met een batig saldo van f 62,42. Het vuurwerk gaf een nadelig saldo van f 181,33. Begroting 1953 De begroting 1953 sloot in ontvang sten en uitgaven met f 3960 met een nadelig saldo van f 532. Zonder veel discussie ging de verga dering hiermee accoord. Algemeen werd gehoopt, dat de V.V.V. als bijzon dere Sinterklaasverrassing een ver hoogde subsidie van de gemeente zal mogen ontvangen. De heer Meedendorp, die de vereni ging mede heeft opgericht en heeft hel pen groeien en bloeien, meende dat thans voor hem de tijd gekomen was heen te gaan en het secretariaat, dat hij 27 jaren heeft vervuld, over te dragen aan een jongere kracht. Een strop voor de V.V.V Groet—Camperduin, meende de voorzitter, die in warme bewoordin gen de scheidende secretaris huldigde en ziin grote verdiensten voor het vreemdelingenverkeer schetste. Als zichtbare blijken van waardering wer den de heer Meedendorp door de leden aaneeboden een rijwiel, een leeslamp en een bloemenhulde. Onder applaus van de vergadering werd de scheidende ALKMAAR Hoek Houttll Van 9 tot 6 doorlopend geopend, (Advertentie. Ing. Med.) De VVVHB verqaderde De mededeling van burgemeester Huy- gens in de laatste raadsvergadering, dat er goede hoop bestaat op een herstel van de eenheid in de gelederen van de V.V.V. is voor de afgescheiden groep Horeca-bedrij- ven aanleiding geweest gisteravond eea spoedvergadering te beleggen. In deze ver gadering hebben de leden, wier aantal in tussen tot zeven-en-twintig is gegroeid met een capaciteit van achthonderd bed den, er hun verwondering over uitgespro ken, dat hun van een gunstig verloop van de bemiddelingspogingen niets is gebleken. Wel zijn er enkele bijeenkomsten ge weest met de burgemeester en heeft deze de toezegging gedaan binnenkort met een ingrijpend voorstel te komen, maar van enige toenadering is in het huidige sta dium nog geen sprake, zo deelde de lieer J. Hovenier ons hedenmorgen mede. De V.V.V-H.B. blijft op haar ingenomen standpunt staan en het zal geheel van de in het vooruitzicht gestelde voor stellen afhangen in hoeverre de vereni ging zich bereid zal tonen haar houding te wijzigen. Belangstelling voor kampeerterrein neemt toe functionnaris ten slotte tot erebestuurs- lid benoemd. Zichtbaar ontroerd dank te de heer Meedendorp voor de harte lijke woorden tot hem gesproken en voor de blijken van waardering. Tot secretaris werd benoemd de heer F. A Sleking. Propaganda 1953 Bij de bespreking propaganda 1953 stelde de heer C. Hoogvorst Czn. voor om de oude reclametochten weer in er» te herstellen. Na enige discussie werd een commissie van voorbereiding be noemd, die op de volgende bijeenkomst met een geheel uitgewerkt plan zal ko men. Bij de rondvraag kwamen o.m. n4g ter sprake de wenselijkheid van riole ring, de mogelijkheid om het rumoer op de late avond te keren en de vraag of contributieverhoging niet moge lijk is. Jeugdboeken - Romans Atlassen - Woordenboeken Verdrenkenoord 133 - Alkmaar tAdvertentie, ing. Med.) BURGERLIJKE STAND Geboren: Cornelis Cl-, z. van B. Kraakman en A. B. Admiraal. Cornelis I J. M.t z. van C. de Lange en C. J. van Etten. Getrouwd Pieter J. Quax, won. te Callantsoog, en Aagje Molenaar. Overleden Trijntje de Vries, 7$] jaar, echtgenote van T. Mus. Andreas J. Óchilder, 23 jaar, won. te Berkhout echtgenoot van M. J. Koopman. (Advertentie. Ing. Med.) Een leuke „verrassing" is altijd een TOMPOUCES, 'n uitgebreide sortering in moderne dessins vanaf 0.' CHAMBERLAIN (halflang en lang) zeer aparte dessins, 44 75 vanaf LJ LANGE S'RAA! ALKMAAR ALKMAAR:LAAT Da mee< hun opkc wijze wa, voerd he i» dit da Schakelt deze cou krachtige

Alkmaarsche Courant | 1952 | | pagina 2