De lekkerste koffie en... Niemeijer* RIKKI EN DE MILLIOENENROOF HILDERING keuze uit deze nieuwe geschenken! A. Groot GROOTS minuten werk maanden glans micro- actieve wrijfwas beschermt" uw meubelen Smeer! everworst 100 gr. 25 KOFFIE om van te genieten! „Ik verzeker U - 't is geen woord te veel gezegd OMO voor de schoonste was van Uw leven Paardenslagerij Profiteert van onze lage prijzen Diensiweigeren V DONDERDAG 8 OCTOBER 1953 én om de kwalHeil èn om de prijs! Boerenmetworst 100 gram 44 Boterhamworst 100 gram 24 Geld. schouderham 100 gram 53 Haagse leverworst 100 gram 20 Gelderse rookworsttzoogf»", 79 100 gram Bloedw. m. spek 21 Ontbijlworst 23 Berl. leverworst 39 Biefworst 45 Gek. Geld. worst 38 Gek.varkenslever 56 Gevulde rollade 42 Gev. ontbijtspek 40 Paardenrookvl. 41 100 gram Gerookt vet spek 27 Kinnebakspek 31 Mager pekelspek 32 Ger. mager spek 34 Procureurspek 49 Gebraden gehakt 32 Bacon49 Preskop 27 Hoofdkaas .21 ALKMAAR, Langestraat 33, Tel. 3901 Blikjes CHAMPIGNONS, „hele exira", per blikje 5 blikjes, 75 e p. bl. tO blikjes, 72 c p. bl. Nieuwe oogst KRENTEN, merk „Vostizzo" absolute topkwa- c liteit, het allermooiste wat er in Griekenland groeit, 250 gram De melk I kan niet overkoken j in deze Fluitmelk- I koker. Tij dig klinkt het I fluitsignaal. le Kwaliteit aluminium. 1 Dubbelwandig De naam Niemeijer op het pak garandeert U de beste kwaliteit Geniet van de heerlijke geur en pittige smaak van Niemeijer's koffie en... spaar de waardepunten, die thans ook geldig zijn voor een geheel nieuwe serie aantrekkelijke artikelen Vraag per briefkaart de geïllustreerde geschenkenlijst aan Niemeijer-Groningen Wand koffiemolen. Bijzonder mooi model met gega randeerd prima maalsysteem. 1 Schwarzwalder klok- I je; in 2 modellen: nor- 1 maal of met sprook- I ieswiizerplaat. Prima j uurwerk. I Handig model schoot- koffle- moien waar U veel plezier van zult hebben. Fraai theezeefje ln I luxe uitvoering.Zwaar I verzilverd met origi- 1 neel Delftsblauw lek- 1 bakje. Natuurlijk is er ook nog het schitterende „Safira" tafel - bestek. Vlekvrij door en door! mede Onto geeft en toch slechts per grote bus was van mijn leven deelde ongevraagd Mevr. R. Sottheives-Stoltenborg. van Locbemstraat 50, Deventer, ons mede. Laat Omo zélf bewijzen dat het moderner, beter is. Geen woorden nuDadenDaden van Omo, van het omo-sop. Laat hét, 'n Uw eigen wasketel of teil, Uw witte wasgoed wassen. Let op, hoe dat wondersop her vuil onweerstaanbaar uittrekt en in zich opneemt. Kijk maar eens hoe donker dat sop wordt. Dat bewijst, dat Uw wasgoed' echt schóón is. En dat donkere sop blijft krachtig. Het maakt óók Jw bonte goed fleuriger dan ooit. Probeer het maar eens voor Uw gebloemde jurkjes. Laat Omo zélf het U bewijzen. Omo is zo voordelig! Voordelig doordat geen korrel verloren gaat om het water te ontharden, zoals bij zeepproducten. Voordelig doordat het sop het vuil in zich opneemt er vasthoudt. Dat maakt spoelen zo eenvoudig en... prettig. Stel U voor: 1 maal... in koud, ruim water... Voordelig doordat U er alles mee doet. Alle was, iedere vaat, Uw hele huis! 'n Theelepeltje Omo is al genoeg voor 'n flinke, vette vaat. In het Omo-sop is alles volkomen veilig! Zo hard als Omo voor het vuil is, zo zacht is het voor iedere stof. Toe maar, geef Uw fijnste spulletjes gerust een omo-bad. Ze worden er alleen maar mooier, zachter, soepeler van. U moet het - zien met eigen ogen. 't Resultaat overtreft Uw stoutste verwachtingen. ENGELSE DROP, originele port, per 100 gram WILHELMIENTJES, ons beken de fijne koekje, 250 gram Gehakt half om half per 'A kfr. 1.— per Vz kg'. Doorregen lappen 1.15 Magere lappen 1.35 Riblappen 1.69 Baklappen 1.70 Rosbief 1.80 Biefstuk 2.20 Biefstuk haas 2.30 Prima metworst 0.28 ct. per 100 gr. 5 p. Faardenreuzel 1.50 PAARDENSLAGERIJ laat 199 vanaf f. Het sporthorloge bij uitnemendheid! U kunt er UIT EIGEN BAKKERIJ: RADIO Stuur ons slechts deze adver tentie en Uw adres en U ontvangt gratis vele schitte rende radio-bouwtekeningen, gratis geill. prijscouranten met alle radio-onderdelen, gratis prospectus en proef lessen van radio-cursussen, gratis inlichtingen omtrent een agentschap voor radio- verkoop. 4 Radioschool Maxwell Panningen (bij Venlo). op vertrouwen want oris is nummer in z'n prijsklasse 100°l„ Zwitsers - dus onovertrefbaar I staat niet in het woor denboek van Pfaff. Een Pfaff naaimachine gaat een mensenleven mee en heeft daadwer kelijk bewezen, dat het een kwaliteits- naaimachine is. rendsc. die inmiddels ook naderbij was ge komen. ..Ik heb zulke stukjes papier ook al eens eerder gezien'. Hij herinnerde zich plot seling de envelopjes, waarin de diamanten ver pakt waren. „Precies zo'n papiertje", zei hij Aan de commissaris, die verwonderd van de een naar de ander keek, verklaarde hij: ..Dit is een papiertje waarin handelaren hun diaman ten verpakken. Ziet u die kleine indrukjes, die putjes in het papier?" De commissaris knik!-" niet begrijpend. ..Dat is het", zei Rikki. Dat is een aanknopingspunt. We moeten dit dadelijk naar het lab opsturen. Misschien is de papier soort gelijk". „Wie weet", antwoordde Barend- se ,die juist een nieuwe sigaar had opgestoken. „Die dolkpunt was de eerste aanwijzing en dit kleine papiertje zal ons tweede aanknopings punt worden. Rest ons alleen nog professor Van Diemen op te sporen en de .Buitenman" en dan is de zaak rond". Alkmaar: Luttik Oudorp fcü Zaadmarkt) Tel ,973 ')cn Heldor; i n estra a l 31 54. Rikki hield het opgevouwen stukje pa pier in ae hoogte en-vroeg: ..Zou ik dit stukji papier mogen meenemen, commissaris?" Deze knikte. „Ziet U er iets bijzonders aan?" wilde hij weten. „Wij hebben de prullemand ook a! onderzocht, doch niets verdachts gevonden. Ei staat niets op dat papiertje". ..Nee", zei Rikki terwijl zij het stidrje papier om en om draaide „Maar ik geloof, dat ik zo'n papiertje al eens eerder gezien heb". ..Nu je het zegt", zei Ba

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 4