Koop toch een toestel, dat werkelijk nieuw is Beman die nieuwe vloot! Planta Toen Robbie tien dagen was De Kernslager geeft deze week voor reclame sindsdien gebruik ik altijd omdat die zo verrassend natuurzuiver smaakt! nam ik de 2-Happenproef. 200 gram gevuld ontbijtspek ONZE WOENSDAGRECLAME 500 gram Schouderkarbonade 150 Ct 1 Blik Kernslager leverpastei 200 gram 45 Ct coupon De lonen omhoog KLEINE HANDELSADVERTENTIES Reparatie Deze week Sinaasappelen Seizoen 1954 Schrijfmachines De beste permanent kwaliteitssigaar Uw gebit stuk? Radiodistributie Sleutelspecialist Rijper's Leverworst heeft op het uiterlijk of de naam van het apparaat. Wat de achterplaat verbergt is de hoofdzaak de technische verbeteringen, die uw ontvangst rijker en machtiger, het afstemmen zuiverder, het luisteren tot waar kunstgenot moeten maken. Zie hoe de PHILIPS 632 vol is van nieuwe vindingen... Zie. welk een overdaad van vernuft in dit toestel voor u werd verwerkt Ingebouwde FM-dipoolantenne FM betekent frequentie modulatie Eindbuis met grote reservekracht In com binatie met de gevoelige luidspreker groot volume, krachtige weergave. In een handomdraai richt u de draaibare, mgebouw de Ferroceptor antenne op het gekozen station eb weert u storingen Grammofoon^ aansluiting Sublieme grammofoon platen-weergave, door Philips speciale construe tie van laagfrequent-ge deelte en luidspreket 8 buizen met 12 functies Uiterst gevoelige AM- en FM-ontvangst Extra-gevoelige en sublieme FM-ontvangst door speciale voorversterkbuls en nieuwe schakelingen Vliegwielafstemming Vanzelf lo^pt de stations- wijzer verder, zodra u deze in beweging zet PHILIPS 632 PRIJS I 435.. ol contant t 44,25 en I 25.» per maand Oubbele electrlsche klankkleurregeling Hoge en lage tonen ver sterkt en verzwakt u on afhankelijk van elkaar. Verzuim niet, dit ook uiterlijk zo mooie toestel bij uw handelaar te zien en te bedienen... en te genieten van de zeldzaam natuurgetrouwe weergave Onverkort toongamma U komt niets tekort De bassen en boventonen zingen onverkort mee in de natuurgetrouwe weer gave Het meest gekochte toestel ter wereld In prijzen »an 198 -, 162... 210.., 245.-. 268... 295... 339... 435 -, 498... 535 -, 675. Kernslager is kwaliteitslager Hr. Mi. „da Ruyter", gebouwd door Nederlandse vaklieden- op een Neder landse werf, zal straks deel uitmaken van de nieuwe Vloot, die uit 145 schepen zal bestaan. Door de gestadige vernieuwing zal onze Vloot die plaats innemen, waarop wij volgens traditie, als zeevarende natie, recht hebben. Op die dag kwam ik weer thuis. M n zuster, die verpleegster is, was overgekomen om me te helpen, 't Eerste wat zij opmerkte was „Geen Planta in huis? En ,die is juist zo gezond. En zuiverder van smaak!" Zij heeft toen vlug een pakje gehaald en me 't verschil laten proeven tussen een boterham met gewone margarine en eentje met Planta. Ik was meteen overtuigd. Veel fijner,die pure Planta-smaak! Aan Hoofd Marinewerving Bezuidenhoutseweg 123, Den Haag Verzoeke toezending inlichtingen- boekje: natuurzuivere Planta Gewone margarine zelf nog weinig te bereiken zijn als zij niet bemand werden door betrouwbaar en deskundig personeel. pen sterke zeemacht aan de zijde van de Atlan tische mogendheden be tekent een machtig plecht anker tot het behoud van de vrede. In oorlogs- én in vredestijd heeft de Koninklijke Marine een belangrijke taak. Daarom is het noodzakelijk over de beste en modernste schepen te beschikken. Maar daarmee zou op zich- Bij de Koninklijke Marine is er voor flinke jonge mannen van 16 jaar en ouder dan ook weer plaats in vele dienstvakken o.a. als matroos, telegrafist, electromonteur, machinist, marinier, vliegtuigmaker (-motormonteur, -vlieg tuigmonteur, -metaalbe werker,-instrumentmaker) enz. Naam Waarom Planta de enige is, die U durft aan te raden: Neem de 2-Happenproef! Planta is bereid van onvermengde plantenvetten. Dit heeft maarliefst 3 voordelen, dat weet U: Natuurzuivere smaak, hoge voedingswaarde en licht-verteerbaarheid. Daarom is Planta zo'o modern, gezond voedingsmiddel. En daarom gebruikt U het élke dag! PM 4>. 200.160.14 Straat de prijzen omlaag bij de Kampioen. Prima buitenband 3.75, binnenband met pleisters 0.98, sportpedalen 3.98, ver stelbaar sportstuur 5.95, snelbinders 25 en 68 et., partij fietskettingen 1.60, beste pompslang 0.75, Zilverstraat 68. Verhuis- transformatoren voor stof zuigers, wasmachines, hoogtezon, enz., goedkoper dan ombouwen. Techn.-Bur. Kamper, Laat 203-205, Alkmaar. i Zend voor nadere inlichtingen bovenstaande coupon in of, beter nog, kom eens praten op een van de volgende adressen Alkmaar Politiebureau, Woensd. v. 16-18 u. Vrijd. v. 18.45-20.45 u. en te 's-Gravenhage Hoofd Marine werving, Bezuidenhoutseweg 123. Uitsluitend voor zakenlieden Prfls: 4 gedrukte regels, grote kop inbegrepen, 1.50 Elke regel meer 0.30, kopy minstens 1 dag tevoren damestassen, actetassen, portemonnaies enz. Sportschoenen, Sporthallen. Fa. J. Chatillon, Schoutenstr. 6 - Tel. 3987. Uw oude naaimachine wordt weer als nieuw na een grondige revisie bij het Naaimachineparadys Langestr. 73. Tel. 5575. Prijsverlaging Schoenreparatie van hei beste zoolleer en vaklieden met diploma's waarborgen U 't beste. Herenzolen 2.90 dameszolen 2.40. Van het beste zooirubber: herenzolen 1.90, dameszolen 1.50. Keu rige en waterdichte afwer king. Op kleine karweitjes kan gewacht woroen. Chatillon, de echte super largo, alléén Hoogstr. 15 en 20. Telef. 4145, Alkmaar. Schoenen vergroten en vor men naar de voet en anti slip. Speciaal adres voor verven van schoenen, tassen enz. Schoenen per bode gebracht dezelfde dag klaar. Koopt iets goeds neemt een costuum naar maat, kamgaren costuums 2 dig. v.a. 135.—. Kleermakery naar maat J. A. Schmidt (keren, repa reren en vermaken), Var- nebroek 8. Tel. 4674, Alkmaar. Emaille Seiviesgoed, Hal- Ier Petroleumstellen enz. alles nog voor oude prijs. Fa. T. WOLZAK, Mient 20, Telef. 2266. kopen is een zaak van vertrouwen Wij hebben alleen de beste merken vanaf 12 voor 1Man darijnen vanaf 16 voor ƒ1. Alle soorten appels voor radig, Onze bekende 3-4 pits Valencia's pinda's, elke dag vers gebrand in eigen brandery. J. v. d. Pol, Laat 174 Telefoon 2682. De nieuwe Amroh F.M. (Frequentie-Modulatie) met Ratio-detector. Ferrit richtantenne. Viddeleer-toonregeling. Techn.-Bur. Kamper, Laat 203-205 - Alkmaar. Radiospecialist sinds jaren. telmachines te huur, per dag, per week, per maand. Kantoormach.handel „De Lichte Toets", 3. C. v. d. Veer, Regulierslaan 20, Alkmaar. Tel. 4551. Radiocursus Wy geven gratis inlichtin gen over alle radio-cursus sen. Folders en schema's ter inzage. Techn.-Bur. Kamper, Laat 203-205, Alkmaar. Amroh-onderdelen tegen fabriekspryzen. geeft Marie van Vliet voor 6. Ritsevoort 10, Tel. 3763. Voor een naar Antoon Sluyter. Modjo Vorstenlanden 12 ct., Havana Corona 16 ct., Corona Sumatra 1312. Pittige sigaar 9 ct. Per 100 franco thuis. Oudorperdijk, Alkmaar Telefoon 3140 Door ADVERTEREN bereikt U meer t Breng het naar de vakman. Rep. onder volle garantie. Vóór 5 uur gebracht nog dezelfde dag klaar. Nieuwpoortslaan 127 2 x b. stekkers voor verlengsnoe ren. De Kampioen, Zllverstraat 68. Auto-, brandkast- en huis sleutels, rep. sloten. Bel op 3695, Spoorstraat 87 onovertrefbaar. Zoutstraat 4. Telef, 4628 DINSDAG 19 JANUARI 1954 Het woord nieuw heeft geen betekenis, wanneer het alleen betrekking

Alkmaarsche Courant | 1954 | | pagina 8