Stad en omgeving WIE WAT emda m „RUMOER IN HET DORP" Een winterse compositie in zwart en wit Autobus won het van taxi Anderhalf jaar geëist wegens diefstal van lood en zink JIMMY BROWN EN DE BLOEDBOEF-BEREN )IT al? taratie 6 - Alkmaar Kostelijke muzikale comedie Verenigde Spelers traden op voor zuivelarbeiders of IS W/>yA//f///////////^ K.I.-vereniging heeft nu 451 leden BURGERLIJKE STAND Verkeersongelukken door gladheid van de weg Clubhuis De Burcht begint weer op volle toeren Haarlemse autodief gearresteerd De heer v. d. Meulen overleden lil! IIPP tmm Beethovenavond van Willem Andriessen Verdachte werd niet in vrijheid gesteld Pianoleerlingen gaven goede uitvoering De uniformactie van Excelsior EEN WINTER ZONDER WINTERTENEN... Waarom het zwemmen zo belangrijk is Aan schaatswedstrijden deden 700 kinderen mee Schaakclub V.V.V. DINSDAG 9 FEBRUARI 1954 I ook kiest... i het wassen wasserij voor lijk. intstaat alféér» nder strijk- en U verlangt, iet een gerust zen dat U het chikt. fflll S8, heren J 1.58 in bolhoed wat voet verder", ïgenwerpingen toe: „Alléén!" igen en als ik en, kun je me ïn met deze voort, in het oprijlaan. Tal van zuivelarbeiders uit de kop van Noord-Holland en uit de omgeving van Alkmaar hebben gisteravond met hun huisgenoten kun nen genieten van de hartverwarmende muzikale comedie „Rumoer in het dorp" van Bert Kroon, gebracht door de toneelgroep „De Ver enigde Spelers". Het betrof hier een uitgesproken moraalstuk, dat voor -de 97ste keer gestalte kreeg op een wijze, die alle lof afdwong. Stuk voor stuk hebben de medewerkers een prestatie geleverd die de moeite waard was en hoewel de één zich in zijn (of haar) rol meer kon uitleven dan de ander, allen verdienden zij voor hun interpretatie veel waardering. Zij hebben dat voor een groot deel echter te danken aan de schrijver van het stuk, die een soepele, goed uitgeba lanceerde tekst heeft geschreven en de spelers weinig kans heeft gelaten din gen te zeggen die onder de gegeven omstandigheden misverstaan konden ■worden of door een minder goede rol- vertolking misplaatst konden klinken. Van het begin tot het einde was deze in wezen ernstig bedoelde comedie door weven met een frisse humor, die ner gens in grofheid of platvloersheid ont aardde. Gerrit Lindenberg toonde zich in zijn rollen van „Veter" en „Galnoot" als een tonelist van een bijzondere allure. In beide rollen die van een totaal ver schillend karakter waren, speelde hij volkomen overtuigend en had men niet beter geweten, men zou zeker niet vermoed hebben dat hij hier een dub belrol voor zijn rekening had geno men. Tonny Foletta toonde zich als Jacob Hendrik IJzerdraad, burgemees ter van „het dorp zonder naam", even eens een oude rot in het toneelvak. Zijn rol beheerste hij uitstekend en geroutineerd speler als hij is, wist hij zijn speltempo, waaraan nogal hoge eisen werden gesteld, goed in de hand te houden. Direct op hem volgend zouden wij mevrouw Jeanne Hunsche Verkade willen noemen die een levenslustige in terpretatie gaf van de huishoudster Miebet die zij door haar dominerende Epel, dat echter nimmer als storend werd ondervonden, meer betekenis gaf dan men gewoonlijk op het toneel toe laatbaar acht. Bert Silvester als Tobias ging even eens geheel op in de luchtige sfeer van het stuk en hoewel wij zijn zingen niet zo bijzonder konden waarderen, maakte hij dit goed door een vriendelijk spel: hier en daar een tikje te dramatisch els het er om ging zijn ideaal, het „lied van het geluk" te vinden. Marijke Jon ker als Linda was erg lief. Het komt ons echter voor dat zij hier en daar te veel op de regie speelde en zich niet (Advertentie, Ing. Med.) De KI-vereniging „Alkmaar en Om streken" is gisteren in het Gulden Vlies bijeengekomen. Zij zag terug op et.i jaar dat in veel opzichten een vooruit gang van het verenigingswerk bete kende, hetgeen tot uitdrukking kwam in het feit dat 26 nieuwe leden toetra den, waardoor aan het aantal dieren, dat door de vereniging behandeld wordt, 446 werden toegevoegd. De vereniging telt thans 451 leden met 446 dieren. Eén van de belangrijk ste besluiten die op deze vergadering genomen werden was de toekenning van een jaarlijks bedrag van f 1000 aan de op te richten proefboerderij te Wog- meer voor een periode van 15 jaar. In het bestuur der vereniging vonden geen veranderingen plaats. Alleen het lid van de financiële commissie, de heer Joh. van Baar, zal per 31 October 1954 worden vervangen door de heer Bak ker. De balans per 31 October 1953 sloot met een bedrag van f 187.327,73 en de resultatenrekening met f 117.548,75. Het is misschien wel aardig nog te vermelden dat de in dienst der vereni ging zijnde inseminatoren in het be lang van hun werk gezamenlijk een af stand hebben afgelegd van meer dan twee maal de aardomtrek en wel 98381 km. Op deze vergadering hield de heer Van Eek tenslotte nog een lezing over het abortusvraagstuk bij het vee, waar in hij er op wees. dat de toestand dien aangaande op Texel het gunstigst is te noemen en die in Friesland aanmerke lijk slechter is dan in Noord-Holland. Geboren Laurentius P. M., z. van P T. Bleeker en A. C. Wit. Jan H., z. van J. H. Dekker en A. G. Went. Getrouwd: Hendrikus J Vijn en Maria Louter. Jan de Haas en Maria L. Cammeraat. Overleden: Hermanus C. F. Bij voert. 61 jaar, gehuwd met M. G. Popma. Adrianus Oskam, 81 j., weduwn. v. A. Oskam. Maartje Schoonhoven, 86 jaar, wed van J. Dekker. Frederika A. de Boer. 91 jaar, wed. van W. van Vuure. Corne'is J. Klugt, 47 jaar, gehuwd met C, Kaal. geheel in haar rol kon inleven. Voor het overige was zij toch wel speels en nam zij in door een pretentieloze en spontane spelopvatting. De muzikale begeleiding was in han den van Jan Leenders, de zeer verzorg de costuums waren ontworpen door Karei L. Brugman. Het was de heer P. Schippers, secre taris van de Bond, die de volledig be zette zaal aan het begin nog eens be paalde bij het werk van de Vakgroep Zuivel. Hij sprak er zijn tevredenheid over uit dat er tussen de werknemers en de werkgevers in de zuivelindustrie zulk een goede samenwerking bestaat, waardoor hij ook het werk van de zui- vel-werknemer meer gewaardeerd zag. „Vroeger was dat anders", zei de heer Schippers „Toen ik in m'n jeugd als moiisternemertje 's morgens vroeg om 4 uur bij de boeren langs moest dan zeiden ze maar wat vaak tegen me: Die zuivelarbeiders moesten ze allemaal maar inkuilen. Die voeren toch niet uit". Voorts pleitte de spreker, nu aan de sociale wensen der arbeiders in belang rijke mate is tegemoet gekomen, ook voor economische medezeggingschap in de bedrijven. Nauwelijks is de sneeuw gevallen of vrijwel direct is het verkeer er weer de dupe van geworden. Een personenauto die, uit de richting Bergen komend gistermiddag om half twee over de Bergerweg reed, kwam door de gladheid van de weg in bot sing met een wagen die van de Nico- laas Beetskade kwam. Hoewel de be stuurder van het eerste voertuig di rect-remde, gleed de auto door. De aangereden wagen werd ernstig bescha digd, de andere licht. 's Middags om kwart over drie was het een leswagen die tegen een vracht wagen glibberde. De laatste maakte zich Op dat moment juist los uit een op de Laat geparkeerde rij. Door het slechte zicht had de bestuurder van de vrachtwagen de naderende leswagen niet opgemerkt. Het clubhuis heeft na de koude en de gasrantsoenering zijn poorten weer geopend Er zijn nu 18 clubs per week voor jongens van 9 tot 20 jaar en voor meis jes van 14 tot 20 jaar. De clubs voor handenarbeid, timme ren, tafeltennissen, naaien, smeden, rhythmisch dansen, sport en spel en zwemmen verheugen zich in een grote belangstelling. De meeste clubs zijn vol, maar er is nog plaats voor werkende meisjes van 14 jaar en ouder op: naaien, Woens dag van half negen tot 10 uur (kosten 10 cent) en op rhythmisch dansen op Vrijdag van 8 tot 9 uur (15 cent). Voor jongens van 9 en 10 jaar is er op Woensdagmiddag club van 2 tot half vier of van half vier tot 5 uur (5 cent per keer). i Opgeven in het clubhuis, Snaarmans- laan 18, achter de Nicolaas Beetsschool. Het clubhuis is 's avonds geopend van half zeven tot 10 uur. Dezer dagen is door de Alkmaarse politie een 45-jarige chauffeur uit Haar lem gearresteerd, die bij een garage houder alhier een gestolen volkswagen te koop aanbood. De garagehouder ver trouwde de zaak niet en waarschuwde de politie, die de verkoper meenam. De Haarlemse recherche zette het on derzoek verder voort en arresteerde nog 2 personen, die zich aan het stelen van de auto, die voor de Haarlemse Stads schouwburg had gestaan, zouden heb ben schuldig gemaakt. GESLAAGD Voor het diploma Vakbekwaamheid voor de kleinhandel in tot verbruik bereide tabak is geslaagd de heer F. P. P. Stokman, alhier. DINSDAG VICTORIA THEATER, 8 u.: De blanke vrouw in de Congo (14 jr.) HARMONIE, THEATER, 8 u.: De romantische leeftijd (14 jr.) CINEMA AMERICAIN, 8 u.: De ge volgen van een misstap (18 jr.) REX THEATER, 2.30 en 8 u.: Levend begraven (14 jr.) WAPEN V. HEEMSKERK, 7.30 uur: Toneelavond Ned. Agr. Bedrijfsbond. 8 uur: Filmavond Rode Rio. GULDEN VLIES, 8 uur: Tetman de Vries voor Selskip Friso. BERGEN, Rustende Jager, 8 uur: Kunstkring. WOENSDAG VICTORIA THEATER, 2.30 en 8 u.: De blanke vrouw in de Congo (14 jr.) HARMONIE THEATER, 2.30 en 8 u.: De romantische leeftijd (14 jr.) CINEMA AMERICAIN, 2.30 en 8 u.: De gevolgen van een misstap (18 j.) REX THEATER, 2.30 en 8 Levend begraven (14 jr.) GULDEN VLIES, 8 u.: Filmavond Ned. Reisver. BERGEN, Rustende Jager, 8 u.: Les Belles de Nuit (a.l.) DIENST APOTHEKEN Voor spoedgevallen is geopend apo theek De Bever, Emmastraat 36. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Dinsdag 7.49 20.09 Woensdag 8.37 21.01 TE CAMPERDUIN hoog laag Dinsdag 7.54 20.14 1.54 14.14 Woensdag 8.42 21.06 2.42 15.06 In de ouderdom van 71 jaar is hier ter stede overleden de heer A. van der Meulen, die meer dan veertig jaar zijn boekhandel in de Langestraat, voor heen gevestigd op de Laat, heeft geëx ploiteerd. De heer Van der Meulen be hoorde tot een oud geslacht van .boek handelaren en hij genoot hier een goe de bekendheid, niet in de laatste plaats door zijn werkzaam aandeel in het Roode Kruis en de Nederlandse Reis- vereniging, voor welke laatste organi satie hij meermalen als reisleider op trad. Van het Roode Kruis was hij lid vanaf de oprichting in 1914 en het is mede aan hem te danken, dat deze ver eniging in Alkmaar tot bloei kon ko men. Tot zijn 65ste jr. was de heer Van der Meulen groepscommandant. Hij zal Vrijdag dan ook met corpseer worden begraven. LEZING DS HERRMANN Dinsdag 16 Februari 's avonds 8 uur spreekt ds Herrmann in de Consisto rie-kamer van de Lutherse kerk over „Het Joodse leven van de wieg tot het graf". Een filmstrook zal het ge sproken woord verduidelijken. Leden en belangstellenden zijn hartelijk wel kom. Dezelfde avond wordt op Woensdag 17 Febr. om 7.45 uur herhaald voor catechisanten en allen, die op 16 Fe bruari verhinderd zijn. DAMCLUB D.D.D. In de onderlinge wintercompetitie wer den Maandag bij de damclub DDD de vol gende partijen gespeeld: J. MekkenN. Oud 2—0; D. BruggemanL. Ravenstijn 0—2; J. JornaP. de Wijn 11; T. Korn D. Stam 02; D. KornJ. Bleeker 0—2; D. Bruggeman—N. Lengers 0—2. ij i#! - En opeens was daar de sneeuw. In dikke vlokken dwarrelde zij naar beneden, kleefde zich vast op de daken en de straten en gaf de stad een onwe zenlijk, sprookjesachtig décor. Het geluid verstomde. De wielen van de wagens, die over de har de straatstenen plegen te ratelen, zakten nu in de witte laag en werden niet meer gehoord. Hel tvas alsof er een weldadige rust over dit jachtige leven kwam, zoals die is weergegeven in deze foto van twee vastgevroren schepen aan de Handelskade. Een compositie in zwart en wit. Het was Alkmaar niet meer wat we gistermiddag zagen, maar de werkplaats van een banketbak ker, die grote stukken suiker werk had klaar gemaakt, alsof er een groot feest in het voor uitzicht was. Het Feest van dé Lente misschien, al kunnen we ons dat nog moeilijk voor stellen.... (Foto Jaap Schoen) Vrijdag 12 Februari zal het derde concert van de Kamermuziek Vereni ging plaats vinden in het „Gulden Vlies". Op die avond zal de nestor van de Nederlandse pianisten, Willem Andriessen, concerteren. Hij is voor Alkmaar gen onbekende en al meerma len heeft hij voor de leden zijn Beet hoven-avonden gegeven met zeer groot succes. De belangstelling voor de Beet hoven-avond op 12 Februari zal zeker groot zijn. Het was geen kwestie van concurrentienijd, maar van een gladde weg, dat een bus van de NHADO gistermorgen een taxi van de Nassau- garage in de flank greep en tegen het trottoir zwiepte. De aanraking was nogal hardhandig, zoals uit de foto blijkt, (foto Jaap Schoen) 73. Jimmy besloot de stoute schoe nen maar aan te trekken. Hij schreef een brief aan de Grote Wreker in eigen persoon, waarin hij hem om een audiëntie verzocht. Op hoop van zegen legde hij zijn- verzoekschrift op zijn etensblad en wachtte vol spanning af wat er zou gebeuren. Nu, eerst gebeurde er niet veel, want het duurde wel drie weken, voordat Jimmy bemerkte, dat men acht had geslagen op zijn brief. Toen kwam er 'n schriftelijke boodschap van oom Pepie. „Jimmy", stond er. „Aan je verzoek zal voldaan worden. Ik zal daarbij als tolk optreden. Morgen zul je een blinddoek aantreffen. Bind deze voor en wacht af wat er dan gaat gebeuren. Verzet je niet. Doe alles wat men van je verlangt. Tot morgen" Jimmy begon te glimlachen, toen njj dit las. Nu ging er tenminste iets gebeuren. Vol spanning wachtte hij af en toen de volgende ochtend het ontbijt naar binnen werd geschoven lekkere knapperige maïsbroodjes, warme cacao en een groot glas si naasappelsap met een scheutje ananas er door was het eerste waarnaar hij keek of er een blinddoek bij was... Ja hoor, er lag een paarse lap bij, waaraan een paar bandjes waren ge naaid zodat hij ie doek gemakkei.jk zou kunnen voordoen. Jimmy at snel zijn ontbijt op en wachtte toen geen minuut meer met het voorbinden van de blinddoek. Hij zette zich op de rustbank en vroeg zich af wat er nu ging gebeuren Voor de Alkmaarse rechtbank stond hedenmorgen terecht de Alkmaarder M. P., die op 21 December van het vorig jaar, wegens diefstal van kaas, veroordeeld werd tot 3 maanden gevangenisstraf en zich de volgende dag reeds had schuldig gemaakt aan diefstal van lood en zink. Het merkwaardige in deze zaak wa^ volgens de verdediger, mr E. H. J. Wynne, dat op de dag van de veroordeling verdachte dermate overstuur was thuisgekomen, dat hij hem niet in staat achtte de hem thans ten laste gelegde diefstal te hebben gepleegd. In het voordeel van verdachte pleit ten de verklaringen van zijn moeder, schoonmoeder en een buurvrouw, die verklaarden, dat P. op de tijd van de diefstal thuis was geweest. Zeer bezwarend waren echter de ge luigenverklaringen a charge, waaronder die van de vrouw van de benadeelde, die verdachte op de zitting herkende als degene die zij op de 22ste Decem ber van het vorige jaar had aangetrof fen in de werkplaats van haar man. Op haar vraag, waarom hij daar een zak met zink en loodsnippers vulde, had P. geantwoord, dat het hier een handelt.'!1 betrof tussen hem en de heer des hui zes. De vrouw die te goeder trouw was, liet de man toen zijn gang gaan. Vervolgens had P. zich met de buit uit de voeten gemaakt en zich in ver binding gesteld met een handelaar, die hem op deze zitting van de Meervou dige Kamer eveneens als de persoon in kwestie herkende. Ten overvloede had de bestolene, toen hij met P. ge confronteerd werd, geconstateerd, dat zich onder het gestolen partijtje nog een werkstuk bevond, dat een knecht van hem had gemaakt. Mr Wynne trachtte de al of niet voorgewende geheugenstroornis van verdachte te verklaren als een retro- gade amnesie en wees er voorts op dat P. (die al 6 veroordelingen achter de rug heeft) door zijn voormalig verblijf in Buchenwald (hij was later in de St. Willibrordusstichting opgenomen) mo gelijk niet geheel aansprakelijk voor zijn daden kon worden gesteld. Op ver zoek van de verdediger, de verdachte in verband met zijn gezinsomstandig heden voorlopig in vrijheid te stellen, ging de rechtbank niet in. De officier, mr J. C. V. Meischke, was van mening, dat geen enkele reden Zaterdagavond werd in de kleine zaal van de Harmonie een piano-voor- drachtavond gegeven van de leerlin gen van de muziekschool Pranger. Voor de eerste maal stond deze avond, na het heengaan van Gerard Pranger, onder leiding van diens opvolger de heer Van Loo, die zich ervan bewust zeide te zijn een moeilijke taak te heb ben om de voetsporen van zijn over leden collega te volgen. Mevrouw Pranger had de avond met een kort woord geopend en de heer Van Loo, die voortaan het piano-on derwijs zal verzorgen, bij het publiek geïntroduceerd. Tal van leerlingen hebben laten horen waartoe zij op het klavier in staat zijn. De prestaties liepen natuurlijk uiteen, gezien het leeftijdsverschil de aanleg en ook de animo, waarmee de kinderen de les sen plegen te volgen. Bij de kleintjes viel de goede uitvoering op van „So natine" van Beethoven, Sonatine van Bolck, Landler van Mozart en Wals in A van Chopin. Wat de pretsaties van de gevorderde leerlingen betreft Mo gen we niet onvermeld laten de uit stekende vertolking van Wals in Cis van Chopin, de Etude van Heller en voorts Drie Dansen van Bartok, als mede Noorw. dans van Grieg en Clair de la Lune van Debussy. Het was een avond waarin de geest van wijlen Ge rard Pranger voortleefde. Het uniformfonds van Excelsior is bezig langzaam maar zeker te groeien. De afgelopen week kwam er weer ruim honderd gulden in kas en het totaal is thans gestegen tot f 1576,01. Door de koude heeft men het huis bezoek niet zo intensief kunnen aan pakken, maar er zal onverminderd op de grote trom worden geslagen om zo spoedig mogelijk tot het aanschaffen van de uniformen te kunnen overgaan. Want het is maar al te gauw Juli.... De verantwoording van deze week luidt als volgt: G. 1.fa. G. 2. H.B. 1.— N.S.B. 5.— J.A. 2.50; A. C.A. 7.50; Reisbur. Magneet 10. Karei Bos 10.— K.K. 0.50; K. 0.10; W W. 0.50; C.Pr. 0.50; Oct. 1.— Ch. 0.70; V. 1.— Sch. 1..— Pa. 1.— fa. N. 1.— S. 1.— H.F. 0.50; fa. M. 1.— de B. 2.50; Bijw. 1.— B.E. 2.50; N.A. 0.50; fa. M. 0.25; V. 1.— fa. P. 0.50; Opp. 2.50; N.N. 0.25; N.N. 1.— N.N. 5.— N.N. 1.— V. 0.20; N.N. 30.— L. de W. en N.G. 2.— A.N.L.B. 5.—. aanwezig was om clement te zijn en vorderde een onvoorwaardelijke gevan genisstraf van anderhalf jaar. Uitspraak over 14 dagen. Wegens diefstal werd G. F. P. uit Alkmaar veroordeeld tot een gevange nisstraf van 6 maanden met aftrek en ter beschikkingstelling van de regering. lijkt een onbereikbaar Ideaal. Voor som migen behoeft het niet eens echt winter weer te zijn of de kwelling van „winter-, handen" of „wintervoeten" begint ai. De1 kwaal bestrijden met Akker's Kloosterbal-1 sem betekent onmiddellijke veizachting van jeuk en pijn. Kloosterbalsem, het Ideale middel, ook bij schrale huid, kloven of gesprongen handen, ontsmet en geneest wonden van allerlei aard en is een uitstekend wrijfmiddel bij rheumatiek, spit en spierpijn. (Advertentie, Ing. Med.) De Overdekte bad- en zweminrich ting mag over belangstelling dan niet te klagen hebben, toch is men er daar terdege van overtuigd, dat de propa ganda voor de zwemsport nooit mag verslappen. In eigen keuken heeft men nu een soort lopende band gemaakt, waarop staat te lezen, waarom het zwemmen zo belangrijk is. Het papier loopt langzaam omhoog en het duurt anderhalve minuut voordat het ver haal teneinde is. Dan begint het weer opnieuw. Wanneer ge vandaag voorde vitrine van de Overdekte staat zult ge kunnen lezen dat in 1953 499 mensen levens door verdrinking verloren gin gen, waarvan 230 jongens van 5 t/m 16 jaar, 64 meisjes in dezelfde leef tijdsgroep en 205 volwassenen. In het zelfde jaar konden 858 kinderen en 387 volwassenen worden gered. Er wordt op deze strip gewezen op de 241.000 bezoekers, die de kassa van de Overdekte in 1953 zijn gepasseerd en op de 2357 personen, die in dit jaar hun zwemdiploma hebben behaald. De Overheid stimuleert de zwemsport ze ker door middel van het schoolzwem men, dat hier een enorme vlucht heeft genomen, en het personeel van de Overdekte zelf doet dit op zijn ma nier, o.a. door deze bewegende rol. De belangstelling voor de schaats wedstrijden die gistermiddag door de katholieke jeugd op het Verdronken- oord aan de dag werd gelegd, is ge weldig geweest. Niet minder dan 700 jongens en meisjes hadden zich opge geven en allen hebben zij in sportieve sirijd getracht elkaar in het gecostu- meerd-, behendigheids- of snelrijdende loef af te steken. De dicht vallende sneeuw is hierbij nauwelijks een spel breker geweest, zó enthousiast is er weer gereden. In de pastorie aan de gracht konden de wüinaars de talrijke prijzen (en troostprijzen) athalen. De organisatoren nebben nun handen voi genaa om al deze geschenken, die door de midden stand beschikbaar waren gesield, uit te delen. Voor ae competitie van de Kon. Ned. Schaakbond speelde VVV 1 kondag in Amsterdam tegen het tweede tientai van VAS. de sterke Amsterdamse club. Da Alkmaarse spelers F. Hlldama en W. Kwak wisten hun partijte winnen, ter wijl P. Seewald, A. C. v. d. Tak en mej. C. Bouwman, die in het eerste tiental meespeelde, remise bereikten. De overige spelers moesten hun partij na felle strijd gewonnen geven. De gedetailleerde uitslag was (VAS n, A'dam—VVV 1, Alkmaar): dr J. Melkman P. Seewald 'It—'It1 L. Simonis—D. B. A. Appel 10; J. H, AddicksE. G. Kayser 1—0; dr J. M. Jansen—F. Hildama 0—1; J. Abercom—W. Kwak 0—I; J. Bink—P. Hoekstra 1—0; H. C. G. Herkner—A. W. Beemsterboer 1—0; G. M. HolsteynA. C. v, d. Tak Vi; A. Jager Jr.—J. C. de Ruiter 1—0; Z. Stork—mej. C. Bouw man 'It—'h; totaal: 6>/i—3'/!.

Alkmaarsche Courant | 1954 | | pagina 5