ESCAFE RIKKI EN DE REVUESTER J^«»eN0,1 gbeter- gjue Rand smaakt nu totaal anders dan margarine tot nog toe Blue Band natuurlijk! j 85' UW OMZET VERGROTEN Hij, Uiedereen gaat profiteren van grootse ontwikkeling op margarine-gebied WIJ KUNNEN Nieuwe bereidingswijze maakt deze vervolmaking mogelijk! Alleen Blue Band heeft de nieuwe smaak VROOM a ÖUEESMANN Gezonde Melk- en Zuivelzaak po ASSISTENTEN Op het brood, in de pan 'n lekker kopje kojfïe?" Wat zegt de Nederlandse huisvrouw ervan? Zoveel goeds voor zo weinig geld DONDERDAG 11 FEBRUARI 1954 ALKMAAR Voor direct te koop aangeboden te Scheveningen dicht bij het strand Melkomzet 1800 a 1900 liter per week, met veel bijartikelen. Uitbreiding mogelijk. Mooie vrije wo ning en prima ventgerei. Vraagprijs met woning f 20000.Eventueel hypotheek f 4000.--. Goede broodwinning voor energieke mensen. Diploma's en contanten vereist. Brieven onder nr. HA 739 Fur. Ver. Noordh. Dagbl. Voordam, Alkmaar. av adve.tentie goed verzorgen al» V deze maai tijdig aan one opgeeft! 't Is immers in een handomdraai gebeurd. Het mag dan laat zijn geworden, maar dat hindert niet, want met Nescafé hebt U in een oogwenk een heerlijke kop koffie. Terwijl de heer des huizes de kachel ver zorgt, komt vrouw lief eral mee binnen Een flinke theelepel Nescafé in een kop, '/3 kokend water, daarna melk en sui ker. Als U koffie melk gebruikt, vul dan de kop voor 3/< met water en voeg daarna de koffie melk en suiker toe. Zó gebeurd en een waar genot 1 UIT I 0 O'/o koffie Elk busje bevat zui- jjiSpÉ) ververpoederd kof- fie-extract van de beste kwaliteit; Eenvoudige berei- dingsuijze; Zeer voordelig in ge- iiS? bruik: U mankt pre cies zoveel U nodig hebt. Geen resten; geen koffie zetten. VRUCHTENGRIES, met veel vrucht- |- c jes, of AMANDELTJESGRIES, met S veel echte amandelen, 150 gram ECHTE CANADESE PINKZALM, stevige moot mooie, rose zalm zolang de voorraad strekt, p. blik 2 blikken voor NOACK'S BOTERHAMWORST, zeer voordelig, 200 gram MOOIE BLANKE ROZIJNEN, zonder pit, 250 gram, slechts ABRIKOZEN, goud-geel, 250 gram voor huishoudelijk werk (vrl.) Leeftijd tot ca. 30 jaar. Salariëring: voor 21- jarigen en ouderen 150.81159.21, voor jon geren wordt ca. 10.p. m. afgetrokken voor ieder jaar beneden de 21 jaar. Op het salaris wordt wegens genieten van kost en inwoning 55.— p. m. in mindering gebracht. Schriftel. soil, tot 20 Februari te richten aan de Directrice van bovengenoemde inrichting. Nieuw product bekend maken? Op de meest afdoende wijze kunt U dit be reiken door Uw advertentie in deze courant te plaatsen. U bereikt dan een koopkrachtig publiek J IN 2 TELLEN KLAARI 84. Het ging allemaal heel vlug en geruis loos in zijn werk. De mannen legden Rikki voorzichtig achterin de jeep en na haar nog maals op het hart gedrukt te hebben, zich rus- lig te houden, sloeg men een zeil over haar heen. „Met een half uurtje bent u uit uw benarde, po sitie bevrijd", zei Tarzan. „En dan bent u weer zo vrij als een vogeltje". „Kom, sta daar nou niet te kletsen", riep de Dandy ongeduldig. „Laten we onze papieren halen en dan moe ten we weg zijn". De beide mannen gingen weer naar binnen en Rikki bleef alteen onder het zeil achter. Een doordringende olielucht drong in haar neusgaten. Rikki hoopte maar dat de mannen inderdaad voort zouden maken, want de scherpe lucht van benzine en olie maakte haar misselijk. Bovendien belette de doffe pijn in haar achterhoofd haar nog steeds om helder te denken. De gedachten tolden als dol door eikaar. „Hoe zou het met Vera zijn? Was ze inderdaad dood? En inspecteur Barend- seZou die al achter hen aan zitten? Het nummer van haar wagentje was opgenomen door die boze meneerAls ze geweten had hoe dicht op dat ogenblik inspecteur Barendse in haar buurt was, zou ze niet zo rustig zijn blijven liggen, want terwijl zij ónder het zeil lag verborgen dook er achter de grijze Sedan een schaduw op. Een schaduw met een bol hoed. Piet, de eigenaar van het Zwaantje, die juist de deur uitkwam, zag de onverwachte be zoeker net op tijd en hij had de tegenwoordig heid van geest, om Tarzan, die hem op de voet volgde, achter de deur te drukken. Bij het Nood-Verzorgingshuls voor Ouden van Dagen te Wijk aan Zee worden gevraagd In busjes 4 f 3. voor ten minste 33 koppen en nu ook in grote bussen 4 f 10.85 voor ten minste ,130 koppen. Zorg ervoor, dat U altijd Nesi-afé in hnia hebt. SMIT'S Nee, U droomt niet, het staat hier zwart op wit: Blue Band smaakt van heden af oneindig veel beter dan margarine tot nu toe. De ontdekking van de nieuwe bereidingswijze is in ons eigen Nederland gedaan; deze ontdekking is even belangrijk als die van margarine zelf, of die vah de vitaminen! De nieuwe bereidingswijze wordt alleen voor Blue Band toegepast. U zult deze nieuwe Blue Band zeker direct willen proberen. Want dit heeft U toch eigenlijk altijd in Misschien is het goed U even te vertellen, dat deze nieuwe smaak het resultaat is van een volkomen nieuwe bereidingswijze. Deze werd in Nederland ont dekt, door Nederlandse onderzoekers, werkzaam bij de Blue Band fabrieken. De nieuwe bereidingswijze is - hoe kan het ook anders het alleenbezit van dit bedrijf. Alléén Blue Band kan U deze uitzonderlijke smaak en deze heerlijke geur verschaffen Toen vast stond, dat de nieuwe bereidingswijze in het groot kon worden toegepast, hebben wij aan een zeer groot aantal huisvrouwen over het hele land verspreid, een pakje ter keuring gezonden. Als zij „ja" zouden zeg gen, konden wij er zeker van zijn, dat de smaak er was. De Nederlandse huisvrouw zei „Ja, dit is de smaak". Dat was het, wat de overgrote meerderheid van de huisvrouwen ons liet weten. Een resultaat, dat onze verwachtingen nog overtrof. Vitamine D - zonneschijn-vitamine is on misbaar voor U, Uw man, Uw kinderen, voor iedereen. U kunt er zeker van zijn, dat Blue Band u die geeft, volop, het hele jaar door. Dat is een grote geruststelling voor iedere huisvrouw cn moeder. Want zonneschijn- vitamine geeft meer weerstand en zorgt voor een normale groei voor Uw kinderen, geeft hun een sterke constitutie. Nóg een reden om Blue Band te nemen, morgen en altijd. Grote voedingswaarde, hoog vitamine- ge halte èn een smaak, die totaal anders is dan die van margarine tot nu toe: deze 3 voortreffelijkheden samen kosten U 46 cent. margarine gemist: de smaak, die werkelijk volmaakt is. Misschien kunt U het niet geloven, dat deze smaak nu waarlijk gevonden is; U zult Uzelf graag willen over tuigen. Weet U dan, wat U zeggen zult, als de nieuwe Blue Band gul in de pan glanst, of geurig op Uw brood ligt? „Deze smaak, deze geur herinneren in niets meer aan margarine, zoals deze tot nu toe was!" Zeker, U was tot heden tevreden met Blue Band, uit stekend voedingsmiddel als ze reeds was, lékker ook. Maar tussen „lekker" en déze smaak is een verschil even groot als dat tussen een groene en een rijpe banaan. Nu gaat U Blue Band niet alleen waarderen, U gaat er nu werkelijk van houden, U, Uw man, Uw kinderen. Er is nog méér: gezondheid door een rijkdom aan zonneschijn-vitamine

Alkmaarsche Courant | 1954 | | pagina 10