CALLANTSOOG Zaterdag 23 juli 1966 - No. 7. Red. - advertentieMevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON, Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Abonnementen: V.V.V.-kantoor - Telefoon 0 2248-338. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272. Wandeling in de omgeving. Wat er gebeurde. De afgelopen week werd er door talrijke personen aan de festiviteiten deelgenomen. Allereerst was de autopuzzletocht een gran dioos succes. Aanvankelijk zagen we de in schrijvingen met gemengde gevoelens tege moet. Op de eerste dag was slechts de helft geboekt, maar na nog wat propaganda waren we toch op twee na volgeboekt. Het was prettig, dat dit gezelschap uit Callantsogers, Hollandse en enkele Duitse gasten bestond. De tocht schijnt moeilijk geweest te zijn, het laagste aantal strafpunten bedroeg nog 136 punten, het hoogste aantal was voor 369 punten. De prijsuitreiking vond plaats in hotel Wijde Bliek. Het is jammer, dat zo- velen nog kleinere kinderen meenemen naar het hotel, het zou zo gezellig zijn als deze eerst naar huis gebracht konden worden en de rijders nog wat konden blijven napraten over de „TOUR". De uitslag van de tocht was le prijs: fam. Spruit 136 pnt. 2e prijs fam. P. van 't Veen 140 pnt. 3e prijs: heer L. C. Rezelman 182 pnt. 4e prijs: fam. C. P. v. Asselt 188 pnt. fam. M.F. v.d. Oort 188 pnt. 5e prijs: heer A. Kossen 190 pnt. heer J. P. in't Veld 190 pnt. 6e prijs: Herr Klaus Harten 191 pnt. kaartleester mej. M. Kloosterboer 7e prijsmej. T. Bakker 227 pnt. 8e prijs Herr M. Prinz 230 pnt. kaartleester mej. G. Slooten 9e prijs: fam. J. Beuger 231 pnt. 10e prijs heer J. L. Schulze 232 pnt. Ruimte gebrek noopt ons slechts de eerste tien prijs winnaars bekend te maken. De overigen zullen het ons niet euvel duiden, hopelijk, De poedelprijs was voor familie Fredericks. Vrijdagochtend begon de dag voor velen te vroeg. Het zandhopen maken voor fa milies zou plaats vinden. In verband met de tamelijk hoge golfslag kon er op gere kend worden, dat de vloed niet té lang op zich zou laten wachten. De organisatoren besloten daarom zo vroeg mogelijk te be ginnen en maar door te scheppen tot de vloed er was. Er werd geen pauze gehou den. maar de kinderen kregen wat snoep om de dorst te lessen. Er verschenen enorme bergen, er werden ware forten gebouwd, grachten gegraven, bergen voor de berg enz. Na bijna twee uur spitten en graven kwam de vloed opzetten, eerst heel langzaam, Het duurde zeker een kwartier voor de eerste vlag de strijd met de golven moest staken. Maar toen het eenmaal zover was, ging alles vrij snel, De prijsuitreiking kon pas 's middags plaats vinden, De gelukkigen waren dit keer le prijs fam. Meulenbeld, 2e prijs die Madchen Schimmöller und Lens. 3e prijs Familie Mattey. 4e prijs fam. Pelleboer. 5e prijs fam. Adriaanse. 6e prijs Frank en Manda van Westhrenen en Marijke van Ravenzwaay. 7e prijs fam, Eefting. Tot slot was de troostprijs voor de jongens van Ravenzwaay en Vos. Zaterdag was geen succes dag. Er kwamen voor het touwtrekken slechts enkele ploegen, zowel bij de dames als bij de heren. Hoogstwaarschijnlijk heeft koning voetbal een spaak in 't wiel gestoken. We hopen binnenkort nogeens touwtrekken te kunnen organiseren. Ook de van Dam tot Dam race kreeg niet de grootse allure, die wij ervan verwacht hadden. We hebben deze dan ook uitgesteld tot vrijdag 22 juli. We hopen op veel deel name met goede onderwerpen. Het op maandag bridgen in hotel Callant komt ook enigszins op gang. Maandag j,l. kon een gezellige drive worden gehouden, waarbij de prijswinnaars enkele aardige ver rassingen mee naar huis konden nemen. Raad niet bij, de lUeMammen Nieuws uit Groote Keeten. Zondag 17 juli zou er in Groote Keeten volgens de agenda „zandhopen maken" zijn. De weersomstandigheden waren 's morgens echter van dien aard, dat het zo wel stra lend zomerweer zou kunnen worden als een droevige regendag. De organisatoren van de festiviteiter in de Keeten kozen daarom „waar voor hun geld" en oesloten een puzzlewandeltccht te houden, velke reeds enige tijd in petto was. Dit bleT een ge weldig succes te zijn. Ruim 50 deelneemsters en deelnemers in de leeftijd van 7 tot en met 14 jaar hadden zich voor dit evenement gemeld. De jongens en meisjes liepen ieder voor zich. De tocht duurde ongeveer een uur. Er waren verschillende moeilijkheden te overwinnen, bal gooien, spijlen tellen, maar de grootste moeilijkheid was de man, die snoep uitdeelde. Deze mocht n.1. niet in eerste instantie als post beschouwd worden. Vooral voor de kleineren was dat een hele opgave, hetgeen ook de spijlen, 121 totaal, bleek te zijn. Sommige kinderen konden bijv. niet verder tellen als 100, d.w.z. zij moesten na 89 op het goede spoor gebracht worden. Maar het was buitengewoon gezellig en de meisjes en jongens hebben bijzonder genoten. In de groep 7, 8 en 9 jaar waren de prij zen voor: le prijs Ellen Hoogeboom, Amsterdam 571 pnt, 2e prijs Co Arens, Amsterdam 569 pnt. 3e prijs Jandrik van Zanten, Gouda 535 pnt. 4e prijs Bert Hattink, Voorschoten 532 pnt. 5e prijs Henriëtte Djepma, Leeuwarden 526 pnt. 6e prijs joke van Zinderen, Vledder 521 pnt. De troostprijs, de grote poedelprijs in deze groep was voor Frits van Scheijen, die 194 punten behaalde. Hij was dan ook een der jongste deelnemers. In de groep van 10 tot en met 14 jaar waren de prijzen voor le prijs Hubert van Diepen, Hoorn 576 pnt. 2e prijs Nymke van Zinderen, Vledder 571 pnt. 3e prijs Vera Heesen, Utrecht 570 pnt. 4e prijs Immy Bakker. Groote Keeten 556 pnt. 5e prijs Nelly Schouten, Groote Keeten 553 pnt. 6e prijs Bart Kruisen, Utrecht 525 pnt. Kermis in Callantsoog. De heer Blaak, kermisexploitant in Egmond, zal 28 juli zijn kermistenten voor enkele dagen installeren op het oude voetbalterrein. Voor jong en oud weer eens een andere attractie. Bovendien heeft de heer Blaak, om hier te mogen staan, een bedrag ge geven aan de Stichting Dorpshuis Callants oog. Een zeer mooi gebaar, waarvoor het stichtingsbestuur dankbaar is. Voor de Cal lantsogers een reden te meer om de kermis met een bezoek te vereren. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) af 15,— Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214.

Badbode voor Callantsoog | 1966 | | pagina 1