CALLANTSOOG Red. - advertentieMevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Abonnementen: V.V.V. - kantoor - Telefoon 0 2248-338. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272. Zaterdag 20 augustus 1966 - No. 11. Paal 13. De lampionoptocht. Vrijdagavond, 12 augustus, werd „onder uit zonderlijk goed weer" de lampionoptocht gehouden. Het aantal gekostumeerden was dit jaar niet zo groot als voorgaande jaren. Ook hadden we de indruk dat velen, vooral Duitse gasten, niet precies wisten wat er nu eigenlijk gaande was. Het is toch van het grootste belang dat de verhuurders hun gas ten op de hoogte houden van de evenemen ten. De jury had bepaald geen eenvoudige taak om de prijswinnaars aan te wijzen. Maar, na veel gereken en gecijfer, kwamen ze er toch weer uit. De prijzen voor de en kelingen gingen naar le prijs Monica Striiwer, Indiaan. 2e prijs Robby Rezelman. Haan. Gert Zwaan, Tamboermajoor. 3e prijs Nicolet Zeeman, Geisha. 4e prijs Piet Steigstra, Provo. 5e prijs Erica Lastdrager, Bloemenfee. 6e prijs Rita Zwaan, Vrouwtje Bezemsteel. 7e prijs Barbara Volten, Gelaarsde kat. 8e prijs Petra Steigstra, Volendamse. 9e prijs Gert Herres, Visserman, 10e prijs Hélen de Vreede, Engel met B- er voor. Bij de groepen waren de prijzen voor: le prijs de Vreede, Sikkens en Over- eem, Spoken. 2e prijs Dittie en Peter Mooy, Lepel en vork. 3e prijs WillyenArja Strik, Arabiese familie. De muzikanten en de jury zeggen we vanaf deze plaats hartelijk dank voor hun mede werking. Mededeling. Zojuist ontvingen we bericht, dat de Cal- lantsogers woensdag 24 augustus om 6 30 uur n.m. zullen voetballen tegen een elftal be staande uit Falken. De strijd gaat om een beker, die beschikbaar is gesteld door de eige naar van Camping de Nollen, de heer Ros. Dames voetbal. Ook het damesvoetbal op zaterdag 13 aug. had te lijden onder de weersomstandigheden. Had men na de eerste bui nog enige hoop, dat de voetbalsters toch konden aantreden, na de volgende bui was er praktisch niemand meer, die de euvele moed had aan een par tijtje voetbal te denken. Helaas kunnen de gast-dames niet meer. voetballen, daar de meesten weer naar school of aan het werk moeten. Gelukkig is er altijd een oplossing te vinden. Het dames voetballen gaat toch door. Een elftal meisjes uit het Falkenkamp zal zondag 21 augustus, 's middags 4 uur, de strijd aan binden regen een elftal bestaande uit dames van de Seinpost. Entree blijft 50 cent per persoon, dus ook voor leden en donateurs van de Callantsoger voetbalvereniging. Komt allen ten bate van het Dorpshuis. Bekerwedstrijden. De laatste ronden van de bekerwedstrijden zijn gespeeld. Helaas kunnen we door ruim tegebrek geen uitvoeriger verslag plaatsen. Alleen de scheidsrechter, G van Twuyver en zijn vervanger zeggen we namens de elftallen hartelijk dank voor hun medewer king. De beker werd inmiddels uitgereikt in strandpaviljoen Vos. Jammer dat er slechts heel geringe belang stelling voor deze ceremonie bestond. Volgend jaar wordt dit anders gedaan. Dan worden alle spelers uitgenodigd de uitreiking mee te maken. De stand luidt Callantsoog 3 2 0 1 4 94 Gasten,, 3 2 0 1 4 13-11 't Botgat 3 1113 7 5 Garnekuul 3 0 12 1 28 Gasten 2 verliespunten wegens niet opkomen tegen Garnekuul, waardoor Callantsoog nu wederom de beker voor een jaar in haar bezit heeft. Zandfiguren maken vrijdag 19 aug. 2 uur De lampionoptocht in Groote Keeter. Ook in Groote Keeten had de lampionop tocht niet die belangstelling, die men daar gewend is Er waren vooral weinig gekos tumeerde kinderen, hetgeen erg jammer is voor degenen, die het feest organiseren. Maar, toen wij dinsdag j.1. belden over de uitslag van de op woensdag 10 augustus ge houden optocht in Groote Keeten, stond ons toch een grote verrassing te wachten. De eerste prijswinnares bleek n.1. ook de eerste prijs in Callantsoog behaald te hebben. Het was een gewaarwording, die we in de loop der jaren nog nooit meegemaakt hebben. De uitslag in Groote Keeten was le prijs, Monica Striiwer, Buldern. Indiaan. 2e prijs, Edgar Höhn, Hahn, Rover 3e prijs, Petra Rempe, Wuppertal, Indiaanse. Ook hier werd het feest opgeluisterd door de fanfare uit Callantsoog. die door de or ganisatoren in Groote Keeten hartelijk dank gezegd wordt. Viswedstrijd. Zaterdagavond 13 augustus verschenen 65 deelnemers voor de Viswedstrijd, die deze keer bij strandpaviljoen Smit gehouden werd. Het was bijzonder prettig vissen, er werd zowaar echte vis gevangen, hetgeen van de vorige wedstrijden niet gezegd kan worden. Maar ook nu kwam er een kink in de kabel. Het prachtige zomerweer veranderde op stel en sprong in regen en onweersbuien, afge wisseld door hagel en ijs. Een der deelne mers kreeg een dergelijk brok op zijn hoofd, zodat hij meende door een van zijn mede hengelaars met lood bewerkt te worden. M?n besloot de wedstrijd verderaf te gelasten. De eerste prijs kon daardoor niet uitgereikt worden. Deze blijft staan tot een volgend keer. De overige prijzen werden eerst uitgereikt aan verschillende personen, die iets gevangen hadden (na nog geen uur vissen waren er reeds 10 vissen uit zee gehaald), het restant prijzen werd onder de overigen verloot. Hoewel het seizoen langzaam maar zeker ten einde loopt, heeft de familie v. d. Berg en Drieëenhuizen toch nog iets in petto voor liefhebbers van de zeehengelsport en voor overige geïnteresseerden. Wij citeren „Als dank voor de medewerking die we gehad hebbei, willen we diegene, die de beste en mooiste naam bedenkt voor onze zaak in hengelsportartikelen aan de Abbestederweg 6 belonen met f25, De naam kan ingezon den worden tot uiterlijk 15 september aan het adres: v. d. Berg. Abbestederweg 6 te Callantsoog Voor ieder is de kans even groot. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15, Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. KIEN-avond vrijdag 19 augustus. Damesvoetbal zondag 21 augustus. Gecostumeerde LAMPIONOPTOCHT woensdag 24 augustus.

Badbode voor Callantsoog | 1966 | | pagina 1