CALLANTSOOG Zaterdag 22 juli 1967 - No. 6 Red.-advertentie: Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Abonnementen: V.V.V. - kantoor - Telefoon 0 2248-338. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272. De festiviteiten. Donderdag 13 juli ging de eerste auto- puzzletocht in dit seizoen van start. Er waren ruim 60 deelnemers, die een mooie, betrekkelijk korte tocht door de gemeente Callantsoog gemaakt hebben. De moeilijk heden tijdens deze tocht waren ook nu weer groot, er was dan ook niet één deelnemer, die zonder strafpunten bleef. Door een klein misverstand in de organisatie kunnen we slechts enkele prijswinnaars noemen, terwijl de namen van de kaartlezer voor de prijzen 1 t/m 3 onbekend zijn. De poedelprijs ont brak ook dit keer niet en de taart, die ver loot wordt onder alle deelnemers, viel in handen van mevr. G. Weij-Dop. De namen van enkele prijswinnaars: 1. fam. Leenders 2. Heer C. de Joode 3. fam. N. J. Groot 4. fam. van 't Veen 5. fam. P. Spruit 6. fam. Harten, de enige Duitse familie, die aan het festijn deelnam. Woensdag 12 juli en maandag 17 juli werd er gevoetbald om de Paal 13 beker, de uit slagen waren Comb. Tr.H./Kl. B. - Garnekuul 2-4 Camp. de Nollen - Gasten Dorp 4-3 Na 4 wedstrijden is de stand: Camp. de Nollen Garnekuul Gasten Dorp Trekkershonk Botgat 6 p. 2 p. 0 p. 0 p. 0 p. 14-6 doelgern. 6-7 3-4 2-4 1-5 Maar er kan nog van alles gebeuren, dus voetballers, laat de spanning er in blijven. Geen luchtbedden in zee Groote Keeten. Door de warmte lijkt het wel of de aktivi- teiten voor kinderen minder op gang komen. De grootste aftrek hebben de evenementen, die in de avonduren gehouden worden. In Groote Keeten was dit enkele keren voet bal. Eerst werd er een wedstrijd dames voetbal georganiseerd. Van de deelnemende dames waren velen gekostumeerd. De Keetemer beker wedstrijd werd ook dit keer weer een succes. De uitslag 1. Botgat I, die voor de tweede keer de beker kreeg. 2. Comb. de Onderneming-Sunclass. 3. Botgat II. 4. Groote Keeten. Bovendien mocht de jeugd voetballen. Er waren verschillende elftallen en de jongens hadden het grootste plezier. De deelnemers aan deze laatste wedstrijd kregen ijs als be loning, hetgeen er wel in ging. Strandloop. De inschrijving voor de strandloop op 5 augustus a.s. is opengesteld vanaf 22 juli tot zaterdag 5 augustus 11 uur. Het inschrijvingsgeld bedraagt f 1.50 per persoon, terwijl op vertoon van de „luister- viskaart Radio Veronica" een bedrag van f 0,75 betaald mag worden. Aan de prestatie loop kan door personen van elke leeftijd deelgenomen worden. Bij de wedstrijdloop is de minimum leeftijd 14 jaar, start uitsluitend in Callantsoog. De prestatietochten starten in Petten, Sint Maartenszee, Callantsoog Julianadorp en Huisduinen. Bij inschrijving wordt aan iedere deelnemer een reglement verstrekt. Inschrij ving kan uitsluitend geschieden op de V.V.V. kantoren van bovengenoemde plaatsen en bij het V.V.V. kantoor 't Zand, Oudesluis. Gekostumeerde Lampionoptocht. Van Dam tot Dam race. De Van Dam tot Dam race van 14 julij.1. moest helaas uitgesteld worden. Donderdag 13 juli hadden zich slechts 11 deelnemende groepen of enkelingen gemeld. Bovendien waren de weersvooruitzichten van dien aard dat de kans groot was op een bewolkte he mel. Maar zoals dat altijd gaat, als iets uit gesteld wordt, plotseling waren er veel groepen of enkelingen die toch wel graag meededen. En om nu niemand teleur te stellen, willen we nogmaals trachten een Van Dam tot Dam race te oi ganiseren en wel op dinsdag 25 juli a.s. U weet de hoofdprijs Verblijf van 1 week in een 6-persoons bun galow in Kerst- of Paasvakantie. Ideeën zijn er genoeg, denkt U maar eens aan de T.V., de radio, boek- of sprookjes figuren, of iets dat met Callantsoog te maken heeft. De jury zal wel beoordelen of uw idee origineel is. Aanmelden (ook voor die genen, die zich opgaven voor 14 juli)iedere middag van 12-13 uur in Strandpaviljoen Vos of bij Mevr. Kloosterboer, Zeeweg 12. In dezelfde week en wel op donderdag 27 juli zal een gekostumeerde lampionoptocht gehouden worden. Omdat aan deze optocht altijd zeer veel kinderen deelnemen (vooral gekostumeerd) delen we de moeders mede, die niet zoveel inspiratie hebben, om in een week tijds tweemaal iets orgineels te beden ken, daar de jury van de Van Dam tot Dam race niet dezelfde is als die bij de gekostu meerde Lampionoptocht. Bovendien worden er andere maatstaven gehandhaafd. Dus de kinderen kunnen aan beide evenementen deelnemen, terwijl volwassenen beter alleen de Van Dam tot Dam race kunnen deelne men. Bovendien kunnen we nog mededelen dat de heer Vos er voor zorgt, dat er bij de start een strandtent staat, zodat personen die zich willen verkleden, dit bij de start plaats kunnen doen. U doet toch allen mee? Wij herinneren U er aan dat er donderdag 20 juli 19..uur op het Dorpsplein een behendigheidswedstrijd voor bromfietsen georganiseerd is. Aanmelden ter plaatse, dat er vrijdag 21 juli 19.— uur een puzzle- wandeltocht door het Zwanenwater gehou den wordt. Aanmelden uitsluitend bij V.V.V. Kantoor Dorpsplein 1, tot vrijdagmiddag 17.30 uur. dat er zaterdag 22 juli 18.30 uur een grote viswedstrijd is bij Strandpaviljoen Smit, aan melden uitsluitend 't Vissersparadijs, Abbe- stederweg tel. 239. en dat er zondag 23 juli om 14 uur in Groote Keeten een autocross gehouden wordt, ter rein aan de Rietweg. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen lot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) af 15, Kaarten verkrijgbaar bij de heien jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. AUTOCROSS Groote Keeten 23

Badbode voor Callantsoog | 1967 | | pagina 1