50 jaar V.V.V. 1918 1968 CALLANTSOOG Zaterdag 13 juli 1968 - No. 6 Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON, Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 V oetbalwedstrijd. Dit seizoen wordt met een geheel nieuw voetbalprogramma gestart. De deelnemers zijn; Camping de Nollen, Camping Luttik Duin, Camping Klein Begin 6 Trekkershonk, Camping de Garnekuul, Camping 't Botgat comb. en de gasten Dorp, Per avond worden twee wedstrijden, de duur van een wedstrijd is 2 keer 30 minuten. Als twee clubs gelijk eindigen, is het doel gemiddelde bepalend. Er wordt een nieuwe wisselbeker beschik baar gesteld, die 3 keer achtereen of 5 keer totaal gewonnen dient te worden, voor men de beker als eigendom kan beschouwen. De vorige beker werd de „Paal 13" beker genoemd, zijn er nog lieden die voor deze beker een passende naam weten? Onze ge dachte gaan in de richting van 50jaar V.V.V. Denkt u er eens over? De clubs van de Nollen en Klein Begin Trekkershonk zullen maandag 15 juli de spits afbijten. Voor een totaal-overzicht van de wedstrijden voor de komende week raadplege men de agenda elders in dit blad. Bewoners van de campings en gasten uit 't dorp, komt u uw favorieten aanmoedigen? De voetballers willen we nog op enkele punten wijzen a de beslissing van de scheidsrechter is bindend, b als een speler het veld uitgestuurd wordt kan hij aan de verdere competitie niet meer deelnemen (op straffe van diskwalificatie van de club) c eventuele moeilijkheden moeten in over leg met de heer v. d. Sluis, Stuyvezande- weg 29 tel. 351 opgelost worden. De voet ballers wensen we sportieve wedstrijden, de toeschouwers hopen we goed voetbal te zien te geven. Baad niet bij de strekdammen. Autopuzzletocht. De eerste autopuzzletocht, georganiseerd on der auspiciën van de V.V.V. en uitgezet door de heer Bloem, vond plaats op don derdag 4 juli j.1. Omdat deze rit vroeg in het seizoen verreden werd, meenden we er goed aan te doen 70 auto's te laten starten. In het verleden bleek, dat bij de eerste tocht met een maximum van 60 wagens, velen te leur gesteld moesten worden. Helaas was dit keer het aantal deelnemende equipes beneden de verwachting, althans voor Callantsoger begrippen. Er deden slechts het geringe aantal van ruim 40 rijders aan de rally mee. Namen van enkele prijswinnaars: 1. I. Buys 2. P. Spruit 3. Mej. T. Bakker 4. C. dejoode 5. Mej, M. G. Y.Kloosterboer 6. C. P. v. Asselt 7. K. Baken 8. Zr. v. d. Poel 9. W. Rampen 10. Mevr, P. Smit-Oterdooms De poedelprijs was voor de fam. Nap, die een spaarvarken ontving, als stille wenk zo vlug mogelijk de kosten van het boekje „Hoe word ik een goed rally-rijder" bij elkaar te sparen. De taart, traditiegetrouw verloot onder alle deelnemende equipes, was voor de heren Buys die wel een zeer voorspoedige avond hadden met hun eerste prijs en taart. De prijzen werden uitgereikt in hotel Callant door de waarn. voorzitter van de V.V.V., de heer A. v. Scheyen, die tevens een woord van dank bracht aan de heer Bloem en mede werkers voor het organiseren en assisteren bij de tocht. De volgende tocht wordt op 23 juli geor ganiseerd. Er wordt nu reeds een dringend beroep gedaan op Callantsogers, die voor buitenlandse gasten als kaartlezer willen op treden. Geef uw adres op bij de V.V.V. a.u.b. Strandspelen. Vrijdagmiddag 5 juli werden voor de eerste keer in dit seizoen zandfiguren gemaakt. De deelname was overweldigend, vele kinderen konden door plaats gebrek niet meedoen, zo dat besloten werd bij de eerst volgende strandspelen opnieuw zandfiguren te laten maken, nu voor degenen die vrijdag teleur gesteld moesten worden. Er waren byzon- der aardige figuren. Vooral Callantsoog, duinen en strand was een onderwerp, dat veel bijval had, jammer dat de uitvoering iets te moeilijk bleek te zijn voor de jeug dige deelnemers, verder waren er dierfigu ren, huizen, boten, auto's. De beoordeling van de jury, 1 dame en 2 heren, allen vakantiegangers, was vrijwel unaniem. De prijzen waren voor 1. Sietske de Jong, Pipo met wagen. 2. Ewoud Smit, Flipper 3. Erica Lastdrager,chinees 4. Jan Johan Poelstra, schip 5. Annemarie Adriaanse, koe Petra Poelstra, Flipper Bij de paren gingen de prijzen naar 1. Ewoud Smit Sieto Waalkens, olifant 2. Selma v. Hulzen Odiel van Spanje, op een kangeroebal Holger Seyler Chr. Knappertbusch, krab 3. Ingrid Koome Marces Renssen, Donald Dick 4. Carla Dechesne Elske van Spanje, geraamte Bertlen Dechesne Irmgard Dechesne, zeemeermin. Dinsdag 9 juli vond voor de tweede keer een wedstrijd in het zandfiguren maken plaats. Ook nu was er veel animo en werd er met ijver gewerkt. Bij deze wedstrijd waren de prijzen voor 1. Hans Croes, krokodil 2. Martin Bruhl, kerk 3. Brenda Renssen, vlinder 4. Robert Renssen, huis. Bij de paren waren de prijzen voor 1. Christiaan Breil Stephan Breil, gezicht 2. Franz en Katrin Jokiel, schilpad 3. Marion Verhulsdonk Wilma Verbeek, jongetje dat staat te vissen Silvia v. Veen Nico Zalm, dolfijn 4. Helma Kleinheuvel Ulrich Kleinheuvel, hazen 5. Dick Lichte Eberhard Knappertbusch, leeuw. De leiding in het klassement is tot nu toe voor Sietske de Jong en Christian en Stephan Breil. Aan het eind van het seizoen zal uitgemaakt kunnen worden of zij in aanmerking komen voor de extra prijs over alle wedstrijden zandfiguren maken. §een lucklIieJJcn en cpklaaskden in zee

Badbode voor Callantsoog | 1968 | | pagina 1