CALLANTSOOG Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Druk: Fa. K. VAN LOENEN 6 Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Strandspelen Het lijkt wel of er in dit seizoen niet aan „zandhopen maken'' gedaan kan worden. Eind juni werd het evenement georganiseerd maar een fikse regenbui verstoorde de vreug de, of beter liet geen sterveling naar het strand komen. Vrijdag 4 juli zouden opnieuw zandhopen gemaakt worden, maar door het vrij miese- rige weer, kwamen slechts enkele groepen opdagen. Maandag j.1. was het stralend, maar toen bleek er geen belangstelling bij de kinderen te zijn voor dit strandfeest. Een belangstelling die wel degelijk bestond voor het zandfiguren maken op dinsdag 15 juli. Er waren ruim 40 deelnemers, enkelin gen en groepen van 2 kinderen. Het was bijzonder jammer, dat de vloed vlugger liep als verwacht was. Daarom be- sloo1" de jury. die uit 3 personen bestond in overleg met mej M Kloosterboer, die de leiding had, alle kinderen een troostprijs te geven. Prijswinnaars waren le prijs Marion Verhulsdonk, Fred Flintsone 2e prijs Leo Jansen, olifant Oliver Bastu, zeehond 3e prijs Guus Reikenberg, paard 4e prijs Ulf Harten, zeehond Erica Lastdrager zwaluw 5e prijs Joke Paulusma, eend 6e prijs Hans Voerman, krokodil Bij de groepen kwamen voor een prijs in aanmerking le prijs Kees de Waard - Jan Eecen Neptunus 2e prijs Marion Sluis - Annemiek Voerman Zeemeermin Bram en Bert Sluis Gewichtsheffer 3e prijs Meike Harten - Suzanne Taenzer Vuurtoren 4e prijs Jürgen Haack - Uwe Hinrichsen Krab 5e prijs Dick Croes - Karin Mirande Krokodil Marja Meyer - Jeanneke Voerman Zwaan Al met al een zeer gelaagd feest, dat vraagt om een spoedige herhaling. Van Dam tot Dam race. Een tiental jaren geleden werd een van dam tot dam race georganiseerd tussen de steden Amster Dam en Zaan Dam. Door veel prominente persoonlijkheden werd aan deze race deelgenomen. Naar idee van die bewuste van Dam tot Dam race werd in 1961 de race in Cal- lantsoog in het lever, geroepen, een evene ment dat al veel ups de downs mee gemaakt heeft. Er wordt geen extra prijs toegekend aan personen die hardlopen, het is n.1 de be doeling om op originele manier van de ene naar de andere dam te gaan (hieraan kan ook deelgenomen worden door volwassenen). De meest voor de hand liggende manier is gekostumeerd, vandaar dat deze race na de lampionoptocht gehouden wordt. De hoofdprijs is ook dit jaar een verblijf van een week in een zomerbungalow in de Kerst- of Paasvakantie. Men kan zich voor dit evenement melden bij het VVV kantoor tot en met donderdag 24 juli en bij strandpaviljoen Vos op vrij dag 25 juli tot 12 uur, De jury voor de Van Dam tot Damrace is uit 3 personen samengesteld Meldt u tijdig voor het grootse evenement van de maand juli. Voetballen. Bij het ter perse gaan van dit nummer van de Badbode waren de uitslagen van de ge speelde bekerwedstrijden: de Nollen - KI Begin&Trekkershonk 1-1 Garnekuul - Luttikduin 2-1 Garnekuul - Kl.BeginöTrekkershonk 0-4 De camping Kl.Begin&Trekkershonk liep 'n verliespunt op door het niet leveren van een scheidsrechter. De wedstrijd tussen 't Botgat en Gasten dorp wordt vrijdag 18 juli gespeeld Gasten voet ballers dienen zich te vervoegen bij de heer S.Schaap, dageliiks te spreken op het VVV- kantoor. Zwemmen in zee. De eerste prestatietocht zwemmen in zee is een succes geworden. Hoewel er slechts via de Badbode propaganda gemaakt was, kwa men toch uit diverse plaatsen uit de omge ving één of meerdere personen naarCallants- oog. Het zwemmen op zich leverde geen enkele moeilijkheid op. De snelste kilometer zwemmer had ongeveer een kwartier nodig voor de afstand, de laatste deed er ongeveer een uur over. Een evenement dat om herhaling vraagt en zeker ook herhaald zal worden. Omdat alles nogal onverwachts tot stand gebracht werd, was het helaas niet mogelijk de vaantjes bij de finish uit te reiken. Een dezer dagen ho pen we die trofeeën te ontvangen en naar de deelnemers te zenden. Mededelingen. Vrijdag _18 juli wordt het eerste Beatfestijn gegeven. Allen die jong van geest zijn, ge zellig willen dansen kunnen vrijdag 18 juli in het dorpshuis aan hun trekken komen. Het belooft een bijzonder prettige avond te worden. Zaterdag 19 juli is de zeehengelwedstrijd, inschrijven zoals reeds eerder medegedeeld is bij 't Vissersparadijs, Abbestederweg 6. N.B. de honderdste inschrijver krijgt van de families v.d.Berg en Drieënhuizen een ver blijf van een week in een 6-pers. zomerhuis in de Paasvakantie aangeboden. Haast u om de gelukkige te worden. Zondag 20 juli is er dansen in het Dorps huis. Daar zal behalve voor de jongeren, ook gezellig door de niet meer zo piep-jonge vakantiegangers en Callantsogers gedanst kunnen worden. Dinsdag 22 juli wordt in het dorpshuis 'n film vertoond, terwijl velen reikhalsend uit kijken naar de 23e juli, de dag dat er op nieuw een Bingo-dansant georganiseerd wordt de muziek wordt verzorgd door de flintstones, terwijl de Sico's het geheel opluisteren met een optreden. Een avond om nooit te ver geten. Er zijn tijdens het bingo mooie prij zen te winnen. Verder wijzen we de gasten er op dat met ingang van 21 juli in het kampeercentrum de Garnekuul doktersspreekuur gehouden wordt voor vakantiegangers van maandag tot en met vrijdag om 8.30 uur v.m. en 5 uur n.m. Tot onze spijt konden we in dit nummer de afdeling verloren en gevonden voorwer pen door gebrek aan ruimte niet plaatsen. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15, Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214. vrijdag 11 juli 10 uur Raadt niet bij, de i.t'iekdam.men.

Badbode voor Callantsoog | 1969 | | pagina 1