Schatgraven. Dinsdag 21 juli werd door de frisdranken Seven-Up een grote schatgraafwedstrijd georganiseerd. Door aanplakbiljetten en een geluidswagen is voor deze wedstrijd reclame gemaakt. Er waren ruim 700 deelnemers, terwijl een groot aantal toeschouwers (naar schatting 1000 personen) het festijn gadesloegen. De kinderen waren zeer enthousiast, er waren veel prijzen, terwijl alle deelnemers een gratis Seven-Up drank kregen. Na het schatgraven van de kinderen wer den de ouders in de gelegenheid gesteld naar de laatste flesjes te zoeken. Ongeveer 200 personen deden aan die wed strijd mee. De beloning: een Seven-Up koeltas, voor het eerste gevonden flesje was voor Herr Meijer. De prijzen waren voor: le Eddy Boesjes, autoped 2e Henk Ferdinandus, opblaasboot 3e Rens de Leeuw, kangerce'oal 4e Silvia Evelings, croquetspel 5e Jacqueline v. Futten badminton 6e Marja Hellmendag, zwemband 7e Danny v. Capellen, 1 pr. stelten 3e Karin Stuut, ballenwerpspel 9e Johan Branden,, zwembril 10e Freja de Waal, tafeltennisset De hoofdprijs „een fiets", die uitgereikt werd door de edelachtbare heer burge meester Mr. C. H. Moll, v/as voor Faula Mus uit Arnhem. Er waren veel troostprijzen, in totaal wer den cr 150 flesies verstopt. Namens de VVV heel veel dank voor dit festijn .dat ook nog begunstigd v/erd door goed v/eer enhopelijk tot ziens. Autopuzzletocht. Doordat in de week van 25 juli tot 1 au gustus, behalve op vrijdag, de zaal in het dorpshuis, iedere avond bezet is. moet de autopuzzletocht op vrijdagavond gereden worden. Deze tocht is uitsluitend voor va kantiegangers in de gemeente Callantsoog bestemd. Er kunnen 60 equipes aan de rit deelnemen Men kan zich inschrijven bij het VVV kantoor, Dorpsplein op donderdag 30 juli en vrijdag 31 juli van 9-12 uur en van 14 tot 17 uur. We verzoeken de inwoners van Callants oog zich beschikbaar te stellen voor Duitse gasten om als kaartlezer aan de rit deel te nemen. De prijs uitreiking zal omstreeks 21.30 uur plaats vinden in bet dorpshuis ,,de Kolfweid". Wilt u zich tijdig opgeven? Wijnfeest. Miss en Mr. Callantsoog verkiezing. Helaas moet het wijnfeest in het dorpshuis „de Kolfweid" in de week van 25 juli tot 1 augustus verplaatst worden van woens dag naar maandag 27 juli. Er worden veel bezoekers op dit wijnfeest verwacht. Als speciale attractie zaï er een „Miss en Mr. Callantsoog" verkiezing zijn. De dames en heren, die zich voor deze verkiezing willen aanmelden, verzoeken we telefo nisch contact op te nemen met mevrouw Kloosterboer, tel. 323 of zich te melden bij de „Wijde Bliek", telefoon 317. Voorts kan men zich ook melden op maan dag 27 juli aan de zaal van 19.3G tot 20 uur. We maken de deelnemers aan de verkie zing er op attent, dat men in gewone kle ding aan dit evenement kan deelnemen (dus badkleding komt er niet aan te pas). Meldt u spoedig voor deze unieke avond. Er zijn enkele aardige prijsjes beschikbaar, Plaatsreservering is mogelijk bij het dorps huis, telefoon 443, b.g.g. 317. Wandelpuzzietocht. Dinsdag 28 juli wordt er weer een puzzle- tocht georganiseerd door het Zwanenwater. Aan deze tocht kan door groepen van 3-4 personen worden deelgenomen. Men meet zich opgeven bij het VVV-kantoor, Dorps plein tot dinsdag 17.00 uur. De eerste groep start om 19.00 uur precies. Het is een gezelligheidstocht, waarbij naast een route beschrijving ook enkele vragen gesteld worden. Men neme per groep potlood en papier mee. De prijsuit reiking zal plaats vinden in het dorpshuis „de Kolfweid". Bingo. Dinsdag 28 juli wordt niet alleen een wan delpuzzietocht door het Zwanenwater ge organiseerd, maar ook een Bingoavond ten bate van de „Callantsoger Redding Brigade Paal 13". Deze Bingoavond wordt gehou den in 't Recreatiegebouw „de Garnekuul" om 19.30 uur. Er zijn vele en mooie prijzen te winnen. Callantsogers die voor het goede doel iets ter beschikking willen stellen, kunnen zich in verbinding stellen met de voorzit ter van C.R.B. Paal 13, de heer G. Zee man, Prévinaireweg 2 of met de heer Nic. Smit, strandpaviljoen, opgang Abbeste- derweg. Callantsogers en vakantiegangers op uw aanwezigheid in de Garnekuul wordt ten zeerste prijs gesteld. Voetbalwedstrijden. Voetbal bekerwedstrijden. vr. 24 juli Klein Begin-Trekkersh.de Nollen za. 25 juli Gasten Dorp 't Botgat ma. 27 juli Luttik Duin Gasten Dc: di. 28 juli Klein Begin-Trekkersh.'t Botgat wo. 29 juli Garnekuul de Nollen do. 30 juli Klein Begin-Trekkersh.Luttik Duin Jeugdvoetbal 10-12 jaar, vocthalter/ein. ma. 27 juli 16.00 uur 16.00 uur Klein Begin-Trekkersh.Garnekuul 17.00 uur Luttik Duin de Nollen 18.00 uur Gasten Dorp 't Botgat dinsdag 28 juli 16.00 uur Luttik Duin Gasten Dorp 17.00 uur De Nollen Garnekuul 18.00 uur 't Botgat Klein Begin-Trekkersh. woensdag 29 juli 16.00 uur Klein Begin-Trekkersh. Luttik Duin 17.00 uur Garnekuul 't Botgat 18.00 uur De Nollen Gasten Dorp donderdag 30 juli 16.00 uur Garnekuul Luttik Duin 17.00 uur Gasten DorpKlein Begin-Trekkersh. 18.00 uur 't Botgat De Nollen maandag 3 augustus 16100 uur Klein Begin-Trekkersh.De Nollen 17.00 uur Garnekuul Gasten Dorp 18.00 uur Luttik Duin 't Botert Beelden in de Kop. In den Helder wordt langzaam maar ze ker meer werk gemaakt „van het trekken van vreemdelingen. Sinds een tiental ja ren worden de nationale vlootdagen geor ganiseerd. Iedere dinsdag kan men „viseten op het Julianaplein. In de kelder van de Openbare Leeszaal is gedurende dc maand juli een expositie van de Helderse Kunst- liga. Om meerdere aandacht op den Helder te vestigen heeft men met medewerking van de Kring van Beeldhouwers een expositie georganiseerd. Deze expositie wordt ge houden in het Churchillpark en omvat een dertigtal beelden van bekende beeldbou wers; o.a. Mari Anrdiessen. Charlottie van Pallandt. Werk van ieugdige beeldhouwers is eveneens te bezichtigen. De heelden zijn uitgevoerd in staal, polyester, brons, ijzer en o.a. zandsteen. Bij de ingang van het park kan men gratis een catalogus bekomen. We kunnen deze expositie van harte aan bevelen. Voetbalwedstrijden De uitslag van de laatste gespeelde wed strijden luidt: De Nollen Gasten Dorp 2-1 Garnekuul 't Botgat 0-0 Luttik Duin Garnekuul 1-2 De Nollen 't Botgat 1-2 De stand in de competitie is tot en met dinsdag 21 juli Garnekuul 5 punten 't Botgat 3 punten Luttik Duin 2 punten De Nollen 2 punten Klein Begin-Trekkershonk 1 punt Gasten Dorp 1 punt waarbij opgemerkt moet worden dat Gar nekuul en de Nollen reeds 3 wedstrijden gespeeld. We maken de campinghouders er op attent dat zowel in de bekercompet. als bij het jeugd voetballen, de wedstrijden van 31 juli komen te vervallen. Zaterdag 25 juli wordt voor de bekercompetitie ge speeld. Maandag 3 augustus vinden de laatste wedstrijden van het jeugdvoetbal len plaats. Burgerlijke stand. Geboren: Corstina Jacoba, dochter van K. Hoogschagen en A. de Jong. Frans, zoon van J. Groeneweg en K. de Jong. Manon Erica, dochter van M. Hey- blok en G. J. Appel. Overleden: A. Blokdijk, echtgenote van P. Spijker. A. D. A. Leewens, echtgen. van L. P. van Boven

Badbode voor Callantsoog | 1970 | | pagina 3