1\D CALLANTSOOG zaterdag 9 aug. 1970 nr. 9 Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323 Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Verhuur en Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Pa. K. VAN LOENEN 6 Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Strandspelen. Vrijdag 31 juli werden er door de heren Schaap en Vogelzang strandspelen gehou den voor de kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Dit ingelaste evenement op het feestpro gramma trok nog een flink aantal deelne mers. De jongens en meisjes mochten met fopbril voetballen. Er waren enkelen, die het zeer handig deden, anderen hadden de grootste moeite om de bal in de daarvoor bestemde kuil te schoppen. De prijzen bij deze wedstrijd waren bij de 5, 6 en 7 jarigen voor: le prijs Desirée Settols 2e prijs Harma Bochhorst 3e prijs Edwin Geuzebroek 4e prijs Silvia Kooy Bij de 8 en 9 jarigen kwamen voor een prijs in aanmerking: le prijs Karin Bochhorst 2e prijs Yvonne de Graaf 3e prijs Willem de Vries 4e prijs Hans Geuzebroek Tot slot de 10, 11 en 12 jarige prijswin naars: le prijs Djoke Paulusma 2e prijs Theo Sinnige 3e prijs Cees Rol 4e prijs Nico Schouten Namens alle deelnemende kinderen hartelijk dank aan de heren die dit feest verzorgden. Van de C.R.B. Paal 13. Het bestuur van de C.R.B. Paal 13, dankt allen, die op 28 juli hun belangstelling toonden bij de Bingo-avond t.b.v. van deze vereniging. In het byzonder heel veel dank aan de plaatselijke middenstanders, die op fan tastische wijze vele cadeaux verzorgden. Het enorme bedrag (circa f 1600,schoon) werd onder de voortreffelijke leiding van het A.D.A.-bestuur bijeen ..gepraat", de kienlustigen lieten zich niet onbetuigd. Heel veel dank. Tentoonstelling. Na twee keer een schilderijen expositie in „de Boet" georganiseerd te hebben, heeft de direktie van dit Kreatief Atelier nu het genoegen een tentoonstelling met kera mische plastieken aan te kondigen. Met ingang van 8 augustus a.s. toont de Amsterdamse beeldhouwster Hanna Mo- bach enkele van haar plastieken en reliefs. Hanna Mobach, van de bekende potten bakkers familie (voornamelijk steengoed) werd in Utrecht geboren en studeerde na de middelbare opleiding, Kunstgeschiede nis. Naast deze studie volgde ze bij Artibus in Utrecht een cursus beeldhouwen, waar bij ze veel aandacht aan portretten besteed de. Tegenwoordig werkt ze o.a. met staal samen met Mart Joosten. Het is moeilijk het werk van Hanna Mo bach te omschrijven. Om een persoonlijke indruk van deze veelzijdige kunstenares te krijgen, raden we de lezers aan een bezoek te brengen aan „de Boet", waar de tentoon stelling keramische plastieken en reliefs. van 8 tot 22 augustus te bezichtigen is. Klaverjassen. Maandag 3 augustus werd in het dorps huis „de Kolfweid" een klaverjasdrive ge houden voor Callantsogers en de vakan tiegangers. Hoewel het byzonder fraai zo merweer was, bleek er toch voldoende be langstelling voor deze drive. Waarschijnlijk zal een tweede klaver jasdrive volgen, men leze de Badbode. De prijzen bij deze drive waren voor: le prijs fam. Hartman 7182 p. 2e prijs heren Dol en de Rijke, 6892 p. 3e prijs heren Rietvink en Vogelzang 6823 p. 4e prijs Mevr. ModderG. v. Twuyver 6667 p. 5e prijs Heren v. Essen Oele 6624 p. 6e prijs Mevr. Bremer-P. de Haan,6590 p. 7e prijs familie Bakker, 6580 p„ de poe delprijs was voor de familie de Ridder. Een byzonder gezellige avond onder lei ding van de heren Gorseling en Vogelzang. Teamkamp. Het grote feest van dit seizoen, we bedoe len de Teamkamp, werd zaterdag 1 aug- gustus onder ideale weersomstandigheden gehouden rond het dorpshuis. Helaas verschenen 6 groepen niet aan de start, hetgeen de organisatoren wel enige problemen verschafte. Maar de heer van der Sluis en zijn mannen wisten de zaak op te lossen. Jammer dat dit festijn, dat toch via de streekpers aangekondigd was, in verhou ding zo weinig publiek trok. Er viel van alles te beleven. Vooral bij hindernis 4, waarbij men op een balk, die over een bas sin lag, moest lopen, werd voor de nodige hilariteit gezorgd. Om ongeveer 5 uur was het buitengebeuren voorbij ennaar wens geslaagd. In het dorpshuis moesten avonds nog twee hindernissen genomen worden, waar na de wisselprijs, een „Romeinse Zegen wagen" aan het winnende team werd uit gereikt, evenals de voetbalbeker en een gezellig bal voor de verbroedering der el kander bestrijdende teams zorgde. Al met al een byzonder fijne dag, die de medewerkers aan Teamkamp veel genoe gen verschafte. Alle hulde voor dit enorme werk. Uitslag Autopuzzletocht. Helaas blijkt uit de inschrijving voor de autopuzzletocht van vrijdag 31 juli j.1. overduidelijk dat de vrijdagavond beslist ongeschikt is om een dergelijke tocht te houden. Slechts een dertigtal deelnemers hadden zich voor het evenement opgegeven. Om de tocht tot een aanvaardbaar geheel te maken, werden de Callantsogers in de gelegenheid gesteld aan deze tocht deel te nemen, (buiten mededinging wat betreft de beker). De route werd zo eenvoudig mogelijk ge houden, toch was er niemand zonder straf- punten. De uitslag luidt: le J. Schagen (Callantsoog) 2e G. van Dolder, bekerwinnaar 3e G. C. Jansen 4e fam. Rosten 5e G. J. Troelstra 6e J. Huigen 7e fam. Schering 8e J. Möllman 9e fam. Beuger 10e A. Meulebeld De poedelprijs was voor de familie W. Vloon, de taart kwam in handen van de heer Vogelzang. De rit werd uitgezet door de familie Bijl, die enige jaren geleden ook de wisselbeker ter beschikking stelde. Hartelijk dank. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15,— Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214.

Badbode voor Callantsoog | 1970 | | pagina 1