11 juli AUTOCROSS, Abbestede- Callantsoog aanvang 14.00 uur org. ACON Bingo. Zondag 11 juli wordt in het recreatiege bouw de Garnekuul een grote Bingo-avond georganiseerd, waarvan de baten voor de C.R.B. Paal 13 bestemd zijn. Allen, die in voorgaande jaren de Bingoavonden van de Reddingsbrigade bezochten, weten dat een byzonder gezellige stemming het kenmerk is. Bovendien zijn er prachtige prijzen te winnen. Met de opbrengst van deze Bingo hoopt men een behoorlijke basis te leggen voor een nieuwe strandpost. De Reddingsbrigade vindt n.1. dat met de toename van bezoekers in Groote Keeten het dringend noodzakelijk wordt dat ook op dat strand-gedeelte een vaste strand post komt. Partikulieren die nieuwe goederen willen afstaan voor de Bingoavond kunnen zich in verbinding stellen met de heer G. Zee man, Prévinaireweg 2, tel. 457. De Middenstanders worden vrijdag 9 juli bezocht door enkele leden van de Redding brigade voor aankoop van goederen en misschien gulle gaven? Beker voetbalwedstrijden. Maandag 12 juli a.s. begint traditie getrouw de beker voetbalcompetitie tussen de be woners van de diverse campings in de ge meente Callantsoog en „de Gasten Dorp". Om 'n elftal te vormen kunnen de voet ballers op de kampeerterreinen zich het beste in verbinding stellen met de kampbe heerder. De heer S. Schaap van het VVV kantoor heeft zich bereid verklaard een elftal „Gasten Dorp" samen te stellen. Voetballers onder de gasten, die niet op een kampeerterrein verblijven, worden verzocht zich tijdig bij de heer Schaap te melden. In de Badbode worden de data en tijden vermeld, waarop de diverse elftallen tegen elkander in het veld treden. De voetballers stellen het ten zeerste op prijs als suppor ters in grote getalen aanwezig zijn bij de wedstrijden. Iets nieuws. In de eerste Badbode van dit seizoen heb ben we getracht de vakantiegangers een wegwijzer te geven in Callantsoog. Een aanvulling op deze richtlijnen ver dien 'n nieuw idee bij hotel „Wijde Bliek". Vanaf circa 10 juli zal men bij het hotel n.1. pannekoeken kunnen eten in ouderwetse kramen. Een voortreffelijk experiment, vooral om kinderen eens extra te trakteren in de vakantie. Teamkamp. Voor de 2e keer in de geschiedenis van Callantsoog zal een Teamkamp georgani seerd worden n.1. op 17 juli a.s. Uit het experiment van vorig jaar hebben de organisatoren veel geleerd. In de eerste plaats zullen er minder ploegen aan deze Teamkamp kunnen meedoen. De teams, 10 in totaal, komen van de diverse kam peerterreinen, aangevuld met een Bunga lowpark en met een groep Gasten Dorp. Ieder team moet ten minste beschikken over 2 leiders, 10 heren en 5 dames, terwijl de bezetting uitgebreid mag worden tot ten hoogste 3 leiders, 16 heren en 9 dames. Hoewel iedere deelnemende groep hiervan bericht krijgt, menen we er goed aan te doen de teamleiders er op te attenderen dat voor de aanvang van de Teamkamp een lijst aanwezig moet zijn van de personen die deelnemen, voorzien van volledige adressering en geboorte datum (dit in ver band met de verzekering). De Gasten Dorp, die aan dit spel willen deelnemen, kunnen inlichtingen verkrijgen bij de heer S. Schaap, VVV kantoor. Meld u a.u.b. spoedig om een goed team te vormen. Autopuzzletocht. Op donderdag 15 juli a.s. zal de eerste autopuzzletocht in dit seizoen gehouden worden. Aanvankelijk waren er nog al wat moeilijkheden te overwinnen. De heer H. Bloem, die al jarenlang de lei ding van deze tochten op zich nam, die vele keren een route uitzette, deelde mede, dat er dit seizoen niet op hem gerekend kon worden. De familie Bijl, die in 1968 een beker beschikbaar stelde voor de route voor gasten, die daarvoor ook de tocht uit zette, deelde ons mede dat zij dit seizoen daartoe helaas niet in de gelegenheid was. Gelukkig vonden we de heer Gorselink be reid de route voor vakantiegangers uit te zetten. Voor de overige puzzletochten, die gehouden worden op 26 juli en 9 augustus wordt onderhandeld. Aan de autopuzzletocht van 15 juli mogen uitsluitend gasten deelnemen. De aanmel ding vindt plaats op woensdag 14 en don derdag 15 juli op het VVV kantoor. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,- per equipe. Om 19 uur begint de strat vanaf het Ge meentehuis. Er kunnen 60 equipes aan de tocht deelnemen. Duitse gasten raden wij aan een tolk mee te vragen, omdat de routebeschrijving uit sluitend in het Hollands is. De beker zal verdedigd moeten worden door de heer van Dolder. Bliksemloterij Zaterdag 31 juli a.s. wordt een „bliksem loterij" georganiseerd in de gemeente Cal lantsoog. Met de verkoop van loten wordt 's morgens 8 uur begonnen. De trekking vindt 's avonds 8 uur plaats in het dorpshuis „de Kolfweid". De opbrengst komt ten goede aan het Cultureel Sport fonds. Er zijn prachtige prijzen, o.a. als hoofdprijs een pony of naar verkiezing een verblijf van twee weken in een 6 pers. zomerhuis in het seizoen 1972. De tweede prijs is een barbecue. De dames en heren bestuursleden van verenigingen op cul tureel en sportgebied worden een dezer dagen bezocht ter assistentie van de ver koop. Nu reeds is bekend dat velen om loten „zitten te springen". Feestcommissie. De heren van de feestcommissie delen we mede dat de evenementen in het program ma van 13 en 20 juli in de Garnekuul ko men te vervallen. Daarvoor in de plaats wordt zowel op 15 juli als op 5 augustus een wijnfeest gehouden. De bingoavonden op 18 en 25 juli komen eveneens te vervallen. Op 18 vermeldt het programma nu Cuby and the Blizzards en op 25 juli de Veronica drive-in show. Op de evenementenlijst dient nog aange vuld te worden 19 juli Ned. Herv. Kerk Dia-avond. Dia avond. De voetbalwedstrijd van de brandweer korpsen is eveneens een ingepast evene ment (zie elders in dit blad) Het bordje. Voor het raam van een der woningen op de Stuijvezandeweg hangt een schildje met opschrift. Momenteel staat daar op vermeld 12.916 lapjes, 169 dekens. Velen vragen zich af wat dit te betekenen heeft. Door ijverige handen worden door enkele dames die zich de breigroep noemen, lapjes gebreid van 18 cm in het vierkant in ribbel motief. Van deze lapjes worden dekens gemaakt, die verzonden worden naar het Jeugd Rode Kruis in den Haag. De breiaktie is in 1966 begonnen, sindsdien zijn 169 dekens gereed gekomen. Met de wol (allerhande resten) die nog in voorraad is, kunnen ongeveer 175 dekens gemaakt worden. Wol resten worden op adres van de lapjesdekens gaarne in ont vangst genomen en onder de ijverige brei sters gedistribueerd. Zoek geraakt. Door de Fa. CAR (C. A. Ruigrok industrie NV te Katwijk aan de Rijn) zijn in onze opdracht op 17 augustus 1969 4 olijfgroene stoelen met leuning van kunststof plus een lage afroteaktafel van 90x45 cm geleverd. Daar er op dat moment niemand op ons adres Edenhouse, Sandepark 60, Groote Keeten Callantsoog aanwezig was heeft de chauffeur deze artikelen afgegeven ergens in het Sandepark, maar hij weet niet meer precies waar. Wij achten de kans groot, dat mogelijk iemand met onze meubelen in zijn maag zit en niet weet waar zij precies thuis horen omdat er geen papieren bij zijn. Wij verzoeken een ieder die ons op weg kan helpen met ons in kontakt te treden (Eden- house -kantooradres: R. van Goensplein 15, Haarlem) of zo mogelijk de meubels af te geven op onze bungalow: Sandepark 60, Groote Keeten. U wordt bij voorbaat zeer vriendelijk be dankt. WVWWWWA*AV»Vv»(W<V

Badbode voor Callantsoog | 1971 | | pagina 3