CALLANTSOOG zaterdag 31 juli 1971 nr. 8 Red. Mevr. C. H. KLOOSTERBOER - ISAKSSON. Zeeweg 12 - Tel. 0 2248 - 323. Uitgave: Vereniging voor Vreemdelingenverkeer - CALLANTSOOG. Verhuur en Abonnementen: VVV-kantoor - Telefoon 0 2248-338 Druk: Fa. K. VAN LOENEN Zn. - Schagerbrug - Tel. 02247-272 Enkele mededelingen. De Boet. Zaterdag 31 juli start een nieuwe expositie in de Boet met tekeningen en grafieken van Aart van Vliet. Van Vliet is tekenleraar aan de academie voor beeldende vorming in Amersfoort, en lid van de kunstenaarsgroep ,de Ploegh., De expositie van emailwerk van Jan de Valk is nog tot en met vrijdag 30 juli te be zichtigen. Demonstratie. Als alles meezit zal er woensdag 4 augustus a.s. een demonstratie „wildwatervaren" gegeven worden. Bij het ter perse gaan van dit blad kunnen we uit sluitend mededelen dat aan deze demon stratie deelnemen de kampioen van Neder land en enkele van zijn collega's De aan vang is 19.00 uur voor strandpaviljoen Noordzeebad (Vos). Fanfare. Het muziekkorps uit Callants- oog geeft op woensdag 4 augustus a.s. om 20.00 uur 's avonds een concert in de mu ziektent op het Dorpsplein. De Boerenka- pel zal eveneens spelen. Toont belangstel ling voor ons eigen Callantsoger Fanfare korps. Kermis. Vanaf donderdag 5 augustus tot en met maandag 9 augustus is er voor oud en jong de jaarlijkse kermisattraktie van Braak uit Egmond. Badbode. In verband met de vele korte berichten hebben we „indien u ze nodig hebt" voor een keer niet geplaatst (uitge zonderd de doktersdiensten) Willen de ver huurders hun nieuwe gasen de „indien u ze nodig hebt" van vorige week laten zien. Rommelmarkt. Donderdag 22 juli j.1. werd door het Fanrarekorps een Rommel markt georganiseerd. Bij het begin dach ten de heren muzikanten nooit van de koopjes af te komen. Maar al spoedig bleek, dat het publiek graag en grif kwam en kocht. Het resultaat was ruim f 2000. ter aflossing van de reeds gedane uitgave voor nieuwe instrumenten. Geweldig. Namens het bestuur en organisatoren veel dank voor de medewerking. BAADT NIET BIJ DE STREKDAMMEN Autopuzzletocht. De autopuzzletocht van maandag 26 juli j.1. trok veel belangstelling. Diverse Cal- lantsogers en gasten deden aan deze rallye mee. Het bleek voor een groot aantal deel nemers niet eenvoudig te zijn om aan de hand van de routebeschrijving steeds de goede wegen te vinden. Slechts door één Duits equipe werd aan deze tocht deelge nomen. In het Dorpshuis werden de prijzen uitge reikt door de heer Vogelzang. Voor en na de prijsuitreiking werden enkele nummers gespeeld door de Boerenkapel, hetgeen bij velen in de smaak viel. En nu de prijswinnaars. Met slechts één strafpunt eindigden de families Bijpost en Matter. Na loting werd de eerste prijs toe gewezen aan de familie Matter. De eerste tien prijzen waren voor: le prijs J. Matter en C. Bijpost 2e prijs de Gier 3e prijs Mej. T. Bakker 4e prijs Mevr. Bobeldijk 5e prijs S. Vogelzang 6e prijs de Leeuw 7e prijs P. Spruit 8e prijs van Dolder 9e prijs W. Rampen 10e prijs J. Beuger, en vele andere prijswinnaars De taart, die onder alle deelnemers verloot werd, was voor mevrouw Meulenbelt. De poedelprijs kwam in handen van de fam. Kossen. Heel veel dank aan de uitzetter, de heer Koomen uit Oudesluis, en aan de posten in de gemeente „Callantsoog". De volgende autopuzzletocht vindt plaats op 9 augustus a.s. en zal naast een Holland se tekst ook een regelement en routebe schrijving in het Duits hebben. Dus Duitse gasten lees aandachtig de Badbode van volgende week, waarin alles staat over aanmelden etc. Dinsdag 3 augustus 19.00 uur Hinderniswed- strijden voor dames, Strandpaviljoen Vos. Bliksemloterij. Het zal moeilijk worden om te voldoen aan de enorme vraag om loten. In voorver koop zijn reeds ettelijke boekjes gereser veerd. Deze loterij wordt een schot midden in de roos. Tot zaterdag 31 juli kan men loten kopen op het strand bij leden van de Reddingbrigade, in het dorp o.a. op het VVV kantoor, op de campings bij de kamp beheerders en in de gemeente Callantsoog worden de loten huis aan huis aangeboden. Ook bij de trekking verwachten de organi satoren een enorme belangstelling in het dorpshuis. Om van een zitplaats verzekerd te zijn, raden we alle bezoekers aan vooral tijdig aanwezig te zijn, zodat om 20.00 uur pre cies de trekking beginnen kan. De hoofdprijs, een verblijf van 2 weken in een zomerbungalow seizoen 1972 of een pony, wordt getrokken door burgemeester Mr. C. H. Moll. De baten komen ten goede van Cultuur en Sport. Voetbal. De wedstrijd jeugdvoetbal op woensdag 21 juli j.1. werd door de jeugd van 8 tot 12 jaar zeer gewaardeerd. Er werd met bravoure gespeeld en het jeugdige enthou siasme deed niet onder voor dat bij wed strijden gehouden door wereldvermaarde teams. De uitslag van iedere wedstrijd kun nen we door ruimtegebrek helaas niet be kend maken. Het resultaat na één dag voetbal was: 1 Luttikduin 7 punten 2 de Nollen 6 punten 3 Garnekuul 5 punten 4 Klein Begin/Trekkersh. 2 punten 5 't Botgat 0 punten Luttikduin werd de zegevierende ploeg, maar gezien het resultaat van de Beker Voetbalwedstrijden behoeft 't Botgat niet te wanhopen. Na de wedstrijden van woensdag 21 juli Callantsoog - Klein Begin/Trekkersh. 6-0 't Botgat - De Nollen 3-0 en donderdag 22 juli Klein Begin/Trekkershonk - 't Botgat 0-0 Callantsoog - Luttikduin 0-0 ging de beker naar camping 't Botgat. De totale uitslag was: 1 't Botgat 8 punten 2 Callantsoog 6 punten 3 Luttikduin 6 punten 4 Garnekuul 6 punten 5 De Nollen 2 punten 6 Klein Begin/Trekkersh. 2 punten De prijsuitreiking vond plaats in de kan tine van Camping 't Botgat, waar de stem ming niets te wensen overliet. Het Zwanenwater. Voor bezoekers het gehele jaar geopend. Toegangskaarten a f 1,50 per persoon, kin deren van 6-12 jaar 50 cent, kinderen tot en met 5 jaar vrij. Maandkaarten (gezin max. 5 pers.) a f 15,— Kaarten verkrijgbaar bij de heren jachtop zichters J. en G. van Honschooten, Zuid- schinkeldijk 2 en 3, telefoon 308 en 214.

Badbode voor Callantsoog | 1971 | | pagina 1