Chocoladehagel Haring in tom.saus Extra weekaanbieding SLAGERIJ KROON 66 J. A. KARELS Nieuwe voorzitter V.V.V. Egmond-Binnen Kunstmest bestellen? vlug KOOL BELLEN bij 3 pakjes Spar-margarine, zakje melk of puur, 250 gram voor -10% van 74 voor 69-io% Toiletzeep 3 stukken van 92 voor Ö^r-10% Chokrokantjes 200 gram van 74 voor 07- Ger. mager spek 200 gram voor GV-10°; Zo-klaar pudding 2 pakjes van 76 voor 69-10% Sperziebonen elk 2e blik van 94 voor 09-10% Erwtensoep elk 2e blik van 85 voor ©9-10% Leverkaas 200 gram 69 -10% Knabbelkoeken zak Yan 75 voor ÖV-10% Melange fijn koekje, 250 gram 69-10% Doperwten M II literblik 69 ct èn Sparzegels! Tutti-frutti 250 gram 69 ct èn Sparzegelsl geldig van 26 januari-2 februari Klaverjasdrive vindt goed gehoor De klaverjasdrive bij den Houdijker in het kader van een geluidsinstallatie in de parochiekerk van de Hoef, heeft een goed gehoor gevonden. Er werd deze avond maar liefst f 268,bij elkaar geklaverjast. Er werd sportief gespeeld en de stemming was opperbest. De zakenlieden kregen o.a. van pastoor v.d. Beek een extra woordje, wegens de beschikbaar gestelde prijzen. De winnaars zijn: 1 N. Limmen-G. Brouwers; 2 Jan Strooker-P. Burger; 3 P. de Waard- Jac. Burger; 4 Scholten-Huiberts; 5 Zent- veld-Stentrop; 6 Familie Groot; 7 E. Hop man-C. Groot; 8 Dames Zut; 9 Gebr. van Dam; 10 Baltus-v.d. Aar; 11 N. Burger-B. Leijen; 12 J. de Waard-C. Groot; 13 Fam. Hof; 14 C. de Groot-A. de Waard; 15Jac. Valkering-C. Baltus. Troostprijs Job v. d, Pol-N. Wittebrood. 500 gr. magere lappen 500 gr. riblappen 500 gr. osselappen doorr. 500 gr. rosbeef 500 gr. malse biefstuk 2'/a kg. niervet Grote rookworst Soepcomplêt BOTERHAMRECLAME 100 gr. Berliner 100 gr. Bloedworst samen Dinsdag extra gehaktdag 500 gram gehakt 2.40 2.25 2,~ 2,80 3.50 1.75 0.99 1,15 1,40 Egmond-Binnen Telefoon 505 Egmondse bloemententoonstelling. HUISBROEIERSwordt verzocht dat ze hun aandeel in de voor bereiding van de tentoonstelling deze week of in de loop van de volgende week zullen opgeven bij H. Zomerdijk Abdijlaan te Egmond-Binnen en bij B. Hilbers te Egmond a. d. Hoef. Het Comité Egmondse Bloemententoonstelling. Plattelandsvrouwen. Dezer dagen hield de afdeling „De Egmonden" haar maandelijkse bijeen komst in hotel Brouwers. De voorzitster sprak een welkomst woord in het bizonder tot de spreekster Mevr. Tensen-Mantel uit Heiloo en deelde mede dat door het bestuur be sloten was nogmaals f 25,— te storten voor de stichting „Ons Huis." In de pauze werd er nog een be drag van ongeveer f 12,geschonken door de leden. Mevr. Tensen gaf een kleine in leiding over hetgeen zij na de pauze vertelde. Na het gebruik van een kopje koffie met tractatie vervolgde spreekster haar lezing, waardoor wij een inzicht kregen over het bondswerk. De ge kleurde dia's van het 25-jarig bestaan van de bond vielen erg in de smaak. De voorzitster dankte Mevr. Tensen hartelijk voor de leerzame avond. Melkvoorziening. Het Schoolmelkcomité van Egmond aan Zee is enthousiast over de gang van zaken van melkvoorziening op de scholen. Tegen alle pessimistische verwachtingen in is de schoolmelk geen rage gebleken. Integendeel! In 1959 werd in totaal 14004 1. melk ge consumeerd, terwijl in 1960 blijkbaar meer kinderen in de melk te brokkelen hadden. Verleden jaar is 18804 liter melk opge dronken. In acht genomen dat sommige kinderen geen melk ontvangen en ,het leer lingengetal is terug gelopen, dan is het ver- bruiksresultaat opvallend. In 1960 werd aan 510 kinderen regelmatig schoolmelk ver strekt. (Volgende week plaatsen wij meer uitgebreide gegevens*over de melk.) ons even op om een afspraak te maken voor een vakkundig uitgevoerde doorsmeerbeurt! STATION Automobiel- en Garagebedrijf Trompstraat, Egmond aan Zee Telefoon 250 Off. MORRIS-DEALER De voorzitter opende de vergadering met een terugblik op het afgelopen seizoen. Door de kascommissie werd verslag uitge bracht over het keurig beleid der penningmeester. De bureauhouder, de heer Dick Zentveld, gaf de volgende gegevens van het bureau Telef.-aanvragen 648. waaronder 126 buiten land. Bezoekers bureau 693. w.o. 365 buiten lands 90 pCt. Duits. Verzonden folders 1948, 243 naar het buitenland. Daar de leden met hun opgaven in gebreke blijven, zijn er geen gegevens over verhuur. Oud-burgemeester Niele werd met algemen. stemmen in het bestuur gekozen en tot voorr zitter benoemd, welke functie hij dankbaa aanvaardde. Voor het zomerprogramma werden reeds ver schillende suggesties gedaan. Tenslotte sprak de voorzitter de hoop uit in de komende vergadering meer leden te zien, daar 30 aanwezigen op de 90 leden wel wat te kort is. De heer C. J. Apeldoorn werd tot penning meester benoemd. Deze heeft verschillende jaren als voorzitter gefungeerd, waarvoor hem dank werd gebracht. Het wijde duinlandschap heeft de laatste dagen, of liever gezegd, de laatste maanden: veel te lijden gehad van het regenwater, dat in veelvuldige stromen naar be neden viel. Hele uithollingen zijn er ont staan in steile duinkanten. Hier en daar zijn zelfs vennetjes ontstaan door het wel- of grond water. dat hoog is opgestegen en natuurlijk de dieren ten goede komt door een rijke drinkwater voorziening. Voor de cultuurgronden is dit minder mooi, want de bollen verdrinken in het koude grond water, Menige tuinder treft maat regelen door greppels te graven en motorpompen aan te rukken voor het behoud van hun bollen. De duinen op zichzelf zijn er niet slechter van geworden. Alles ziet prachtig groen, wat opvalt na de laatste droge jaren. Veel regenwater is niet altijd wenselijk, tenminste niet zóveel. Onze kampen (hazen) bijvoor beeld, trekken zich allemaal uit de natte polders terug naar hoger gelegen gebieden, zoals de duinen. Doordat de dieren te nat zijn sterven ze aan de gevreesde lever botziekte, welke nu ook weer voorkomt. Laten we hopen op vriesweer, dit is gezonder voor mens en dier. Slotweg 7 Telefoon 277 Egmond a. d. Hoef

Contact met de Egmonden | 1961 | | pagina 8