De nieuwe Remington Portable waardebon Fa. Fred Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 in de automaten Bruine bonen 59 Donatin Zeven soorten klompen en laarzen heeft Schotvanger 't Woud No 496 19 OKTOBER 1961 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aan Zee Reductie bij geregelde plaatsing Raadsvergadering gemeente Egmond-Binnen op maandag 16 oktober 8 uur;. Afwezig de h.h. Blomert en Mooij, Na opening van de Voorz. waarin weth. Hopman werd ge huldigd in verband met zijn 50- jarig huwelijk, volgde de notulen waarop de heer v. d. Berg een aanmerking had. De wijziging van het uitbrei dingsplein Egmond-Binnen werd als kennisgeving aangenomen. De heer de Waard was het niet eens met de grondverkoop aan de Ned. Herv. Gemeente, waartoe B. en W. waren ge machtigd, doch waarvan de raad omtrent de prijs van f 20,per M2 onkundig was. Hij vond het te hoog en wilde 17,bepalen. De heer v. d. Berg stemde met de heer de Waard in. De Voorz. antwoordde dat het besluit was goedgekeurd en dat de voorwaarde door de Ned. Herv. Gem. waren aanvaard. Een besluit terug trekken is niet zo maar gedaan. De heer de Waard, gesteund door v. d. Berg hielden hun stand punt, wat tot gevolg had, dat op een andere wijze een tegemoet koming wordt overwogen. Nog in verband met de inge komen stukken besprak de heer Simons de zomerhuisjes en meende dat G.S. in het noorden van onze provincie een andere maatstaf hanteerde als hier, zoals hij had geconstateerd. De Voorzitter antwoordde hier op dat iedere gemeente haar bij zondere omstandigheden heeft. De nieuwe verordening treedt in werking met de goedkeuring. De heer v. d. Berg sprak over de konsekwenties voor de be staande zomerhuisjes, In een volgende zitting wellicht meer daarover. De heer v. d. Berg bepleitte het bij voorbaat bouwrijp maken van de grond voor de kleuter school in Egmond-Binnen opdat de bouw geen vertraging zou hebben. De vaststelling uitgave voor het L.O. en de herbenoeming van de woonruimtecommissie gingen vlug door. Het ledigen van septietanks door de gemeente Alkmaar, waarvoor onze gemeente bemid deling verleent en garant is, vond nogal tegenspraak omtrent de kosten en overwogen werd een goedkoper adres te zoeken Maar dat is er niet, zodat de belang hebbende bij gebruik daarvan op het minimum moeten rekenen dat tegen de f 20 loopt. De winkelsluiting voor de di verse neringdoenden werd over eenkomstig de vastgestelde tijden, reeds eerder in dit orgaan ver meld, aangenomen. Nog een aanvullingspunt op de agenda n.1. de verkoop aan de heer Hopman van een paar stukjes grond aan de Beatrixweg, samen groot 460 M2. werd na het bekijken van de situatie tekening in handen gesteld van het dagelijks bestuur. Overgegaan werd aan de heer Verwaaijen het stukje grond toe te wijzen naast zijn woning „De Eenhoorn" aan de Oude Veert te Egmond a. d. Hoef. Terecht merkte de heer v. d. Berg op dat de weg daar smal is, wellicht bevreesd dat de een hoorn tot een tweede uitgroeit waarop de voorzitter antwoordde, dat het slechts een toewijzing van het stukje grond betreft. Mei de rondvraag kwamen zowat alle leden in actie. De heer Simons begon over de Hoevervaart langs de Juliana- weg, over de aankoop van meer grond buiten het uitbreidingsplan, over de Hoogheemraad, die na de werkzaamheden niet genoeg zorg besteedde om de gaten te dichten. De heer P. Bras geraakte in duel met de gemeente over grond van de kleuterschool, De heer Vrouwe wees op het gevaar van te weinig afscherming van de vuilnis-stortplaars. Nog meerdere tekortkomingen hoorden we hier en daar waarop de voorzitter antwoordde en wellicht in een volgende verga dering uitslag kan geven. Anti-Honger-Actie 1961 Al zouden we dit hele nummer van „Contact" tot onze beschik king hebben, dan zouden we nog te weinig ruimte hebbeu U te vertellen hoe ontstellend groot de nood is, waarin minstens l'/a miljard mensen verkeren. Stelt U even voor: 1'la miljard mensen geplaagd door ondervoeding, ziekte en werkloosheid. We kunnen ons er geen voor stelling van maken. Wel kunnen we dit geloven, als anderen het ons zeggen. Wel kunnen we een daad ver richten geven. Heel erg royaal geven, als de kollekte voor de Anti- Honger-Actie gehouden wordt in de week van 22 okt.-30 okt. Het Comité van Aanbeveling Burgemeester A. G. Bakker Mevrouw C. Groot -de Graaff Pastoor D. N. de Rijk Mevrouw J. Klaasen -Stokvis Dr. K. van Nes Mejuffrouw BI. M. Peltenburg H. Stolte, wethouder Ds. F. E. van der Zee Pastoor Woudenberg Rem-Riter zonder tas f 198,met tas f 218, Remington Cicero Portable zonder tas f 255,met tas f 275, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590, Eigenaar J, SUURBEEK, Boulevard Ir, de Vassy 18, Egmond a. Zee, Tel, 569 Als de winkel is gesloten dan kunt U nu terecht De inhoud is Mars en Nuts repen chocolade Kauwgom en rollen Rang Heeft U REUMALOTEN? De trekkingslijst hangt voor de etalage LEVER UW waardebon invoerde UNOXSOEPEN 1 blik tomatensoep 89 Af: waardebon 30 te betalen 59 400 gr. Edammer 99 Hele Edammer belegen 435 100 gr. magere ham 62 150 gr. pork 39 100 gr. tongeworst 39 100 gr. gebr. gehakt 39 Teo Rode bessengelei QQ van 98 OV Betuwe ananasjam nu 87 NIEUWE OOGST 500 gr. Voor uw hond en poes GROOT PAK 2Q of 250 gr. toffees QQ van 49 voor of 200 gr. zandkoekjes QQ van 49 voor of 1 pak speculaas "7Q 500 gr.

Contact met de Egmonden | 1961 | | pagina 1