MET DE EGMONDEN Mozaïekendag De nieuwe Remington Portable zondag a.s. Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 ze if* Zwanenberg vleeswaren zifn onover trefbaar 35 ct. per pakje ZURE HARING .aarzen, gym- en plasticschoenen heeft Schotvanger 't Woud No. 523 3 mei 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-B1NNEN Uitgave Drukkerij ..Egmondeo" Egmonderstr.weg 5. Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Abonnement f 1,25 per kwartaal Adverteniies 12 ct. per rn.m. Reductie bij geregelde plaatsing Burg. Eymaplein 2a, Egmond aan Zee Vrijdag 4 mei herdenkingsdag. In verband met de jaarlijkse dodenherdenking, welke plaats vindt op 4 mei n.m. om 7.30 uur, worden alle plaatselijke auto riteiten, geestelijkheid, familie leden van de gevallenen en in gezetenen verzocht om 7.15 uur aanwezig te zijn bij het kerkplein van de r.k. kerk te Egmond a. d. Hoef. De rondgang wordt door de fanfare „Lamoraal van Egmont" begeleid. Na de rondgang om ongeveer 8 uur een H. Requiem-Mis voor de gevallenen. De schoonheid van de bloem wordt a.s. zaterdag in de zesde mozaïekendag te Egmond a. d. Hoef en ook, dank zij een goede samenwerking, te Egtnond-Binnen met fleur bezongen Veel fraai ge legde kunstwerken van hyacinthen- nagels, die gratis zijn af te halen bij H. Zomerdijk te Egmond- Binnen en bij B. Hilbers te Eg mond a. d. Hoef. zullen weer in dit week-end het oog van de liefhebbers boeien. Evenals voorgaande jaren wor den de werkstukken gejureerd, waarbij aantrekkelijke prijzen wor den toegekend. Zondagavond 8 uur is in café t Haasje" de prijsuitreiking. De middenstand van Egmond a. d. Hoef stelt een beker be schikbaar. Het mozafken-comifé verzoekt de gemeentenaren allen deel te nemen aan dit bloemenfestijn, dat zeker ter bevordering is om de Egmonden populair te maken. Koninginnefeest. Een zonovergoten kinderaubade muzikaal gegarneerd door fanfare „Lamoraal", is de blijde inzet ge weest van het koninginnefeest te Egmond a, d. Hoef. Voorzitter P. C. M. Simons van het Oranjecomité belichtte in zijn gloedvolle huldigingstoe spraak tot de burgemeester A G. Bakker.de vertegenwoordiger van de Koningin, de grote waarde van het koningshuis, een waarde die velen niet kenden, aldus de heer Simons, en om die waarde te accentueren wees hij op de wan toestanden in sommige landen, zonder koningshuis. Wij mogen ons gelukkig prijzen met het be zit van ons Vorstenhuis. Hierna feliciteerde spreker namens het Oranje-Comité en de bevolking, de E.A. Heer Burgemeester als vertegenwoordiger der Koningin. De Burgemeester richtte zich daarna voornamelijk tor de jeugd. In Egmond aan Zee werd voor het raadhuis een zanghulde ge houden, waaraan alle school kinderen deelnamen. Daar was het fanfare ..Eensgezindheid" dat pittige muziek ten gehore bracht en het feest luister bijzette. De Burgemeester werd gefeli citeerd, waarna Z.E. in soort gelijke woorden als te Egmond a. d. Hoef, sprak tot de feest vierenden. De kinderoptocht, waarbij de ouderen niet achterbleven, is een vrolijk evenement geworden. Het Oranje-Comité van Eg- mond-Binnen zat reeds om half tien, tezamen met een groot aan tal kinderen in café Swart voor de filmvoorstelling. De feestelin gen kregen allen een tractatie. 's Middags om 2 uur verleende de fanfare zijn medewerking voor de uitstekend geslaagde kinder optocht. Egmond's luchtpost. Wedstrijduitslag van zondag 29 april, v.af Rosendaal, 121 km. In concours 91 duiven. Los 8 uur. Eerste duif 10-17-02. Laatste prijsduif 10-38-13. 1 D. A. Spit; 2 S. P. Hopman 3 W. N Groot; 4 W. M. Groot 5 R. Groot Doordat Spit en Hopman 14 van de 19 prijsduiven klokten vielen de overige liefhebbers buiten de prijzen. „Oipheus" komt Donderdag 10 mei om 20 uur zal het bekende mannenkoor „Orpheus" uit Alkmaar weer een van zijn langzamerhand befaamde 'concerten geven. Dit concert dat ten bate van de restauratie van de oude slot kapel zal worden gehouden, wordt opgeluisterd door de aanwezig heid van een vrouwelijke soliste Zij zal tesamen met het koor een compositie van Mozart ten ge hore brengen. De concerten in de zo kleur rijke accoustisch prachtige oude slotkapel zijn niet alleen voor de medewerkers een muzikaal eve nement, zij garanderen ook de toehoorders een waardevolle uit voering van hoog gehalte. De toegangsprijs wordt met het oog op de culturele missie, waar van het comité zich terdege be wust is, zeer laag gehouden. Voor dit concert bedraagt zij slechts f 1,50. Het is mogelijk kaarten op voorbespreking te verkrijgen bij J. IJkel, tel. 0 2206-460. V.V.V. Egmond a. d. Hoef Leden, die nog in het bezit zijn van logiesbonnen, kunnen deze inleveren bij Mevr. Rem, Herenweg 212. Tezijnertijd wordt bekend gemaakt wanneer het geld hiervoor kan worden afgehaald. Rem-Riter zonder tas f 198,— Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590,— Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureanx Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 150 gr. 150 gr 100 gr. 150 gr. 6 Venz 2 pak f 1.50- 250 gr. 300 gr. 500 gr. han pork 79 1 stuiver 39 1 stuiver tongeworst 48 en 1 stuiver leverworst 48 en 1 stuiver repen 69 en 1 stuiver Houten choc.hagel 1 reep en 1 st. gratis Rondello's 59 en 1 stuiver kransjes en biscuits en 79 1 stuiver 69 1 stuiver De repenactie van de Verkade-beschuit is 1 maand verlengd 6 bonnen inleveren I reep gratis Bij aankoop 1 C.P. ADVOCAAT 4,35 Fles limonade OQ van 1,65 voor slechts Soepgroenten Selderijbladen Gedroogde uien Bonenkruid Peterselie GUMMI/PLASTIC- VOETBALLEN Geen groene Maar wel BISMARC

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1