MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 Denk aan de yoghurt Peulvruchten nog niet duurder Extra verrassing dikke reep chocolade d 35 ct. Bezems, boenders en borstels heeft ook Schotvanger 't Woud No. 524 10 mei 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d.Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a, Egmond aan Zee Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing Gemeenschaps belang. De Rijkspolitie te Egmond aan Zee verzoekt ons het volgende mede te delen In de laatste tijd bereiken ons regelmatig klachten over onrust en rumoer in sommige wijken van het dorp. Die onrust en dat rumoer heeft plaats in de avond en nachturen en wordt veroor zaakt door personen die in be paalde woningen drinkgelagen houden. Gebleken is, dat die per sonen in de avond en zelfs in de nachturen hier en daar nog drank kunnen kopen, dit in strijd met bestaande wettelijke voorschriften. Het zal duidelijk zijn, dat het al gemeen belang vordert, dat aan dit euvel een einde wordt ge maakt. Aangenomen wordt, dat vergunning- en verlofhouders niet opzettelijk het onderhavige euvel in de hand werken. Niettemin komen er overtredingen voor met de gevolgen als boven aangeduid. De politie is verplicht een streng onderzoek in te stellen voor het algemeen belang opdat aan genoemde wantoestand een halt wordt toegeroepen. Enkele voorschiften volgen. EGMOND-BINNEN. Stemmen door volmacht* De formulieren voor stemming bij volmacht kunnen te Egmond- Binnen tot niterlijk 14 mei afge haald worden bij zelfbediening Joh. Apeldoorn en ze kunnen daar uiterlijk op 15 mei weer inge leverd worden. Waarom het gemakkelijk te doen» wanneer het ook moeilijk kan! Over de mozaïeken. Als geheel gezien waren de inzendingen van Egmond a. d. Hoef kwalitatief niet van het peil van verleden jaar en in vergelij king met Egmond-Binnen zeker de mindere. Uitzondering moet er gemaakt worden betreffende de inzending van P. de Waard met het bijzonder geestige en actuele idee „Oh die brug" dat ook uitblonk door 'n fijne kleur en afwerking. Als geheel moet nog gezegd worden dat de fam. Hilbers in ieder opzicht beneden z'n kunnen is gebleven. Volgend jaar beter De Slotkapel was 'n goede vondst en speciaal moet nog even genoemd worden de „echte mo- zaik" van de jongens Walta, een prima stuk werk. Uit Egmond-Binnen noemen we het „Delfts bord", een hoog staand meesterwerk. Ook het stuk Duinmeijer met echte molens en bollenvelden kan men gerust een meesterwerk noemen. Bravo Eg mond-Binnen 8§Nog een speciale opmerking Over het algemeen geldt bij de meeste inzenders schijnbaar de leuze „Waarom het gemakkelijk te doen als het ook moeilijk kan." Hiermede bedoelen we dat over het algemeen iedereen eigenlijk ietwat boven z'n kracht werkt. Neem voorbeeld aan de eenvou dige mozaïkvan de jongens Walta. Maak niet van die ingewikkelde tekeningen, die zo moeilijk in bloemen na te maken zijn. De jury wordt bij deze nog maals hartelijk dank gebracht voor de medewerking. Egmond's luchtpost. Wedvluchtuitslag, zondag 6 mei, vanaf Vilvoorde. Afstand 190 km. In concours 106 duiven, Los 8.40 u. Eerste duif 11-28-0. Laatste prijs- duif 12-54-09. 1. D. A, Spit. 2. S. P. Hopman, 3. N. W. Groot, 4. R. Groot, 5. W. M. Groot, 6. P. C. W. Foeken, 7. H. C. Schipper, 8. P. Ranzijn. Door de regen had deze vlucht een traag verloop. Candidatenlijst Oud-Kath. Belang, Egmond a. Zee 1. Groen KI., 2. Vuil Alb., 3. Dekker P., 4. Vuil - v. d. Pol J., 5. Dekker Joh. 6. Stam J., 7. van Pel E.. 8. Gul M., 9. Dekker L.. 10. van der Pol P. Uitslag van de op de scholen te Egmond aan Zee gehouden opstel- en tekenwedstrijd, van „Opgeruimd staat netjes." St. Jozefschool Elis. Kuipers, le pr. opstel. Margr. Hopman, 2e pr. tekening. Kleuterschool Hans Krijnen en Johnny v. d. Veer. De Ruyterschool Hans Willem Schoen, le pr. opstel. IreneTeijsen 2e pr. tekening Trompschool Herke Stiemer, le pr. opstel. Philip Zwart. 2e pr. opstel. Hier volgt het opstel van Lies- beth Kuipers (letterlijk overge nomen), dat zij met prachtige tekeningen had versierd Bram de papierprikker, opgeruimt staat netjes. 1962. De zon komt op. Gapend stapt mijnheer Bruin uit zijn bed hij is papierprikker. En dat vindt hij heus niet leuk. Vlug kleedt hij zich aan. en gaat naar beneden. Hard gooit hij de deur. dicht achter zich dicht. O, o, denk zijn vrouw, dat gaat weer mis. knorrig gaat hij aan de tafel zitten, en kijkt als een béér, ja, zo gaat het elke morgen met bram. maar als de mensen hun best deden om netjes te zijn dan hoefde bram niet. om 7 uur uit zijn bet bed. en zou het een heel verschil zijn op straat. Liesbeth kuipers st Jozef school 4e klas voorst. 133 oud 10. Rem-Riter zonder tas f 198,— Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590,— Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18» Egmond a* Zee. Tel 569 Heerlijk zo'n blikje Hero aardbeien op sap 69 ct. er bij 500 gr. groene erwten 35 500 gr. spliterwten 39 500 gr. witte bonen 59 500 gr. bruine bonen 65 Pot andijvie 89 en 1 stuiver 1/1 bl. erwt. m^-ppéNen 65 stuiver 3/4 1. Jus c .range 195 2 stuivers 1/2 blik Orange Juice en 1 stuiver 1 fles C.P. advocaat 435 en 2 stuivers 1 fles Graves Superieures en 2 stuivers Rivella ook suikerloos 100 gr. Californische gedroogde appelen 69 en 1 stuiver 115 gr. gevulde advocaat-chocolade 69 en 1 stuiver Bij elke 500 gram kaas I stuiver gratis Orange Pecco D.E. thee 94 Tasman thee goudmerk 98 voor de 10 eerste spaar kaarten die vol ingeleverd worden De verrassing is

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1