De nieuwe Remington Portable opfökvoeF Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 henne-eieren 79 ct. Kwark *t2 cl. nu99 Spaar stuivers I Siarde guldens voetballen voor jonge kanaries Goudvissen- voer sde zondag guur en koud haal warme koffie bij Schotvanger't Woud No. 527 31 mei 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AANZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Ëgmonden" Egmonderstr.weg 5. Egmond a. <1 Hoef. Abonnement f 1.25 per kwaitaal Adverte Telefoon 201. lies 12 ct. per m Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aan Zee m. Reductie bij geregelde plaatsing Interkerkelijk kontakt te Egmond aan Zee Ook in Egmond aan Zee doet zich het verblijdend verschijnsel voor, dat de verdeelde Christen heid het gescheiden zijn begint beu te worden. Op 27 maart j.l. werd onder auspiciën van de plaatselijke geestelijken, de pas toors Horstman en Woudenberg en de predikanten van der Zee en Reen een gespreksgroep ge- installeerd. In deze gespreksgroep zitten derhalve vertegenwoordi gers van de vier kerken van Eg mond aan Zee. Op een tweede bijeenkomst, 15 mei j.l werd openhartig en op prettige, vriend schappelijke wijze gediscussieerd met als thema „Gij zijt het licht der wereld.woorden door Jezus in Zijn zogenaamde bergrede uit gesproken. De leden van deze kring stellen zich vanzelfsprekend niet ten doel om in versneld tempo de eenwording van de Kerk tot stand te brengen. Maar het zoeken naar die aanknopings punten. die duidelijk laten zien, dat men in één God gelooft, één Christus belijdt, probeert daad werkelijk Christen te zijn. enz., daardoor zal men ongetwijfeld meer waardering voor elkaar krijgen. Of om het wat bijbelser te zeggen wat meer liefde voor elkaar krijgen. Wilt U meer weten over het doel en werk van deze gespreks groep. uw pastoor of predikant zal U gaarne inlichten. Ook kunt U zich wenden tot de secretaris H. P. Harmsen. P. Schotsman straat 3. Een blijk van waar dering, een adhaesiebetuiging of hoe men dit noemen wil wordt eveneens op prijs gesteld. Postbestelling in zomerseizoen. Van de Directeur van het Post kantoor Alkmaar wordt onsonder- staand schrijven toegezonden „In de Egmonden komt het veelvuldig voor, dat in de zomer maanden de woningen van de ingezetenen aan gasten worden verhuurd en dat de eigenlijke be woners hun intrek nemen inandere lokaliteiten, al of niet op eigen erf. Aan de PT T-dienst wordt dan verzocht de post voor de gasten aan het hoofd-adres te bezorgen en de post voor de eigenlijke bewoners aan hun tijdelijke adres. Tot nu toe werd aan deze ver zoeken, zij het met toenemende moeite, voldaan. De personeelssituatie dwingt mij' er echter toe, te bepalen, dat aan deze verzoeken, ingaande 1 juni a s. geen gevolg meer kan worden gegeven. De post zal dan worden bezorgd aan het adres dat op de stukken staat aangegeven. Wil men de post gesepareerd ontvangen, dan zal bij de bestaande bus een tweede moeten worden aangebracht. Uiteraard moet dan op beide bussen duidelijk worden aange geven, welke post men er in ge deponeerd wenst te zien." De Directeur. DIKKER. Succesvol jeugdexamen EHBO. Negentien cursisten van de jeugd afdeling E.H B.O, van de Eg- mondzeeër Reddingsbrigade heb ben met succes hun geneeskunstig kunnen op het examen in praktijk gebracht. Dokter Degenaar uit Alkmaar nam in aanwezigheid van de leraar dokter Helle het examen af. Na afloop drukte hij de jeugdige examinandi op het hart regelmatig hun kennis op te frissen. Een week voor het jeugdexamen slaagde alle volwassenexaminandi. Ook bij deze groep wees dokter Degenaar op het grote belang van de E.H.B.O. Hij drong er hier bij op aan te blijven oefenen om dat de vergaarde kennis anders spoedig verflauwt. De heer A. de Vries van de Reddingsbrigade dankte zowel de examinator als de instructeur voor de behartenswaardige wenk. St. Adelbert-nieuws. Adelbert heeft het gered- Door een fraaie 4-1 overwinning op Uitgeest heeft Adelbert zich naast Saenden op de bovenste plaats gewerkt. Het was W. Duinmeijer die het eerste punt liet aanschrij- ved. waarop Uitgeset al gauw een antwoord klaar had 1-1. Adelbert kon hierin voor de rust geen verandering brengen. Na de rust begon Adelbert de toon aan te geven, die resutlteerde in een prachtig doelpunt van S. Liefting, 2-1. Uitgeest probeerde het nog. maar toen Boendermaker en G. Duinmeijer na elkaar de stand op 4-1 brachten was de rest maar bijzaak. Nu wordt zondag 3 juni 's avonds om 7 uur de beslissings wedstrijd gespeeld tegen Saenden op het C. S. V.-terrein aan de Zeeweg te Bakkum. KORT NIEUWS Wij vernemen dat a.s. zaterdag de veiling weer plaats heeft ten bate van de katholieke kerk te Egmond a d. Hoef. Tot aan de avond van de veiling kunnen nog artikelen worden ingebracht dat het er voor de twee ge meenten der Egmonden in de toekomst rooskleurig uitziet ge zien de enthousiaste propa ganda, waaruit we concluderen dat het aantal raadsleden een geselecteerd gezelschap wordt. Rem-Riter zonder tas f 198,- Remington Cicero Portable zonder tas f 255,- Telmachines met aftrek f 375,- Tetmachines te gebruiken als kassa f 520,- Electrische telmachines v.a. f 590,- Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Tyoiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkaatjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Ja mevrouw, ze zijn er al die kleine maar fijne 10 stuks voor slechts Elke 500 gram kaas met gratis stuiver 500 yr. biscuit 69 en 1 stuiver fl. IimonadesiroopRiedel99 en 1 stuiver Fles Riedel 57 en 1 stuiver BI. appelm. Jonker Fris 98 en 1 stuiver Zak tafelkoeken 50 250 gr. pitmoppen 65 SAMEN 115 en 1 stuiver 150 gr. schouderham 79 en 1 stuiver 150 gr. A'damse leverw. 48 en 1 stuiver u/ant I stuiver is 5 ct. maar 100 stuivers Sterke gummi 105 - 175 Kaatsballen gummi 25 Grote plasticbaüen vanaf 89 ct.

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1