MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Pinkster- aanbiedingen gebottelde zomer vreugde Speciale aandacht voor de Pinksterfolder van Schotvanger 't Woud No. 528 7 juni 1962 WEEKBLAD VOOR EGMOND AANZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij ..Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Giro 368954 Burg. Eymaplein 2a. Egmond aan Zee Reductie bij geregelde plaatsing De verkiezingstijd objectief bekeken Meer dan ooit - is onze indruk - zijn de verkiezingen in de Eg- monden met grote interesse be leefd. De voorbereidingen in diverse vergaderingen kwamen tot bloei, gelijk het plantenleven, dat eerst nog onzichtbaar, zich plotseling openbaart in volle tooi. Die tooi van de verkiezingen bestond in een overvloed van pamfletten, kleine en grote, waar op allerlei goede en ook minder goede uitingen de kiezers moesten verduidelijken hoe goed de toe komstige candidaten het menen met 't heil van de burgetij. Dit immers is het doel van de verkiezingen personen in de ge meenteraad te brengen die het belang van allen zullen dienen. Geen gemakkelijke opdracht en dat ieder der candidaten zich daarvoor geschikt acht is eigenlijk vanzelfsprekend, anders is een candidatuur een loos alarm. De bevolking van de Egmonden heeft beslist over hen, die zij wensen als raadsleden. „Als het gemeen U roept, be schouw het als uw eigen" is het devies, dat een raadslid moet na leven. We zouden die gulden regel ook kunnen vervangen door het gebod „Bemint uw evennaaste als uzelf." Hierin ligt uitgedrukt de ver antwoordelijke taak van hen, die in de komende jaren over ons wel en wee zullen beslissen. Ongetwijfeld is over de samen stelling van decandidatenlijsten ge praat en we kunnen veilig aan nemen dat er een selectie is toe gepast. Niettemin hebben we ge constateerd in de verkiezings dagen dat niettegenstaande dat praten er toch nog andere menin gen zijn gegroeid, waarvan we middels de propaganda kennis hebben genomen en die dan ook de verkiezingsdagen tot een storm achtige periode hebben gemaakt. In de komende jaren kan dus ieder der nieuwe raadsleden tonen dat zijn belofte op papier in daden kan worden omgezet en al ver wachten we geen grote daden, wij verwachten wel de daad van gemeenschapsbelang, van een rechtzinnige gesteltenis ten op zichte van de gemeente. Geen partij-,, geen groep-, geen eigen belang. maar het belang van de gemeenschap Moge dit de vrucht zijn van de uitbundige verkiezings dagen. Egmond's luchtpost. Wedvluchtuitslag, zondag 3 juni vanaf Tergnier, afstand 343 km. In concours waren 63 duiven, los 7.00 uur. Eerste duif 12-32-00. Laatste 12-59-10 1. S. P. Hopman, 2. R. W. Spit, 3, H. C. Schipper, 4. D. A. Spit, 5. P. Ranzijn, 6. N. W. Groot, 7. W. M. Groot. Van dertien prijsvliegende duiven, Klokte Hopman achter eenvolgens no. 1-2-4-5-8 en 13. Ook in het Afdelingsverband, d.i. van Heemskerk tot Den Helder, is dit een zeer fraai resultaat, het geen niet zo gemakkelijk nage daan zal worden Visclub „De Egmonden." Hemelvaartsdag hield onze ver eniging haar eerste wedstrijd in 'tfnieuwe seizoen. 's Morgens om 5 uur waren 10 leden aanwezig om onder de meest erbarmelijke weersomstan digheden te trachten een van de fraaie prijzen in de wacht te slepen. De felle koude en harde wind, maakten dat de vangst wat tegen viel. Vooral Krab had enorme pech toen hij een grote paling door enige vistechnische blunders verloren zag gaan. Maar uiteindelijk bleek toch wel, dat de outsiders in deze sport zich doordeze ontgoocheling niet .van de wijs lieten brengen want ze lieten hun minder des kundige collega's ver achter zich. De uitslag was: 1 J. Peetoom, 2 A. H. Warmerdam, 3 S. Hottentot, 4 C. van Pel. Enige bewondering voor de originele wijze waarop de pen ningmeester steeds weer nieuwe prijzen weet te arrangeren is hier wel op zijn plaats Leden, die nog geen ledenlijst hebben ontvangen kunnen deze afhalen bij de secretaris. Tenslotte verzoeken wij onze leden a.s. zaterdagmiddag 3 uur even behulpzaam te willen zijn. teneinde de bekende kabel voor de flapbestrijding even met ver eende kracht door het viswater te zeulen. Dat is diu^op de be kende brandnetelzatewBg. KORT NIEUWS Wij vernemen dat de gehouden ve^^g ten bate van de R.K. Kerk te Egmond a. d. Hoef een buitengewoon succes is geworden dat de voetbalveren. St. Adelbert verleden zondag een uitstekend spel heeft geleverd volgens oog getuigen en dat ze haar doel niet heeft bereikt ligt aan aller lei ongunstige omstandigheden. Deze mogen geen aanleiding zijn tot verslapping- Vooruit! dat nu al tal van vreemdelingen in onze omtrek rondwandelen, „nu al" wijst op een te ver wachten menigte, misschien wel een onafzienbare, als het weer ons goedgezind is dat op 21 juni de tentoonstelling ten bate van de Slotkapel wordt geopend. Rem-Riter zonder tas f 198,— Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— Electrische telmachines v.a. f 590, Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux TyDiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkasfjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 en vele gratis stuivers 150 gr. magere ham 79 en 1 stuiver 150 gr. A'damse leverw. 48 en 1 stuiver 100 gr. cervelaat 48 en 1 stuiver 1 zak tafelkoeken 50 en 1 stuiver 1 zak pitmoppen 65 en 1 stuiver 22 st. amandelkoeken 98 en 1 stuiver 1 Roombotercake 125 en 1 stuiver 500 gr. Ahoy speculaas 98 en 1 stuiver 120 gr. choc. met advocaatvulling 69 en 1 st. 150 gr. advocaatblokjes 55 en 1 stuiver 150 gr. Carmel Mou 59 en 1 stuiver Diepvrieskip 3,45 en 2 stuivers Poulet ca. 500 gr. 1,70 en 1 stuiver Jonge henneneieren 10 stuks voor 79 Voor Pinkster een heerlijke fles Schu/arzer Pudel Moezelu/ijn 4.25 Elbling'59Moezelu/ijn 235 Qroves Super. A.C. 450 Roséanne Vinrosé 250 Rosé D'anjou A.C. 365 Deleqto Sherrq Dri( 440 Mcazar Sherrq Pale Dry 5S0 Bovengenoemde aanbiedingen zijn OOK in de zelfbedienings mandjes vermeld

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1