MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Klompen gemaakt van het beste hout haalt men bij Schotvanger 't Woud No. 547 25 oktober 1962 Uitgav WEEKBLAD VOOR EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Drukkerij „Egmonden" Egmonderstr.weg 5, Egmond a. d Hoef. Telefoon 201. Giro 368954 Burg. Eyinaplein 2a. Egmond aan Zee Abonnement f 1,25 per kwartaal Advertenties 12 ct. per m.m. Reductie bij geregelde plaatsing St» Nicolaasactic voor de E.R.B. Op zaterdag 3 november start de grote St. Nicolaasactie te Eg mond aan Zee. Tijdens een zeer vlotte en in prettige sfeer ge houden vergadering werden de diverse punten bekendgemaakt. Er wordt nu, tegen inlevering van 20 zegels, die verkregen worden bij aankoop van f 1, een lot uitgereikt. Deze actie is ten bate van de Egmondzeeër Reddingsbrigade. De zegels zijn verkrijgbaar in alle winkels van Egmond aan Zee. De zegels kunnen ingeleverd worden bij 4 adressen, (geen zaken) leden van de E.R.B. Een serie prachtige prijzen is beschikbaar gesteld, waarbij o.a. een koelkast, fietsen, stof zuigers, mixers enz. St. Nicolaas heeft laten weten, dat hij op zaterdag 24 november in Egmond aan Zee komt. Daar hij het ver keer langs de weg te druk vindt, heeft hij besloten per boot te komen. Op deze vergadering werd algemen besloten, de contributie op f 15.te stellen. Zeevogels-nieuws Programma 28 oktober Zeevogels 1 - Saenden 1 2.30 Meervogels '31 2 - Zeev. 2 2.30 Zeevogels 3 - H.S.V. 5 12 uur Bergen Jun - Zeevogels 12 uur Adelbert Adsp. - Zeevogels 12u Zeevogels B - Bergen B 3 uur op zaterdag 27 oktober Zeevogels Welpen - H.S.V. op zaterdag 27 oktober Maandag a.s. houden we onze jaarvergadering. De convocatie is reedsjn uw bezit en gezien de belangrijkheid der agenda wordt op uw aanwezigheid hoge prijs gesteld. EGMONDIANIEUWS Programma 28 oktober Alw. Forward 1-Egmondia 1 2.30 Vertrek per bus om 1 uur SEW 2 - Egmondia 2 2.30 Vertrek per bus om 1 uur Egmondia 3 - GVO 4 2,30 Berdos 2 - Egmondia 4 2.30 Egmondia Jun. - RKAFC B I2u Programma 27 oktober Egmondia Adsp - HSV 3 uur Egmondia B-Alkm. Boys c 4.15 RKAFC i - Egmondia C 3 uur V.V.V. Egmond Binnen De V.V.V. van Egmond Binnen kiest op de algemene vergadering van 9 november een nieuwe kantoorhouder De leden kunnen 2 kandidaten indienen voor het bestuur, terwijl dit zelf ook voor drachten zal doen. Voorts wordt de reclamecampagne besproken en andere belangrijke zaken. Sf. Adelbertnieuws Uitslagen 21 oktober Jisp 1 - Adelbert 1 3-4 Adelbert 2 - RKAFC 2-2 Adelbert 3 - Limmen 2-10 Adelbert Jun. - Go Ahead 4-1 Adelb. Adsp. - Kolping Boys 1-9 Adelbert B - Foresters 3-0 Programma 28 oktober Adelbert 1 - Berdos 1 Go Ahead 3 - Adelbert 3 Alkm. Boys Jun. - Adelbert Adelbert Adsp. - Zeevogels Winterprogramma Het K.A.B.-bestuur van Egmond Binnen heeft zijn nieuwe winter programma aan de leden bekend gemaakt. Behalve een behartens- waardig voorwoord van de voor zitter, de heer J. A. Mannes, waarin hij wijst op de belangrijk heid van de vergaderingen, heeft het programma, verwerkt tot een boekje, een aanbeveling voor boeken, een deelname aan het Kanunnik van Schaickfonds en Herwonnen Levenskracht. Het zeer veel omvattende en interessante programma luidt: 11 november H. Mismetalg. H. Comm. 14novemberfilminstructie- avond 8 uur P. Kool. 1 december kindermiddag (St. Nicolaas) P. Kool. 11 januarie 1963 "God blaast op den Hoorn", Pater Piron. 8 uur zaal Kool. 7 febr. jaarvergadering 8 uur mej- Apel doorn. 19 maart, feest van St. Josef. I mei, feest van de Arbeid. Plattelandsvrouwen Onder presidium van Mevr. Kranenburg heeft de afd. de Egmonden haar maandelijkse ver gadering gehouden in Hotel Brouwers. Er was een zeer goede opkomst. De aandacht werd vooral getrokken door de interesante lezing van Mej. Hoekendijk, over het leven in Finland. Vooraf werden enkele huishoudelijke punten afgehandeld. Mej .v. Leer bracht verslag uit van de pro vinciale vergadering, in Alkmaar gehouden. Met het oog op de stijgende kosten, werd besloten de contributie te verhogen. Al vorens men uiteen ging, dankte de voorzitster de spreekster har telijk voor de boeiendè en leer zame avond. Restauratie Slotkapel Het actiecomité van de "Restau ratie Slotkapel" organiseert op 15 en 16 december in de grote zaal van Den Houdijker een boeiende huisvlijttentoonstellling, waaraan iedereen kan meedoen. Er zullen afdelingen zijn in foto grafie, waarvoor speciale aandacht wordt verzocht, tekeningen, zwart wit, schiderstukken. pitrietwerk, boetseer-, beeld-, houw- en hout snijwerk enz. Voor de dames wordt een wedstrijd georganiseerd in het opmaken van schotels, gebakwerken, bloemenschikken etc. Een cadeauwervingsactie buiten de Egmonden onder de Rem-Riter zonder tas f 198, Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590,— Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 fabrikanten en particulieren, een actie die ook in de Egmonden wordt gehouden binnenkort, heeft een fraai aantal geschenken op geleverd voor een te houden veiling. Inlichtingen hierover ver strekt de heer J. IJkel, Pr. Bea- trixlaan 13, tel. 460. De cultureel adviseur Bob Denneboom. Juliana- weg 50, tel. 885, geeft inlichtingen over een kleurwedstrijd voor kinderen,, wat iets zeer attractiefs wordt. De tekeningen, die door alle kinderen van de lagere school kunnen worden ingekleurd, word en ook tentoongesteld. De huis- vlijttentoonstelling wordt iets zeer bijzonders, gezien de veelbelovende activiteiten. Binnenkort wordt er meer over de organisatie van veiling en expositie gepubliceerd. R.K. Vrouwengilde We willen U nog even herinneren aan de Christus-Koningcollecte op zondag 28 oktober a.s. Na alle H. Missen wordt door onze eigen leden gecollecteerd. Mogen we op Uw aller bijdrage rekenen? Zijn er nog dames, die mee willen werken aan de muzikale omlijsting van onze adventsavond op 12 december a.s.? Geeft U zich dan s.v.p op aan het adres: School straat 16. telefoon 276. U is bij voorbaat van harte wel kom op de eerste zangrepititie o.l.v. de heer A. Aelbers op maandag 29 oktober a.s. aan bovenstaand adres. Bridgeclub De Egmonden Uitslag clubdrive 23 okt. A Gebr. Liefting 43 S Hopman-P Wittebr. 41 Karels-bJorio 38 G. Rozing-A. Scholten 37 Nieuwenh.-Heddes 37 v.d. Molen-Huiberts 37 C. Koning-E. Kareis 35 M w. Huiberts-Admiraal29 Dekker-de Goede 27 B B. Wittebr.-J. Bakker 72 J Apeldoorn-H Tromp 72 van Duin-C. Tromp 67'/a Dames Wittebr.-Twisk55 Mevr. Koolh.-C. Klay54'b Fam. Bakker 50'h S. Hopman-J. Ruiter 49'b J. Burger-N. Dekker 47'lj C. Groot en partner 43 L. Wittebr.- Houdijker 28,/a Klaverjassen voor de kerk Donderdagavond om 8 uur wordt in café Apeldoorn de klaverjas- avond gehouden voor de nieuwe kerk in Egmond-Binnen. Het beloofd gezellig te worden. Deel nemers uit de Hoef worden zoals bekend is bij Den Houdijker af gehaald^

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1