CONTACT MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 KORT NIEUWS VEEGENEESMIDDELEN HEEFT SCHOTVANGER 'T WOUD No. 549 8 november 1962 UitgaveDrukkerij „Egmonden" Egmond aan de Hoef Egmond aan Zee Tel. 201 en 789 Advertenties 12 ct. per m.m. Verschijnt wekelijks in Egmond aan Zee, Egmond-Binnen, Egmond a/d Hoef Al de in dit blad adverterende winkelzaken van Egmond aan Zee zijn deelnemers van de St. Nicolaasaktie Geslaagde Show Het initiatief van de beide jonge zakenmensen, S. P. Boersen, rij wielhandel en W. Apeldoorn, electrische artikelen te Egmond- Binnen is tot een groot susces uitgegroeid. Gezamenlijk hebben zij een grote show opgezet van de artikelen in de hun eigen branche. Egmond-Binnen weet een energieke opzet te waarderen en toonde dit met een grote be langstelling. De jonge onderne mers boden service van de eerste rang, terwijl zij met hun gedegen vakkennis voor een deskundige voorlichting zorgde. Onweerstaan baar is de aandacht op hun za ken gevestigd en het is voor de Egmonders goed te weten, dat zij in eigen omgeving een goed produkt kunnen kopen bij adres sen waaraan zij hun volle ver trouwen kunnen schenken. Op de folder stond een nummer. Op onderstaande nummers zijn de volgende surprises gevallen: 596 Autoped; 230 Koffiemolen; 727 Philips autostoringslamp. Deze prijzen zijn nog niet afge haald. EEN STADION VOL Met elkaar zouden zij vrijwel het Olympisch Stadion te Amster dam of het Feyenoordstadion te .Rotterdam kunnen vullen. En als zij met hun vijftigduizenden het stadion zouden verlaten, zou het verkeer ontwricht worden Het leven van duizenden kinderen in Nederland is ontwricht. Niet overal is ons hooggeroemde ge zinsleven gaaf, sterk, beschuttend. Gezinsmoeilijkheden komen helaas nog te veel voor en tal van kin deren beleven een kille jeugd door onverstand en onmacht, zelfs door liefdeloosheid. Voor deze groep van 50 000 kinderen staat de Nederlandse Kinderbescherming (honderden verenigingen, stichtingen en in ternaten) op de bres. Met enthou siasme en idealisme, maar met onvoldoende middelen! Wilt U helpen deze kinderen een zonnige jeugd te bezorgen? Hun het leed doen vergeten? Hen in een ver antwoorde, harmonischeomgeving te laten opgroeien? Hebt U tijd? Help dan als kollektant(e). Hebt U - onverhoopt - geen tijd, maak dan een royaal "handgebaar", door een gift te storten op giro nummer 56 42 10 van de stichting SAKOR te Utrecht. Deze arbeid bestendigen en uitbreiden is het doel van de Nationale Kollekte Kinderbe scherming. waarvoor in de week van 12t. m 17 nov. ook Uw bij drage wordt gevraagd. Kollektanten kunnen zich aan melden bij: Mevr. J. H. Klaasen. P. J. Troelstraweg 24. Egmond aan Zee. Sf. Adelbertnieuws Uitslagen 4 november Adelbert 3 - Go Ahead 4 5-0 Adelbert jun. - Kolping B. 2-1 Schoorl Adsp. - Adelbert 27-0 Programma 11 november Adelbert 3 - Schoorl 3 12 uur Adelbert Adsp. - RKAFC 12 uur EGMOND! ANIEUWS Programma 11 november Egmondia 4 - Vrone 2 10 uur Egmondia Jun. Vitesse 12 uur Egmondia Adsp. - Limmen 12 u Bergen C - Egmondia C 10.30 V.V.V. Egmond a. d. Hoef Ledenvergadering op 19 novem ber a.s. Uitnodigingen volgen nog. Op deze vergadering moeten enige belangrijke besluiten worden ge nomen. Het bestuur verzoekt daarom de leden, dringend, aan wezig te zijn. Voor het volgend seizoen moet de verhuurstaat worden gecontroleerd. Verande ringen kunnen tot 20 november worden opgegeven bij: Mevr. Rem, Herenweg 212, tel. 380 en Mevr. Hoekstra, Lamoraalweg 42. Nieuwe leden kunnen zich ook aan deze adressen opgeven. Huisvlijttcntoonsteliing Als bijzondere bijkomstigheid op de inzendingen voor de a.s. huisvlijttentoonstelling van 15 en 16 december a.s. zal er buiten de normale rubrieken zoals tekening schilderijen, boetseer en smeed werk, houtbewerking, dameshand- werken, bakwerken. fotografie enz., ook nog een speciale rubriek „poësi" worden ingelast. Dus wanneer U kunt dichten ga dan schrijven, illustreer het eventueel, kortom maak er iets leuks van. De Egmondse Slot kapel met zijn oude historie zal U zeker inspireren. Het be hoeft echter niet speciaal op Eg mond en zijn historie te slaan. Het mag ieder willekeurig vrij gedicht zijn, indien het maar door uzelf gemaakt is. Een des kundige jury zal Uw werk soe pel beoordelen.Het behoeft geen literair kunstwerk te worden. Het gaat om een leerzame en pret.ige vrijetijdsbesteding. Zeevogels-nieuws Programma 11 november Alkmaria V. 4 - Zeevogels 2 12u HSV Adsp. c - Zeevogels b 3u op zaterdag 10 november Rem-Riter zonder tas f 198, Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375, Telmachines te gebruiken als kassa f 520, Electrische telmachines v.a. f 590,— Reparatie-afd. Gebruikte schrijf- en telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Wij vernemen: dat voor het examen, gehouden j.1. zaterdag 27 oktober door de Vereniging van Leraren te 's Gravenhage slaagden de volgende leerlingen van Insti tuut Burdorf t.w. Machine- schrijven: Gerda Kieft, Egmond Binden; Petra Hoekstra, Eg mond a.d. Hoef; Anneke Ge net, Egmond aan Zee. Steno Engels: Trudy de Waal, Eg mond aan Zee: dat de K.A.B., afdeling Egmond Binnen, op 14 november een film- instructieavond houdt. Gezien de belangrijkheid van deze avond worden alle leden er op attent gemaakt aanwe zig te willen zijn; dat de „Van Speykschooltaart" is gewonnen door Mevr. Jonker, Julianastraat. De taart woog 14!l2 ons. Vijf ouders raadden het juiste gewicht. De loting wees toen Mevr. Jonker aan; dat de O. K. damesvereniging T.A.V.E.N.U. te Egmond aan Zee op 9, 10 en 11 november weer haar bazar houdt in het O. K. verenigingsgebouw. Deze atractieve bazar vormt ëen traditie in de Egmondse sa menleving en is de moeite waard om te bezoeken. Zie ook de advertentie in dit blad; dat de St. Nicolaasaktie te Eg mond aan Zee op volle toeren draait. De aktie is niet alleen aantrekkelijk door de mooie prijzen die er aan verbonden zijn. Maar voor het eerst heeft de midddestandsvereniging aan deze aktie een sociaal doel verbonden, dat allerwege sym pathie ontmoet. De baten ko men geheel ten goede aan de Egmondzeeër reddidgsbrigade, die daardoor in staat zal wor den gesteld meer en beter materiaal aan te kunnen schaf fen. Het is een algemeen be kend maar dikwijls niet uitge sproken feit, dat de gevaren van de zee voor de redsters en redders van de brigade eigenlijk net zo groot zijn als voor het slachtoffer, dat gered moet worden. Alleen goed materiaal kan die gevaren voor deze energieke jongens en meisjes afwenden, terwijl het leven vau de drenkeling er mee gemoeid is, Een lofwaar dig initatief van de midden- standsverening, dat waard is met succes bekroond te worden.

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 1