Veiling op zaterdagavond 15 december a.s. Veilingmeester de heer J. Wokke. Notaris de heer P. J. J. Hilbrand i j Advertentie Hieronder vindt u een uittreksel van de catalogus der geschenken voor de veiling, zaterdag 15 december a.s. in ,,Het Kode Hert" te Egmond a/d Hoef ten bate van de Slotkapelactie. Zoals reeds gemeld kunt U de volledige catalogus, die uit meer dan 500 nummers bestaat - met namen der schenkers - gratis aan de zaal verkrijgen. Toegang vrij en verrassingen? De avond van 15 dec. wordt geopend door Burgemeester Bakker. Omo zeepset wandpop paar Nylons Behang voor 1 kamer Antiek rookstel, 200 jaar set zeep en parfum 000 labels bedrukt naar keuze 2 pak banketb. poeder vork 50 sigaretten Miss Blanche taart J4 1 witte en lA 1 rode wijn cyclame wereldatlas kinderboek taart .tekening van Wim Bijmoer maand huur van 1 badstoel 2 stukken zeep Malgré Tout 250 g pijptabak D.E. melkkan met 6 bekers vertinde melkemmer flesjes vruchtensap busjes snelverf 6 kleuren liter Citroenbrandewijn paar kinderpantoffels 22 liter Citroenjenever schaal Volendams aardwerk Flexa hobbyset Philips elektrische koffiemolen tafelaansteker doos zeep Acosy, 4 stukken 1 witte wijn en 1 rode wijn doos bonbons v. Houten gevaren driehoek étui 1 kersen op sap rookstel gedreven tin Ion voor 1 kilo ger. makreel 1 vloeibare was overhemd Kerko, maat 39 paar pantoffels (te ruilen) liter oude jenever Mops fles witte wijn Riesling fles Vermouth wit pak banketb. poeder vork fles witte port Kopke /•x liter vloeibare was liter Haas tafelazijn on voor 1 kilo ger. makreel Wandbord Makkumer aardewerk fles wijn Chiffon Amore 0 sigaren Willem II Robusta fles witte wijn fles Cognac 3 sterren pak Omo, 1 stuk Lyril, 1 stuk Lux i, zeepdoos pot grote knakworsten ion voor 1 zak briketten doos parfum zeep Arlette autowas pakket blik doperwten kruik Rose Fiasca flacon limonade-siroop elektrisch strijkijzer doos zeep Boldoot doos sigaren Hudson wereldatlas taart pak Banketb. poeder 4- vork 0 sigaren Willem II Robusta fles Witte wijn Russisch ei, 6 pers. 1 fles wijn 25 sigaren Elisabeth Bas 1 Hobbyset Flexa 5 pakjes thee boek De Hoge Klim liter appelmoes schotel vleeswaren stofdoekenmand bus koffie Roodmerk doos postpapier, bedrukt naar keuze paar geitenharen sokken schotel vleeswaren foto-album groot formaat pot grote knakworsten taart 0 sigaren Robusta Willem II stukken zeep Malgré Tout wereldatlas doos zeep en Eau de Cologne asbak 4 liter vloéibare was pond koffie vruchtenkoek turngarnituur, rekstok, schommel en ringen boek Het Slot op den Hoef luxe kaasplank met prikkers 0 sigaren Willem II Robusta borstelgarnituur Platenboek Architectuur ontbijtlaken met vingerd. set zeep Arletta paar Nylons pak Omo, 1 stuk Lyril, 1 stuk Lux in doos foto-album, groot formaat handgehaakte sprei zak aardappelen /x pond koffie kinderboek wandbord Makkumer aardewerk blad eieren taart rollade tegeltafel wereldatlas 0 sigaren Willem II Robusta ion voor 1 kilo makreel Flexa hobbyset aquarel banketletter Kaarsen Kaarsenstandaard handwerk Console, handwerk 1 doos postpapier bedrukt naar keuze 1 blikje ananas, 1 blikje aardbeien 1000 labels bedrukt naar keuze 1 bus koffie Roodmerk 1 grote doos bonbons 2 pakjes pudding 1 doos carbonpapier 2 stukken zeep Malgré Tout 1 tafelkleed 1 taart 1 fles Jenever Harteveld 1 bus koffie Roodmerk 1 bouwpakket 1 wereldatlas 1 kinderjurk. 14 jaar Bon voor 1 zak briketten Schaal Gouds aardewerk 1 Schelpfiguur 1 taart 3 flesjes witte wijn 1 wereldatlas 1 bus koffie Roodmerk 1 cyclame in sierpot 1 sigarenbandjes-album 1 bouwpakket 1 fles vruchten op sap 1 fles grenadine 1 showstuk 1 fles champagne 2 pakjes pudding, 1 maizena 1 ontbijtset 1 herentrui 4 duiven 1 slof aardbeien 10 kilo roodkapjes 1 mand boodschappen 1 autonoodlamp 1 opgemaakte mand vleeswaren 3 suikerbussen 1 fruitmand 1 handgesneden schaal 1 cake 25,aan behang 1 standaard en 6 glazen 7 rol behang 100 crocus, 50 tulp, 25 narcis 1 pak draadnagels 1 kaas 1 taaipop 1 portable radio t pak muurverfpoeder 2 kg interieurwit 3 kleedjes 1 assortiment sigaren Willem II 1 badtas met handdoek 1 fles wijn Bon voor het stomen van 1 mantel of costuum Luxe schemerlamp 5 rollen beschuit Blik Unox soepballen 3 zakjes van 100 g chocolade Omnibus Jan de Hartog Voetbal-competitiemeter 1 doos kinderzakdoekjes 1 liter jonge genever 1 tablet van Houten chocolade Boekenbon t.w.v. 25, 1 tulband 1 elektrisch scheerapparaat 1 ventilator 1 zaklantaarn Installatie voor de auto 12 V 1 paar Nylons lO'/x 3 m stof voor pyama, 70 br. 3 m stof voor pyjama, 70 br. Dassenhanger Bus 250 g Droste cacao Gróte worteldock 3 zakjes 100 g chocolade 1 rozij nenbrood 1 doos kinderzakdoekjes l badhanddoek Bon voor 1 paar zolen en hakken 6 chocomelglazen Gebreide wollen kinderrok 1 wollen shawl 1 grote wollen AaBee plaid 1 houten tabakspot 1 voetpomp 1 paar nylons 10/2 2 bakjes van sier-aardewerk 1 blik gemengd fruit 1 liter oude genever 1 badhanddoek 1 doos kersenbonbons 1 grote Worteldoek Geslepen kookschaal met deksel 1 kaas Bon voor 1 permanent wave 1 zuiver wollen deken 180 x 220 1 blik gemengd fruit 1 paar Nylons 10 /x 1 luxe doos Droste bonbons 1 doos luxe postpapier 100 bloembollen Prominence 1 blik ananas 1 haas 1 pot augurken 1 grote fruitmand 1 Philishave scheerapp. 15 vaste planten 100 bloembollen Bellona 1 levensmiddelenpakket 1 fles abrikozen op sap Kan met 6 bekers 1 tulband 10 liter petroleum 1 doos kinderzakdoekjes 1 blik vruchten op sap 1 taart 1 Edammer kaas 1 closetbril 1 taart 50 eieren 1 diepvrieskip 1 bloemstuk 1 taart 1 bon voor wassen en watergolven Opgemaakte vleesschotel 1 duinslede 1 jasje voor kleuter 5 vierk. meter hardboard 1 blik abrikozen 1 elektrisch strijkijzer 1 bon voor wassen en watergolven 50 tegels 1 blik fruit 1 blik pruimedanten 1 sigarettenstandaard 1 pak gest. muisjes 1 pak 200 g cacao 1 pak momentorijst 1 pak havervlokken 1 portefeuille 1 houtsnede kleur 1 boek van P. Mantc I vork l regelbaar elektr. strijkijzer 1 fles Citroenbrandewijn 1 pers. 1 dag naar Efteling met reisbureau Bak 1 groot blik Verkade biscuit 12 busjes Supralux, 4 kl. /x 1 cognac 10 eieren 1 portefeuille /x 1 Martini vet Orion Bellatrix M 1 zakflacon cognac 1 vleesschotel -Bon voor 10 eieren 1 plaat hardboard Bon voor 10.eieren 2 zakdoekjes 1 theelepel, 1 suikertang Bon voor 10 eieren 1 boek Nigeria in costume 1 armband in étui 1 boek Skriebeltje 15,-— bouwmateriaal 4 duiven (helmpjes) Step-in en B.H.'s 1 mand levensmiddelen Uitnodiging aan alle inwoners van de 3 Egmonden, Hiermede hebben wij de eer u uit te nodigen voor een bezoek aan de grote veiling op zaterdagavond 15 december a.s. om 8 uur in „Het Rode Hert" te Egmond a. d. Hoef, ten bate van de Slotkapelactie Toegang gratis. Tevens zal iedere bezoeker een of meerdere verrassingen worden aangeboden. De goederen kunt u zowel contant aan de zaal afrekenen of betalen voor 1 februari 1963. Gezellige sfeer. Vele koopjes van diverse prachtige en kostbare voorwerpen. Opening der zaal 7.30 uur. Het komitee Uitnodiging aan alle inwoners der 3 Egmonden, Hiermede hebben wij het genoegen U uit te nodigen tot een bezoek aan de grote huisvlijttentoonstelling op zondagmiddag van 2-5 uur en zondagavond, aanvang 8 uur, in de beide zalen van „Het Rode Hert" te Egmond a/d Hoef. Tekeningen, schilderijen» smeedwerk» meubels» handwerken» foto's, bakwerken enz. Komt en ziet wat er al zo aan artistieke potentie leeft in de drie Egmonden. Toegang 50 ct., kinderen op zondagmiddag 25 ct. Verder avontuurlijke attracties in een gezellige „onder-ons-sfeer". P.S. Wij brengen de diverse Inzenders voor de huisvlijttentoonstelling het volgende onder de aandacht! Kinderen inzenden vrijdagmiddag 14 december van 4 - 5.30 uur Ouderen inzenden vrijdagavond 14 december van 7-9 uur. Alles Inleveren In de zijzaal van het „Het Rode Hert", ingang Herenweg. Bakwerken, fruitmanden, opgemaakte schotels enz. inzenden zatewiag middag van 2-4 uur. Op iedere tekening, schilderij, of welk voorwerp dan ook, duidelijk naam, adres en leeftijd vermelden. Alle goe deren voor de huisvlijttentoonstelling moeten zondagavond weer mee terug genomen worden. I

Contact met de Egmonden | 1962 | | pagina 3