De 50 JARIG BESTAAN FANFARECORPS EENSGEZINDHEID" Onze ucste wensen voor 1963 met veel Spar spaarzegels voor 59 et. 500 gr. jonge Goudse kaas voor 1,35 Diepvries spinazie voor speciale prijzen In verband met de zeer slechte weersom standigheden, is de toestand van de vogels zeer kritiek geworden. Mee klem wordt er op aangedrongen de vogels van etenswaren te voorzien, zo mogelijk op windbeschutte en sneeuwvrije plekken, zodat eventueel ver loren gaan tot een minimum wordt beperkt. Graf monumenten grafstenen Firma Gebr. Haker C. Wijker KORT NIEUWS v.v.v. 3 pakjes margarine dubbel zegels Zak groene erwten dubbel zegels Gelderse rookworst dubbel zegels Pk je cacao dubbel zegels i 2 3Üen Marie biscuits van 104 nu 88 7 ]k Brusselse Kermis Victoria van 120 nu voor 98 \50 gr. dropstaafjes 39 Gr pak spritskoeken 16 stuks 150 gr. lunchschotel voor 39-10pCt. 150 gr. lunchschotel voor 68-10pCt. Groente- en Fruitafd. Wij hebben ze nog Profiteer er van 8 grote sinaasappelen 100 10 mandarijnen 100 Zo lang voorradig 500 gr. witlof 65 1 I 2 kg. rode kool 25 Egm JOOP HEDDES Bridgeclub De Egmonden Uitslag clubdrive 28 dec. A v.d. Molen-Huiberts 69'h Gebr. Liefting 64 van Duin-Th. Tromp 57 E Hopman-P. Huiberts56 Mw. Huiberts-Admiraal53'/2 J Apeldoorn-Tromp 52 Mevr. Bakker-deGoede51 B. Wittebr.-J. Bakker 48 Scholten - Heddes 46'ta Ds. Wittebr.-Twisk 42'b B S. Hopman - Ruiter 44'b C. Baltus-P. Wittebr. 40 L. Wittebr.- Houdijker 39'h Horio - Koning 37lfo Gebr. Beers 35 C. Beers - Walta 33 Burger-Dekker 33 Mevr. Koolh.-Klay 32'fo Smit-Oldenboom 29 Allen een voorspoedig 1963 en tot vrijdag 4 januari. In elk gewenst model. Het bijbeitelen van letters, opknappen van bestaande enz. enz. Het billijkste en vertrouwdste adres Natuursteenhandel annex grafsteenhouwerij Kennem.singel 17-18, Alkmaar Telefoon 02200-13977 Inlichtingen verkrijgbaar bij Pr. Hendrikstraat 50 Egmond aan Zee Bevorderd bij P.E.N* Onze plaatsgenoot T. de Jong, voorheen werkzaam bij de gemeentebedrijven is met ingang van 1 januari j.1. bevorderd tot Bureelambte naar B van het P.E.N. Onze felicitaties. Geen voetballen! Alle wedstrijden voor het komende weekend .zijn afgelast. Hiermede vervallen ook de publicaties van de Egmondse clubs. Volgende week de hoog waterstand. De. gegevens zijn nog niet binnen. Wij vernemen pat het pand van kunst handel „De Zeedistel", Smidstraat, Egmond aan Zee, een geheel andere bestemming zal krijgen. De heer Overbosch is naar Heiloo vertrokken en heeft daar een soort gelijke zaak. Er zal nu een bierbar in worden gevestigd; dat aan de heer N. G. Tervoort, Kloosterweg 3, Egmond-Binnen, ver gunning is verleend tot uitoefening van het taxi bedrijf. Voor alle voor komende ritten kan men hem ontbieden zoals rouw- en trouwrijden e-d. Dag en nacht is het be drijf geopend; dat de jeugdcommissie van Zeevogels thans de ex ploitatie in handen heeft van ijsbaan „De Slot gracht", te Egmond a. d. Hoef. Er zal voorts naar worden gestreefd door middel van diverse acties aan de nodige geldmid delen te komen om het jeugdwerk naar behoren te laten marcheren. Voor lopig is de baan gesloten tengevolge van sneeuw overlast. Binnenkorthoopt de commissie het publiek weer toe te laten; dat de kerstboom op het Burg. Eymaplein er toe heeft bijgedragen de kerst sfeer naar buiten uit te dragen. Toch lijkt het niet overbodig indien er het volgend jaar meer lichtjes zijn zodat kan ge sproken worden over en gekeken naar een goed verlichte kerstboom; dat het als een morele plicht wordt beschouwd dat iedere bewoner de sneeuw voor zijn huis ver- wijderdt zodat het lopen op de rijweg en het voorkomen van onge lukken tot een minimum wordt beperkt; dat ondanks de barre winterkou ér toch al weer aan de vacanties wordt gedacht, temeer daar er zo hier en daar al wordt verhuurd. Ook de vraag naar hotelacco- modatie is niet onbe langrijk. Het fanfarecorps van deze naam, vierde dezer dagen haar 50 jarig bestaan. Een zelzaamheid in onze ge meente voor een vereniging van amateurs, temeer nog daar door eensgezind samen werken een toppunt is be reikt, dat nog nooit is ge presteerd. Logisch dan ook, dat dit jubileum feestelijk is ge vierd. De heer Tervoort als voorzitter hield een her denkingsrede, waarin over leden oprichters en over leden leden werden her dacht en verschillende feiten van de fanfare over concoursen en reizen daar naar toe, in herinnering werden gebracht De vroegere directeur de heer Kuys, die mede zijn beste krachten heeft gegeven om het hoge peil te be reiken en de tegenwoordige directeur, de heer de Vries, werden vanzelfsprekend in de huldiging betrokken. Ter gelegenheid van het jubileum zou de zusterver eniging „Lamoraal van Eg- mont" van Egmond a. d. Hoef een concert geven op Nieuwjaarsdag, maar evenals zoveel goede voor nemens, liep dit vast in de^ sneeuw, aangezien Egmon(^B| Binnen het lot van isolement-""" deelde als zoveel plaatsen in het land. Dit verhinderde echter niet de feeststemming in een warme gloed te zetten te midden van winterkou. Op de receptie werden tal van herinneringen op gehaald, waaruit ook de vele moeilijkheden bleken waarmee de vereniging te kampen heeft gehad. Juist deze obstakels bewijzen echter temeer de taaie vol harding van de leden, die kampende toch de top van de vaandelafdeling wisten te bereiken. Dit geeft moed en ook de hoop, dat „Eens gezindheid" in lengte jaren het sieraad zal zij^^ van de gemeente Egmond- Binnen en een voorbeeld voor iedere vereniging, dat met eensgezindheid veel is te bereiken. Van harte onze gelukwens. Het Woud is ingesneeuwd In verband met de zware sneeuwval en de onbegaanbare wegen is het ons onmogelijk levensmiddelen te bezorgen Wij hopen weer|spoedig tot uw dienst te zijn SCHOTVANGER - 't Woud Egmond aan Zee In de laatst gehouden V.V.V.vergadering hebben de Heer G. M. A. de Baar, penningmeester, G. v. d. Haagen, bestuurslid, hun functie neergelegd. Vele jaren hebben zij hun krachten aan de V^."V.*"*fj^jl^effèif het was een dankbare voor zitter, die de beide heren alle lof toezwaaide voor hun belangeloze medewer king aan de bloei van Eg mond aan Zee als badplaats. Tijdens deze vergadering kwam ook het financieel probleem ter sprake. Hieruit bleek, dat de V.V.V. nog niet alles kan doen, wat noodzakelijk zou moeten gebeuren. Medegedeeld werd, dat de bijdragen van de Hotel-pensionhouders met 100°/o waren verhoogd. Verschillende spontane- re acties uit de vergadering volgden, o.a. van de heer van Linge, die als midden stander zijn bijdrage tot f 100,verhoogd wilde zien terwijl een kamerver huurder f 10,meer wil de betalen.

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 4