MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Zeer belangrijke mededeling Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A'dam. Tel. 247272 Siem Hopman bij de uitlopers UNICUM en ENGELS ZOUT heeft SCHOTVANGER TWOUD No. 559 24 januari 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkarij «Egmondan,, Egmondarstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. Giro 368954. Advertenties 12 per mm Enting van honden en katten tegen hondsdelheid te Egmond-Binnen Ondanks wanhopige pogingen om een doorbraak te forceren, moest op het laatste ogenblik toch de enting van de honden en katten in het dorp Egmond- Binnen afgelopen zaterdagmiddag worden afgelast, aangezien de dierenarts met zijn assistenten het dorp niet kon bereiken. Zaterdag a.s., 26 januari 1963, zal nu deze inenting plaatsvinden eveneens in de nieuwe zaal van de heer Th. Swart te Egmond- Binnen, des middags tussen 4 en 6 uur. De ontvangen oproepingen blijven van kracht alléén dus wat betreft de plaats en het uur van verschijnen. Dringend wordt aangeraden het tijdstip in acht te nemen om langer wachten, dan noodzakelijk is, te voorko men. Er zullen geen nieuwe oproe pingen worden toegezonden, aan gezien de namen en adressen van degenen, die zich voor deze enting hebben opgegeven ter gemeentesecretarie niet bekend zijn. Degene, die in het geheel geen oproeping heeft ontvangen, door dat hij om welke reden dan ook vergeten heeft een opgave te doen of degene die in Egmond a. d. Hoef. zaterdag 1.1. in de onmogelijkheid verkeerde aan de inenting deel te nemen, kan als nog van bovengenoemde gelegen heid gebruikmaken. Hij dient dan met zijn hond en/of kat op bo vengenoemde datum tussen de aangegeven uren te verschijnen. Handbalvereniging Zeevogels Het Bestuur van genoemde verening heeft besloten op Vrij dag 25 dezer in Hotel Brouwers een klaverjasdrive te organiseren, met voorop gesteld doel de kasmiddelen te versterken. Zoals U wel bekend zal zijn heeft deze vereniging geen bron van in komsten zoals entree en derge lijke. Aangezien ook het lidmaatschap bij het Ned. Handbal Verbond een zeer hoge contributie eist, vraagt het Bestuur uw gewaar deerde belangstelling om mede te werken om deze actie te doen slagen Deze sport is zowel geestelijk als lichamelijk voor meisjes en vrouwen zeer be langrijk. Het inleggeld bedraagt f 0,75 per persoon. Er zijn vele mooie prijzen Aanvang 8 uur. Wij vertrouwen op uw mede werking te mogen rekenen, vooral ook van onze zustefverening afd. voetbal. Het Bestuur Met alle respect maar toch klopt er iets niet. Het gaat allemaal nogal stroef. De aanvoer ondervindt veel stagnatie en het vervoer van reizigers door de Naco laat ook veel te wensen over. Met alle respect overigens voor de pogingen, die dit ver voersbedrijf aanwendt, om alles zo normaal mogelijk te laten lo pen, wagen wij het weer, een opmerking te maken. Vele reizigers staan 's morgens in de felle koude op vervoer te wachten. En aangezien het nog niet mogelijk blijkt te zijn, dat in de diverse haltes, vooral die op onbeschutte plaatsen, iets meer comfort wordt aangebracht, is dit wachten in een snijdende oostenwind voor velen niet min der dan een kwelling. Maar deze allesbehalve prettige toestand wordt nog verergerd, wanneer de reizigers, die soms drie kwartier of een uur hebben staan kleumen, 4 bussen voorbij zien rijden, waarvan de chauffeur steeds weer een teken geeft, dat de volgende bus hen* zal opne men. Zelfs wanneer er geen bus meer komt, wordt toch dit be moedigende" gebaar gemaakt. De bussen worden in Egmond aan Zee volgestouwd, terwijl men weet, dat er in Egmond a. d. Hoef soms 50 reizigers staan te wachten. Hier klopt iets niet. Velen hebben het verwijt reeds moeten slikken, dat zij niet op tijd op het werk kwamen terwijl personeelsleden uit Egmond aan Zee er wel waren. Waar de fout gemaakt wordt, doet er minder toe. Feit is, dat het fout is en hierin maatregelen getroffen dienen te worden Gymnastiekvereniging Achilles nieuws Op de vorige week gehouden jaarvergadering is de heer H. Roodhart. die 32 jaar bestuurs lid van de vereniging is geweest, benoemd tot erelid. In zijn plaats van 2e secretaris werd benoemd de heer D. Tol. De Persilactie die al meerdere jaren door de vereniging wordt georganiseerd gaat ook dit jaar met onverflauwde ijver door. De ontvangsten waren vorig jaar dan ook weer groter dan voor gaande jaren. Het werkprogramma vermeld onder meer een wandeldag even als vorig jaar, deelname vorig jaar 550. als datum is vastgesteld 23 mei Hemelvaartsdag Turndag te Texel op 23 juni. Openlucht- gymnastiekmiddag 8 of 15 juni. Rem-Riter zonder tas f 198,Reparatie-afd. Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375,Gebruikte Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— schrijf- en Electrische telmachines v.a. f 590,— telmachines Stalen bureaux Tyniste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 IJswedstrijden Zeevogels - Egmondia Ijs en wederdienende zullen donderdagavond weer schaats wedstrijden worden gehouden op de Slotgracht tussen de spelende leden van Zeevogels en Egmondia. De vorige week heeft het eerste treffen op de schaats plaats ge had, doch toen gebeurde alles in een ijltempo, daar de organisatie plotseling tot stand moest komen, maar nu verwachten we een grotere deelname, zowel van beide verenigingen. Het speelt geen rol welke vereniging deze wedstrijden gaat winnen, doch elkaar treffen op de gladde ijzers op glad ijs, is het belangrijkste, want het deel nemen is belangrijker dan het winnen. Ijs en wederdienende tot donderdagavond 7 uur. Gevonden en verloren medegedeeld door de post- commandant, Egm.str.weg Gevonden - Ijsmuts; bos sleu tels. Verloren want; portemonnai, inhoudende f 120, Egmonds succes in de Elfstedentocht De barbaarse tocht en wed strijd der elfstedentocht heeft onze plaatsgenoot Siem Hopman tot een goed einde gebracht. Hij is als 19e geëindigd, wat gezien de weersomstandigheden en de slechte toestand van het ijs, een zeer goede en geweldige prestatie genoemd mag worden. Siem Hopman was gestard met zijn broer, maar die moest door pech met zijn schaatsen de strijd sta ken. De heren Hopman zijn zeer goede baanrijders, maar op het gebied van tochten en wedstrijden die zo'n 200 km. omvatten, blij ken ze ook hun mannetje te staan. Ook meerdere Egmonders hebben een kans gevraagd in de elfstedentocht maar hebben de strijd moeten staken door de barre weersomstandigheden. Toch komt hen ook hulde toe om de moed op te brengen aan een dergelijke sportgebeuren deel te nemen.

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1