MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 S ZELF* De laatste week 2 pak Goudboonkoffie voor f 2,48 Schotvanger 't Woud No. 566 14 maart 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij «Egmonden,, Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. Giro 368954. Advertenties 12 per mm Jubileum dokter Moons De actie welke op zaterdag 9 maart is geweest, is dank zij Uw aller medewerking een groot suc ces geworden. Er werd een be drag verkregen van f 3200,. terwijl nog een aantal giften bin nen zullen komen. Zij die alsnog hun enveloppe wensen in. te leveren kunnen dit doen op de volgende adressen Egmond-Binnen, A, Mannes Krijt. Egmond a/d Hoef J. IJ kei Beatrixlaan 13 Egmond aan Zee G. A. Belleman Burg. Eymaplein 2A. Volledigheidshalve vermelden wij hieronder nog het gironum mer van de Raiffeisenbank waar ons comité een rekening heeft geopend 348588 t.n.v, Coöp. Raiffeisenbank Egmond-Binnen (rekening comité Jubileum dokter Moons.) Aan alle medewerksters en medewerkers betuigen wij onze hartelijke dank om hun vlotte en doelheffende hulp; aan alle goede gevers onze grote dank om hun gulheid. LI hoort allen binnen kort nader van ons, zodra de plannen vastere vorm hebben aangenomen. Het comité VVV Egmond-Binnen Op maandag 18 maart a.s. wordt in café ,,'t Haasje" de voorjaarsvergadering van de VVV Egmond-Binnen gehouden. Het bestuur heeft deze winter bepaald niét stilgezeten. Er is een zeer eenvoudig inlichtingen kantoortje ingericht, dat voorzien is van folders van vele toeristen centra. Allerlei inlichtingen kun nen hier door onze bureauhoud ster worden verstrekt. Wij hopen mede hierdoor de aanvragen op een betere wijze over de leden te kunnen verde len. De inrichtingskosten, die eigenlijk wat te hoog waren voor onze vereniging zullen alleen dan verantwoord zijn besteed, wanneer alle leden meehelpen 't gestelde doel te bereiken. Wat er van U verwacht wordt, zal U op de vergadering worden medegedeeld. Deze vergadering is tevens een goede gelegenheid om met grie ven en wensen naar voren te komen' Er kan misschien wat aan gedaan worden De evenementen voor het aanstaande seizoen zijn in grote lijnen vastgesteld. Wij hopen nog op een (of meer) originele voorstellen uit de vergadering. Er zijn nog veel meer zakelijke mededelingen en besprekingen, die voor de leden van groot be lang kunnen zijn. Komt daarom allen, al kost het misschien wat wat meoite. Het Bestuur 10-jarig bestaan van de muziekschool «De Egmonden» Feestelijke opvoeringen op dinsdag 16 april Ouden van Dagenavond; woensdag 17 april Jubileumavond: zaterdag 20 april Feestavond met bal na in het Verenigingsgebouw, aanvang 8 uur precies. Kaarten kunnen besteld worden bij Yda Koeman, Visserstraat 1; Zuivelbedrijf Broek Julianastr. 11; Sigarenmagazijn Wijker Voor straat 93. Het kaarten-depot is gevestigd bij Mevr. v.d. Net Voorstraat 9 en maandags en dinsdags in het Verenigingsgebouw. Medewerkenden muziekschool ,,De Egmonden" en het Gem. zangkoor ..Zanglust" o.l v. Jan Willems. Maatkledingbedrijf gaat met zijn tijd mee Het maatkledingbedrijf van de heer J. v. d. Veer ondergaat binnen niet al te lange tijd een grote uitbreiding, daar er een herenmodezaak aan toe gevoegd wordt Voor deze uitbreiding was geen plaats aan de Schinkelstr. waar het atelier is gevestigd. De heer v.d. Veer moest dus uitzien naar een andere plaats en die heeft hij gevonden aan de Voorstraat, hoek Noorder straat, ten westen van de O. K. kerk. Op dit punt, waar nu nog een woning staat, zal het nieuwe pand verrijzen. Dat de energieke ondernemer beslag wist te leggen op dit hoekje is een felicitatie waard en dat hij hier succes zal hebben, wensen wij hem toe. Voor Eg mond aan Zee betekent deze vestiging een belangrijke voor uitgang, temeer, daar het vak manschap van de heer v.d. Veer een goed produkt zeker zal waarborgen. Vrouwengilde Egmond a. d. Hoef Wij nodigen nu reeds alle ouders uit tot het bijwonen van de onder auspiciën van het Vrouwengilde te houden parochie avond op woensdag 20 maart a.s. Pater Ris o.f.m. (van het vormingscentrum te Hoorn) zal spreken over het onderwerp God heeft de mensen nodig" Alle ouders en verdere belang stellenden boven 16 jaar zijn op deze avond van harte welkom. Mogen we dan ook rekenen op 'n zeer groot aantal aanwezigen op woensdag 20 maart a.s om 8 uur in het ..Rode Hert". Deze bijeenkomst, is voor iedereen gratis toegankelijk. Rem-Riter zonder tas f 198, Reparatie-afd. Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375,Gebruikte Telmachines te gebruiken als kassa f 520,schrijf- en Electrische telmachines v.a* f 590,telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Unox of Zwanenberg rookworst 99 150 gr. magere ham 89 150 gr. A'dams Leverw. 49 200 gr. Bloedworst 35 Bij aankoop van een diepvrieskip f 3,25 of poulet of diepvriesgroenten 250 gram keukenboter 69 500 gr. Boerenkool 85 Deze week op diepvriesvis 10 pCt. korting kabeljauw, schelvis koolvis Fles Graves Superieur 450 2 voor 850 Fles La Cloche 325 nu 295 Fles zoete Spaanse (Aleiera) 345 en 1 fles Paysan 100 Gratis stuiver bij 500 gr. biscuits 69-lst. Algros cake 65-lst. Pijnenburg Ontbijtk. 43-lst. Blik Appelmoes 95-lst. Blik Sperciebonen 98-lst. Pot witte of bruine bonen 79-lst. 250 gr. boterh. hagel 49-lst. Nog 1 week 5 gevulde repen 99 3 fles Gazeuse voor 100 Nescafé 192 nu 177 Maxwel Quick Coffee 158 Unox Tom. groentesoep 88 Unox Tomatensoep 89 2pak Fuxwaspoed. 136 Tablet chocolade GRATIS op No. E.Z. 771 en 360

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1