De nieuwe Remington Portable De laatste groet Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, Adam. Tel. 247272 Gymschoenen in alle maten heeft Schotvanger ,t Woud No. 574 9 mei 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drukkerij «Egmonden.. Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoel. Tel. 201. Giro 368954. Advertenties 12 ct. per mm Dc schrille kreet van mensenleed vervaagt zo gauw. De harde klauw van vriihcid heeft de rouw verdreven en ons een rauwer hart gegeven. Het ziet er naar uit. dat in De Egmonden de laatste groet aan de gevallenen van de tweede wereldoorlog heeft geklonken. Zowel in Egmond aan Zee als in Egmond aan den Hoef trok een handjevol mensen door het dorp en werden er enige bloemen gelegd bij de gedenkstenen. Slechts een paar mensen kon den blijkbaar de tijd vrijmaken om in het openbaar hun eerbied te tonen voor hen die geen deel van hun tijd, maar hun gehele leven voor onze vrijheid hebben ingezet. Miljoenen jongens en meisjes, mannen en vrouwen ga ven hun leven om ons te laten leven. Zij bezaten moed en durf en schaamden zich niet vermoord te worden onder een verwrongen geestesstroming van het nazidom. Maar in de dorpen van Egmond vinden velen het gek eer te ge ven aan de geofferde levens van hen die eens hun landgenoten waren. Sommigen schamen zich(!) mee te lopen in de stille stoet. Zo vaak verneemt men in welke organisatie ook, dat men dedingen breed moet zien. Kennelijk weten velen niet, wat het voornaamste onder die „dingen" is. Hun visie zou in ieder geval breder moeten zijn, dan de luttele achttien jaar vrijheid. Aan de gesneuvelden werd niet van te voren gevraagd of zij hun leven wilden geven; het werd hen wreed ontnomen. Vol gend jaar zijn wij negentien jaar bevrijd Rijkspolitic Egmond aan Zee GEVON DENvier slagletters. rood-groen gekleurde sjaal, drie- wielig kinderfietsje, linker zwarte damesschoen, lipssleutels aan ring. bruine padvindersportemonnaie. rechter witte kindersandaal, me talen papiermand, autoped op luchtbanden, damesbril goud kleurig montuur. VERLOREN groene autoped op luchtbanden, halsband van een hond met penning, gouden broche met klein diamantje, lin ker dameshandschoen bruin leder en gebr. bovenstuk, bruin kunst lederen herenhandschoenen, drie- wielig kinderfietsje blauw met gele wielen en zadel nikkelen stuur, damesportemonnaie, licht grijs plastic, inhoudende 50 ct. en foto's, hondenpenning 17368. houten autoped, grijs bruin jon gensjasje, gele wat roestige autoped op luchtbanden, recht hoekige witte damesportemonnaie inhoud plm. f 5, groenbruine schoudertas, zwart linnen strand- tas met boeken, smalle dames armband, wit goud met diamant bezet, zilveren bedelarmband met 12 bedeltjes, oranje kleurige portemonnaie met plaatjes, een paar herenschoenen met sokken, klapcamera Agfa Isolette 2 no. 000988, bruine wollen trui met V hals, rode portemonnaie inh plm. 8 gulden, driewielige kinder fietsje blauw en bruin zadel. Geen mozaïkendag Door de slechte groei van de bloemen wordt er dit jaar geen mozaikendag gehouden, zo wordt medegedeeld door het organise rend comité, een en ander heeft ook verband met de langdurige winter, die hier in zeer belang rijke mate debet aan is. (Advertentie) Schoonmaak Wijkgebouw te Egmond-Binnen Ons mooie W. G. Kruis wijk gebouw te Egmond-Binnen moet nodig weer eens een jaarlijkse schoonmaakbeurt hebben. Gaarne zouden wij zien, dat een aantal jonge moeders zich hiervoor als vrijwilligster beschikbaar stellen voor de week van 13 - 18 mei. Vele handen maken licht werk. Men kan zich opgeven bij zuster Korse, 's avonds van 7-8 uur. Flierefluiters speelden succesvol "Valstrik voor een man alleen". Met de opvoering van dit stuk kan de vereniging zich meten tot de zeer goede gezelschappen in onze omgeving. Grote lof en waardering moet in dit verband worden gebracht aan de heer Cees van Pel, die wel het leeuwenaandeel in dit stuk bracht. Een uitstekende rolkennis en een intensieve beleving waren de onmisbare elementen voor deze avond. Een tegenpool in het spel was de heer Klaas Stiemer die als oudere en getrouwe kracht weer zijn mannetje stond. Een verras sing was het spel van de heer Frits Jansen, die als de „kunst schilder" zich vrijelijk op de planken vertoonde. Mevr. van Elsland paste zich kostelijk aan bij deze groep Een Franse pastoor, was de rol toe bedeeld aan Cees Bakkum, jam mer was dat zijn stemvolume niet voldoende was. De stille agenten van de po litie gaven een uitstekend beeld van gordijnophangers. Het was een toneelavond van hoog gehalte. Rem-Riter zonder tas f 198, Reparatie-afd. Remington Cicero Portable zonder tas f 255, Telmachines met aftrek f 375,Gebruikte Telmachines te gebruiken al6 kassa f 520,schrijf- en Electrische telmachines v.a. f 590,telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Koopjes van de week 10 grote eieren (kersvers) 155 250 gr. Boterhamkorr. 49 Pak Nobo sprits 50 nu 39 Pak Bastogne 125 nu 109 6 knotsen 30 nu 25 bij hagelsl. 150-lst. 60-lst. 90-lst. 160-lst. 75-lst. 30-lst. 69-lst. 52-1 st Gratis stuiver 2x200 gr. v. Houten met gratis reep Blik ananas Blik witte perziken Literblik Perziken 3 rol Mentos 3 rol drop 500 gr. biscuit rol Victoria biscuit Frio Kabeljauw 155 nu 129 Schelvis 175 Koolvis 130 Diepvries kip ca. 800 gram 315 ca. 900 gram 350 ca. 1200 gram 465 Kippenpoul. 50ct. p. 100 gr. Finn brood per pak 80 ct. voor slechts f 3.45 een pit- rieten mandje verkrijgbaar zie radiogids Voor speciaal gebruik nu ook Rietsuiker per kilo 127 500 gr. Linzen Dadels per pakje 105 49 Hero Tomatensap 98 Rijno Appelsap 1 25 Hero Jus d Orange 195 Geldig tot 20 mei Bij 1 fles rode of witte wijn van C. P. - Mulder 'n fles Paysan voor 1 gulden Kleintje wijn 75 nu 69 Graves of Beaujolais l25 nu 98 Alle dagen weer Bulgaarse Yoghurt Verse potaarde groot p. 45 Groot pak gemengde biscuit gratis op no. FA 83 <f> zei**

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1