MET DE EGMONDEN De nieuwe Remington Portable Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 135, A dam. Tel. 247272 Z ELE* 2 pCt. korting Voor levensmiddelen van topklasse even naar Schotvanger 'l Woud No. 589 22 augustus 1963 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE. EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave Drutcker:i «Egmonden„ Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tei. 201. Giro 368954. Advertenties 12 ct. per mm Actie Auto Wit Gele Kruis De grote waardering welke de inwoners van de Egmonden, blijkens het succes van de actie om dokter Moons, om de medi sche verzorging alhier, blijken te hebben, heeft het comité ..Actie Auto Wit Gele Kruis" de moed gegeven zijn activiteiten te be ginnen. Eind augustus zal een beroep worden gedaan op de inwoners van Egmond-Binnen en Egmond a. d. Hoef een kleine bijdrage te willen leveren om het Wit Gele Kruis 'n auto ter beschikking te stellen. Het zal hierdoor mo gelijk zijn de belangrijke diensten van deze vereniging nog beter en sneller te verlenen en in de slechte jaargetijden onder meer menselijke omstandigheden. In het comité hebben zitting Burgemeester Bakker, dokter Moons, mej. N. A. Belleman en de heren G Apeldoorn, J. Hopman, J. A. Mannes, J. C. de Waard Jr. en IJkel. Let op de publicatie in het volgende Contact. Het comité Actie Auto Wit Gele Kruis E-E '63 Succesvolle expositie De E-E '63 in de Van Speijk- school is een groot succes ge worden. Dit spreekt o.m. uit de cijfers daar bijna 4000 bezoekers deze unieke expo bezochten. Hieruit blijkt weer dat de stich ting cultureel centrum met als adviseur de schilder Bob Denne- boom een goede greep met deze tentoonstelling heeft gedaan. Ook blijkt hieruit dat goede verantwoorde culturele recreatie sterk aan een behoefte beant woordt. De aandacht moet tevens o.m. gelegd worden op het speciale succes van de foto-expo. Het bestuur van de stichting heeft aan de hand van dit suc ces gemeend in deze richting te moeten doorgaan. Het is van mening dat fotograferen als creatieve vrijetijdsbesteding één der mooiste hobby's is. Vanavond tussen 8-9 uur wordt de 4000ste bezoeker ver wacht, die met een mooie ver rassing zal worden beloond. Tegelijkertijd wordt vanavond onherroepelijk de voor Egmond prachtige manifestatie gesloten. Auto-, motor- en bromfiets - puzzlerit Egmond-Binnen Het lag aanvankelijk niet in de bedoeling onze tweede puzzle rit zo kort na de vorige te laten doorgaan. Er blijkt echter toch zo veel belangstelling voor te bestaan dat wij op dit besluit zijn teruggekomen. A.s. zaterdag om 7 uur begint de tweede puzzlerit. Startplaats Abdijlaan 15. Lengte van de route ongeveer 30 km. Deze rit wordt grotendeels bij duisternis gereden. Neemt U dus een zak lantaarn mee. Inschrijven dage lijks aan ons VVV-kantoor, Herenweg 71 tot 6 uur, of zater dag aan de start. Inschrijfgeld auto's f 2,50, motoren en ssoo- ters f 1,50, bromfietsen f 1, VVV Egmond-Binnen Zeevogels gaat trainen I I De voetbalvereniging Zeevo gels gaat ondanks het feit nog steeds geen trainer gevonden te hebben haar training voor de seniorenleden weer hervatten. Het tijdstip en aanvangsuur op elke donderdagavond om kwart over acht. Voorlopig zal de keeper van het eerste elftal, J. Twisk de training leiden. Er wordt daar om een dringend beroep gedaan op de seniorenleden vooral nu de trainingsavonden te bezoeken. Laat door uw deelname aan de training zien dat het U ernst is te willen voetballen in de hoog ste elftallen en dat de praatjes over de Jan Saliegeest onder de senioren slechts uit de lucht ge grepen zijn. Indien U werkelijk verhinderd bent, stuur dan even een berichtje aan J. Twisk. Slotweg 40. De training voor adspiranten en junioren is ook weer op don derdagavond. Het eerste uur alleen de adspiranten. daarna alleen de junioren. De gezamenlijke melkhandel van Egmond a. d. Hoef maakt de volgende vacantieregeling bekend Gesloten van 8-14 sept. C. de Goede Gesloten van 15-21 september C. Groot Buitenwijken worden normaal bezorgd. Wegens personeelsgebrek kan er in Egmond niet bezorgd worden. II wordt beleefd ver zocht de melk en producten af te halen. Bij voorbaat onze dank C. DE GOEDE Herenweg 207 C. GROOT Zn. Herenweg 182 Rem-Riter zonder tas f 198,— Reparatie-afd. Remington Cicero Portable zonder tas f 255,— Telmachines met aftrek f 375,— Gebruikte Telmachines te gebruiken als kassa f 520,— schrijf- en Electrische telmachines v.a. f 590,— telmachines Stalen bureaux Typiste-bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 10 kakelv. henneeieren 109 Wilt li gegarandeert verse eieren vraagt naar H.N.G. merkeieren in 6 stuks verpakking Bij aankoop van 'n Braadkuiken 250 gr. roomboter voor 98 ct 800 gr. 315 900 gr. 350 1000 gr. 385 1300 gr. 485 Koopje dit week end en volgend weekend 250 gr. boterhamkorr. 45 200 gr. bonbons 89 100 gr. vruchtenschijfjes 39 250 gr. Agar-agar 59 100 gr. echte amandelbonen 49 nu 39 5 gevulde repen 100 6 v. Houten repen 89 3 blikjes tomatenpuree 49 BI. Appelmoes of Doperwt, middelfijn of sperzieb. 89 Unox Nasie Goreng met 30 cent korting Unox Smix worstjes 119 ideaal voor warme maaltijd, koude lunch of als aperatiefje 1/2 blik Hoy Varkensvlees in blik 65 groot 115 1/2 blik Bami K. Visser 89 1/2 BI. Nasie K. Visser 89 3 fles Loots of Riedel Gazeuse 100 Belangrijk nieuws Wij kopen nu voordeliger onze goedeien, door de grossier zelfbediening v. d. Fa. De Haas te Alkmaar wij laten U ook daarvan profiteren. Met ingang van heden kunt U desgewenst Super Ratio Stuivers kopen cf meteen Uitgezonderd Melk, room boter en suiker

Contact met de Egmonden | 1963 | | pagina 1